Esileht Ajaviite- ja muud jutud Käod kohtus

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 145 )

Teema: Käod kohtus

Postitas:
Kägu

Vot sellised lood. Paras nendele, kes siin anonüümselt mõnitamas käivad. Blogijad võiksid järgmisena sama teha.

http://m.epl.delfi.ee/article.php?id=83856517

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Blogijad võiksid jah sama tee ette võtta. Huvitav, et kõige räigemad solvajad Kovaleva juhtumis olid heal järjel prouad/härrad…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei hakka artiklit ostma, aga mis selle Korolevi siis kohtusse kaebamaja ajas? Ma nagu ei mäleta Perekoolis midagi hullu temaga seoses, üks teema tuleb vaid meelde seoses hilise emadusega, aga sealt nagu midagi mõnitavat küll meelde ei jäänud.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ei hakka artiklit ostma, aga mis selle Korolevi siis kohtusse kaebamaja ajas? Ma nagu ei mäleta Perekoolis midagi hullu temaga seoses, üks teema tuleb vaid meelde seoses hilise emadusega, aga sealt nagu midagi mõnitavat küll meelde ei jäänud.

See kohtusaaga kestis päris kaua, ajendiks pärast 2015. aasta märtsis eetris olnud Pealtnägijat, kus Koroleva rääkis oma elatisega seotud probleemidest, Perekooli tehtud teema.

Muuseas, üks paljastatu oli elukutselt jurist..

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Blogijad võiksid jah sama tee ette võtta. Huvitav, et kõige räigemad solvajad Kovaleva juhtumis olid heal järjel prouad/härrad…

Vabandust, Korolevi, mitte Kovaleva.

Please wait...
Postitas:
Juuli33

Ma arvan, et Marika tundis mõne käekirja ära. Aga väga värskendav on lugeda, et ikkagi on võimalik “käguinimesi” trahvida. Arengut on siis ikkagi olnud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vot sellised lood. Paras nendele, kes siin anonüümselt mõnitamas käivad. Blogijad võiksid järgmisena sama teha.

http://m.epl.delfi.ee/article.php?id=83856517

Ennast parastad Kägu? Pill tuleb sul, pika ilu peale.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Blogijad võiksid jah sama tee ette võtta.

Blogijate osas ma väga kindel ei ole, kas ka nemad kohtus võidu saaksid. Korolev on alati olnud oma eraelu enda teada hoidev inimene, samas kui mõni blogija laotab vabatahtlikult kõik oma pere ja lastega seotu avalikkuse ette, nii et tema kaebust läbi vaadates tuleb mängu “seda oleks saanud ette näha ja ära hoida” suhtumine.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Arvestades seda, kui räigelt on siin mõnda blogijat mõnitatud – arvan, et saaks küll kohtus võidu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Arvestades seda, kui räigelt on siin mõnda blogijat mõnitatud – arvan, et saaks küll.

No keda on siin räigelt mõnitatud?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Arvestades seda, kui räigelt on siin mõnda blogijat mõnitatud – arvan, et saaks küll.

Näiteks kõik need, kelle välimuse või kehapuude kallal on saetud. See on inimväärikust solvav tegevus ilma kahtlusteta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Blogijate osas ma väga kindel ei ole, kas ka nemad kohtus võidu saaksid. Korolev on alati olnud oma eraelu enda teada hoidev inimene, samas kui mõni blogija laotab vabatahtlikult kõik oma pere ja lastega seotu avalikkuse ette, nii et tema kaebust läbi vaadates tuleb mängu “seda oleks saanud ette näha ja ära hoida” suhtumine.

Nii et sinu arust võib blogijaid karistuseta mõnitada ja laimata, kuna nad blogivad oma eraelust? Ma poleks selles nii kindel…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Näiteks kõik need, kelle välimuse või kehapuude kallal on saetud. See on inimväärikust solvav tegevus ilma kahtlusteta.

kehapuude? sa pead silmas paksu teemasid?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ülivinge, et keegi selle ette võttis!
ja veel vingem on see, et selgus, et need tohutud lahmijad on kõrgeltharitud udupeened käoprouad ja -härrad, mis näitab selgelt seda, et teine eesti on sisu, mitte sissetuleku ja hariduse järgi liigitatav.

