Esileht Ajaviite- ja muud jutud Käod kohtus

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 145 )

Teema: Käod kohtus

Postitas:
Kägu

See on tore, et Korolev oma au kaitses.
Aga Perekool jääb ikka Perekooliks. Ka peale korduvaid kohtukeisse.
Probleem on moderaatorites eelkõige. Need inimesed kas ei taha aru saada või ei saa aru, mis on inimlikus mõttes tegelikult solvav. Eriti poputatakse siin nimedaga pikaajalisi olijaid (mulle on nt sügavalt ebasümpaatsed Piibuga Naise kommentaarid). Arutelul lastakse üliinetuks ja isiklikuks muutuda ja ükski moderaator ei sekku. Samas on siin foorumis ülitundlikkus 90. aastate suhtes – sel teemal ei tohi miskit halba öelda, kohe kustutatakse kommentaarid ja pannakse blokk peale.

Mina nt siiralt imestan mõne siinse reaalainetes doktorikraadi saanu üle, kes ennast nii uhkelt Perekooliga seostab. Tõesti? Keskkonnaga, millega on seotud hulgi kohtukeisse solvamise ja laimamise eest?

Perekoolist liigub meeletu rahvas läbi ja siin mõtted liiguvad. Puudus on ainult korralikest (südametunnistusega) korrapidajatest selles keskkonnas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nojah. Ekre liige ma ei ole, aga laimu tunnen ära küll. Nad nimelt ei ole rassistid. Sa ära demagoogitse. See, et sina tahad nende ütlemisest rassismi välja lugeda, ei tähenda, et see seal ka on.

Äkki katsud seletada, et miks inimene, kes nahavärvi järgi jagab inimesed halvemateks ja paremateks, pole rassist? Ma saaksin aru, kui Helme ütleks, et saadame välja pagulased, saadame välja illegaalsed immigrandid, kuid Helme sooviks on välja saata just neegrid(mustad). Miks Helme teeb inimestel vahet puhtalt nahavärvi pärast? Palun vabandust, aga kuidas selline inimene pole RASSIST?

Loomulikult seletan ära. Ekre tahaks, et Eestit ei täidaks võõrpäritolu inimesed, kes lämmataksid rahvuskultuuri ja -ajaloo. Vahet pole, kas neegrid või valged. Kui sa asjaga kursis oleksid, siis teaksid, et nad ei soovi siia ka ukrainlastest ega venelastest või muid immigrante. Need on ka neegrid või?

Sa vii ennast kurssi enne kui kisama pistad. Rassismisüüdistus on laim. Ja miks sa laimad? Sest sa oled rumal. See ei ole laim, sest inimene, kes karjub ilma kursis olemata ja asjast aru saamata, ongi rumal.

Kas siis on oht, et selline asi võib Eestis toimuda, et võõrpäritolu inimesed lämmatavad meie rahvuskultuuri ja -ajaloo?
Kes ja kus sellist asja soovis või teostada püüab?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Korolevi nime googeldades tuleb välja, et see kohtus käimine on talle rutiin 🙂

Marika Korolev seljatas kohtus oma lapse isa!
Marika Korolev nõuab kohtu kaudu võlga välja.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Täpselt nii ongi. On mingi inimtüüp,kelle hobiks on kohtuid mööda käia.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ei mõista, milles küsimus

Korolevi nime googeldades tuleb välja, et see kohtus käimine on talle rutiin 🙂

Marika Korolev seljatas kohtus oma lapse isa!

Marika Korolev nõuab kohtu kaudu võlga välja.

Ja nii ongi õige, seda enam, et järelikult pole asjad muudmoodi lahenenud. Kõik need sinu poolt toodud kohtuasjad on sellised, mille puhul PEAKSKI kohtusse pöörduma. See on täiesti normaalne käitumine, nii õiguse saamise kui oma närvide hoidmise mõttes.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ekre tahaks, et Eestit ei täidaks võõrpäritolu inimesed, kes lämmataksid rahvuskultuuri ja -ajaloo. Vahet pole, kas neegrid või valged.

