Esileht Kodunurk Kapsarullid.

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Kapsarullid.

Postitas:

Kuidas teete Teie maitsvaid ja mahlaseid kapsarulle?
Suured tänud juba ette!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

peamiselt hauta nii et kapsarullid oleks vedelikuga kogu aeg kaetud. tihti tehakse jah tomatikastmega kuid näiteks mu sõbranna kodus tehti koorekastmega ja tema imestas silmad punni, et kuidas keegi tomatikastmega kapsarulle sööb..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.04 13:58; 02.04 18:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Imestan üldse, vedelikus? Veelvähem tomatikastmes?
Mina keedan kapsast natuke pehmeks, siis kurnan ära kui lehed pehmed. Kergelt praetud hakkliga-sibulaga vahele, rulli, ja natuks ahju.

Tegelikult pole teinudki neid ise, aga kui teeksin, siis teeksin nii igaljuhul. Et mina olen ka neid söönud n-ö kuival kujul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabsee, teemaalgataja, siin küll mingit head soovitust ära oota, esmalt tehakse eelnevate soovitusi maha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.04 13:58; 02.04 18:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen kah nn. \”krõmpsu\” pooldaja.
Tavaline kapsas soolvees kergelt läbi keeta. Lehed kihthaaval maha (kõvem rootsupool vajadusel ära lõigata). Täidiseks praetud hakkliha (maitsestatud ja soovi korral sibulaga) pluss keedetud riis, suhtes umbes 1:1. Täidisele lisan ka pisut hapukoort või törts piima, jääb mahlasem. Praen rullid pannil kergelt pruuniks ja siis laon õliga vooderdatud ahjuvormi, liitekoht allapoole. Iga kihi vahele panen julge käega hapukoort. Umbes tund ahjus ja toit missugune!
Olen ka viimasel ajal lugenud tomatikastmes hautamist. Proovin lähitulevikus ära :).
Ja väga kohane on Käo nr.2 märge, et kapsarullidesse EI PEA panema tingimata hakkliha. See toit on nagu pelmeenid – nädalaringvaade kenas kestas. Julget katsetamist!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Imestan üldse, vedelikus? Veelvähem tomatikastmes?
Mina keedan kapsast natuke pehmeks, siis kurnan ära kui lehed pehmed. Kergelt praetud hakkliga-sibulaga vahele, rulli, ja natuks ahju.

Tegelikult pole teinudki neid ise, aga kui teeksin, siis teeksin nii igaljuhul. Et mina olen ka neid söönud n-ö kuival kujul.[/tsitaat]

Sama siin. Minu vanatädi tegi selliseid kapsarulle, et keele viis alla. Polnud seal kunagi kastet.
Tomatikastmest lugesin praegu esimest korda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Kodunurk Kapsarullid.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.