Esileht Koroonaviirus COVID-19 Karantiinikohustus mujal EL riikides

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Karantiinikohustus mujal EL riikides

Postitas:
Kägu

Kas keegi teab, kuidas on lähikontakti järgse karantiinikohustusega teistes Euroopa riikides? Ma olin lolli peaga eeldanud, et meie omad võtsid selle, et vaktsineeritud ei pea pärast lähikontakti nakatunuga enam isolatsiooni jääma, üle mingist üleeuroopalisest regulatsioonist, aga nüüd avastasin, et nt Hispaanias ei ole vaktsineeritud karantiinikohustusest vabsatatud. Ehk siis kui sõidan sinna ja puutun kokku kellegagi, kes pos proovivastuse saab, siis pean järgmised 10 päeva toas istuma?

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui eesmärk on haiguse levikut peatada, siis eks ta õige on. Kui vaktsineeritu nakatub ja kannab viirust edasi, siis see pole ju mingi eelis. Vaktsiini tegid ju selleks, et mitte raskelt haigestuda. Kui tegid vaktsiini seetõttu, et liikuda saaks, siis saad ümbermõelda, et vaktsiin on sinu kaitseks. Toas istumisega kaitsed teisi.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hakkab pihta! See polnud ju see, mida küsiti! Mind ei ole noomida vaja, ma oskan ise oma otsuseid teha. Samamoodi ei olnud teemaalgatuse mõte mingeid hinnanguid anda ei Eesti ega mõne välisriigi valitsuse otsustele.

Küsimus oli laiem ja puudutas ainult infot selle kohta, kas Eesti on erandlik oma isolatsiooninõude kaotamisega või on need riigi erandlikud, kes endiselt vaktsineeritutelt isolatsooni nõuavad.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palun mine kõikide riikide netilehtedele ja loe, kui see sind huvitab.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palun mine kõikide riikide netilehtedele ja loe, kui see sind huvitab.

Kuule isehakanud politsei, äkki tõmbaks koomale?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole mõtet teisi sõimsta, kui sa ise pole võimeline infot otsima.

 

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole mõtet teisi sõimsta, kui sa ise pole võimeline infot otsima.

Sa oled vist vales kohas. See on foorum. Guugeldada otsivad kõik, aga uudishimu pole keelatud. Kui teemaalgataja tahtis teha teemat, kuhu erinevates riikides elavad või kuhugi hiljuti reisinud inimesed, saaks kirjutada oma kogemust/teadmist neis kehtivatest karantiininõuetest, siis ei ole kellegi asi siin plõksida.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

A mis sa siis minu kallal plõksid? Vaba foorum js nii edasi, igaüks avaldab arvamust.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

A mis sa siis minu kallal plõksid? Vaba foorum js nii edasi, igaüks avaldab arvamust.

Sa tood siia negatiivseid tundeid, kui selleks puudub absoluutne igasugune alus. Mine röögi metsas või midagi. Miks teiste inimeste tuju s*ttuda?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Close contacts who are fully vaccinated or who have overcome the disease in the past six months do not have to self-isolate, although the Health Ministry recommends that they get tested at least once in the following days.

Ehk siis ei pea jääma isolatsiooni kui vaktsineeritud või põetud.

allikas: https://www.google.com/amp/s/english.elpais.com/society/2021-09-15/do-i-have-to-quarantine-after-contact-with-a-coronavirus-case-will-a-tracer-call-me-all-the-rules-in-the-new-normality.html%3foutputType=amp

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ehk siis ei pea jääma isolatsiooni kui vaktsineeritud või põetud.

Väga huvitav, pean üles otsima, mis koht see oli, kust ma täpselt vastupidist lugesin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii, ametlik turismiinfo leht oli see https://www.spth.gob.es/faq?tab=2

What should I do if I had had close contact with a diagnosed case of COVID-19 during my stay in Spain?

If you have had close contact with a COVID-19 case, you should quarantine: if you have had close contact with a patient with COVID-19 or someone suspected of having it without adequate protective measures, from 48 hours before the onset of symptoms, you should quarantine for 10 days staying in your home or place of accommodation, preferably in a room on your own.

Oleks ju võinud ikkagi ära mainida, et see ei puuduta vaktsineerituid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ehk siis ei pea jääma isolatsiooni kui vaktsineeritud või põetud.

Väga huvitav, pean üles otsima, mis koht see oli, kust ma täpselt vastupidist lugesin.

see sõltub ju riigist

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

see sõltub ju riigist

Kuule, kui kaks inimest räägivad mõlemad Hispaaniast, siis ei ole vaja tulla nina vahele pistma, et see sõltub riigist. Ei sõltu, Hispaania on Hispaania.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Karantiinikohustus mujal EL riikides