Esileht Pereelu ja suhted Kaotasin usalduse mehe vastu+kõik sõbrad

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 52 )

Teema: Kaotasin usalduse mehe vastu+kõik sõbrad

Postitas:

Tahan lihtsalt kurta ja halada!

Oleme mehega 15 aastat abielus olnud ja mõistagi on selle ajaga meil kujunenud ühine tutvus- ja sõprusringkond.
Paar aastat tagasi oli mehel \”afäär\” ühe naisterahvaga. Väidetavalt asi voodini ei jõudnud, isegi mitte kallistuse ega suudluseni, ja mees olevat ta paika ise pannud – ma ei tea kui tõsi see on või mitte. Kogu algatus oli naisterahvapoolne…

Igal juhul otsustasime suhet jätkata, sest meil on liiga palju asju, mis meid seob. Püüdsin olla lihtsalt mõistev…

Nüüd on olukord selline, et see naisterahvas on meie tutvusringkonda end mugavasti sisseseadnud ja minu suureks üllatuseks – kuigi kõik teavad, et ta püüdis meie kooselu hävitada, suhtlevad temaga kõik nii nagu poleks midagi juhtunudki.

Ma püüdsin ise selles olukorras väärikaks jääda ja ma ka ise mingit kisa üles ei kiskunud. Ma olen lihtsalt südames nii pettunud meie sõprades, kes on omaks võtnud inimese, kes meie pere lõhkuda üritas. See teeb haiget ja ma ei tea mis järeldusi ma tegema peaks… Lihtsalt valus on. No ja muidugi tunnen end kogu selles seltskonnas äärmiselt ebamugavalt ja kõik koosolemised on mulle äärmiselt kurnavad, sest teesklen alatasa olemis \”Kõik on korras, olen kõigest üle saanud\”.

Nutma ajab lihtsalt. Ühest küljest-mitte midagi nende vahel (minu mehe ja tolle naisterahva) ei olnud. Aga naine oli algatust ja hakkamist täis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 23.06 20:43; 23.06 21:06; 23.06 22:06; 23.06 23:30; 23.06 23:51; 24.06 00:36; 24.06 00:40; 28.06 23:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

sa oled miski sooda vä?

ma käisin eile poodisi mööda ja sial oli siuke roheline kleit. töitsa minu jägu.
ostsin siis.
ja eile oli meill krillõhtu ja siis ühel libul sama kleit.

siiani nuttan.

et kujdas minu sõbrad ja kõikk

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.06 20:54; 23.06 21:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära esiteks kunagi nii arva, et just naine oli see algataja ja teab mis veel. Jäta kohe meelde, et sulle lihtsalt räägitakse lugu paremas vaates ära.
Ma kujutan ette seda valu, kuid ise pakun, et sõbrad ei taha seda teemat sinu ees ka üles tõsta ning arvavadki, et oled sellega väärikalt leppinud. Et tubli naine.
Aga tead mis? Mina sain ka hiljuti teada, et mu mehele saadab üks naine sõnumeid. Noh ikka a la kallid olid ka sees. Kui mehele näitasin seda, siis mees hakkas ajama, et tal pole midagi selle naisega olnud. Lihtsalt hea suhelda. Olen oma meest usaldanud, aga peale seda kirja ei käi see enam nii lihtsalt. Ta räägib samamoodi, et midagi ei olnud, aga kas ikka tõesti saab vaid heast shtlusest tulla vajadus saata kallisid teisele poolele?? No ütle, mida sa ise arvad? Mina ise arvan, et seal ikka pidi natukenegi rohkem olema mängus kui lihtsalt jutt.
Mina enam meest ei usalda. Jah, tä räägib kogu aeg mulle et ei olnud midagi ja nad enam ei suhtle, aga ma ei usu. Sorri, aga ei usu.
Elan hetkel edasi temaga. Mis edasi saab, ei tea, sest nüüd ju võib midagi uut alati välja tulla.
Muide tema ka ütles, et see naine ise hakkas teda nö taga ajama. Aga milleks siis numbreid vahetada? Ei ja veelkord ei. Midagi pidi olema.
Ning ütlen sama ka sinu mehe kohta. Pole musta ilma valgeta.
Ei süüdista seda naist ja ei hakka teda inetult nimetama, aga samas midagi head ma ka temast ei arva. Sest teab minu olemasolust ja meie sieusest ning muust. Aga inimesed ongi erinevad

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.06 20:56; 23.06 21:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

…Ma sattusin neile nimelt ise peale ja ma nägin, et neisterahvas oli aktiivsem pool-ma suutsin seda \”mängu\” paar aega isegi jälgida – just sellesk, et ma enda jaoks selgeks saaksin olukorra.