ÄRA VALETA. Helme ütles konkreetselt, et välja tuleb saata just mustad.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Olen siin Perekooli “suurte staaride” kõrval siiski uustulnukas, kuid isegi selle lühikese aja jooksul tundsin ära 5-6 inimest oma tutvusringkonnast, kes siin on sõna võtnud ning minu arvamus nendest langes kolinal. Need käod, kes oma isiklikku elu on siia laotavad, ei tule oma rumaluses isegi selle peale et ta tuntakse ära. Veelgi hullem on asjaolu, et siinseid anonüümseid “nõuandeid” võetakse lausa sõna-sõnalt tõsiselt ning kasutatakse neid reaalelus, tekitades palju segadust suhetes ja mõtlemata sellele et need “nõuanded” on suvalise käo poolt antud. Kas te reaalelus ka joondute kusagil turumutilt saadud soovituste kohaselt a la “pane paika” ja oma pea ei töötagi otsas?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mõni tõsine häkker, kasvõi see Mallu oma, ma oleks nõus talle 400 euri tagastamatut laenu andma, et ta Perekooli häkiks ja teemad sassi lööks või kinni paneks või mis veel vahvam… tooks välja nende inimeste IP’d, kes seal valimatult sõimavad ja valesid levitavad.

kui Perekooli server maas siis palun- Marimellide blogist saab kohe tõestuse kust poolt tuul puhus 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen siin Perekooli “suurte staaride” kõrval siiski uustulnukas, kuid isegi selle lühikese aja jooksul tundsin ära 5-6 inimest oma tutvusringkonnast, kes siin on sõna võtnud ning minu arvamus nendest langes kolinal.

Selle valega sa langed samale tasemele, kus sinu poolt kritiseeritud käod. 5-6 inimest? KUI palju aega sa siin veedad, et nii paljud oma sõnul ära oled tundnud?

Edaspidi võiks oma jutuga ikka reaalsuse piiridesse jääda…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nahavärv on rassi tunnus. Rassi tunnuste alusel tehtud väljaütlemised on rassistlikud. Uudis sulle? Muidugi, sa loed ainult EKRE kodulehte.

Vaeseke. Mitte “väljaütlemised” iseenesest pole rassism, vaid see, mida öeldakse. Kui öeldakse, et neeger on alaväärtuslik inimene, siis see on rassism. Kui öeldakse, et neegreid, hiinlasi, ukrainlasi või araablasi ei peaks Eestisse liiga palju saama, siis on see rahvuslus ja kultuurikaitse. Sinu järgi on ju ütlemine “neegrid on ilusad” ka rassism.
Aga kuna sa loed ainult Delfit, siis on selline mõte – et ütluse sisu loeb – sulle liiga keeruline.

Ja sellepärast ajad sa totrat kiusu:

Et ukrainlast või venelast eristada, võiks teha näiteks kolba mõõtmisi. Üks Saksa teadlane tegi sellealast uurimistööd ja jõudis üsna kaugele, kahjuks jäi see millegipärast pooleli tal. Ta oli muideks ka parteilane, EKREga veel sama liini ajavast parteist. Sa peaksid teadma.

On ju nõmedus, saad isegi aru. Või ei?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

lühikese aja jooksul tundsin ära 5-6 inimest oma tutvusringkonnast, kes siin on sõna võtnud ning minu arvamus nendest langes kolinal. Need käod, kes oma isiklikku elu on siia laotavad, ei tule oma rumaluses isegi selle peale et ta tuntakse ära. Veelgi hullem on asjaolu, et siinseid anonüümseid “nõuandeid” võetakse lausa sõna-sõnalt tõsiselt ning kasutatakse neid reaalelus,

Ära aja umbluud suust välja. Tundsid sa jee ja kui su arvamus mingile netimölale toetub, siis osta omale uus, OMA arvamus.

Ja miks sa arvad, et mingeid “nõuandeid” keegi tõsiselt võtaks? Kõik ju teavad, et juba teemad on poolikult, moonutustega, subjektiivsest vaatepunktist esitatud ja selge see, et ka “nõuanne” sellisel puhul ei päde.
Pigem on see, et teemaalgatajale antakse 50nel juhul tema arvamusele vastupidist nõu, aga sellest hoolimata ajab ta ikka oma joru.
Ehk siis ta tuli ainult toetust otsima oma arvamusele.
Mida ta ei leidnud.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ekre tahaks, et Eestit ei täidaks võõrpäritolu inimesed, kes lämmataksid rahvuskultuuri ja -ajaloo. Vahet pole, kas neegrid või valged.

