Esileht Pereelu ja suhted kapp pulmakleite täis

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 36 )

Teema: kapp pulmakleite täis

Postitas:

Mul on kapis 4 pulmakleiti. Lihtsalt selles hulluses olen tellinud mitu tükki ja nüüd lõpuks siis leidsin selle õige. Aga mida teha nende 3 kleidiga?
Pakkuda kuskile poodi?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.02 11:29; 10.02 18:10; 12.02 13:35; 12.02 20:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hull värk ikka! Las seisavad, äkki läheb kunagi vaja. Elu pikk ja kõike võib juhtuda. Sellise asja peale ikka annab tulla.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.02 11:39; 12.02 13:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lolliks läinud….ostab pulmakleite kokku! Tundub et sul raha pole kuskile mujale panna….
No võid varsti juba laenutuse püsti panna või oma butiigi…

Aga lihtsalt soovituseks, et ehk vaatad veel ringi ja leiad veel õigema kleidi endale!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.02 11:59; 13.02 21:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rendi neid odavamalt kui laenutused.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No pane siis müüki.

Ise lasen endale õmmelda, aga ehk keegi ostaks hea hinnaga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga palju sul peigmehi varuks on :)))

Hea, et sa ise seda hulluseks nimetad. Paku üleliigsed kleidid mônele laenutusele müügiks, aga täishinda sa küll ei saa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii kena et mind miinustatud on. Kui oleksin öelnud, et mul kapp kingi täis on, siis vaevalt oleks keegi viitsinud üldse miinustama hakatagi.
No ja mis seal siis ära ei ole. Kui juba teemasse läks, siis jah, ma ei veereta sente. Ja mis on halba, kui inimene on valiv?
Oh teid miinustajaid küll.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.02 11:29; 10.02 18:10; 12.02 13:35; 12.02 20:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kui sul on raha palju, siis võid ju tegeleda heategevusega. Ja need kleidid kolmele õnnelikule pruutis neiule ära anda. Paned pildid ja mõõdud üles…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pane müüki, no mis muud ikka teha 😛 Isegi kui kavatsed tõesti 4x abielluda, siis selleks ajaks on mood juba muutunud niikuinii :))

Palju õnne kah!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.02 20:32; 10.02 21:28;
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] Mul on kapis 4 pulmakleiti. Lihtsalt selles hulluses olen tellinud mitu tükki ja nüüd lõpuks siis leidsin selle õige. Aga mida teha nende 3 kleidiga?
Pakkuda kuskile poodi?
[/tsitaat]

Mis sa tuled siia Perekooli lihtinimesi narritama ja osatama! Siin, kus inimesed poolest kuust peos sente veeretavad, pikisilmi lasterahasid ootavad ning senikaua uurivad, kuidas peotäie mannaga kuu lõpuni ära elada, on sinu kleididilemma nagu härjale punase rätiku näitamine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] Ja mis on halba, kui inimene on valiv?
[/tsitaat]Mulle tundub, et valiv on pigem see, kes enne põhjalikult mõtleb ja valib, kui otsuse teeb ja ostab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mis sa tuled siia Perekooli lihtinimesi narritama ja osatama! Siin, kus inimesed poolest kuust peos sente veeretavad, pikisilmi lasterahasid ootavad ning senikaua uurivad, kuidas peotäie mannaga kuu lõpuni ära elada, on sinu kleididilemma nagu härjale punase rätiku näitamine.[/tsitaat]

No kuule, ärs siis ärritu iga asja peale. Alati on neid kellel ongi raske. Ka need inimesed võiksid osata asju huumoriga võtta. Mulle see teema meeldib. Ma küll kahtlen kas teema on tõene, aga see oleks nagu sihuke ilus muinasjutt noh 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.02 20:32; 10.02 21:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No milles nagu probleem üldse? Ma olen vahtind seda ämeerika riälitit, kus mingid noored ja vanad, paksud ja pheened preilnad pruutkleite valivad ja seal on küll siukseid eitesid, kes ikka kohe kolm kleiti ühe pulm jaoks ostavad. No et kirikus ja siis peo alguses ja siis peo lõpus kandmiseks- üks millega saab istuda, teine millega astuda ja kolmas niisama ilus ja näed sa, nad ilmselt ei aimagi, et mingi eesti mimmu lööb nad veel 4 kleidiga üle! Äkki saad veel oma riäliti ka, kui ikka siuke edukas ja valiv, trenditeadlik ja pheeen oled.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuleb ikka kolm abikaasat lisaks vaadata. Ega siis kleidid tohi kandmata jääda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] Mul on kapis 4 pulmakleiti. Lihtsalt selles hulluses olen tellinud mitu tükki ja nüüd lõpuks siis leidsin selle õige. Aga mida teha nende 3 kleidiga?
Pakkuda kuskile poodi?
[/tsitaat]

