Esileht Pereelu ja suhted Käo tõetund

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Käo tõetund

Postitas:
Kägu

Kas julgeksid Hommik Anuga saatesse minna ja põhjendada oma PK kirjutatud kommentaare. Rääkida oma tööst ja/või millestki muust.

+1
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei! Mina olen häbelik inimene, ma saaksin infarkti enne esinemist. Seega on ka Kanal 2 häälesaates osalejad väga tublid.
PKs pole ühtegi halba kommentaari kirjutanud.

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hommik Anuga pole küll koht, kus hakata rääkima perekooli kommentaaridest. See peaks jääma õhtusemasse aega.

Oma tööst võiksin rääkida igal pool, aga igal ajal, aga pigem kirjalikult. Samas – kui ma näeksin, mis sellest head sünnib, siis võiksin vabalt ka telekas. Poleks esimene kord seal olla. Aga eelistaksin mõnd muud saadet. Julgusega pole midagi pistmist, selle taha ei jääks. Vajadust ei näe.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui – siis juba Hommikusöök staariga laupäeva hommikul. See on teise Anuga.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Välba saatesse küll ei läheks, sest ta ei ole minu jaoks sümpaatne. Mõnes teises-miks ka mitte? Olen varasemaltki intervjuud andnud ja tõenäoliselt tuleb seda veel teha.

PS! Olen Välbale ära öelnud Ringvaate intervjuu.

+5
-13
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lisan veel, et ka Aktuaalsesse Kaamerasse kutsuti, aga ütlesin ära.

+2
-14
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas seal räägitakse endiselt peamiselt Ukrainast?

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas julgeksid Hommik Anuga saatesse minna ja põhjendada oma PK kirjutatud kommentaare.

Ei lähe kuhugi. Peale seda , kuni elu lõpuni näidataks, et näed, see on see perekooli-Kati. (mu nimi tegelt pole Kati muidugi)

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Iga kommentaari võin põhjendada. Pole midagi öelnud, mille eest ei julgeks vastutada. Ja kui olen eksinud, siis julgen ka vabandada, see on ju normaalne.

Küll aga ei saa aru, miks just hommik Anuga saates. Televisioon ei ole erapooletu. Inimest saab seal näidata väga targana ja ka väga lollina.

Oma tööst ei räägi ma mitte kellegagi, isegi mitte lähedaste sõpradega. Kuidas töö ja PK peaksid omavahel seotud olema?

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Keegi üritab väga vaimukas olla. Mingi Anu fänn?

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Unustasid mainida, et ka presidendiks kandideerimisele ütlesid ära. Tagasihoidlik nagu sa oled.

+8
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Unustasid mainida, et ka presidendiks kandideerimisele ütlesid ära. Tagasihoidlik nagu sa oled.

Ta pidi olema AK selles osas, kus räägiti investeerimispettustest. Kui kannatanu, kes palve peale andis üle oma pangakoodid ja kaotas oma sotsiaaltoetuse, mis siis arvelt varastati. Mulle jääb selline mulje. Ütles ära, noh.

+6
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei julgeks. Töötan ka muus valdkonnas ja olen seeläbi seotud/tuttav mitmete ERR töötajatega. Perekool on mu salahobi, tahan et jääkski saladuseks.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Keegi üritab väga vaimukas olla. Mingi Anu fänn?

Ta pidi olema AK selles osas, kus räägiti investeerimispettustest. Kui kannatanu, kes palve peale andis üle oma pangakoodid ja kaotas oma sotsiaaltoetuse, mis siis arvelt varastati. Mulle jääb selline mulje. Ütles ära, noh.

Perekooli-kius

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas julgeksid Hommik Anuga saatesse minna ja põhjendada oma PK kirjutatud kommentaare. Rääkida oma tööst ja/või millestki muust.

Kas see pidi nüüd olema kutse või? Et kes tahab, andku oma meilikas. Väga nirult edastatud kutse siis.

0
0
Please wait...

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Esileht Pereelu ja suhted Käo tõetund