Esileht Kasutajaabi ja mõtted Kaotatud laitmine

Näitan 27 postitust - vahemik 31 kuni 57 (kokku 57 )

Teema: Kaotatud laitmine

Postitas:

Ühe miinustamissõltlase tõeline pale tuli teises teemas välja. Mode kirjutas:

Teemaalgataja, juba pea pool aastat muudkui üks Teie hoiatamine ja manitsemine käib – lugege kasutajatingimusi, ärge valetage, ärge provotseerige, ärge esinege moderaatorina, ärge, ärge, ärge.

Ehk siis alatasa sõimas, solvas, VALETAS, provotseeris, ja esines moderaatorina!
On see miinustaja koondportree? Ma isegi usun seda.

Kuule, aitab äkki? Annad siin omalt poolt hoopis hea portree neist, kes miinuseid kardavad.

Kirjutan, palju tahan. Aga kirjelda seda portreed. Ma kindlasti kirjeldan hiljem miinustaja portreed k9.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 15.12 08:38; 15.12 14:23; 15.12 17:46; 15.12 19:00; 15.12 20:07; 15.12 20:35; 15.12 21:38; 16.12 14:32; 16.12 19:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kirjutan, palju tahan. Aga kirjelda seda portreed. Ma kindlasti kirjeldan hiljem miinustaja portreed k9.

Näe, selline: http://www.clincapture.com/blog/wp-content/uploads/2012/07/1000faces-large.jpg

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 15.12 14:05; 15.12 15:47; 15.12 21:09; 15.12 21:49; 16.12 19:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mulle meeldib. nii võikski jääda

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei kujuta ette, kellele see miinuste kadumine küll nii hirmsasti hinge läheb?

No vat ei kujuta jälle ette, et on täiskasvanud normintellektiga inimesi, kellele üleüldse anonüümne pluss/ miinus korda läheks? No päriselt rikuks kellegi tuju mingi miinus?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 15.12 04:28; 16.12 03:54; 16.12 04:08; 16.12 04:18; 16.12 15:22; 01.03 07:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas te tõesti kerite lehti alati nii palju tagasi, et näha, kui palju teie esimesele või kolmandale kommentaarile plusse või miinuseid on pandud?

No näe, pole ise niisuguse asja peale tulnudki, aga kuna sina seda kirjutad, järelikult su enda tavapärane käitumine. Ehk siis TÄISKASVANUD inimese käitumine, kellele tegelikult ikka väga läheb korda, kas ta meeldib/ ei meeldi teistele.

Igas normaalses meediaväljaandes/ foorumis on KAKS hindamisvõimalust – nö. pöial püsti/ pöial alla. Ainult Perekooli lumehelbekesi ei tohi kuidagi negatiivselt hinnata, sest neil kaob siis jõulurahu (kevadel munadepüharahu?, suvel jaanirahu? jne). Kuidas küll just siia on nii palju õrnahingelisi sattunud?

Mainisin enne fööniksi-Raili blogi. Sirvides viimast postitust – LOOMULIKULT on taas kommentaarium kõigile avatud! Nagu Suur-Mallukad ja muudki blogijad, kes kordi ja kordi oma kommentaariumi suure targutamise ja tänitamise saatel sulgevad ja siis taas avavad. No loogiline ka – kaua sa ikka iseendaga kirjutad? Ainult, et iga kirjutaja võiks tõesti mõista, et ta ei saa ja ei peagi kõigile meeldima.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 15.12 04:28; 16.12 03:54; 16.12 04:08; 16.12 04:18; 16.12 15:22; 01.03 07:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täpselt sama tsitaadi alusel ütleks eelnevale kirjutajale vastupidist: lastele on tõesti jube olulised need plussid ja miinused. Aga me oleme siin ju täiskasvanud koos.
Kas te tõesti kerite lehti alati nii palju tagasi, et näha, kui palju teie esimesele või kolmandale kommentaarile plusse või miinuseid on pandud?

Ei, plusside ja miinuste olulisus ei puudutagi iseenda kommentaare, vaid võimalust oma arvamust lühidalt ja kiirelt kellegi teise arvamuse kohta väljendada. Ehk et kui on tuline vaidlus ning mõnel postitusel on palju plusse, siis on informatiivne, kui tead, et samal postitusel on ka sama palju või kaks korda rohkem miinuseid – seega tead pole tegu kohaliku foorumi valdava arvamusega.