ÄRA VALETA. Helme ütles konkreetselt, et välja tuleb saata just mustad.

Aa, sa oled see valetamise-kägu 🙂 No selge. Sina oled valge õõnespuit. Kas ma olen nüüd rassist, et seda ütlesin?

Please wait...
Postitas:
Kägu

IP aadress on väga lihtsasti muudetav ja seda võib teha kasvõi mitu korda päevas. Nii et neid, kes ikka laimata tahavad, ei olegi võimalik tabada.

Kommenteerimisel on võimalik kasutada telefoni koos VPN võrguga. Nii, et nii targad ja haritud need provvad ja härrad ikkagi ei olnud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kohtutoimikus on näha, et osa solvavaid kommetaare tulnud kellegi Jaanus J. IP-lt, kes on seotud ühe tuntud, juba paarkümmend aastat tegutsenud rahvamuusikat viljeleva stiilis bändiga. Samas võis ju kommentaare saata ka IP omaniku keegi teine kodune. Päris kalliks läks see lugu maksma , kokku 6818 eurot, millest riigile 528 eurot, 1790 eurot Korolevi advokaadi kulud ja ülejäänud 3800 eurot kahjunõue solvajale.

Ei, kohtutoimikust tuleb välja, et Perekool saatis ekslikult sinu nimetatud muusiku Jaanus J IP kohtule, st saatis vale IP. Ei Jaanus J ega ükski tema pereliige ega kodune pole Perekoolis Korolevi laimanud. Jaanus J kaebas Korolevi kohtusse (kuna tema ei olnud ju midagi Korolevi kohta öelnud) ja Korolev omakorda kaebas kohtusse Perekooli ja summa 6978 pidi siiski maksma Perekool.

Aga emb-kumb pidi siiski veel maksma selle eest, et perekool valesti kopeeris.

Huvitav ka, et ainsana on avalikustatud selle Jaanuse nimi, kes pole midagi teinud. Keskmine kägu näeb seda, et perekooli laim – Jaanus J – ja juba tekivadki peas seosed: sel Jaanusel oli mingi seos tolle perekooli laimuga, käis kohtuski veel.

Tegelik bande on aga anonüümne edasi.

Nojah, Perekool peaks selle postituse ära kustutama, sest see on ilmselgelt vale (Jaanus J süüdistamine postituste tegemises).

Perekool oleks üldse pidanud kõik laimavad ja halvustavad kommid kustutama ja jätkuval tegutsemisel kasutaja (mingiks ajaks) blokkima. Aga ta ei teinud seda. Mille jaoks need moded siis on, kui nad kägusid ei “kantseldaks”?

Please wait...
Postitas:
Kägu

tahaks ka teada, et palju on selle foorumi äritulu ehk kui palju saadakse reklaamist raha. Viimasel ajal on tunda ka see, et siia tehakse n.ö. provokatiivseid-libateemasid, et siis ärgitada inimesi siin rohkem käima.

Siin kirjas, palju on tulu teenitud: http://arileht.delfi.ee/news/uudised/kui-suur-rahalehm-on-ammaemandate-uhingule-perekooli-keskkond?id=83862873

Please wait...
Postitas:
Kägu

lühikese aja jooksul tundsin ära 5-6 inimest oma tutvusringkonnast, kes siin on sõna võtnud ning minu arvamus nendest langes kolinal. Need käod, kes oma isiklikku elu on siia laotavad, ei tule oma rumaluses isegi selle peale et ta tuntakse ära. Veelgi hullem on asjaolu, et siinseid anonüümseid “nõuandeid” võetakse lausa sõna-sõnalt tõsiselt ning kasutatakse neid reaalelus,

Ära aja umbluud suust välja. Tundsid sa jee ja kui su arvamus mingile netimölale toetub, siis osta omale uus, OMA arvamus.

Ja miks sa arvad, et mingeid “nõuandeid” keegi tõsiselt võtaks? Kõik ju teavad, et juba teemad on poolikult, moonutustega, subjektiivsest vaatepunktist esitatud ja selge see, et ka “nõuanne” sellisel puhul ei päde.

