Esileht Ajaviite- ja muud jutud Käod kohtus

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 145 )

Teema: Käod kohtus

Postitas:
Kägu

tõi ju kunagi Mallukas avalikkuse ette selle, mis siin Perekoolis toimub, nüüd järgmine. Selge see, et inimestel on tekkinud karistamatuse tunne – et võingi anomüümselt kõik välja öelda. Aga ei ole ikka nii.

Aastatega on siin ikka rahulikuks läinud. Paljud lahedad käod on siit ära läinud.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt
Postitas:
amatöör

tahaks ka teada, et palju on selle foorumi äritulu ehk kui palju saadakse reklaamist raha. Viimasel ajal on tunda ka see, et siia tehakse n.ö. provokatiivseid-libateemasid, et siis ärgitada inimesi siin rohkem käima.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina olen kirjutades püüdnud hoida seda joont, et ma vajadusel ka oma nime ja näoga suudan sedasama öelda, mida olen kirjutanud.

Näiteks mingis teemas ma Korolevi kohta olen niipaljukest öelnud, et järgmine poeg oleks ilmselt Nebukadnetsar (pärast Ramsest), aga kuigi see on minu enese jaoks üsna humoorikas, siis teab mis täiskasvanulik kommentaar see muidugi pole, ometi ma võiks ka kohtu ees maha öelda…

Äkki sina oledki see, kes tänu Jaanus J-le karistusest pääses.-

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Aga kas keegi üldse mäletab, mis põhjusel Marikat mõnitati? See vana teema on ilmselt maha võetud…

Pole ta ju millegagi eriti end kuhugi upitanud, mingeid lollusi kokku kirjutanud (nagu siin osad) ega üldse kuidagi end reklaaminud…?
Ok, eksmehelt nõudis kohtu kaudu elatist, aga ka selles osas ta ilmselgelt ei ole ainuke Eesti naine, s.o. mitte mingi erand.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

siin on õigustatud halvasti ütlemist ja norimist sellega, et lastakse auru välja, et olla päriselus parem inimene. samuti ka seda, et ollaksegi AUS, ja öeldakse mida arvatakse.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ütlen ainult, et tubli tegu Marika poolt. Ähmaselt mäletan seda toonast teemat ja midagi ilusat seal küll polnud. Ma ei ole kunagi mõistnud inimesi, kes saavad rahulduse netis lärmamisest ja laimamisest. Tõesti, väga tubli!

Please wait...
Postitas:
Kägu

siin on õigustatud halvasti ütlemist ja norimist sellega, et lastakse auru välja, et olla päriselus parem inimene. samuti ka seda, et ollaksegi AUS, ja öeldakse mida arvatakse.

No ja siis? Kas see auru välja laskmine peab toimuma kellegi võõra inimese laimamise teel, muidu ei saa aur õigesti välja lastud? Kirjuta iseenda kohta siia laimu kui kellegi kohta tingimata on vaja laimu kirjutada.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mina olen kirjutades püüdnud hoida seda joont, et ma vajadusel ka oma nime ja näoga suudan sedasama öelda, mida olen kirjutanud.

Näiteks mingis teemas ma Korolevi kohta olen niipaljukest öelnud, et järgmine poeg oleks ilmselt Nebukadnetsar (pärast Ramsest), aga kuigi see on minu enese jaoks üsna humoorikas, siis teab mis täiskasvanulik kommentaar see muidugi pole, ometi ma võiks ka kohtu ees maha öelda…

Äkki sina oledki see, kes tänu Jaanus J-le karistusest pääses.-

No kui SEE on kohtusse andmist väärt ütlemine, siis on kogu kohtuasi naljanumber. Loodetavasti oli siiski tegemist tegelikult ka solvavate ütlustega, mitte kellegi ettekujutusega, et miski on solvav.
Kena ja õigusriigilik oleks anda näiteid solvangutest, mille eest neid kommentaatoreid karistati.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

tõi ju kunagi Mallukas avalikkuse ette selle, mis siin Perekoolis toimub, nüüd järgmine. Selge see, et inimestel on tekkinud karistamatuse tunne – et võingi anomüümselt kõik välja öelda. Aga ei ole ikka nii.

No, aga kust see piir siis jookseb ikkagi? Anonüümselt ei või arvamust avaldada, aga näoga võiksin? Mul ju siiski on õigus enda arvamusele? Minu jaoks on, minu silmis on inimene nt paks, kas mul ei võigi sellist arvamust olla? See on MINU arvamus. Reaalsuses on või ei ole, on juba teine asi ju. Näide ei käi Malluka kohta. Kui ma räägiks mingisugust alatut laimu, et keegi käib vargil, petmas jne, siis sellest ma veel saaks aru, aga kuidas saab inimestele nende arvamust piirata?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ma usun, et see distsiplineerib küll inimesi. Olen isegi mitte küll sõimanud ja solvanud, kuid ilmselt natuke halvemini öelnud, liig kriitiline olnud mõne kuulsuse kohta ja ausalt öeldes see uudis paneb mõtlema küll, et edaspidi tasub suu ilmselt kinni hoida.

