Esileht Pereelu ja suhted Kaotasin usalduse mehe vastu+kõik sõbrad

Näitan 22 postitust - vahemik 31 kuni 52 (kokku 52 )

Teema: Kaotasin usalduse mehe vastu+kõik sõbrad

Postitas:

Kas on ikka kindel, et sõbrad teavad, et su mehel on selle naisega kunagi mingi värk olnud`?
Ehk nad ei tea midagi ja arvavad, et igati tore tuttav.
Kelle kutsel see teine naine seal üritusel oli? Sinu mehe? Sõprade?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.06 16:21; 24.06 16:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kas on ikka kindel, et sõbrad teavad, et su mehel on selle naisega kunagi mingi värk olnud`?
Ehk nad ei tea midagi ja arvavad, et igati tore tuttav.
Kelle kutsel see teine naine seal üritusel oli? Sinu mehe? Sõprade?[/tsitaat] mul tekkis sama küsimus, et kelle kutsel see naisterahvas seal sõprade juures viibib? sõbrad ei kutsunud ju heast peast mingit võõrast inimest seltskonda. aga kui ta paar aastat teie sõprade seltskonnas on vastu pidanud, siis on tegemist arvatavasti toreda inimesega, sest ei kujtaks ette, et ebameeldivat inimest järjepidevalt külla kutsutakse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on ka arusaamatu, esiteks, kuidas see naine siis sattus sinu ja mehe sõpruskonda? Meil näiteks on küllaltki stabiilne sõpruskond, mehe ülikooliaegsed kursakaaslased abikaasadega. Sinna mingeid uusi nägusid pole lisandunud juba üle kümne aasta. Aegajalt on kambas ühe või teise poolt tuttavad, ntx kui oleme selle inimese pool. Ok, ma saan aru, et kõik sõpruskonnad pole nii väljakujunenud ja lisandub ka uusi, aga ikkagi. Kuidas see naine sinna sattus, kas ta on kellegi tuttav või mis?
Teine asi, kui teemaalgataja väitel see afäär jäigi õhku, eriti midagi ei olnudki, siis tõesti sõbrad ei tarvitsegi teada, et see naine midagi üritas.
Kolmandaks, mida siis peaks tegema? Ma panin ennast sinu sõbra asemele ja püüdsin mõelda, mida siis peaks tegema, kuidas käituma, kui teaks, et seltskonnas on keegi, kes on üritanud mõne minu sõbra abielu lõhkuda? Teemaalgataja, siin on jällegi võtmeküsimus, kuidas see naine sinna seltskonda satub? Keegi ju peab teda sinna kutsuma? Miks, mis seos tal on teie seltskonnaga?
Minul on näiteks kaks sellist näidet, et mehel on naine ja siis on veel armuke ka. Ühel üritusel on armukesega, teisel elukaaslasega. Niiviisi vaheldumisi. Tegelikult väga ebameeldiv olukord sõprade jaoks. Pead ju ennast kontrollima, et naise kuuldes ei hakkaks lobisema peost, kus oldi armukesega.
On ka näinud kõrvalt olukorda, kus mehel on elukaaslane ja samal ajal on seltskonnas tema vana pruut (kuna vana pruut õppis koos mehe ja tema sõpradega, siis tema oli tegelikult vanem olija seal seltskonnas, kui praegune pruut). Vana pruut üritas äärmiselt pealetükkival moel mehele püksi pugeda sõna otseses mõttes ja uue pruudi nähes. No mis sa teed, sellise olukorra peab lahendama ikkagi see mees. Meie, sõbrad, seal kõrval ei ole kutsutud ega seatud miskit ütlema. Iseasi, et meie seltskonnas tolle vana pruudi üle visati küll üsna õelat nalja ja sümpaatia oli uue pruudi poolel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa aru sellest mismoodi sõbrad sellest afäärist teavad, kui mingit afääri polnud? Arvad, et sõbrad peaks ka asju omale ette kujutama? Mees muidugi süütuke, \”litsakas\” naine ajab ligi. Nagu \”The Bold and the Beautiful\” juba, peale petmist on mehed alati ilmsüüta:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No tanapaeval ei naita kone valjavote enam midagi.. naiteks on palju voimalusi labi telefone sonumeid saata ilma et keegi jalile saaks. Uks selline app on Whatsapp kus suhtlus toimub interneti kaudu, on tasuta, ja kui kustutad suhtluse ara ei ole voimalik seda enam naha…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kle pane ennast põlema ja kindlasti on NAINE süüdi. hahaha, tangot tantsitakse ikka kahekest, tõmba endalt kott peast ära ja vaata asju nii nagu need on, miks teised temasse hästi suhtuvad? miks ei peaks? ilmselt nad teavad milline sinu nn. \”ingelmees\” tegelikult on ja vaatavad võibolla teda pisut imelikult ja imestavad kuidas sa NII loll oled et sellise lamba juttu usud ja ikka veel koos olete, äkki on nii ah 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei viitsinud kommentaare lugeda.
Kuidagi naljakas lugu ja nüüd küsimus teemaalgatajale: Mida kõik ülejäänud see seltskond pidi/peab tegema? Kas nagu keskajal kividega surnuks pilduma tolle naise. Mina isiklikult küll teiste inimeste eludesse oma nina ei topi, kes kellega käib ei puutu vähematki minusse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ole hea, valgusta nüüd natuke tausta – kuidas naine seltskonda sattus?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.06 14:19; 25.06 14:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma saan aru et püüate mind ümber veenda, et mu mees pettis mind ja olen sinisilm. Aga ma pusin sellele endiselt vastu ja olen arvamusel, et ta ikkagi pole mind petnud.[/tsitaat]