Pigem on see, et teemaalgatajale antakse 50nel juhul tema arvamusele vastupidist nõu, aga sellest hoolimata ajab ta ikka oma joru.

Mida ta ei leidnud.

Ja sina oled see kägu, kes küll nimetab üleolevalt võsapetsideks neid, kellele lähevad peale mingid loosungid, kuid kes ise jookseb, pea laiali, teiste loosungite järel.

Praegu teed sa liiga käole, kes ütles selgelt välja, mille järgi ta oma tuttavad ära tundis: oma isikliku elu laotamise järgi ja selle järgi, et perekoolist saadud nõuandeid asusid need tuttavad agaralt levitama. Võib-olla on 5-6 arvuline liialdus, aga 2-3 võis küll olla.
Isiklik elu on omapärane ja selgelt eristatav. Mille alusel aga sina teisele näkku kargad? Ega sa võsapetsi-rahva sekka ei kuulu? Ma arvan, et kuulud, sest vahetegemisvõimet sul küll pole, lähtud ainult pealiskaudsetest arvamustest, mis kuuluvad kellelegi teisele.
Kahju küll, aga mõnes mõttes hea ka, sest sellise inimese lahmivat kriitikat ei ole vaja tähele panna.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mida ta ei leidnud.

Ja sina oled see kägu, kes küll nimetab üleolevalt võsapetsideks neid, kellele lähevad peale mingid loosungid, kuid kes ise jookseb, pea laiali, teiste loosungite järel.

Praegu teed sa liiga käole, kes ütles selgelt välja, mille järgi ta oma tuttavad ära tundis: oma isikliku elu laotamise järgi ja selle järgi, et perekoolist saadud nõuandeid asusid need tuttavad agaralt levitama. Võib-olla on 5-6 arvuline liialdus, aga 2-3 võis küll olla.

Isiklik elu on omapärane ja selgelt eristatav. Mille alusel aga sina teisele näkku kargad? Ega sa võsapetsi-rahva sekka ei kuulu? Ma arvan, et kuulud, sest vahetegemisvõimet sul küll pole, lähtud ainult pealiskaudsetest arvamustest, mis kuuluvad kellelegi teisele.

Kahju küll, aga mõnes mõttes hea ka, sest sellise inimese lahmivat kriitikat ei ole vaja tähele panna.

Hakka ka nüüd kohtukutset ootama. See oli räige solvang, täiega.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Olen siin Perekooli “suurte staaride” kõrval siiski uustulnukas, kuid isegi selle lühikese aja jooksul tundsin ära 5-6 inimest oma tutvusringkonnast, kes siin on sõna võtnud ning minu arvamus nendest langes kolinal.

Ära aja möla. Sinu skandaalihimuline vaim lihtsalt oletab, et kedagi ära tundis. Või siis on sul äärmuslikult loll tutvuskond, mis kahjuks iseloomustab ka sind. Ma suudan küll ära tunda teinekord perekooli anonüümseid kommenteerijaid kommentaaride stiili järgi, kuid päriselus pole oma 15-aastase staaži järgi küll kedagi ära tundnud ja pean seda üsna ilmvõimatuks. Nõuandeid võivad levitada kõik perekooli lugejad, muide, ka need, kes pole vastava teema autorid.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Vot sellised lood. Paras nendele, kes siin anonüümselt mõnitamas käivad. Blogijad võiksid järgmisena sama teha.

http://m.epl.delfi.ee/article.php?id=83856517

Ennast parastad Kägu? Pill tuleb sul, pika ilu peale.

Loomulikult mitte. Ma ei ole üldse kõnealuse Korolevi puudutava teemaga üldse kursis, kuigi aiman temaatikat ja pole kunagi siin kedagi ei anonüümselt ega oma kasutajanime all mõnitamas käinud. Üleüldse võtan väga harva sõna ning sedagi hoopis teistes rubriikides ja pigem käin siin just vaatamas, mida teised räägivad ja mõtlevad.
Kui blogijaid mainisin, siis see oli sellepärast, et siin on neid lehekülgede viisi niisama kommenteeritud kui ka päris otseselt mõnitatud ja halvustatud, ning Perekooli käod võiksid natuke enne mõelda kui taolisi potitusi teevad. Üks asi on avaldada arvamust, kuid see, mis siin vahepeal toimub on juba üle piiri. Iga asja peale on kellelgi vaja miinustada ja/või halvasti öelda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vot sellised lood. Paras nendele, kes siin anonüümselt mõnitamas käivad. Blogijad võiksid järgmisena sama teha.

http://m.epl.delfi.ee/article.php?id=83856517

Ennast parastad Kägu? Pill tuleb sul, pika ilu peale.

