Esileht Kasutajaabi ja mõtted Kaotatud laitmine

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 57 )

Teema: Kaotatud laitmine

Postitas:

Ma nii tänan teid! Ja ei saa aru, kuidas täpselt sama asja mõtlesin täna, et perekooli võiks ka saabuda jõulurahu. Inimesed tulevad siia oma muredega, see laitmine võib palju liiga teha. Palun ärge pange seda tagasi!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.12 23:58; 15.12 09:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kriitikat ei talu, mismoodi sa siis elada saad?
Fööniksi-Raili ja Tähismaad ka ei talu: pistavad aga pea liiva alla (loe: sorteerivad enne avaldamist kommentaare, kritiseerivaid läbi ei lase) ja mängivad, et neile negatiivset vastukaja ei tulegi. Point?

Mina miinustasin igasuguse mittemeeldimise eest: kui komm polnud teemasse, oli vigases kirjapildis ja/ või ropp, solvav, targutav-tänitav “ma sulle nüüd ütlen!” -stiilis, kui ma polnud mõttega-väitega nõus, keegi jagas valeinformatsiooni vm. Põhiliselt ikka lolluste ja rumaluste eest.

Aga ok, kui enam klahvikevajutamisega unlaikida ei saa, eks siis kirjutan oma arvamuse kommentaaridesse. Seda, et nüüd vaid massiliselt kiitma hakkaksin, ei tasu loota. Pluss (ja ka miinus) tulevad ikka asja eest ja “välja teenida”.

Teemaalgatusele miinus – liiga pugejalik.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 15.12 04:28; 16.12 03:54; 16.12 04:08; 16.12 04:18; 16.12 15:22; 01.03 07:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks kaotas Perekool mõtte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ehh, no kui sulle ei meeldi, siis see, kellele meeldib nii- need on jah kõik mingised…tähismaad.

ahah.

ja mida krdit, kelle ees oleks tal üleüldse vaja pugeda?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 15.12 06:45; 15.12 19:08; 15.12 21:04; 15.12 21:13; 16.12 05:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kriitikat ei talu, mismoodi sa siis elada saad?
Fööniksi-Raili ja Tähismaad ka ei talu: pistavad aga pea liiva alla (loe: sorteerivad enne avaldamist kommentaare, kritiseerivaid läbi ei lase) ja mängivad, et neile negatiivset vastukaja ei tulegi. Point?

Mina miinustasin igasuguse mittemeeldimise eest: kui komm polnud teemasse, oli vigases kirjapildis ja/ või ropp, solvav, targutav-tänitav “ma sulle nüüd ütlen!” -stiilis, kui ma polnud mõttega-väitega nõus, keegi jagas valeinformatsiooni vm. Põhiliselt ikka lolluste ja rumaluste eest.

Aga ok, kui enam klahvikevajutamisega unlaikida ei saa, eks siis kirjutan oma arvamuse kommentaaridesse. Seda, et nüüd vaid massiliselt kiitma hakkaksin, ei tasu loota. Pluss (ja ka miinus) tulevad ikka asja eest ja “välja teenida”.

Teemaalgatusele miinus – liiga pugejalik.

Väga õige, nüüd kirjuta oma arvamus, ja saa selle eest vastu pead. Miinustamine on vaikne agressioon, veel anonüümsem kui kägu. Ongi väga tore, kui inimene, kes muidu oleks lihtsalt viha pärast miinuse vajutanud, peab nüüd natuke sõnu seadma.
Ei kujuta ette, kellele see miinuste kadumine küll nii hirmsasti hinge läheb? Mis seal hinges enne ees võib olla, ei taha mõeldagi.
Milleks sa pead saama miinustega terroriseerida?