Hm, teema pealkiri oli, et usaldus mehe vastu on kadunud. Kui nüüd teisedki ütlevad, et õige jah, peabki olema kadunud, kukud sina tõestama, et mees pole midagi paha teinud ja teil on kõik parimas korras…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.06 14:19; 25.06 14:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sinu hea sõber ja hingekaaslane ühel hetkel mõne abielus mehega flirdib siis kas sina lõpetad paugu pealt sõpruse? Iga inimene saab aru et nende sõpradel on head ja vead, arvestada tuleb ka vigadega. Kui näiteks sinu sõbtranna on hea vestluskaaslane ja teie kaks pole tülli läinud, siis sinu asi ei ole teda arvustada tema liiderlikkuse pärast. Sinu mehe ja selle naise vahelised suhted ei puutu ju tegelikult sinu sõpradesse. Nad võibolla ei kiida seda heaks, aga selle pärast ei visata inimest ka seltskonnast välja. Eriti veel kui lugu on lõppenud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina mõistan teemaalgatajat, tean kui vastik see tunne on. Meil väga lähedaste sõpradeni pole veel jõutud, aga kõrgem pilotaa¸ — sugulased (põhjuse leiab ikka kuidas tuttavaks end teha).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.06 15:40; 26.06 10:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen vist soe peast, aga ma ei saa aru, milles sõbrad süüdi on? Kui afääri ei olnud, miks nad peaksid siis mingi hüpoteetiliselt sinu mehele silma viskava aktiivse naisterahvaga mitte suhtlema?
Tegelikult pole mitte mina peast soe, vaid teemaalgataja. Hangi endale mingi hobi ja vahi vähem venetsueela seepe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma olen vist soe peast, aga ma ei saa aru, milles sõbrad süüdi on? Kui afääri ei olnud, miks nad peaksid siis mingi hüpoteetiliselt sinu mehele silma viskava aktiivse naisterahvaga mitte suhtlema?
Tegelikult pole mitte mina peast soe, vaid teemaalgataja. Hangi endale mingi hobi ja vahi vähem venetsueela seepe.[/tsitaat]

Täpselt minu mõtted.
Teemaalgatajal, tundub, oma elu ei ole.

Mu mehele on ka aegade jooksul igasugused ligi ajanud. Ma vaatan sellist asja pigem kerge muigega pealt. Tean, et olen neist kõigist parem. Teemaalgataja on äkki ebakindel iseenda väärtuses?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võib ju norida teemaalgataja kallal, aga kui ta kindlalt teab, et see naine üritas mingil ajal ta meest ära sebida, siis on ikka vastik seltskonnas tolle naisega koos viibida küll. Loomulikult inimesel õigus suhelda kellega tahes, aga alateadvuses ju ikka halb tunne. Maailm on inimesi täis ja ta just sellesse seltskonda end sisse seadnud.
Enamus siin kiruvad teemaalgatajat, aga kas tõesti suhtuks mõistvalt sellisesse olukorda, kui ükskord endal selline hetk käes.
Kõik ei ole tugeva iseloomuga ja ei suuda nii kergelt muigega suhtuda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.06 15:40; 26.06 10:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga minul on kogemus, kus eksmehe töökaaslane, üks naine samuti üritas mis kole, kutsus teda ilma minuta sünnipäevale jne. Oma naine ei ole loll, see oli näha, kuidas see naine leilis oli, kuid puudus minu mehe poolne huvi.

