Esileht Kodunurk Kapselkohvimasin

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Kapselkohvimasin

Postitas:

Kellel on kapselkohvimasin, kiitke/laitke. Mis firma oma? Milliseid kapsleid kasutate? Kus ostate/tellite?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nespresso

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.07 11:45; 25.07 10:41; 25.07 12:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paulig, poest ostan kapsleid. Masin on üle 5 aasta vana ja väga hästi töötab. Lihtne kohvi teha ja lihtne hooldada.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli see: https://www.dolce-gusto.ee/m/machines/piccolo-genio/piccolo-baltas
Lemmikkapslid olid need: https://www.kohvisemu.ee/p/kohvikapslid-nescafe-dolce-gusto-espresso-honduras-12-tk/

Ma joon kohvi piimaga, aga seda meil kodus tavaliselt ei ole, sest muuks piima ei tarbi ja pidevalt osta ja ülejääke minema visata on mõttetu. Tundus hea mõte osta kapselkohvimasin, et piimaprobleemi enam ei oleks. Ütleme nii, et asja ajab ära, kuid päris piimaga on otseloomulikult parem. Peale kahte aastat aga läks masin katki ja peale seda uut ei ole ostnud, sest kohv ei olnud nii hea, et ruumi raiskamise üles kaaluks.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.07 14:13; 24.07 16:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli see: https://www.dolce-gusto.ee/m/machines/piccolo-genio/piccolo-baltas

Lemmikkapslid olid need: https://www.kohvisemu.ee/p/kohvikapslid-nescafe-dolce-gusto-espresso-honduras-12-tk/

Ma joon kohvi piimaga, aga seda meil kodus tavaliselt ei ole, sest muuks piima ei tarbi ja pidevalt osta ja ülejääke minema visata on mõttetu. Tundus hea mõte osta kapselkohvimasin, et piimaprobleemi enam ei oleks. Ütleme nii, et asja ajab ära, kuid päris piimaga on otseloomulikult parem. Peale kahte aastat aga läks masin katki ja peale seda uut ei ole ostnud, sest kohv ei olnud nii hea, et ruumi raiskamise üles kaaluks.

mulle ka kingiti see, alguses kasutasin, nüüd seisab tühja kapis. Kapslid kallid ja oma pätikohv tassis meeldib rohkem 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ah, ja kui uue peaks hullumeelsushoos ostma, siis ostaks kindlasti sellise, mis doseerib vett automaatselt. Mina ei õppinudki ära silma järgi vee koguse hindamist ja mõõtsin iga kapsli jaoks eraldi vee välja.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.07 14:13; 24.07 16:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil oli, õnneks läks katki, kohv on kallis ja kapslid keskkonda saastavad. Meeletu hulk kapsleid ikka, mis prügisse läheb. Kui espressomasinat osta ei taha või ei jaksa, siis pigem jooksin pätikat.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.07 17:25; 25.07 11:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei meeldi, nagu lahustuv kohv.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil oli, õnneks läks katki, kohv on kallis ja kapslid keskkonda saastavad. Meeletu hulk kapsleid ikka, mis prügisse läheb. Kui espressomasinat osta ei taha või ei jaksa, siis pigem jooksin pätikat.

Nespresso võtab oma kapslid tagasi ümbertöötlemiseks

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.07 11:45; 25.07 10:41; 25.07 12:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Parim on kindlasti Nespresso, aga Eestis pole kapsleid poest saada. Pluss on see, et nad võtavad kapslid tagasi. Illy on maitselt väga ok, aga see on ikka ainult tilk espressot. Lungo kapslid ei anna ka väiksemat kohvikutassi mõõdus tassi täis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nespresso võtab oma kapslid tagasi ümbertöötlemiseks

Minu jaoks on siiski mugavam mitte omada kapselkohvimasinat.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.07 17:25; 25.07 11:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Parim on kindlasti Nespresso, aga Eestis pole kapsleid poest saada.

Mis mõttes ei ole? Nespresso veebipoest saab tellida ka Eestis.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.07 11:45; 25.07 10:41; 25.07 12:39;
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Kodunurk Kapselkohvimasin