Eriti tore on, et iseenda hindamise võimalus on kah kadunud. Asi korras ja nii võiks nüüd mõneks aastakeseks jääda. Hea mõte, aitäh kulisside tagused tegijad!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 15.12 08:38; 15.12 14:23; 15.12 17:46; 15.12 19:00; 15.12 20:07; 15.12 20:35; 15.12 21:38; 16.12 14:32; 16.12 19:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemat edasi arendades, eks me keskele jää alati lasteaia-, kooli-, töökiusajad ning suguvõsakiusajad. Arusaadav, siiski perekoolis on sellised nüüd nähtavalt tigedad, käsi sügeleb, aga enam ei saa miinustada. Võimalik, et neid pisiplahvatusi tuleb nüüd senisest enam töökohtadel ja mujal.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.12 23:58; 15.12 09:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõega loodan, et see jõulurahu jääb alles ka peale jõule ning miinusenupp on surnud ja maha maetud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tsiteerides M. Houellenbecq´i: ” Praegu me oleme lõksus maailmas, mis kuulub lastele. Vanaks jäänud lastele”. “Lapsele” ei meeldi, kui teda laidetakse, tema arvamusega nõus ei olla ja takka ei kiideta…tema solvub, mossitab ja nõuab, et tema roosamanna-pudingumaailma ei tohi keegi ometi kritiseerida.
Ei meeldi see ameerikalik võltspositiivsus ja infantiilne meeldidapüüdmine.Maailm on mitmekesine, keeruline ja ka julm, sunnitult roosaks ja lilleliseks tehtuna seda ei muuda. Seega palun taastada eelnev olukord. Iga uuendusega läheb lihtsamaks Perekoolist võõrdumine. Delfi foorum keerati metsa juba tükk aega tagasi ja siinne on samal tee. Huvitav, kellele nad oma reklaamihunnikut müüma hakkavad, kui siia jääb käima käputäis üksteisele plusse panevaid ja “nii nummi” kilkavaid lapstäiskasvanuid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

hästi, jõulurahuga olgu nagu on.
aga pikemas perspektiivis peaks ikka olema ka võimalus oma mittenõustumise väljendamiseks.

kui inimestel on vajadus kõikidele meeldida ja mittemeeldimine solvav tundub, siis
võiks ju “meeldib-ei meeldi” asendada “nõustun-ei nõustu”.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.12 12:49; 15.12 16:57; 15.12 18:02; 06.03 08:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tsiteerides M. Houellenbecq´i: ” Praegu me oleme lõksus maailmas, mis kuulub lastele. Vanaks jäänud lastele”.

Täpselt sama tsitaadi alusel ütleks eelnevale kirjutajale vastupidist: lastele on tõesti jube olulised need plussid ja miinused. Aga me oleme siin ju täiskasvanud koos.
Kas te tõesti kerite lehti alati nii palju tagasi, et näha, kui palju teie esimesele või kolmandale kommentaarile plusse või miinuseid on pandud? Viimane tõesti vast satub silma alla, kui teema lipukesest avada, aga eelmisi enam ju ei näe.
Mulle enamasti tuleb üllatusena, kui kuskil kommentaaride jadas järsku keegi lambist küsib, mille eest talle miinuseid on pandud. Kirjutagu inimesed siis pigem kohe, miks nad mingi sõnavõtuga ei nõustu.
Kui veelgi lastega võrrelda, siis lihtsalt sõnatu miinus pole asjalik kriitika, millest võiks mingitki järeldust teha või tarkust kõrva taha panna. Saad teada, et kellelegi miski ei meeldi, kõik. Ju tal oli paha tuju. Nagu saaksid tagasi kontrolltöö, millel hindeks kena 2, aga ühtki viga pole märgitud.
Nii et mul on sõnatutest miinustest suva, olgu või polgu. Kui jäävadki silma, siis mingit infot nad ei anna, taustamüra, millest pole vaja välja teha.

Mis kiitmisesse puutub, siis vahel on mõni tekst nii hästi kirjutatud või vastus eriti humoorikas, et pressiks või mitu korda seda kiitmise nuppu:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.12 13:27; 15.12 15:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täpselt sama tsitaadi alusel ütleks eelnevale kirjutajale vastupidist: lastele on tõesti jube olulised need plussid ja miinused. Aga me oleme siin ju täiskasvanud koos.
Kas te tõesti kerite lehti alati nii palju tagasi, et näha, kui palju teie esimesele või kolmandale kommentaarile plusse või miinuseid on pandud?

Ei, plusside ja miinuste olulisus ei puudutagi iseenda kommentaare, vaid võimalust oma arvamust lühidalt ja kiirelt kellegi teise arvamuse kohta väljendada. Ehk et kui on tuline vaidlus ning mõnel postitusel on palju plusse, siis on informatiivne, kui tead, et samal postitusel on ka sama palju või kaks korda rohkem miinuseid – seega tead pole tegu kohaliku foorumi valdava arvamusega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 15.12 14:05; 15.12 15:47; 15.12 21:09; 15.12 21:49; 16.12 19:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sobib täiesti!!!!