Eks ta veidi diktatuuri-maiguline on, kuid oleme ausad – ega enda kohta ju ka avalikult mingit nõmedat soppa ei tahaks lugeda, eriti kui vahel need teemad siin päris inetuks kätte ära lähevad.

Staarblogija puhul oleks muidugi see veidi vastuoluline, kuna ka tema ise on avalikult oma blogis inimesi (nimeliselt) lintšinud, kõvasti solvanud ja seda samuti mitte kõige ilusamate sõnadega.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No see kägu, kes blogijate teema alla 80+ õelat ja solvavat kommentaari kirjutas, võiks küll nüüd natuke närvis olla. Kes teab, äkki tuleb ka temal lõpuks oma sõnavõttude eest vastutada. Tore oleks küll.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Just oli siin teema, kus paljud ei uskunud, et perekoolis võiksid ka käia rikkad ja haritud. Nüüd on see vaidlusteema viimaks selge:

Näitlejanna ristiretk: Marika Korolevi anonüümne mõnitamine läks Perekooli „kägudele” kalliks maksma. Üllatus: „Laimajad olid igati kõrgelt haritud, positsioonikad daamid ja härrad.”

Teemad liidetud.
3.3. Enne kirjutamist veenduge, et sel teemal juba ei ole postitusi, kasutage otsinguks märksõnu.

Perekooli Moderaator

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ühest teemast ei piisa, jah?

https://foorum.perekool.ee/teema/kaod-kohtus/

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Just oli siin teema, kus paljud ei uskunud, et perekoolis võiksid ka käia rikkad ja haritud. Nüüd on see vaidlusteema viimaks selge:

Näitlejanna ristiretk: Marika Korolevi anonüümne mõnitamine läks Perekooli „kägudele” kalliks maksma. Üllatus: „Laimajad olid igati kõrgelt haritud, positsioonikad daamid ja härrad.”

Küll sinul on lai silmaring, loed ajalehti, vaatab uudiseid ja siis saad Perekoolis lajatada. Huvitav mis see sulle nii rõõmu valmistab?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ühest teemast ei piisa, jah?

https://foorum.perekool.ee/teema/kaod-kohtus/

Vaata kuidas ta rõõmustab, et sai sellise teema teha.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lugesin ka artiklit ikka päris suured kohtuteed.

Aga tulin just mõttele, et kuulsatele on see nüüd hea rahateenimise allikas. Igalt kommentaari kirjutajalt 3 tonni välja nõuda kokku tuleb ilus summa

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lugesin ka artiklit ikka päris suured kohtuteed.

Aga tulin just mõttele, et kuulsatele on see nüüd hea rahateenimise allikas. Igalt kommentaari kirjutajalt 3 tonni välja nõuda kokku tuleb ilus summa

Eriti kui arvestada, et kõige räigemad laimajad-sõimajad on headel töökohtadel ja järelikult suudavad ka kahjutasu maksta:-)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ära liialda, tegemist peab olema laimuga. Kui ma teen teema, et Brigitte Susanne Hunt on ilus naine, mille eest ta nõuab kahjutasu? Ma imetlen inimest ja saan selle eest karistada??

Ja kui Malle Pärn õigustab naistevastast vägivalda ja talle ei meeldi, et sellele tähelepanu juhitakse, palun, kaevaku kohtusse, teeb endale häbi veel juurde.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja ma isiklikult ei karda ühtegi EKRE liiget. Minu arvates on Martin Helme rassist ning kõik EKRE liikmed, kes erakonnast ei lahku, on rassisti ja rassismi toetajad. Fakti vastu ei saa.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen ise ka üllatunud veidi, et kohus nn kõigilt välja mõistis.
Tegu on ju tavalise klatsiga, mida kroonikad avaveergudel kõik täis on…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja ma isiklikult ei karda ühtegi EKRE liiget. Minu arvates on Martin Helme rassist ning kõik EKRE liikmed, kes erakonnast ei lahku, on rassisti ja rassismi toetajad. Fakti vastu ei saa.

WOW!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Seda ma olen aru saanud jah, et need blogijate mõnitajad peavad end suisa heategijateks.

Enam vähem oled seekord isegi aru saanud.

Või on sul eriarvamus selle kohta kuidas oma eraelu laotab laiali Marika Korolev versus mõni “elustiiliblogija”?

Kui kirjutatakse pahatahtlikke kommentaare teise inimese kõnnaku kohta, samuti lapse tervise kohta, siis ei ole asi selles, kui palju keegi oma elu avalikustab. Ka Korolevi materdati iseenesest väga lihtsa ja avaliku teabe põhjal.
Nii staarblogijate kui Korolevi puhul ei ole kurjast mitte see, KAS inimesed avalikustavad fakti, et keegi nõuab elatist või keegi kõnnib imelikult, VAID see, KUIDAS seda tehakse.
Jah, staarblogija on ise ka mõne inimese suhtes sama vastikult väljendunud, aga tema tegi seda oma nime alt ja kahetses oma tegu hiljem ja tunnistas oma viga. Perekooli laimuveskid ei näe ise üldse, mida nad on valesti teinud. Sellepärast ongi karistust väärt.