Loomulikult mitte. Ma ei ole üldse kõnealuse Korolevi puudutava teemaga üldse kursis, kuigi aiman temaatikat ja pole kunagi siin kedagi ei anonüümselt ega oma kasutajanime all mõnitamas käinud. Üleüldse võtan väga harva sõna ning sedagi hoopis teistes rubriikides ja pigem käin siin just vaatamas, mida teised räägivad ja mõtlevad.

Kui blogijaid mainisin, siis see oli sellepärast, et siin on neid lehekülgede viisi niisama kommenteeritud kui ka päris otseselt mõnitatud ja halvustatud, ning Perekooli käod võiksid natuke enne mõelda kui taolisi potitusi teevad. Üks asi on avaldada arvamust, kuid see, mis siin vahepeal toimub on juba üle piiri. Iga asja peale on kellelgi vaja miinustada ja/või halvasti öelda.

Mis ajab sind õigustama ja tõestama, et sa pole siin kellelegi mittekunagi halvasti öelnud? Sinu südametunnistuse hakkas tööle või? Või hakkasid ka kohtukutseid kartma? Miks ma peaksin uskuma, et sa pole kellelegi siin halvasti öelnud?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kohtutoimikus on näha, et osa solvavaid kommetaare tulnud kellegi Jaanus J. IP-lt, kes on seotud ühe tuntud, juba paarkümmend aastat tegutsenud rahvamuusikat viljeleva stiilis bändiga. Samas võis ju kommentaare saata ka IP omaniku keegi teine kodune. Päris kalliks läks see lugu maksma , kokku 6818 eurot, millest riigile 528 eurot, 1790 eurot Korolevi advokaadi kulud ja ülejäänud 3800 eurot kahjunõue solvajale.

Ei, kohtutoimikust tuleb välja, et Perekool saatis ekslikult sinu nimetatud muusiku Jaanus J IP kohtule, st saatis vale IP. Ei Jaanus J ega ükski tema pereliige ega kodune pole Perekoolis Korolevi laimanud. Jaanus J kaebas Korolevi kohtusse (kuna tema ei olnud ju midagi Korolevi kohta öelnud) ja Korolev omakorda kaebas kohtusse Perekooli ja summa 6978 pidi siiski maksma Perekool.

Huvitav ka, et ainsana on avalikustatud selle Jaanuse nimi, kes pole midagi teinud. Keskmine kägu näeb seda, et perekooli laim – Jaanus J – ja juba tekivadki peas seosed: sel Jaanusel oli mingi seos tolle perekooli laimuga, käis kohtuski veel.

Nojah, Perekool peaks selle postituse ära kustutama, sest see on ilmselgelt vale (Jaanus J süüdistamine postituste tegemises).

Perekool oleks üldse pidanud kõik laimavad ja halvustavad kommid kustutama ja jätkuval tegutsemisel kasutaja (mingiks ajaks) blokkima. Aga ta ei teinud seda. Mille jaoks need moded siis on, kui nad kägusid ei “kantseldaks”?

Ei viitsiks siin lehel üldse käia, kui siin vaid ninnu-nännu jutt oleks. Ma arvan,et Perekool kaotab poole lugejatest kohe.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma suudan küll ära tunda teinekord perekooli anonüümseid kommenteerijaid kommentaaride stiili järgi, kuid päriselus pole oma 15-aastase staaži järgi küll kedagi ära tundnud ja pean seda üsna ilmvõimatuks.

Tutvusringkond võib olla ka selline, kellega läbi ei käida, kuid keda tuntakse. Äratundmine käis ühe kommentaari kaudu, kus oli selgelt välja toodud üks huvitav fakt, mida teadis vaid väike ringkond, sealhulgas ka mina.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lugege seda ka:

http://arileht.delfi.ee/news/uudised/kui-suur-rahalehm-on-ammaemandate-uhingule-perekooli-keskkond?id=83862873

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei viitsiks siin lehel üldse käia, kui siin vaid ninnu-nännu jutt oleks. Ma arvan,et Perekool kaotab poole lugejatest kohe.