Ma usun oma meest, vähemalt tahaksin uskuda, sest meil on sarnased väärtushinnangud truuduse suhtes.

Jah-mul pole sõprusringkonnast kellegagi otseselt juttu olnud, mida keegi ksukil kui palju teab… Olen kuulnud oma mehepoolset versiooni ja ka pealiskaudseid arvamusi mujalt.

Mind lihtsalt hämmastab meie tuttavate suhtumine. Üldse teeb see kõik haiget. Mulle tundub, et ma peaks selle naisterahvaga neutraalsel pinnal rääkima…tundub, et see oleks ainus viis endas rahu leida. Ehk tõesti tunnistab/räägib midagi, mida ma senini ei teadnud…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 23.06 20:43; 23.06 21:06; 23.06 22:06; 23.06 23:30; 23.06 23:51; 24.06 00:36; 24.06 00:40; 28.06 23:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

see lugu on kuidagi väheusutav jah. see, et oli \”afäär\” nii suur, et terve tutvusringkond teab, kes ja kellega, aga samas nagu ei olnud isegi kallistusi ja suudlusi. mis afäär see siis üldse oli kui midagi nagu ei olnudki. et üritas peret lõhkuda ja muu selline. mismoodi siis???
ma arvan, et seal pidi ikka midagi enamat olema kui kõik isegi teavad seda nii hästi.
mis tuttavatel üle jääb? keegi ei taha ju teiste isiklikesse asjadesse oma nina toppida. kui nad hakkavad seda naist ignoreerima, siis nad peaks ühtlasi ka sinu meest ignoreerima, sest afääris on ikka kaks poolt. võimatu tõestada, kellelt see initsiatiiv seal ikka tuli ja kui tuligi naise poolt, siis mees pidi ju ikka kaasa minema, muidu poleks afääri tekkinudki.
pere, mida lõhkuda on ju mehel, mitte naisel, eks.
ikkagi on imelik see, et on afäär aga samas ilma igasuguse kehalise kontaktita?! Ilmselt teeb kogu seltskond seda head nägu just sinu jaoks, et sina oled ju üle saanud, siis nemad ka ei haputa edasi. Ma soovitan sul mitte hoida fassaadi ja oma tundeid varjata, nii oledki kogu oma maailmavaluga üksinda. Kui sa saladust ei teeks, et oled väga haiget saanud, siis ehk ei suhtuks ka sõbrad sellesse naisesse nii normaalselt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]…Ma sattusin neile nimelt ise peale ja ma nägin, et neisterahvas oli aktiivsem pool-ma suutsin seda \”mängu\” paar aega isegi jälgida – just sellesk, et ma enda jaoks selgeks saaksin olukorra.

Ma usun oma meest, vähemalt tahaksin uskuda, sest meil on sarnased väärtushinnangud truuduse suhtes.

Jah-mul pole sõprusringkonnast kellegagi otseselt juttu olnud, mida keegi ksukil kui palju teab… Olen kuulnud oma mehepoolset versiooni ja ka pealiskaudseid arvamusi mujalt.

Mind lihtsalt hämmastab meie tuttavate suhtumine. Üldse teeb see kõik haiget. Mulle tundub, et ma peaks selle naisterahvaga neutraalsel pinnal rääkima…tundub, et see oleks ainus viis endas rahu leida. Ehk tõesti tunnistab/räägib midagi, mida ma senini ei teadnud…[/tsitaat]

Nojah, kuid mitu korda nad selleks ajaks juba kohtunud olid?
Mina julgen väita, et enne teeb mees esimese sammu ja siis kui naine saab vihje et nii võib, siis teeb naine sama.
Järelikult ka mees on suht kindlalt sama teinud, nagu siis tegi naine, kui nad sulle vahele jäid.
Ma ei taha nõme olla, aga ma arvan ise ka, et sa lihtsalt tahad niiväga oma meest uskuda ja ka parem ju oleks uskuda seda, kui et neil oli midagi rohkemat. On ju nii?
Teine kägu ütles ka, et ju su tuttavad ei taha asjale vahele segada. Eks ta nii ongi. Kardavad su reaktsiooni.
Ongi raske siit rohkem midagi välja uurida arvatavasti. Aga kuna mina nägin ka vaid üht sõnumit, siis ma ei tea tegelikult rohkem ka midagi. Rääkida võib kõike….