Ma saan aru, et sa ei saa nii peenikesest erinevusest aru, aga see on juba sinu puue.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ära liialda, tegemist peab olema laimuga. Kui ma teen teema, et Brigitte Susanne Hunt on ilus naine, mille eest ta nõuab kahjutasu? Ma imetlen inimest ja saan selle eest karistada??

Ja kui Malle Pärn õigustab naistevastast vägivalda ja talle ei meeldi, et sellele tähelepanu juhitakse, palun, kaevaku kohtusse, teeb endale häbi veel juurde.

Ei hakka keegi kohtusse andma ullikesi, kes ei tee põhjendustel ja õigustamistel vahet.
Taseme vahe.

Please wait...
Postitas:
Kägu

WOW!

Tahad, teen kohe praegu teema ja veel suurtähtedega, et “MARTIN HELME ON RASSIST”?

Vaesel mehel pole kohtus midagi kosta, kuna ta soovib teostada Eestisse pääsemise inimsegregatsiooni puhtalt nahavärvi järgi.

Kui Riigikogu liige tohib olla rassist ja suust soppa välja pritsida, siis on ääretult naeruväärne, kui Perekool ja kommentaatorid jäävad kohtus süüdi.

Please wait...
Postitas:
Kägu
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei hakka artiklit ostma, aga mis selle Korolevi siis kohtusse kaebamaja ajas? Ma nagu ei mäleta Perekoolis midagi hullu temaga seoses, üks teema tuleb vaid meelde seoses hilise emadusega, aga sealt nagu midagi mõnitavat küll meelde ei jäänud.

See kohtusaaga kestis päris kaua, ajendiks pärast 2015. aasta märtsis eetris olnud Pealtnägijat, kus Koroleva rääkis oma elatisega seotud probleemidest, Perekooli tehtud teema.

Muuseas, üks paljastatu oli elukutselt jurist..

Mäletan seda teemat, sest olin siin siis võrdlemisi uus olija. Põhiline kraaksuja oli minu mäletamist mööda keegi Roinas või Oinas, kes päris halbu kommentaare kirjutas. Ise hoidsin Korolevi poole.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mäletate seda lugu “Pealtnägijast”
Neiu enesetapust rääkinud moderaator sai kinga.

…sügisel foorumi moderaatoriks saanud Mariale torkas kohe silma postitaja kasutajanimega 16n, mille taga oli Virumaa tüdruk Merit.

„Ma lugesin tema postitusi ja need olid sageli hästi depressiivsed ja ta rääkis väga avalikult enda isiklikest asjadest,” jutustab Maria, kes päris teistelt moderaatoritelt, kas suitsiidse postitaja suhtes peaks midagi ette võtma.

„Teised moderaatorid ütlesid, et ilmselt ta otsib tähelepanu, sest ta postitab teistes foorumites ka selliseid asju.”

Maria süümepiinad sundisid teda algatama Perekooli foorumis diskussiooni kasutaja 16n surma kohta. Kui kasutada Maria enda sõnu, tuli sellest “üks suur kammaijaa”. Tema algatatud teema kustutati ja noor naine jäi moderaatori õigustest ilma.

Ma ei leia siiamaani, et ma oleks midagi valesti teinud ja ma ei kahetse, et selle teema püstitasin. Ma kahetsen lihtsalt seda, et see asi lõpuks nii hulluks läks ja Meritiga asi niimoodi lõppes,” leiab Maria.

Need vanemad oleks pidanud selle moderaatori ju kohtusse andma?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui ma teen teema, et Brigitte Susanne Hunt on ilus naine, mille eest ta nõuab kahjutasu? Ma imetlen inimest ja saan selle eest karistada??

Kui sa sama soojaga irised, et ta ei ole endale õiget meest valinud ja peaks valima kellegi teistsuguse, siis sa käitud ühtaegu nii pahatahtlikult, pealetükkivalt ehk ahistavalt, kui ka idiootlikult.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pigem huvitab Jane tänane postitus, kus mitu inimest on kirjutanud,et ta mees on vägistamise eest karistatud? Sellist juttu ju lambist välja ei mõtle ja veel mitu rääkijat…?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Pigem huvitab Jane tänane postitus, kus mitu inimest on kirjutanud,et ta mees on vägistamise eest karistatud? Sellist juttu ju lambist välja ei mõtle ja veel mitu rääkijat…?

kas sa siis tead, et see ei ole tõsi? sest kui on tõsi, siis ei ole see ju kuskilt otsast laim.
(mitte et ma teaksin, kes see Jane on, ma lihtsalt puhtteoreetiliselt arutlen.)

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 145 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Käod kohtus