Lõpuks saabub aega, kui enam siia foorumisse asja pole. Mulle see meeldiks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Täpselt nii ongi. On mingi inimtüüp,kelle hobiks on kohtuid mööda käia.

See võib tähendada positiivset omadust kui
ei lase omale liiga teha vaid otsib abi kohtust.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lugege seda ka:

http://arileht.delfi.ee/news/uudised/kui-suur-rahalehm-on-ammaemandate-uhingule-perekooli-keskkond?id=83862873

See on juba vana teema.
Mul on sügavalt savi, palju keegi mingi portaali pealt teenib, aga see on küll imelik, et üha rohkem ja rohkem kohtab seda, et siin mõne pk kasutaja ehk Käo poolt väljaöeldud (kirjutatud) mõttest on kinni hakanud mingi “ajakirjanik” ja seda õhtulehes või delfis omamoodi edasi arendanud.
Sama on selle rahateenimise asjaga, sellest just räägiti siin ju.

Ja kellele perekool ei meeldi, siis alati on võimalus ju siia pöörduda: http://perefoorum.postimees.ee/viewforum.php?f=1&sid=1d2ed7a727d9f445b78e828e738f24c9

(seal pole enam spämmi kustutavat modetki tööl???)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga võiks rohkem koduõpet kasutada

Jäi silma ühe lapsevanema tähele panek,
et kodus õppis laps rohkem kui koolis.
Minul oli kunagi sama probleem aga õnneks
vene kord koos jäiga koolis käimise kohustusega
kadus.(oli koolis käimise kohustus, mitte koolis õppimise kohutus!). Kasutasin kodus õpetamise õigust nii kaua kui lubati. Siis lubati 4.klassi lõpuni. Kord kuus käis koolis kontrollis,
tegi koos teistega kontrolltõid. Selle nelja koduse aastaga sai selgeks ka füüsika ja
algebra tuleviku tarbeks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

IP aadress on väga lihtsasti muudetav ja seda võib teha kasvõi mitu korda päevas. Nii et neid, kes ikka laimata tahavad, ei olegi võimalik tabada.

Sa oled nii tark. Teed korra ruuterile restardi, ip aadress muutub ja teenusepakkujal kaob kohe info, millise numbriga sel kellaajal see IP seotud oli?

Jah, põhimõttelislet on üsna hästi võmalik netis oma jälgi peita. Aga seda peab oskama, tavainimene ei oska. Lihtne IP-aadressi muutmine küll nüüd teenusepakkujat ja politseid segadusse ei aja.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma suudan küll ära tunda teinekord perekooli anonüümseid kommenteerijaid kommentaaride stiili järgi, kuid päriselus pole oma 15-aastase staaži järgi küll kedagi ära tundnud ja pean seda üsna ilmvõimatuks.

Tutvusringkond võib olla ka selline, kellega läbi ei käida, kuid keda tuntakse. Äratundmine käis ühe kommentaari kaudu, kus oli selgelt välja toodud üks huvitav fakt, mida teadis vaid väike ringkond, sealhulgas ka mina.

Täpselt samuti olen ühe kõrvalseisja jaoks täiesti tähtsusetu detaili järgi teada saanud, et üks kägu elab minuga ühes majas.
Nii et on täiesti võimalik. Ei mõista, kuidas sellele üldse saab vastu vaielda. Kriminalistikas otsustab sageli juuksekarv, kes on mõrvar. Mõni kägu aga vaidleb taeva maa peale, et pole võimalik!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina pole küll kedagi halvustanud ning ka ei pea õigeks inimeste (vahet pole kui avalikult nad ise enda elu lahkavad) mõnitamist. Blogijad on nüüd tagajalgadele aetud, et saaks vaid kägudele tagasi teha, mõtlemata sellele, et suur osa just kägudest ongi nende lugejad ehk raha sisse toojaid. Käod võiksid teha nädalase pausi blogidest ning mitte neile klikke tuua ehk siis saavad aru, et ei tasu süüa seda kätt, mis neid toidab.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 145 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Käod kohtus