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.06 20:56; 23.06 21:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

aa, et sina kükitasid kuskil põõsas ja tegid kindlaks, et mingi naine aktiivselt vägistab su kaasat, kes siis meeleheitlikult suudab ainult kägiseda, palun ei, ma armastan oma naist.

ja nüüd siis kõik sõbrad teavad seda kustkohast?

ja kui mittemiskit, isegi mitte kallistusepügalat ei juhtunud, siis mida sa tahad?

v-olla see naine on tore inimene ja lihtsalt meeldib su sõpradele?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.06 20:54; 23.06 21:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui ikka töesti oli nii, et mees ei tahtnud ja naine ajas taga siis oli naine otseselt öelduna ahistaja. mis afäärist siin saab juttu olla. afäär on see kui mölemad ikka on huvitatud. aga kui ikka mees ka oli tegelikult huvitatud siis ei maksaks hetkel ainult toda teist prouat siin syydistada. ja kui see naine oli ahistaja kas siis see ei olnud mehele ebamugav? hoopis egole pai. aga mees peaks möistma, et sulle see on ebamugav. ei maksa siin teeselda. tulebki mehele öelda, et see on sulle endiselt ebamugav. ja kysida, et mis siis nyyd saab. mis on tema ettepanek. kas see naine on endiselt vaba? mul on ikkagi kuri kahtlus, et see asi ei ole nii lihtne kui sinu jutust välja paistab. olen taolisi juhtumeid körvalt näinud just selle kolmanda poole söbrana ja seal ikka on mehed ise ka susinud. aga mees räägib ennast oma naisele pärast mustast valgeks. ja siis vibutavad mölemad sörme selle kolmanda poole. kusjuures on ka juhtumeid kus hoopis mees ise on seda kolmandat sebinud ja pärast ikka toda syydistanud ahistamises ja milles veel….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

huvitav, kust tulevad need naised, kes vägivaldselt veavad korralikke ja truusid mehi pahale teele? lugedes siinseid teemasid, on alati mees see illikuku ning armuke vägivaldne mõrd.
nii kurb, kui see ka pole, on sellises kõrvalsuhtes alati süüdi vaid pettev mees, sest TEMA on suhtes, mitte vaba naine. kui mees kohe üldse ei ole huvitatud, siis ei saa ju mingit \”afääri\” tekkidagi. ju mees oli ikka ise ka huviline. no ja milline mees see ikka tunnistab, et jah, oli seks jms? enamasti on ikka nii, et kui satud mehele suisa voodis peale, siis on vabanduseks ikka, et \”ega ma ei liigutanud ja ei nautinud, naine ise tahtis\”.
kuidas see naine sinu sõpruskonda sattus? ehk on selles oma osa ka su toredal mehel, kes ta sinna tõi ning sõbrad hoiavad ehk pigem su mehe, kui sinu poole, sellest ka sõbralik suhtumine sellesse naisesse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.06 21:59; 23.06 23:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimasele…

aga võib olla nii ongi…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 23.06 20:43; 23.06 21:06; 23.06 22:06; 23.06 23:30; 23.06 23:51; 24.06 00:36; 24.06 00:40; 28.06 23:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis valemiga need sõbrad siis peaks teadma afäärist, mida tegelikult ei olnudki? Kui midagi ei olnud, siis mida neil teada on ? Selline asi oleks enda jaoks küll märk, et näed ei olnudki midagi, sõbrad isegi ei tea.
Ja kui sõbrad teavad, siis oli ka afäär.
Nii et räägi nendega. Neljasilma jutus saad otse küsida, kas teati seda, et see võib sulle haiget teha või siis mitte. Võimalik et süüdistad hetkel oma sõpru täiesti ilmaaegu. Kui nad on su sõbrad, ole kena räägi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ennem tuleb vist maailmalõpp, kui naised pea liiva alt välja võtavad:

Teemaalgataja. Su mees on seda libu keppinud juba niikuinii, korralikult. Mängivad topeltmängu edasi, higine perse muudkui kõigub.

Aga naised vist ongi nii kuradi mega-mega lollid vms.

Mees MITTE KUNAGI ei tekitaks endale probleeme,kui asi seda väärt ei oleks – ja asi on väärt, kui saab kotte panna.