Please wait...
Postitas:
Kägu

kehapuude? sa pead silmas paksu teemasid?

Ta peab ilmselt silmas teatud blogija kõnnaku jms kallal võtmist. Ega teisedki pääsenud pole.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kohtutoimikus on näha, et osa solvavaid kommetaare tulnud kellegi Jaanus J. IP-lt, kes on seotud ühe tuntud, juba paarkümmend aastat tegutsenud rahvamuusikat viljeleva stiilis bändiga. Samas võis ju kommentaare saata ka IP omaniku keegi teine kodune. Päris kalliks läks see lugu maksma , kokku 6818 eurot, millest riigile 528 eurot, 1790 eurot Korolevi advokaadi kulud ja ülejäänud 3800 eurot kahjunõue solvajale.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul on selle üle ainult hea meel. Juba siingi näha paar kägu, kes ilmselt samuti on mõnitajad: izzandjumal, mis siin siis nii öeldi-ää?!
Kõige rõõmsam oleks ma, kui tõmmataks päevavalgele see ahv ja/või tema teisikud, kes siin päevast oma jälke ja kirjeldamatuid väljamõeldisi ja viha levitavad. (Ekreiit vahib mõnuga pealt, kuidas nende poeg lapsi vägistab jne)
Ja siis räägime, kuidas küll koolikiusamist peatada.

Heal järjel olemine ja haridus ei “riku” iseloomu. Mind paneb imestama, et see kedagi imestama paneb. Kes armastab valet ja on loomult madu, see võib endale seitse kõrgharidust saada – mida see muudab? Kõiki õelutsejaid iseloomustab läbivalt üks ja sama asi: neid ei huvita faktid ega tõde. Nad üritavad vale abil kellegi mainet mustata. Mida see neile annab, mõistavad ilmselt ainult nad ise. Kes teine võib teada, mis sellisel elus puudu on, keegi teine võib ainult selliseid seaduse jõuga vait sundida.

Aga jah, ootan kohtukeissi selle ahvi või “ahvi” vastu.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kohtutoimikus on näha, et osa solvavaid kommetaare tulnud kellegi Jaanus J. IP-lt, kes on seotud ühe tuntud, juba paarkümmend aastat tegutsenud rahvamuusikat viljeleva stiilis bändiga. Samas võis ju kommentaare saata ka IP omaniku keegi teine kodune. Päris kalliks läks see lugu maksma , kokku 6818 eurot, millest riigile 528 eurot, 1790 eurot Korolevi advokaadi kulud ja ülejäänud 3800 eurot kahjunõue solvajale.

Ei, kohtutoimikust tuleb välja, et Perekool saatis ekslikult sinu nimetatud muusiku Jaanus J IP kohtule, st saatis vale IP. Ei Jaanus J ega ükski tema pereliige ega kodune pole Perekoolis Korolevi laimanud. Jaanus J kaebas Korolevi kohtusse (kuna tema ei olnud ju midagi Korolevi kohta öelnud) ja Korolev omakorda kaebas kohtusse Perekooli ja summa 6878 pidi siiski maksma Perekool.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Millal hakatakse aga karistama näiteks Õhtulehe kommentaatoreid? See lausa uskumatu, mida vahest sealt loen (Perekool on selle kõrval poisike). Samuti mida öeldakse meie presidentide kohta – jube lausa lugeda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Blogijad võiksid järgmisena sama teha.

Sa oled ikka täitsa sooda; kui blogijad nii teeks, oleks nad oma lugejatest ilma kah.
See kriitika siin on praegu vaid vesi nende veskile, Juula tahab ju ka teada, kas blogija x on ikka nii jäme nagu räägitakse ja klikkab tema blogil.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Blogijad võiksid järgmisena sama teha.

Sa oled ikka täitsa sooda; kui blogijad nii teeks, oleks nadoma lugejatest ilma kah.

See kriitika siin on praegu vaid vesi nende veskile, Juula tahab ju ka teada, kas blogija x on ikka nii jäme nagu räägitakse ja klikkab tema blogil.

