Esileht Kodunurk Kärcher põrandate hooldamiseks

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Kärcher põrandate hooldamiseks

Postitas:

Elan korteris, põrandal on tavaline laminaat. Tahaksin masinat, millega saan korraga tolmu imeda kui ka põrandat pesta. Paljud kiidavad Kärcherit, uurisin neid natuke, aga ei tea, millist peaksin eelistama.

Mis vahe on Kärcheri aurupesur-tolmuimejal ja põrandapesumasinal

https://www.euronics.ee/t/65420/kodumasinad/aurupesur-tolmuimeja-karcher-sv-7/1-439-420-0

https://www.euronics.ee/t/82788/kodumasinad/porandapesumasin-karcher-fc-5-premium-lisarullid/1-055-560-0

Kas mõlemaga saab laminaati pesta?
Kas mõlemaga saab tolmu tõmmata?
Kumba teie eelistaksite?
Kas oskate soovitada mulle Kärcherit, mis minu vajadustele sobiks?

Kui teil on kodus Kärcheri põrandapesu-puhastus-masin, millega rahul olete, siis palun kirjutage, mis mudel teil on.

Olen väga tänulik!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.09 13:25; 26.09 13:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas oskate soovitada mulle Kärcherit, mis minu vajadustele sobiks?

Ei oska, sest infot on vähe.
Pealegi, sa tõid siin ju näiteks kaks täiesti erinevat asja. Üks on tolmuimeja, millega kannatab isegi kutsikapissi koristada ja puhastab/kuivatab veel auruga ära ka.
Teine on tavaline põrandamopp + ämber, ainult moodsal kujul.
Ehk siis võrdled hard coret ja seksikat jäätisereklaami.
Kui eelarve lubab, võta muidugi see tõsine tööriist.
Aga kui üks inimene elab, ei lagasta, lemmikloomi pole, lapsi pole, siis see odavam ajab samuti asja ära.

Mul pole neist kumbagi, aga mul on muid Kärchereid. Üks on juba üle 20a vana ja aina paremaks läheb. Siis oli küll lausa ropult hea kvaliteet ja ilmne over engineering. Uuemaid ei oska kommenteerida, ka mingit häda üles ei näidata, aga kolm a pole mingi iga ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on see põrandapesumasin ja pole eriti rahul. On küll öeldud, et ei pea enne tolmuimejaga võtma, aga ikka peab küll. Ka ei nühi ta kuigi kõvasti. Kergeks ülevõtmiseks ehk sobib, aga tõsiseks pesuks küll mitte. Üldiselt on lihtsam lihtsalt mopiga üle tõmmata, mitte sellega nühkima hakata. Triibud jäävad ka veel mõnele materjalile.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.09 21:53; 24.09 22:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on mõlemad. Ei soovita kumbagi. V-o on see aurutaja/imeja mingi uuem mudel, aga minu oma küll kasutajamugavuse poolest ei hiilga. Aurutaja käepidet peab aurutamise ajal alla vajutama, kui on palju pinda puhastada mul konkreetselt väsib käsi ära. Ja pärast seda sisu pesta ja kuivatada on ülimalt tüütu. Kõlbab vannitoa sùgavpuhastuseks, roostet ja katlakivi saab hästi puhastada. See teine on kah miski veider aparaat, koerakarvad jäid maha ja põrandat puhtaks ei teinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen see, kes mitmetes teemades kärcherit olemasoleva tolmuimejana maininud, aga pole vist kunagi täpsustanud, et kasutusel see nö tööstuslik mudel https://www.k-rauta.ee/p/vee-ja-tolmuimeja-karcher-wd-3-premium/2r7o?mtd=search&pos=regular&src=searchnode
Küll mingi muu (ja vanem) mudel. Mees tõmbab sellega peale ehitust ka saepuru jmt sisse, alguses oligi töökotta ostetud, aga kuidagi vaikselt ikka imbus tubadesse ka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.09 19:11; 26.09 14:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen see, kes mitmetes teemades kärcherit olemasoleva tolmuimejana maininud, aga pole vist kunagi täpsustanud, et kasutusel see nö tööstuslik mudel https://www.k-rauta.ee/p/vee-ja-tolmuimeja-karcher-wd-3-premium/2r7o?mtd=search&pos=regular&src=searchnode
Küll mingi muu (ja vanem) mudel. Mees tõmbab sellega peale ehitust ka seapuru jmt sisse, alguses oligi töökotta ostetud, aga kuidagi vaikselt ikka imbus tubadesse ka.

No mida väga head selle kohta oleks öelda? Lärmab jubedalt ja on suur kolakas. Hea asi on see, et on odav ja kuskile kuuri tõesti sobibki. Imen sellega trepilt lehti ja sodi, pole kahju lõhkuda. Aga et tuppa nii väga soovitaks, mina isiklikult mitte.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.09 21:53; 24.09 22:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen see, kes mitmetes teemades kärcherit olemasoleva tolmuimejana maininud, aga pole vist kunagi täpsustanud, et kasutusel see nö tööstuslik mudel https://www.k-rauta.ee/p/vee-ja-tolmuimeja-karcher-wd-3-premium/2r7o?mtd=search&pos=regular&src=searchnode

Küll mingi muu (ja vanem) mudel. Mees tõmbab sellega peale ehitust ka seapuru jmt sisse, alguses oligi töökotta ostetud, aga kuidagi vaikselt ikka imbus tubadesse ka.

