Esileht Kodunurk Kärbsed!!!

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Kärbsed!!!

Postitas:
Kägu

Tere!
Eks sügisel ikka ilmub majapidamisse suuri porikärbseid, kuid suvel valmis ehitatud teisel korrusel on lausa ebainimlik olukord! Ma ei ole varem sellise asjaga kokku puutunud – uksed on kõik vahelt kinni ja ikka on tuba suuri porikärbseid täis!

Kas nad tõesti tulevad akna ääre vahelt? Kuidas see võimalik saab olla? Mida teha?

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Katusepragudes, pööningul, puidupragudes elutsevad. Kevadel on teine äge hetk, kus hakkavad ärkama ja uimaselt ringi koperdavad.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sellist kärbsemassi nagu tänavu pole mina oma maakodus näinud!
Täiesti ebareaalne. Akna alune on kuhjas laipu täis igal reedel, kui sinna jõuame.
Ma ei tea, kas eelmine soe talv on nende populatsiooni mõjutanud või mis.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Praegu on soe ja ussikesed saavad prügikastides ja mujal hästi areneda. Oktoobris ma pole prügikastis porikärbse vaklasid näinud, aga sel aastal on.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Jap, meil ka vana talumaja ja kohutavalt kärbseid see aasta. Tapad ühe ringiga hunniku ära ja järgmine hetk on nad jälllle vastu lage plõksimas.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis riigist ja kohast jutt? Tallinnas ja 50km lähiümbruses pole vastavat probleemi täheldanud.

0
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Elan Tallinnast veidi väljas ja täpselt sama jama, mis TA. Toas sees pinisevad pidevalt ja ükspäev nägin, et õues oli kuurisein paksult kärbseid täis.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei tea, kas eelmine soe talv on nende populatsiooni mõjutanud või mis.

Ei ole, nende eluiga pole nii pikk.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Olin sel nädalal maal suvilas. Iga päev tapsin akna peal olevaid musti jäledusi. Vastik. Ei ole sellist asja enne näinud.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sama siin, töö puhkeruumis on nagu vanasti sigalas, nii palju kärbseid. Seda kleeplinti lakke tuleb üle päeva vahetada nii ruttu saab täis, tegu puidukaga, pole midagi roiskunut kuskil

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

vaata järgi, äkki on kuskil mõni laip

0
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

“Rõõm” kuulda, et teistel ka selline jama. Mul pole kümneid aastaid olnud nii palju kärbseid toas kui praegu. Loomi-lautasid lähedal pole. Ilmselt see soe sügis mõjutab…

+1
0
Please wait...

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Esileht Kodunurk Kärbsed!!!