Esileht Kodunurk Kärcher aknapesija

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Teema: Kärcher aknapesija

Postitas:

kas on asjalik ost või pigem mitte?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jaa, mina tahaks ka kogemusi kuulda. Mõtlesin osta, aga ei tea, äkki on raha raiskamine…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka ootan vastust… Mõtlesin emale kinkida, tal ikka väga palju aknapinda, et muidu paar päeva läheb akende pesuks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma peaks selle loodetavasti näd.vahetus kätte saama. Eks siis muljetan.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.03 10:29; 03.04 14:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mõni päev tagasi oli just sama teema siin üleval:
http://www.perekool.ee/index.php?id=36995&class=forum_schnell&action=view_post&post=9662863

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu oma jättis peegli triibuliseks. Ostsin Baumaxist. Ei tahteud tagasi võtta – kuna olin 1 korra kasutanud. Pidin pöörduma tarbijakaitsesse. Kuu ajaga sain siis lõpuks selles jamast lahti ja raha tagasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sain eile selle aparaadi kätte lõpuks ja proovisin muidugi kohe ära. Ilusti teeb, ilusti korjab selle vee ka ära. Mina olen küll rahul hetkel sellega!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.03 10:29; 03.04 14:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen sellega VÄGA rahul. Enam elu sees si viitsi majapidamispaberiga aknaid kuivatada. Soovitan!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegu minu aasta parima ostuga. Täpselt aasta olen seda masinat kasutanud ja minu elu teeb see tunduvalt lihtsamaks.
Lisaks akendele kasutan igapäevaselt masinat vannitoas pindade kuivatamiseks.
Sellele inimesele, kes ühe proovimise järel juba läks raha tagasi nõudma ütleks, et kiirustasid natuke. Minul vähemasti tahtis see masin natuke harjumist ja harjutamist. Kui õige nipp käes, siis on kasutamine imelihtne. Triibuliseks võib pind jääda vaid siis kui on kasutatud liiga vähe puhastusvahendit liiga mustal ja rasvasel pinnal.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.04 09:36; 07.05 09:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle ka väga meeldib! Varem oli akende pesu minu jaoks vastik lödistamine ja suur nühkimine, aga nüüd on lausa lust aken lapiga märjaks teha ja seejärel masinaga kuivaks imeda. Peale akende on ka klaasvitriine ja peegleid mõnus puhastada, kasutan isegi lauapindade puhastamisel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.05 21:27; 07.05 00:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

suure kiitmise peale ostsin ka naiivsusest saada triibuvabad aknad. Kui päike peale keerab on nii triibuline ikka (hoolimata ka sellest, et mikrolapiga olen üle käinud). Kiita saan selles osas, et lihtsam on pesta, ei pea veega nii palju \”lödistama\”, kuid imemasin siiski ei ole 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei oska konkreetse masina kohta küll midagi kaasa rääkida, sest endal ei ole.
Küll, aga tahaks öelda, et minu arvates ei ole aknaklaaside pesu üldse tüütu ega raske töö, eriti veel tänapäevaste, väljavahetatud, uute akende puhul. Mulle isegi meeldib, sest tulemus tuleb kerge vaevaga ja on kohe silma rõõmustamas. Aknapesu juures on tohutult vastik töö hoopis aknaraamide, pilude, pragude, nurgataguste, seinaorvade, aknalaudade küürimine. Ja vaat see on tõesti nii ilge töö, et just sellepärast lükkan ja lükkan aknapesu edasi. Lisaks on vastik, vastik, vastik töö kardinate eest ära võtmine, pesemine, kuivatamine, triikimine, ette tagasi panemine…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.05 09:55; 06.05 10:34; 07.05 11:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul suur maja ja aknaid palju, seega elu on õpetanud. Kardinaid ja raame pesen vaid sügiseti, siis kui pikk talv ees ja õuest enam nii palju tolmu sisse tulemas ei ole. Klaase pesen mitu korda rohkem. Seega olen selle Kärcheriga väga rahul.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.05 10:18; 07.05 15:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mul suur maja ja aknaid palju, seega elu on õpetanud. Kardinaid ja raame pesen vaid sügiseti, siis kui pikk talv ees ja õuest enam nii palju tolmu sisse tulemas ei ole. Klaase pesen mitu korda rohkem. Seega olen selle Kärcheriga väga rahul. [/tsitaat]Aga kas see kuidagi poolik töö ei ole, kui klaase pesed, kuid aknaraame mitte?