No mida väga head selle kohta oleks öelda? Lärmab jubedalt ja on suur kolakas. Hea asi on see, et on odav ja kuskile kuuri tõesti sobibki. Imen sellega trepilt lehti ja sodi, pole kahju lõhkuda. Aga et tuppa nii väga soovitaks, mina isiklikult mitte.

Eriti, kui sellega juba enne mingit kipsitolmu ja prahti tõmmatud on, kuna hepafiltrit tal pole. Mul ka mees koristab saunamaja ja garaaži sellega, no ja veelekete likvideerimiseks ka hea asi. Ma olen nö edasimüüja, tubadeks kasutamiseks soovitan muud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen see, kes mitmetes teemades kärcherit olemasoleva tolmuimejana maininud, aga pole vist kunagi täpsustanud, et kasutusel see nö tööstuslik mudel https://www.k-rauta.ee/p/vee-ja-tolmuimeja-karcher-wd-3-premium/2r7o?mtd=search&pos=regular&src=searchnode

Küll mingi muu (ja vanem) mudel. Mees tõmbab sellega peale ehitust ka seapuru jmt sisse, alguses oligi töökotta ostetud, aga kuidagi vaikselt ikka imbus tubadesse ka.

miks ja millega te siga purustate? 😀

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen see, kes mitmetes teemades kärcherit olemasoleva tolmuimejana maininud, aga pole vist kunagi täpsustanud, et kasutusel see nö tööstuslik mudel https://www.k-rauta.ee/p/vee-ja-tolmuimeja-karcher-wd-3-premium/2r7o?mtd=search&pos=regular&src=searchnode

Küll mingi muu (ja vanem) mudel. Mees tõmbab sellega peale ehitust ka seapuru jmt sisse, alguses oligi töökotta ostetud, aga kuidagi vaikselt ikka imbus tubadesse ka.

No mida väga head selle kohta oleks öelda? Lärmab jubedalt ja on suur kolakas. Hea asi on see, et on odav ja kuskile kuuri tõesti sobibki. Imen sellega trepilt lehti ja sodi, pole kahju lõhkuda. Aga et tuppa nii väga soovitaks, mina isiklikult mitte.

Eriti, kui sellega juba enne mingit kipsitolmu ja prahti tõmmatud on, kuna hepafiltrit tal pole. Mul ka mees koristab saunamaja ja garaaži sellega, no ja veelekete likvideerimiseks ka hea asi. Ma olen nö edasimüüja, tubadeks kasutamiseks soovitan muud.

Aga mida sa tubaseks kasutamiseks soovitad? Tavaline paneelmaja korter, peres kolm inimest, loomi pole. Oluline oleks, et saaks ka põrandat pesta. Ei taha enam mopiga solberdada kausis, tahaks mugavamat lahendust.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.09 13:25; 26.09 13:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eriti, kui sellega juba enne mingit kipsitolmu ja prahti tõmmatud on, kuna hepafiltrit tal pole. Mul ka mees koristab saunamaja ja garaaži sellega, no ja veelekete likvideerimiseks ka hea asi. Ma olen nö edasimüüja, tubadeks kasutamiseks soovitan muud.

Miks peaks töökojas kipstolmu tekkima ja seda, et sellega saepuru ja prahti(?) sisse on tõmmatud ei muuda kuidagi tubaselt kasutamist. Samuti peaksid teadma, et see masin on ülilihtsasti puhastatav ja pestav. Samas tõesti, kui kipsseina auku puurida on küll idekas pigem just see tolmuimeja sinna lisaks võtta, et kohe masinasse tõmmata tekkiv puru ja tolm, pigem on just sellest masinast vähem kahju kui kasutaks selleks dysonit vmt. Ja kuna juhe ulatub on sellega kümneid kordi parem autot puhastada, sh võimsuse poolest, kui mis iganes käsitolmuimejaga. Samuti talvel ja peale jõule põrandale kukkunud (ja koju tuutes autosse) kuuseokaste jmt puhastamiseks.

PS! Ka lingil olevale WD3 mudelile saab hepa-tolmufiltri vahele panna, lihtsalt mitte originaal kärcheri oma.

Ehk see polegi meil masin mida igapäevaseks puhastuseks kasutame, oma kobakuse poolest, samas kuna see on olemas ei näe mõtet teist analoogset tolmuimejat küll osta. Sh töökojas pole seda ammu ammu vaja läinud (ja mul tunne, et ega ta midagi peale saepuru pole ka seal sellega tõmmanud) ja tegelikkuses on neid kaks, üks veel vanem mudel maal, mis tõesti on seal elu näinud. Aga imamisvõimsuselt (ja hinna suhtelt) on ta teistega samas hinnaklassis siiski üle.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.09 19:11; 26.09 14:50;
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Kodunurk Kärcher põrandate hooldamiseks