Vastasel juhul mees ei suhtleks temaga lihtsalt. NIISAMA mitte kedagi ei võeta oma sõprusringkonda.

Aha ma ei viitsi – sa ju niikuinii ei usu

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]ennem tuleb vist maailmalõpp, kui naised pea liiva alt välja võtavad:

Teemaalgataja. Su mees on seda libu keppinud juba niikuinii, korralikult. Mängivad topeltmängu edasi, higine perse muudkui kõigub.

Aga naised vist ongi nii kuradi mega-mega lollid vms.

Mees MITTE KUNAGI ei tekitaks endale probleeme,kui asi seda väärt ei oleks – ja asi on väärt, kui saab kotte panna.

Vastasel juhul mees ei suhtleks temaga lihtsalt. NIISAMA mitte kedagi ei võeta oma sõprusringkonda.

Aha ma ei viitsi – sa ju niikuinii ei usu[/tsitaat]

Rohkem polegi midagi lisada. Õige kokkuvõte teemale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No… ma saan aru, et siin on koos väga erinevate kogemustega inimesi – sellest on igal juhul kahju.

Ma sain siin nüüd sigadusega hakkama ja ületasin enda ja tellisin abikaasa kõnede eristuse ja sellele naisterahvale ei ole ta helistanud ega sõnumeid saatnud. Ma kahtlen kas see nii oleks, kui nad tõepoolest suhtleksid ilma minu teadmata…

Eelkõige püstitasin teema sellepärast, et olen \”sõprades\” pettunud… Mehes ka muidugi… Miks täpsemalt, seda ma lahkama igaks juhuks ei hakka. Lihtsalt põhinen sellel, mida ma ise oma silmaga nägin.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 23.06 20:43; 23.06 21:06; 23.06 22:06; 23.06 23:30; 23.06 23:51; 24.06 00:36; 24.06 00:40; 28.06 23:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]No… ma saan aru, et siin on koos väga erinevate kogemustega inimesi – sellest on igal juhul kahju.

Ma sain siin nüüd sigadusega hakkama ja ületasin enda ja tellisin abikaasa kõnede eristuse ja sellele naisterahvale ei ole ta helistanud ega sõnumeid saatnud. Ma kahtlen kas see nii oleks, kui nad tõepoolest suhtleksid ilma minu teadmata…

Eelkõige püstitasin teema sellepärast, et olen \”sõprades\” pettunud… Mehes ka muidugi… Miks täpsemalt, seda ma lahkama igaks juhuks ei hakka. Lihtsalt põhinen sellel, mida ma ise oma silmaga nägin.[/tsitaat]
tark mees kasutab armukesele helistamiseks töötelefoni, mitte isiklikku. kui töötelefoni pole, siis ostetakse mingi kõnekaart ja kasutatakse seda.
mees, kes helistab armukesele oma isiklikult telefonilt, on lihtsalt loll

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.06 21:59; 23.06 23:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaata vähem filme.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõnekaart tähendaks seda, et telefon peaks olema aeg-ajalt levist väljas/välja lülitatud. Või peaksin kuskilt otsima mingit müstilist lisatelefoni 🙂

Kallid inimesed-ma saan aru et püüate mind ümber veenda, et mu mees pettis mind ja olen sinisilm. Mul on siiralt kahju, et teil sellised kogemused on nii hästi organiseeritud truudusetusega. Aga ma pusin sellele endiselt vastu ja olen arvamusel, et ta ikkagi pole mind petnud -vähemalt mitte selles case-s. Tellisin kriitilise perioodi mobiili väljavõtte ja sealt ei selgunud midagi sellist…

Mu probleem seisnes mitte mehest ilma jäämises vaid tunnen, et need iniesed, keda sõbraks pidasin – neid nagu polekski enam…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 23.06 20:43; 23.06 21:06; 23.06 22:06; 23.06 23:30; 23.06 23:51; 24.06 00:36; 24.06 00:40; 28.06 23:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, mina ei püüa sind ümber veenda, sest kui pole mingeid kahtlaseid sõnumeid vmt, siis tõenäoliselt polegi midagi olnud. Küll aga ütlen sellele, kes rääkis võõra naise saadetud tundelistest sõnumitest – vaid psüühilise häirega või väga noored ja naiivsed naised saadavad selliseid sõnumeid, kui mees pole selleks mingit põhjust andnud. Paraku on siin tegemist ikkagi petmisega, kas just seksiti, aga mingi lähedus kindlasti oli.