Just, et miinust pean ma põhjendama, aga plussi mitte?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 15.12 04:28; 16.12 03:54; 16.12 04:08; 16.12 04:18; 16.12 15:22; 01.03 07:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just, et miinust pean ma põhjendama, aga plussi mitte?

tere hommikust.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 15.12 06:45; 15.12 19:08; 15.12 21:04; 15.12 21:13; 16.12 05:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei kujuta ette, kellele see miinuste kadumine küll nii hirmsasti hinge läheb?

No vat ei kujuta jälle ette, et on täiskasvanud normintellektiga inimesi, kellele üleüldse anonüümne pluss/ miinus korda läheks? No päriselt rikuks kellegi tuju mingi miinus?

No aga rahune maha siis?! Seni paistab see peamiselt sulle korda minevat.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 15.12 08:38; 15.12 14:23; 15.12 17:46; 15.12 19:00; 15.12 20:07; 15.12 20:35; 15.12 21:38; 16.12 14:32; 16.12 19:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui teemas on näiteks juba 50 kommentaari kui ma seda lugema juhtun ja mulle ei meeldi näiteks kommentaar kuskilt keskelt, siis seni oleks saanud sellele panna miinuse. Lihtsalt, et näidata, et ma ei ole arvamusega nõus. Kommentaaride lõppu arvamuse kirjutamine on segadusse viiv ja eksitav ning nii jäävadki pahatahtlikud kommentaarid vastuseta.
Siin foorumis on sageli naistevihkajalikke kommentaare, mis väärivad igati miinustamist, aga kas te moded tõesti kujutate ette, et paljud käod reaalselt tahavad astuda nende provokaatorite ja misogüünidega vestlusse? Ei taha! Küll aga tahaks nad miinustada, näidates provokaatorist naistevihkajale, et tema suhtumine ei ole ok ja seda ei tolereerita.
Miinust kaotamine, on oma olemuselt demokraatia kaotamine (juhul kui plussid jäävad alles).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No aga rahune maha siis?! Seni paistab see peamiselt sulle korda minevat.

Kindel?
Ma tunnen imestust ja küsin, et kas see teisi tõesti loksutab. Rahulik olen niigi – Perekooli jõulurahusoovide abiga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 15.12 04:28; 16.12 03:54; 16.12 04:08; 16.12 04:18; 16.12 15:22; 01.03 07:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

perekool on täis trolle ja muidu lollakaid, siis miinustamine näitas enamuse suhtumist sellistesse, kes teisi mõnitasid ja halvustasid. Loe siin lollakate luulusid Viinalassi teemal jne. Samuti antakse siin näiteks mööda õigusnõu, siis miinuseid kinnitavad, et see on vale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ainult plusside panemisel (st. kiitmisel) pole ju mõtet, kui ei saa vastupidist arvamust avaldada. Ei kavatse ju ühe teemas kümnele kommentaarile vastama hakata! Siis võiks kiitmise ka juba maha võtta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kriitikat ei talu, mismoodi sa siis elada saad?
Fööniksi-Raili ja Tähismaad ka ei talu: pistavad aga pea liiva alla (loe: sorteerivad enne avaldamist kommentaare, kritiseerivaid läbi ei lase) ja mängivad, et neile negatiivset vastukaja ei tulegi. Point?

Mina miinustasin igasuguse mittemeeldimise eest: kui komm polnud teemasse, oli vigases kirjapildis ja/ või ropp, solvav, targutav-tänitav “ma sulle nüüd ütlen!” -stiilis, kui ma polnud mõttega-väitega nõus, keegi jagas valeinformatsiooni vm. Põhiliselt ikka lolluste ja rumaluste eest.

Aga ok, kui enam klahvikevajutamisega unlaikida ei saa, eks siis kirjutan oma arvamuse kommentaaridesse. Seda, et nüüd vaid massiliselt kiitma hakkaksin, ei tasu loota. Pluss (ja ka miinus) tulevad ikka asja eest ja “välja teenida”.

Teemaalgatusele miinus – liiga pugejalik.

Väga õige, nüüd kirjuta oma arvamus, ja saa selle eest vastu pead. Miinustamine on vaikne agressioon, veel anonüümsem kui kägu. Ongi väga tore, kui inimene, kes muidu oleks lihtsalt viha pärast miinuse vajutanud, peab nüüd natuke sõnu seadma.
Ei kujuta ette, kellele see miinuste kadumine küll nii hirmsasti hinge läheb? Mis seal hinges enne ees võib olla, ei taha mõeldagi.
Milleks sa pead saama miinustega terroriseerida?

Eriti tore on, et iseenda hindamise võimalus on kah kadunud. Asi korras ja nii võiks nüüd mõneks aastakeseks jääda. Hea mõte, aitäh kulisside tagused tegijad!

Miinus!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miinus!