Nii ajuvaba on mingit teemat tehes kohe saada lihtsalt kisu pärast teinekord miinus jutu alla. Kui jutt ei meeldi,siis pole ju mõtet niisama reageerida. Kirjutagu oma argumentidega vastu, mitte ärgu niisama plähmigu oma miinustega. Viimasel ajal mingid käod häkkisid lausa neid miinuseid ja plusse lademetes vastavalt vajadusele. Ning see mõjub üleüldisele õhkkonnale positiivsemalt, kui miinustamine sootuks kaoks. Kui keegi pole sinu toodud jutuga nõus, siis keegi ka ei kiida seda. Ning asi korras. Mõjuva ja hea jutu eest saad plusse..ehk siis mõttekaaslaseid leidub veel 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.12 14:16; 15.12 14:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

hästi, jõulurahuga olgu nagu on.
aga pikemas perspektiivis peaks ikka olema ka võimalus oma mittenõustumise väljendamiseks.

Selleks on sul käed olemas ja klaviatuur, mille kaudu oma mitte-nõustumine selgeks teha 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.12 14:16; 15.12 14:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui inimestel on vajadus kõikidele meeldida ja mittemeeldimine solvav tundub, siis
võiks ju “meeldib-ei meeldi” asendada “nõustun-ei nõustu”.

Jajah, et nõustun sellega, et su ema ära suri või mees petab või laps läks hukka või mis iganes? Või ei nõustu.
Leidus ju seni tõpraid, kes tõsiseid muresid lihtsalt kurjast tahtest miinustasid. Nüüd peavad siis kirjutama, miks nad ei nõustu sellega, et mul ema ära suri. Milline solvang ja alandus jälle, eks ole?! Ei lasta vabalt väljenduda.
Ootan, millal see argument ära tuleb, et kõik ju ei oskagi kirjutada, kuidas siis nemad peavad oma mittenõustumist väljendama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 15.12 08:38; 15.12 14:23; 15.12 17:46; 15.12 19:00; 15.12 20:07; 15.12 20:35; 15.12 21:38; 16.12 14:32; 16.12 19:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ehk et kui on tuline vaidlus ning mõnel postitusel on palju plusse, siis on informatiivne, kui tead, et samal postitusel on ka sama palju või kaks korda rohkem miinuseid – seega tead pole tegu kohaliku foorumi valdava arvamusega.

Mida see teadmine annab, et pole tegu “valdava arvamusega”?
Täiskasvanu arvamus ei sõltu ometi miinuste-plusside arvust, eriti veel, kui neid keegi ei seleta.
Tuline vaidlus nõuab häid argumente ja oma seisukoha põhjendamist. Kui inimene seda teha ei viitsi või ei pea oluliseks, pole ka tema miinusel mingit tähtsust.
Nagu keegi kirjutas – kes paneb miinuseid kirjavigade, kes faktivigade, kes suhtumise, kes tooni pärast.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.12 13:27; 15.12 15:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida see teadmine annab, et pole tegu “valdava arvamusega”?

Mulle annab see südamerahu, et inimesed kõik ei olegi idioodid.

Täiskasvanu arvamus ei sõltu ometi miinuste-plusside arvust, eriti veel, kui neid keegi ei seleta.
Tuline vaidlus nõuab häid argumente ja oma seisukoha põhjendamist. Kui inimene seda teha ei viitsi või ei pea oluliseks, pole ka tema miinusel mingit tähtsust.

Mingist hetkest pole arutelul enam ju mõtet, on oponente, kellega pole mõtet vaielda. Siis ongi vaja oma suhtumine lihtsalt miinusega välja näidata ning edasi minna.

Nagu keegi kirjutas – kes paneb miinuseid kirjavigade, kes faktivigade, kes suhtumise, kes tooni pärast.

Mis vahe on suhtumise ja tooni vahel? Kirjavigade paneb miinust ehk mõni üksik. Vaidluses pole vahet, kas ei nõustuta faktide või suhtumisega. Seega pole mingit vahet, mille pärast keegi miinuse paneb.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 15.12 14:05; 15.12 15:47; 15.12 21:09; 15.12 21:49; 16.12 19:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

hästi, jõulurahuga olgu nagu on.
aga pikemas perspektiivis peaks ikka olema ka võimalus oma mittenõustumise väljendamiseks.

Selleks on sul käed olemas ja klaviatuur, mille kaudu oma mitte-nõustumine selgeks teha ????

eks muidugi. kuigi ma ei mõista, mille poolest oleks see parem kui senine korraldus.

ega miinus märk pole ka ju seni pikemat kommenteerimist taksitanud, nagu ka miinusmärgi puudumine ei hakka takistama lihtsalt “ei meeldi” või”pole nõus”, kirjutamast.

tõenäoline tulemus on see, et mõned konfliktsemad teemad venivad veelgi pikemateks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.12 12:49; 15.12 16:57; 15.12 18:02; 06.03 08:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga õige, nüüd kirjuta oma arvamus, ja saa selle eest vastu pead. Miinustamine on vaikne agressioon, veel anonüümsem kui kägu. Ongi väga tore, kui inimene, kes muidu oleks lihtsalt viha pärast miinuse vajutanud, peab nüüd natuke sõnu seadma.
Ei kujuta ette, kellele see miinuste kadumine küll nii hirmsasti hinge läheb? Mis seal hinges enne ees võib olla, ei taha mõeldagi.
Milleks sa pead saama miinustega terroriseerida?