Nüüd aastaid hiljem peale me lahkuminekut muudel põhjustel, võttis eksmees kord ka selle teema üles ja ütles, et tal ei olnud selle naisega mitte midagi, mitte ühte musi ka ei olnud, et kuidas sain nii arvata.
Ja ma usun, sest miks peaks ta nüüd aastaid hiljem seda veel varjama või valetama.
Nii et teemaalgataja sina kindlustad oma tagala paremini nii, et ei kahtlusta, sest mida mõtled seda kahjuks saad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu meelest ei ole see afäär, kui keegi lööb külge. Kui sa lähed baari, mingi mees üritab sind sebida ja sa ta ilma seksivärgi ja musikallideta pikalt saadad, siis teil oli afäär või? Nii et kui midagi ei olnud, lihtsalt eit heitis landi välja ja keegi õnge ei läinud, siis mis seal ikka probleemi teha. Ja kui nüüd aastaid hiljem inimesed selle eidega läbi käivad, siis milles probleem. Äkki on äge eit nende meelest ja selle mineviku värgi- mis seal ikka oli üldse- on nad lihtsalt minevikku jätnud. Või noh, sa võid ju eidega tüli üles kiskuda, kui on, millest, kuigi sinu postituste põhjal ei tundu olevat, siis peavad nad ilmselt hakkama valima kumba teist seltskonda kutsuda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oma 35-eluaasta jooksul ei imesta üldse enam, kuidas naised käituvad ja milleks nad mõne mehe pärast võimelised on…valikut ju normaalsete meeste seas pole , ju siis peabki ennast lõhki tõmbada ja ükskõik mil viisil seltskonda tungima.
21-sajandil naised rebivadki mehi, eelmisel sajandil oli vastupidi, aeg ja kombed muutuvad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei-hei,

ma tõepoolest ei taha kõiki üksikasju avaldada, sest nii võivad asjaosalised ju teema ära tunda…võimalik, et jätsin midagi olulist kirjutamata…kuid üldjoontes on kõik öeldud…

Naine oli minu arusaamade ja eetikale liiga pealetükkiv.

Aitäh igaljuhul kõigi arvamuste eest. Ma püüan kõigega leppida nagu siin enamus inimesi soovitas. Ma küll kahtlen kui paljud reaalses elus seda kõike nii lõdvalt võtaks…nagu siin kommentaariumis.

Mul on tõesti oma elu olemas ja päris tempokas, seega igavuse kraesse ma seda paanitsemist ei kirjutaks. Olen loomult veidi armukadedam kui peaks ja see teeb asja hullemaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 23.06 20:43; 23.06 21:06; 23.06 22:06; 23.06 23:30; 23.06 23:51; 24.06 00:36; 24.06 00:40; 28.06 23:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina ka ei saa aru, mis need sõbrad siis peaksid tegema. Kas noomima seda naist või? Mille eest, kui midagi pole olnud? Mina küll ei tahaks ingi teise pere asjadesse end segada. Kas ikka oli nii, et midagi ei olnud üldse? Segane on jah see, et oli afäär ja otsustasid mehele uue võmaluse anda, aga samas nagu midagi polnud – väga väheusutav. Aga eks sa ise tead oma eest paremini. [/tsitaat]
Just, midagi ei olnud, aga sõbrad peaks naist vältima? Mis see põhjus siis oleks?
Teemaalgataja tundub veidi imelik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]ennem tuleb vist maailmalõpp, kui naised pea liiva alt välja võtavad:

Teemaalgataja. Su mees on seda libu keppinud juba niikuinii, korralikult. Mängivad topeltmängu edasi, higine perse muudkui kõigub.

Aga naised vist ongi nii kuradi mega-mega lollid vms.

Mees MITTE KUNAGI ei tekitaks endale probleeme,kui asi seda väärt ei oleks – ja asi on väärt, kui saab kotte panna.

Vastasel juhul mees ei suhtleks temaga lihtsalt. NIISAMA mitte kedagi ei võeta oma sõprusringkonda.

Aha ma ei viitsi – sa ju niikuinii ei usu[/tsitaat]
Paraku nii ongi.

Minu mehel on olnud töökaaslasega tõmme. Arvan, et nad kuhugi ei jõudnud, sest mees klammerdus äkki eriliselt minu külge. Tüdruk lahkus firmast ja mees on pingsalt vältinud temaga suhtlemast. Iial ei kipu seltskonda, kus tüdruk olla võib ja eal ei kutsuks teda oma seltskonda.

Mul endal tekkis ka keelatud tunne, vastastikune. Mõlemad olime suhtes. Mina oleksin väga tahtnud temaga suhtlema jääda, aga kutt oli väga konkreetne- me ei tohi üldse suhelda, et sellest üle saada. Alguses oli mega raske, aga harjusin ära ja tõesti lihtsam on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma ei suuda mõista, et kuidas üks nn võõras naisterahvas saab seltskonda suvaliselt ilmuda/imbuda…keegi on ta pidanud sinna tooma/kutsuma ju…Kui toimub mingi koosolemine, siis keegi peab ju teda ka teavitama sellest…aga kes?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sitad sõbrad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 22 postitust - vahemik 31 kuni 52 (kokku 52 )


Esileht Pereelu ja suhted Kaotasin usalduse mehe vastu+kõik sõbrad

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.