Jah, just selline miinustamissüsteem asendabki vana. Esimene rahulolematu kirjutab “Miinus” ja järgmised kiidavad seda Miinust. Äraspidine, aga ajab asja ära.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 15.12 14:05; 15.12 15:47; 15.12 21:09; 15.12 21:49; 16.12 19:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miinus!

Jah, just selline miinustamissüsteem asendabki vana. Esimene rahulolematu kirjutab “Miinus” ja järgmised kiidavad seda Miinust. Äraspidine, aga ajab asja ära.

Tublid! Näete, kuidas pea hakkab kohe tööle, kui on motivatsiooni ja vajadust. Ütle veel, et kägu on loll. 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 15.12 08:38; 15.12 14:23; 15.12 17:46; 15.12 19:00; 15.12 20:07; 15.12 20:35; 15.12 21:38; 16.12 14:32; 16.12 19:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga lahe eksperiment, palun jätkata!

Järgmine mõte:
kuna postitajaid kasutajanime järgi sisse logides niikuinii jälgitakse (kirje: Kasutaja on kirjutanud teemasse xx korda) siis tehke kaks rida hääletamisse. Üks on positiivselt hääletanud kasutajate nimed ja teine siis negatiivselt. Olge tublid kah! Mitte, et te oleks siiani vähem tublid olnud …

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle see kiituse-laituse süsteem sobis. Pani asjad väga ülevaatlikult paika, ei pidanud sõnu raiskama, kui ikka nt pere, kes enda sõnul oli pidanud mitu koera juba ära andma, kirjutas jälle uue koera valimisest, siis sai lihtsalt miinuse ära panna ja polnudki sõnu vaja. Ei jõua ju kõike kommenteerida. Nii et mina pooldaks miinuste tagasitoomist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaotage siis seee kiitmine ka ära, milleks seda üldse vaja on? Helbekesed? Olgu siis täielik foorum, mis on ainult kirjutamisele suunatud. Ei mingeid pöidlaid. Fakt on, et mida rohkem meelelahutust, seda püsivam on üks kekskkond. Ainult kirjutamisele suunatud foorum sureb nii või naa välja. Üleüldse kaotage reklaam ka ära. Me ju ei taha seda näha. Paneks bloki peale?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle meenus üks teema, kus miinustamine mõjus õige distsiplineerivalt. Üldiselt tolles alafoorumis suurt plusse ja miinuseid ei panda, aga avastasin ühes teemas kommentaari, mis oli võrdlemisi teisi solvava tooniga kirjutatud. Panin miinuse. Hiljem avastasin sel ka mitu plussi, nii et asi oli tasakaalus või isegi kommenteerija kasuks. Veel natuke hiljem avastasin, et kommentaar on kadunud (siis sai kommentaare kustutada)… aga oli tekkinud sama sisuga kommentaar, seekord viisakas toonis. Eriti huvitav oli, et perekooli sõnul oli see samal kasutajal juba kolmas kommentaar antud teemas, aga lehelt eelmisi ei leidnud – ei tea, kas esimene kommentaar, mida ma ei näinud, oli veel ülbema tooniga? Igal juhul jäi mulle mulje, et inimene mõistis, miks teda miinustati ja parandas ennast. Kärata, kisata, vastastikku sõimavate postitusteta, üheainsa (või ehk kaheainsa) väikse vaikse miinusega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.12 17:19; 18.12 11:30; 25.12 21:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga suur viga on see, et nüüd ei saa enam enda postitusi kiita!!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just selliste kommentaaride lugemise vältimiseks oli alati hea vaadata laitmise reitingut. Ma enne kommentaari lugemist vaatan alati, mis rahvas sellest arvab. Kiitmine ei anna piisavalt adekvaatset pilti kommentaaride kvaliteedist. Väga segab selle nupu puudumine.

Postitas: Kägu
20.12.2017 21:14

Kuidas saad väita, et leiti, korralik, TUGEV südametöö. Ju ikkagi polnud tugev ja lihtsalt peetus. Mis siin keerulist. Tuli verejooksuga, määrimisega vetsu potti ja nii oligi.
Või loodad perekoolist üles leida?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On nüüd juba päevi olnud nii ja mulle meeldib nii rohkem. see on nagu elu. kui sa pole päriselus ka nõus, siis sa oled vait või ütled midagi vastu. vastu ütlemine on põhjendusega, miks sina nõus pole. aga see pagana miinus…. see on ikka nii laialivalguv ja arusaamatu asi

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.12 20:26; 25.12 10:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On nüüd juba päevi olnud nii ja mulle meeldib nii rohkem. see on nagu elu. kui sa pole päriselus ka nõus, siis sa oled vait või ütled midagi vastu. vastu ütlemine on põhjendusega, miks sina nõus pole. aga see pagana miinus…. see on ikka nii laialivalguv ja arusaamatu asi

Päriselus võidakse vait olla, aga kirtsutatakse näiteks nina või vaadatakse etteheitva pilguga või pööritatakse silmi või pööratakse selg – see võiks olla vaikiva miinustamise analoog. Ja kui keegi siis selle peale lärmi tõstab, et no mis sa siin vaatasid mind SELLISE pilguga, siis see on võrreldav “miks mind miinustatakse”-postitustega.