Teemasse tagasi tulles – tuttavad ei pea valima pooli, seda võiksid teha vaid sinu väga lähedased sõbrad, kes teavad sinu elu üksikasju ja jagavad eeldatavasti samu põhimõtteid. Saan aru, et see teeb haiget, aga mõtle hoopis, et tõenäoliselt on see naine kergelt naerualune. Enamik mehi teevad järgijooksvate naiste üle omakeskis nalju ja nii tõenäoliselt ka sinu mehe sõbrad – lohutuseks sulle 🙂 Eelkõige on see siiski sinu mehe lahendada probleem ja tema on selle lahendanud, nagu aru sain.

Aga et vaba naine pole milleski süüdi, kui abielumeest taga ajab – tulge maa peale. Naised teavad kõik väga hästi, kui kerge on meestega manipuleerida – teavad nii vabad kui suhtes naised. Ja kui vaba naine hakkab sihipäraselt abielumehele ligi ajama, siis pole see teps mitte süütu tegevus, vaid kaunis egoistlik käitumisviis. Et selline naine lisaks loll on, see on iseasi. Äratõmmatavad mehed reeglina jäävadki äratõmmatavaks, järgmise äratõmbajani 🙂

Nii et teemaalgataja, kui mees sind endiselt hoiab, siis unusta see naine. Ajaga läheb kehv tunne üle ja ühel hetkel jahtuvad ka selle teise naise tunded, kui mees just millelgi juhtuda ei lase.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milles su probleem siis seisneb?

Ootad oma tutvusringkonnalt, et nad hakkaksid kohtumõistjateks sinu, tema ja teie mehe üle? 😛

Aga tõsiselt – miks peaks su sõbrad-tuttavad keerama selja oma kaaslasele, kel pole olnud afääri sinu mehega?

Ütle mulle, palun, mis krdi kohtumõistjad nemad on?

Huvitav, et muidu inimesed vihastavad, kui nende eralellu tungitakse, aga sina lausa palud, et su tuttavad oma kodudes teie eraelu sügavalt ja tõsiselt lahkaks?

Mida sa ootad?

Et seltskond paneb oma kaaslase (kel pole olnud suhet su mehega) nüüd sinu pärast põlema või?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitu aastat tagasi toimunud peaaegu afäär… Sõbrad on ilmselt selle loo ammu unustanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tea…mida ma ootan-ma olen ise ka segaduses. Mingil hetkel mulle lihtsalt tundus, et sellist teguviisi peeti taunimisväärseks. Aga nüüd justkui paistab, et kõik on ok, unustatud ja korras, aga minu jaoks on iga koosviibimine 100% piin.
\”The hardest pain is when you smile to stop tears.\”

Aga mina ei suudaks hästi suhtuda naisesse, kes tahaks mu sõbranna meest üle lüüa…aga ehk see on jälle minu kiiks…

Lollid ei andesta ega unusta, targad andestavad aga ei unusta…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 23.06 20:43; 23.06 21:06; 23.06 22:06; 23.06 23:30; 23.06 23:51; 24.06 00:36; 24.06 00:40; 28.06 23:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]No… ma saan aru, et siin on koos väga erinevate kogemustega inimesi – sellest on igal juhul kahju.

Ma sain siin nüüd sigadusega hakkama ja ületasin enda ja tellisin abikaasa kõnede eristuse ja sellele naisterahvale ei ole ta helistanud ega sõnumeid saatnud. Ma kahtlen kas see nii oleks, kui nad tõepoolest suhtleksid ilma minu teadmata…
[/tsitaat]
Tänapäeval on suhtlemiseks ka teisi vahendeid kui helistamine ja sõnumite saatmine.
Ja kuidas sa selle naise numbrit tead?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvan, et kõige vahetum ja mugavam suhtlemisviis oleks siiski helistamine. Seda kasvõi kohtumiste kokkuleppimiseks…

