Esileht Erivajadustega laps Kannikese lasteaia tasandusrühm

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: Kannikese lasteaia tasandusrühm

Postitas:

Kas rühmas on ainult kõnehäirega lapsed või on ka muu diagnoos lisaks? Kas laps ja teie olete rahul lasteaiaga? Kuidas olete kasvatajatega rahul?
Olen kahtleval seisukohal, koht on olemas. Lapse muud arengunäitajad on väga head, ainult kõne areng on hiline. Vajab logopeedilist abi ja käime logopeedi juures, aga umbes paar korda kuus, sest rohkem pole aegu anda. Ka praeguses lasteaias käib laps logopeedi juures.
Lisaks teeb muret ka, kuidas laps lasteaiavahetusele reageerib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu poeg käis seal, läksime viimasel aastal koolipikendusega sinna üle. Väga palju sai abi sealt, kuigi ka varem käisime tasulise logopeedi juures ja ka esimeses lasteaias “tegeles” logopeed temaga. Soovitan suhelda lasteaia direktoriga. Me alguses ei saanud õigesse rühma kohta ja ainuke koht, mis neil oleks olnud pakkuda ei sobivat minu lapsele – direktor otse ütles, et ei sobi lapsele, kellel ainult kõnehäire.
Aga siis me koha siiski sinna saime ja minu üllatus, kui palju minu laps ühe aastaga arenes … see oli uskumatu. Töötajad on seal väga toredad ja see, et iga rühma juures on oma logopeed, kes lapsi tunneb ja nende tegeleb peaaegu iga päev, see on hindamatu panus lapse arengusse.
Minu laps kohanes väga hästi, kuigi olin valmis hullemaks. Rühmad on väiksemad kui tavalasteaias ja kõigil lastel on sarnane mure st. kõnehäire erinevates vormingutes. Kui varasemas lasteaias hoidis omaette ja oli väga vaikne oma kõneoskuse tõttu, siis uues rühmas leidis kohe sõpru ja lapse enesekindlus tõusis märgatavalt.
Kaotada ei ole midagi, mina oma kogemuse pealt julgen küll soovitada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Erivajadustega laps Kannikese lasteaia tasandusrühm

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.