Tegelikult ma ikka mõtlesin vahel, et mul oli rohkem kahju neist, kelle postitused ei saanud mitte üht plussi, mitte üht miinust, mitte üht vastust, kui neist, kel kasvõi üks miinuski oli. Totaalne sinu jutu ignoreerimine on ikka karm asi (= “nii loll ja tühine jutt”). Eks nüüd on neid nullipostitusi rohkem, mille peale keegi lihtsalt ei vaevu midagi ütlemagi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.12 17:19; 18.12 11:30; 25.12 21:52;
To report this post you need to login first.

neid nullpostitusi on nüüd silmatorkavalt palju. Loed neid ja arusaadav – normaalses foorumis oleks antud hulk miinuseid, aga PK-s olude sunnil ongi see null…

Päris kindel, et varsti öeldakse “kuna meie uuendus sai ainul kiitvaid hinnanguid, siis jätamegi nii”…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühe miinustamissõltlase tõeline pale tuli teises teemas välja. Mode kirjutas:

Teemaalgataja, juba pea pool aastat muudkui üks Teie hoiatamine ja manitsemine käib – lugege kasutajatingimusi, ärge valetage, ärge provotseerige, ärge esinege moderaatorina, ärge, ärge, ärge.

Ehk siis alatasa sõimas, solvas, VALETAS, provotseeris, ja esines moderaatorina!
On see miinustaja koondportree? Ma isegi usun seda.

Tegelikult on Jumala sōna tema valdustes ülem ja vastuväited ei kuulu kantslist mahahōikamisele.
Minu meelest on siin küll räigem ära panemini, kui aastaid tagasi. Nüüd lihtsalt ei saa neid materdajaid vaikima, sest postitus on ju alati positiivse hinnanguga ja nagu öeldaks uues eesti vanasōnas: sada koera jōuab rohkem haukuda, kui üks hunt ???? ühe ōhtuga lambukesi murda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

neid nullpostitusi on nüüd silmatorkavalt palju. Loed neid ja arusaadav – normaalses foorumis oleks antud hulk miinuseid, aga PK-s olude sunnil ongi see null…

Päris kindel, et varsti öeldakse “kuna meie uuendus sai ainul kiitvaid hinnanguid, siis jätamegi nii”…

Ma just ükspäev mõtlesin sellele, et nö jõulurahuks see laitmine maha võeti, aga nüüd juba märts – kas poleks aeg tagasi panna?
Ma tean, et siia kasutajaabisse visatakse teemad, millega moded tegeleda ei viitsi, aga kui piisavalt “lärmata”, ehk ikka märkavad? Mis võiks miinustamise mittetagasipanemise põhjus olla? Mitte keegi pole siiani veel vastanud!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 15.12 04:28; 16.12 03:54; 16.12 04:08; 16.12 04:18; 16.12 15:22; 01.03 07:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

neid nullpostitusi on nüüd silmatorkavalt palju. Loed neid ja arusaadav – normaalses foorumis oleks antud hulk miinuseid, aga PK-s olude sunnil ongi see null…

Päris kindel, et varsti öeldakse “kuna meie uuendus sai ainul kiitvaid hinnanguid, siis jätamegi nii”…

Ma just ükspäev mõtlesin sellele, et nö jõulurahuks see laitmine maha võeti, aga nüüd juba märts – kas poleks aeg tagasi panna?
Ma tean, et siia kasutajaabisse visatakse teemad, millega moded tegeleda ei viitsi, aga kui piisavalt “lärmata”, ehk ikka märkavad? Mis võiks miinustamise mittetagasipanemise põhjus olla? Mitte keegi pole siiani veel vastanud!

ühinen küsimusega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.12 12:49; 15.12 16:57; 15.12 18:02; 06.03 08:39;
To report this post you need to login first.
Näitan 27 postitust - vahemik 31 kuni 57 (kokku 57 )


Esileht Kasutajaabi ja mõtted Kaotatud laitmine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.