Mind vist selline töö tegemine ei rahuldaks, kus on nagu tehtud, aga samas ikka nagu ei ole ka. Kui see vastik töö ette võtta, siis teha ikka korralikult ja nii, et pärast oleks hing rahul, et kõik sai tehtud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.05 09:55; 06.05 10:34; 07.05 11:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]
Küll, aga tahaks öelda, et minu arvates ei ole aknaklaaside pesu üldse tüütu ega raske töö, eriti veel tänapäevaste, väljavahetatud, uute akende puhul.[/tsitaat]

Oleneb akendest. Minul on suured maast terve seina ulatuses aknas kahes toas ning siis ukse mõõdus aknad teistes tubades, kaks korrust, ridakas. Ma olen ka kõik asju proovinud ja suure pinna puhul on see Kärcheri masin küll asendamatu. Jättis ka mul alguses triibuliseks, mis seal salata aga kui on pind väga niiske siis enam ei jäta. Triibud tulevad ainult kuivemal pinnal.
Mina soovitan seda küll.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Ma ei saa päris täpselt sellest süsteemist aru. Nimelt see, millega kõigepealt pihustatakse ja pestakse akent, läheb ju juba ühe aknaga totaalselt mustaks, et seda peab pesema kraaniall korduvalt või vahetama koguaeg. Ma pole seda asja lähedalt uurinud, seega ei saa just sellest osast päris täpselt aru. Äkki keegi oskab selgitada?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimasele – niimoodi ei saa jah akent puhtaks, kui täiesti musta pinda kohe selle pihustipudeli küljes oleva käsnaga hõõruma hakkad, nii hõõrud vaid mustuse laiali ju. Mina tõmban enne ikka märja lapiga esimese mustuse maha aknalt, siis pihustan vahendit, hõõrun veel käsnaga üle ja lõpuks imuriga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Viimasele – niimoodi ei saa jah akent puhtaks, kui täiesti musta pinda kohe selle pihustipudeli küljes oleva käsnaga hõõruma hakkad, nii hõõrud vaid mustuse laiali ju. Mina tõmban enne ikka märja lapiga esimese mustuse maha aknalt, siis pihustan vahendit, hõõrun veel käsnaga üle ja lõpuks imuriga. [/tsitaat]
selle kirjelduse järgi tundub küll mõttetu, aga mis mina ka tean kui ei ole kasutanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina pesen täiesti ilma pihusti ja kontsentraadita – niiske mikrofiiberlapiga suurem mustus ära, siis märja lapiga aken korralikult märjaks ja imuriga üle – aken koheselt kuiv. Kärcheri imur tõmbab vee koos mustusega sisse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.05 21:27; 07.05 00:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda pihustuspudelit-käsna ei tasu küll osta. Täiesti tavaline lapp või käsn ajab asja ära. Põhiasi on ikkagi see imur.
Mina pihustan päris rohkelt tavalist aknapuhastusvedelikku ja hõõrun käsnaga selle laiali, pöörates tähelepanu nurkadele-äärtele. Ja siis imuriga puhtaks. Minu aknad küll triibuliseks ei jää.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.04 09:36; 07.05 09:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lihtsalt infoks, et hetkel on tõenäoliselt seesama aknapesija Maksimarketis soodsalt müügil. Säästukaart plusiga maksab 57.90 eurot. Esialgseks hinnaks näitab 84.90 eurot.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.05 09:55; 06.05 10:34; 07.05 11:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pihustusvedelik tuleb odavam kui see klaasipuhastusvahend supermarketist – alghind on küll kallim, kuid tegu on kontsentraadiga, mida lahjendatakse mitmeid kordi, ehk kokkuvõttes tuleb palju odavam. Pihustuspudel ise on aga nõrk koht küll. Efekt tuleneb ikka kuivatist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.05 10:18; 07.05 15:31;
To report this post you need to login first.
Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )


Esileht Kodunurk Kärcher aknapesija

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.