Number pole saladus… 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 23.06 20:43; 23.06 21:06; 23.06 22:06; 23.06 23:30; 23.06 23:51; 24.06 00:36; 24.06 00:40; 28.06 23:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

minul tekib küsimus, mida sa saada tahad? et sõbrad blokiksid sajaga seda naist, kes väidetavalt sinu mehele külje alla ajas? esiteks, kes neist näitas küünlaga valgust, kes neist teab täpset tõde? isegi kui oli mingi põgus asi, loomulikult ei hakka inimesed avalikult seisukohta võtma. teiseks, igaühel oma elu elada, oma asjad korraldada. kolmandaks, vbl nad polnudki niiväga sõbrad kui tuttavad … ja tuttavatelt ma ei ootaks mingit erilist lojaalsust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks võimalus on selliseid koosviibimisi, kus ka see ebameeldiv naine on, lihtsalt vältida. Kui sõbrad niikuinii teavad või aimavad, et midagi sellist oli, siis pole ju probleem neile öelda, et teie mehega ei osale, kui tema kohal on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et sõbrad lähtuvad sinu käitumisest.
Kuna sa ise teed nägu, et kõik on OK, teevad nemad ka, kuigi kõik kindlasti seesmiselt nii ei arva. Lihtsalt asjad on nii kujunenud ja miks peaks keegi sinu eest võitlusesse asuma.
Mis sa ise sõprade asemel selles situatsioonis teeksid? Proovi ette kujutada. Tihti on ju selliseid sündmusi, kus ühe mehe mitu abikaasat on kohale kutsutud, kui mina ka sinna satun, siis ma võtan seda kui normaalset: järelikult saavad kõik hästi läbi ja ei pea mingit vimma, ma ei hakka ju sekkuma, et miks te siin nüüd kõik niiviisi koos olete.
Sõbrad vaatavadki sinu reaktsiooni, kui kõik on OK, järelikult sobib ka neile.
Oleksid pidanud kohe esimesel korral kui mingil põhjusel samasse seltskonda sattusid oma suhtumist selgelt näitama (võib-olla isegi natuke teatraalselt – lahkuma näiteks) siis oleks kõigil pilt selge olnud. Oled ise võtnud praegu petetud abielunaise rolli, kes kas ei tea või ei taha teada ja teised lihtsalt mängivad sinuga kaasa. Praegu ei saagi keegi sellesse naisesse väga tõrjuvalt suhtuda, sest see tõestaks ju, et MIDAGI OLI. See tähendaks ju sinule juhtunu ninaalla hõõrumist, samas kui sa ise mängid rolli, et midagi ei ole olnud või et sa ei tea. Arvestades seda, käituvad su sõbrad tegelikult väga taktitundeliselt sinu suhtes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ma ei tea, mina ütleksin lihtsalt oma mehele, et mul on ebamugav selle naisega ühes seltskonnas olla -oli siis midagi või ei olnud, ükskõik – lihtsalt mina ei taha teda näha ja kõik. Mu mees saaks aru ja me ei käiks nendel üritustel, kus see naine figureerib. Pole ju keeruline endale ja mehele mingit muud tegevust leida. Inimesi ka maailmas jalaga segada, asi see endale uued tutvused ja sobivatest uus sõprusringkond tekitada. Lihtne lahendus ja kõik (või vähemalt see kõige tähtsam inime – mina ise) on happyd, ma siiralt ei saa aru, mida siin üleüldse nii palju padrata on. Vahvat jaanipäeva!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka ei saa aru, mis need sõbrad siis peaksid tegema. Kas noomima seda naist või? Mille eest, kui midagi pole olnud? Mina küll ei tahaks ingi teise pere asjadesse end segada. Kas ikka oli nii, et midagi ei olnud üldse? Segane on jah see, et oli afäär ja otsustasid mehele uue võmaluse anda, aga samas nagu midagi polnud – väga väheusutav. Aga eks sa ise tead oma eest paremini.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tean väga hästi mida sa tunned, sitt tunne on.
Ja nagu ma sinu jutust aru saan, mõtled sa iga jumala kord sellele kui seltskonnas oled, ehk siis sa ei naudi ühtegi üritust ja see on täiesti arusaadav. Kuidas sellest üle saada….raske öelda, väga raske.
Mina olen sellest üle saanud, aga ei taha kunagi enam seda tunnet tagasi!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Arvan, et kõige vahetum ja mugavam suhtlemisviis oleks siiski helistamine. Seda kasvõi kohtumiste kokkuleppimiseks…

Number pole saladus… :)[/tsitaat]

skype – saab inimesega lausa nö silmast silma suhelda läbi kaamera ja otse rääkida…..tasuta, kasvõi tunde….ise kasutan seda pm iga päev

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.06 16:21; 24.06 16:24;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 52 )


Esileht Pereelu ja suhted Kaotasin usalduse mehe vastu+kõik sõbrad

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.