Esileht Kodunurk Kärcheri põrandapesumasin

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Kärcheri põrandapesumasin

Postitas:

Kas kellelgi on see kodus olemas? Kas olete rahul? Kas soovitaksite osta?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neid on vist erinevaid. Meil oli see, mis nägi välja nagu tolmuimeja. Kahjuks eriti rahul ma ei olnud, sest kvaliteet ja kasutusmugavus olid olematud. Samas põranda tegi puhtaks. Aga kuna koosnes enamasti plastikjubinatest, siis need läksid igalt poolt katki nt see toru otsas oleb jurakas, mille külge lapp käis. Jube oli tööd teha, kui see jälle otsast kukkus. Pealekeeratav kork läks pidevalt katlakivi täis, kuigi proovisime seda puhastada. Seega kork oli pidevalt nii kõvasti kinni, et pidime seda torutangidega keerama. Loomulikult läks selle peale kork ka katki. Ja see õudne juhe, mis seal vedeles! Tolmuimejatel käib juhe sisse, aga sellel õuduste aparaadil muudkui lohises jalus.
Ühesõnaga 179€ eest ja sellise firmamärgi puhul oleks mingitki kvaliteeti oodanud. Kasutasime seda järjest harvem ja lõpuks viskasime minema. Kui ma need korrad kokku loeksin, mis seda üldse tarvitada sai, siis vast paarkümmend korda tuli kokku. Mina olin kurb, eelkõige pettumuse pärast, sest firma justkui peaks mingit kvaliteeti esindama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neid on vist erinevaid. Meil oli see, mis nägi välja nagu tolmuimeja. Kahjuks eriti rahul ma ei olnud, sest kvaliteet ja kasutusmugavus olid olematud. Samas põranda tegi puhtaks. Aga kuna koosnes enamasti plastikjubinatest, siis need läksid igalt poolt katki nt see toru otsas oleb jurakas, mille külge lapp käis. Jube oli tööd teha, kui see jälle otsast kukkus. Pealekeeratav kork läks pidevalt katlakivi täis, kuigi proovisime seda puhastada. Seega kork oli pidevalt nii kõvasti kinni, et pidime seda torutangidega keerama. Loomulikult läks selle peale kork ka katki. Ja see õudne juhe, mis seal vedeles! Tolmuimejatel käib juhe sisse, aga sellel õuduste aparaadil muudkui lohises jalus.
Ühesõnaga 179€ eest ja sellise firmamärgi puhul oleks mingitki kvaliteeti oodanud. Kasutasime seda järjest harvem ja lõpuks viskasime minema. Kui ma need korrad kokku loeksin, mis seda üldse tarvitada sai, siis vast paarkümmend korda tuli kokku. Mina olin kurb, eelkõige pettumuse pärast, sest firma justkui peaks mingit kvaliteeti esindama.

Sa vist räägid aurutist. Mul on auruti mitu aastat kasutuses olnud. Mitte eriti tihti, aga kõik on siiani terve. Ainus suurem miinus minu jaoks on see, et juhe ei keri kusagile sisse. Aga kuna ma väga sageli ei kasuta, siis hoiustan seda originaalkasti sees. Teemaalgataja küsib põrandapesuri kohta, mis on võrdlemisi uus toode- no viimase aasta oma. Minul selle kohta kogemus puudub.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Endal ka huvi just selle pesuri osas. Keegi proovinud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Siin praegu turul oleva FC 5 põrandapesuri hinnagud, päris hea ülevaate saab.

http://www.trustedreviews.com/reviews/karcher-fc5-hard-floor-cleaner

https://www.amazon.co.uk/product-reviews/B01N7CH9YZ

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on selline nagu eelviimase postitaja linkidel näha, olen rahul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Kodunurk Kärcheri põrandapesumasin

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.