Miinustamine ei ole mingi vaikne agressioon ega tehta seda viha pärast. Kuidas sellise jaburuse peale üldse tulla saab? Miinustamine on sõnatu suhtlemise üks viise – sama nagu noogutus või pearaputus verbaalses suhtluses. Kui sa ütled, et “mulle maitseb maasikajäätis” ja mina sellepeale pead raputan, väljendades seda, et mulle ei maitse, kas seda nimetad ka siis vaikseks agressiooniks või?

Üks Kägu ütles siin (või mingis teises teemas) väga kenasti, et kui elus on olemas positiivne ja negatiivne ning kui Perekool on siiani elu ennast peegeldanud, siis miks peaksime ühe osa elust lihtsalt ära keelama. Või asendage see “ei meeldi” nupp siis tõesti lihtsalt “arvan teisiti” või “ei nõustu” nupuga. Või on mitte nõustumine osadele Kägudele samuti liiga solvav ja seega keelatud? Ühesõnaga – PALUN andke arvamuste lahknemist võimaldavad nupud tagasi!!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Näiteks kui on mingi nõuküsimisteema ja mingile nõuandele on palju miinuseid pandud, siis on üldiselt teada, et on jagatud valeinfot või midagi muud taolist. Igati mõistlik ju seda saada teada ilma, et peaks lugema altpoolt 20 kommentaari “Vale!”. Mõni võib-olla ei viitsigi kaugemale lugeda…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.12 17:19; 18.12 11:30; 25.12 21:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ega miinus märk pole ka ju seni pikemat kommenteerimist taksitanud, nagu ka miinusmärgi puudumine ei hakka takistama lihtsalt “ei meeldi” või”pole nõus”, kirjutamast.

No ja mida sa sest miinusest siis nii taga nutad? Et mõni ei saagi äkki miinust, mida sina olid arvanud teda väärt olema.
Rahune maha. Mine miinusta oma meest ja lapsi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 15.12 08:38; 15.12 14:23; 15.12 17:46; 15.12 19:00; 15.12 20:07; 15.12 20:35; 15.12 21:38; 16.12 14:32; 16.12 19:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ega miinus märk pole ka ju seni pikemat kommenteerimist taksitanud, nagu ka miinusmärgi puudumine ei hakka takistama lihtsalt “ei meeldi” või”pole nõus”, kirjutamast.

No ja mida sa sest miinusest siis nii taga nutad? Et mõni ei saagi äkki miinust, mida sina olid arvanud teda väärt olema.
Rahune maha. Mine miinusta oma meest ja lapsi.

miinus ei ole ju eesmärk omaette nagu ka pluss seda ei ole. need on vaid tagasiside märguanded, ei muud.

ma lihtsalt arvan, et on tülikas lugeda teemat, kui iga nõustumist-mittenõustumist peab eraldi kommentaariga väljendama.

siin eespool toodud võrdlus pearaputamise ja noogutamise on minu arvates väga tabav.
ja otseloomulikult tohivad mu lapsed mulle vabalt iga kell märku anda, kui nad minuga ei nõustu või mu jutt neile misiganes põhjusel ei meeldi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.12 12:49; 15.12 16:57; 15.12 18:02; 06.03 08:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui inimese arvamusavalduse juures seisab kiituste arv 0, siis on selge, et hetkel leidub täpselt 0 inimest, kes selle arvamusega nõus on.
Ei ole piisavalt informatiivne? Mis puudu on?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 15.12 08:38; 15.12 14:23; 15.12 17:46; 15.12 19:00; 15.12 20:07; 15.12 20:35; 15.12 21:38; 16.12 14:32; 16.12 19:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma lihtsalt arvan, et on tülikas lugeda teemat, kui iga nõustumist-mittenõustumist peab eraldi kommentaariga väljendama.