See on tõesti päris hull värk. Räägitakse küll, et mõnedel naistel on abielu kinnisidee, aga et mõni ostab lausa neli pulmakleiti valmis veel enne, kui SEE ÕIGE on leitud…mnjah, raskemat sorti juhtum.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

:D:D:D nii nunnu 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hea oleks, kui mees ka sama hoolikalt valitud oleks kui pulmakleit:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mees ikka on või oled niisama kleite kokku kahmanud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui sa nii hirmus valiv oled, siis on ikka vähemalt 4 peiukandidaati ka? nujahh, neid vist müüki ei pane. aga paku komplektis. et ära anda isane, kauba peale kleit? või vastupidi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.02 12:32; 12.02 13:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nu jah, kes hoiab oma raha kinnisvaras, kes väärismetallides, kes pulmakleitides…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] Nii kena et mind miinustatud on. Kui oleksin öelnud, et mul kapp kingi täis on, siis vaevalt oleks keegi viitsinud üldse miinustama hakatagi.
No ja mis seal siis ära ei ole. Kui juba teemasse läks, siis jah, ma ei veereta sente. Ja mis on halba, kui inimene on valiv?
Oh teid miinustajaid küll. [/tsitaat]

Galojan oled?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.02 16:37; 11.02 16:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] Mul on kapis 4 pulmakleiti. Lihtsalt selles hulluses olen tellinud mitu tükki ja nüüd lõpuks siis leidsin selle õige. Aga mida teha nende 3 kleidiga?
Pakkuda kuskile poodi?
[/tsitaat]
kle Galojan, kas on ikka Armani omad?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.02 16:37; 11.02 16:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mis sa tuled siia Perekooli lihtinimesi narritama ja osatama! Siin, kus inimesed poolest kuust peos sente veeretavad, pikisilmi lasterahasid ootavad ning senikaua uurivad, kuidas peotäie mannaga kuu lõpuni ära elada, on sinu kleididilemma nagu härjale punase rätiku näitamine.[/tsitaat]

No tead, nii ei saa mõelda. Õigus oma muresid/rõõme rääkida on nii printsil kui kerjusel…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.02 17:41; 19.02 15:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kingi üks mulle:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] Nii kena et mind miinustatud on. Kui oleksin öelnud, et mul kapp kingi täis on, siis vaevalt oleks keegi viitsinud üldse miinustama hakatagi.
No ja mis seal siis ära ei ole. Kui juba teemasse läks, siis jah, ma ei veereta sente. Ja mis on halba, kui inimene on valiv?
Oh teid miinustajaid küll. [/tsitaat]Valiv inimene laseks õmmelda/disainida oma nägemusele vastava kleidi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

jah mis suurus..äkki oleks isegi huvitatud:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kadedus tegi nagu näha paljudel silma eest mustaks 🙂
Oh seda koledat elu küll 😀
suurused on 34-36.
pikkus 175 cm kleitidel

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.02 11:29; 10.02 18:10; 12.02 13:35; 12.02 20:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See ei ole kadedus vaid minu jaoks ikka halenaljakas lugu. Sellisest juhtumist kuulen ikka tõesti esimest korda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.02 11:39; 12.02 13:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kadedus? jälle mingi pooletoobine, kes arvab, et muu maailm on kade ja kibestunud. miks peaks keegi otsustusvõimetu tobu peale kade olema?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.02 12:32; 12.02 13:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] Kadedus tegi nagu näha paljudel silma eest mustaks 🙂
Oh seda koledat elu küll 😀
suurused on 34-36.
pikkus 175 cm kleitidel[/tsitaat]

Saada mulle pildid ja hinnad, ehk meeldib mulle mõni katrina222@hot.ee.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 36 )


Esileht Pereelu ja suhted kapp pulmakleite täis

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.