Seda ma olen aru saanud jah, et need blogijate mõnitajad peavad end suisa heategijateks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei, kohtutoimikust tuleb välja, et Perekool saatis ekslikult sinu nimetatud muusiku Jaanus J IP kohtule, st saatis vale IP. Ei Jaanus J ega ükski tema pereliige ega kodune pole Perekoolis Korolevi laimanud. Jaanus J kaebas Korolevi kohtusse (kuna tema ei olnud ju midagi Korolevi kohta öelnud) ja Korolev omakorda kaebas kohtusse Perekooli ja summa 6978 pidi siiski maksma Perekool.

Aga emb-kumb pidi siiski veel maksma selle eest, et perekool valesti kopeeris.
Huvitav ka, et ainsana on avalikustatud selle Jaanuse nimi, kes pole midagi teinud. Keskmine kägu näeb seda, et perekooli laim – Jaanus J – ja juba tekivadki peas seosed: sel Jaanusel oli mingi seos tolle perekooli laimuga, käis kohtuski veel.

Tegelik bande on aga anonüümne edasi.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ei, kohtutoimikust tuleb välja, et Perekool saatis ekslikult sinu nimetatud muusiku Jaanus J IP kohtule, st saatis vale IP. Ei Jaanus J ega ükski tema pereliige ega kodune pole Perekoolis Korolevi laimanud. Jaanus J kaebas Korolevi kohtusse (kuna tema ei olnud ju midagi Korolevi kohta öelnud) ja Korolev omakorda kaebas kohtusse Perekooli ja summa 6978 pidi siiski maksma Perekool.

Aga emb-kumb pidi siiski veel maksma selle eest, et perekool valesti kopeeris.

Huvitav ka, et ainsana on avalikustatud selle Jaanuse nimi, kes pole midagi teinud. Keskmine kägu näeb seda, et perekooli laim – Jaanus J – ja juba tekivadki peas seosed: sel Jaanusel oli mingi seos tolle perekooli laimuga, käis kohtuski veel.

Tegelik bande on aga anonüümne edasi.

Nojah, Perekool peaks selle postituse ära kustutama, sest see on ilmselgelt vale (Jaanus J süüdistamine postituste tegemises).

Please wait...
Postitas:
Kägu

EPL uudises on ju selle kohta kirjas, mis lugu oli, sa ei viitsinud lõpuni lugeda?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Seda ma olen aru saanud jah, et need blogijate mõnitajad peavad end suisa heategijateks.

Enam vähem oled seekord isegi aru saanud.
Või on sul eriarvamus selle kohta kuidas oma eraelu laotab laiali Marika Korolev versus mõni “elustiiliblogija”?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Nii et sinu arust võib blogijaid karistuseta mõnitada ja laimata, kuna nad blogivad oma eraelust? Ma poleks selles nii kindel…

Ma ei näe sinu tsiteeritud kommentaaris küll ühtki lauset selle kohta, et blogijaid mõnitada ja laimata võib. Pigem kahtlus, et kas kohus nende kommenteerijaid ikka täie rauaga karistab nagu see Marika Korolevi puhul oli.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Heaks saab ainult nii, et kõik peaks kommima oma nime alt aga siis kannataks foorumi omanike äritulu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

tõi ju kunagi Mallukas avalikkuse ette selle, mis siin Perekoolis toimub, nüüd järgmine. Selge see, et inimestel on tekkinud karistamatuse tunne – et võingi anomüümselt kõik välja öelda. Aga ei ole ikka nii.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina olen kirjutades püüdnud hoida seda joont, et ma vajadusel ka oma nime ja näoga suudan sedasama öelda, mida olen kirjutanud.

Näiteks mingis teemas ma Korolevi kohta olen niipaljukest öelnud, et järgmine poeg oleks ilmselt Nebukadnetsar (pärast Ramsest), aga kuigi see on minu enese jaoks üsna humoorikas, siis teab mis täiskasvanulik kommentaar see muidugi pole, ometi ma võiks ka kohtu ees maha öelda…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tehke siis naised täna ägedaid teemasid 🙂
Varsti on see server maas, külastus on juba nii suur.
Jälle reklaam Perekoolie.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 145 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Käod kohtus