Kas sa ennem ka teatasid igas teemas, et ma nüüd miinustasin sind?

mis või kes on nüüdseks tavakasutajale teinud kohustuslikuks teatada igast oma nõustumisest ja mittenõustumisest?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 15.12 06:45; 15.12 19:08; 15.12 21:04; 15.12 21:13; 16.12 05:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma just mõtlen, et väga paljud saavad oma mure postitamise korral lihtsalt sõimata, aga ma tõesti ei hakkaks nende ilkujatega vaidlema ega dialoodi aretama, vaid väga mugav on panna see miinus neile ja sellega näidata, et nad pole väga viisakad vms olnud. Miinustamine kindlasti tagasi. Mis roosamanna vati sees hoidmine…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühe miinustamissõltlase tõeline pale tuli teises teemas välja. Mode kirjutas:

Teemaalgataja, juba pea pool aastat muudkui üks Teie hoiatamine ja manitsemine käib – lugege kasutajatingimusi, ärge valetage, ärge provotseerige, ärge esinege moderaatorina, ärge, ärge, ärge.

Ehk siis alatasa sõimas, solvas, VALETAS, provotseeris, ja esines moderaatorina!
On see miinustaja koondportree? Ma isegi usun seda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 15.12 08:38; 15.12 14:23; 15.12 17:46; 15.12 19:00; 15.12 20:07; 15.12 20:35; 15.12 21:38; 16.12 14:32; 16.12 19:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miinustamine ei ole mingi vaikne agressioon ega tehta seda viha pärast. Kuidas sellise jaburuse peale üldse tulla saab? Miinustamine on sõnatu suhtlemise üks viise – sama nagu noogutus või pearaputus verbaalses suhtluses. Kui sa ütled, et “mulle maitseb maasikajäätis” ja mina sellepeale pead raputan, väljendades seda, et mulle ei maitse, kas seda nimetad ka siis vaikseks agressiooniks või?

suheldes ongi see selge, et sulle ei maitse maasikajäätis. siin jääb aga mulje, et kui maasikajäätis mulle maitseb, on see vale.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.12 20:26; 25.12 10:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa ütled, et “mulle maitseb maasikajäätis” ja mina sellepeale pead raputan, väljendades seda, et mulle ei maitse, kas seda nimetad ka siis vaikseks agressiooniks või?

. siin jääb aga mulje, et kui maasikajäätis mulle maitseb, on see vale.

Just see ongi see peamine. Miks keegi peab teada andma, et talle ei maitse maasikajäätis? Aru ma ei saa. Kui tõesti nii väga tahad seda kõigile teada anda, siis kirjuta välja, aga üldiselt see kedagi eriti ei huvita.
Kui aga arvad, et maasikajäätise söömine on põhimõtteliselt vale, siis su miinus seda nagunii ei väljenda. Siis kohe kindlasti peaksid pikemalt sõna võtma.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 15.12 08:38; 15.12 14:23; 15.12 17:46; 15.12 19:00; 15.12 20:07; 15.12 20:35; 15.12 21:38; 16.12 14:32; 16.12 19:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miinustamine kindlasti tagasi. Mis roosamanna vati sees hoidmine…

samas nagu tahaks, et kord oleks majas ja siis veel nendid, et ega sulle ei meeldigi ilkumine ja provokatsioon, aga samas tahaks nagu õpetust anda neile, kel (sinu arvates) on elu liiga roosa, seega selliseid tahaksid sa veits nagu ikkagi elama õpetada, ja seega ikkagi on miinustamine sulle selleks tegevuseks vajaminev abivahend?
pole sinu asi, millistes värvides keegi oma elu näeb, sa kujunda kõigepealt endale oma kindlad arvamused, mitte hakka taustamüraks tuututama, kuidas sinu arvates peaks keegi siin istuma või astuma.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 15.12 06:45; 15.12 19:08; 15.12 21:04; 15.12 21:13; 16.12 05:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühe miinustamissõltlase tõeline pale tuli teises teemas välja. Mode kirjutas:

Teemaalgataja, juba pea pool aastat muudkui üks Teie hoiatamine ja manitsemine käib – lugege kasutajatingimusi, ärge valetage, ärge provotseerige, ärge esinege moderaatorina, ärge, ärge, ärge.

Ehk siis alatasa sõimas, solvas, VALETAS, provotseeris, ja esines moderaatorina!
On see miinustaja koondportree? Ma isegi usun seda.

Kuule, aitab äkki? Annad siin omalt poolt hoopis hea portree neist, kes miinuseid kardavad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 15.12 14:05; 15.12 15:47; 15.12 21:09; 15.12 21:49; 16.12 19:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga üldiselt see kedagi eriti ei huvita.

😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 15.12 06:45; 15.12 19:08; 15.12 21:04; 15.12 21:13; 16.12 05:01;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 57 )


Esileht Kasutajaabi ja mõtted Kaotatud laitmine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.