Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Kardan

Postitas:

Oleme juba üle aasta proovinud, mitte kui midagi, ainult üks pettumine teise otsa. Nüüd on nii stressirohke aeg olnud, olen ka veini lubanud ja arvan, et eks asi pigem stressis ja alkoholis, aga täna jookseb tsükli 31. päev ja punaseid külas ei ole. Eelnevad kuud on tsüklid olnud 26, 24, 27, ja 26 päeva pikkused. 30. päevast tsüklit ei ole kunagi olnud. Lootus on nii suur, aga hirm on veel suurem. Lihtsalt ei julge minna apteeki, et testi tuua, juba see mõte ajab mind nutma.

Ega ma ei teagi mis selle postituse mõte on, ei olegi, lihtsalt veidi hakkas kergem endast see hirm välja kirjutada niiviisi.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.01 09:28; 20.01 09:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleme juba üle aasta proovinud, mitte kui midagi, ainult üks pettumine teise otsa. Nüüd on nii stressirohke aeg olnud, olen ka veini lubanud ja arvan, et eks asi pigem stressis ja alkoholis, aga täna jookseb tsükli 31. päev ja punaseid külas ei ole. Eelnevad kuud on tsüklid olnud 26, 24, 27, ja 26 päeva pikkused. 30. päevast tsüklit ei ole kunagi olnud. Lootus on nii suur, aga hirm on veel suurem. Lihtsalt ei julge minna apteeki, et testi tuua, juba see mõte ajab mind nutma.

Ega ma ei teagi mis selle postituse mõte on, ei olegi, lihtsalt veidi hakkas kergem endast see hirm välja kirjutada niiviisi.

Mida sa siis täpselt kardad? Seda, et võid rase olla? Seda, et oled rase ja taebisid alkoholi?

Isegi kui oled rase, nii varajases staadiumis veidi veini mingit mõju ei avalda.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleme juba üle aasta proovinud, mitte kui midagi, ainult üks pettumine teise otsa. Nüüd on nii stressirohke aeg olnud, olen ka veini lubanud ja arvan, et eks asi pigem stressis ja alkoholis, aga täna jookseb tsükli 31. päev ja punaseid külas ei ole. Eelnevad kuud on tsüklid olnud 26, 24, 27, ja 26 päeva pikkused. 30. päevast tsüklit ei ole kunagi olnud. Lootus on nii suur, aga hirm on veel suurem. Lihtsalt ei julge minna apteeki, et testi tuua, juba see mõte ajab mind nutma.

Ega ma ei teagi mis selle postituse mõte on, ei olegi, lihtsalt veidi hakkas kergem endast see hirm välja kirjutada niiviisi.

Mida sa siis täpselt kardad? Seda, et võid rase olla? Seda, et oled rase ja taebisid alkoholi?

Isegi kui oled rase, nii varajases staadiumis veidi veini mingit mõju ei avalda.

Jah, nii alkoholi mõju kardan, kui ka seda ei ole jälle rase ja vastu vaatab negatiivne test 🙁

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.01 09:28; 20.01 09:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleme juba üle aasta proovinud, mitte kui midagi, ainult üks pettumine teise otsa. Nüüd on nii stressirohke aeg olnud, olen ka veini lubanud ja arvan, et eks asi pigem stressis ja alkoholis, aga täna jookseb tsükli 31. päev ja punaseid külas ei ole. Eelnevad kuud on tsüklid olnud 26, 24, 27, ja 26 päeva pikkused. 30. päevast tsüklit ei ole kunagi olnud. Lootus on nii suur, aga hirm on veel suurem. Lihtsalt ei julge minna apteeki, et testi tuua, juba see mõte ajab mind nutma.

Ega ma ei teagi mis selle postituse mõte on, ei olegi, lihtsalt veidi hakkas kergem endast see hirm välja kirjutada niiviisi.

Mida sa siis täpselt kardad? Seda, et võid rase olla? Seda, et oled rase ja taebisid alkoholi?

Isegi kui oled rase, nii varajases staadiumis veidi veini mingit mõju ei avalda.

Jah, nii alkoholi mõju kardan, kui ka seda ei ole jälle rase ja vastu vaatab negatiivne test ????

Kui sa seda veini pudelite viisi sisse ei kaaninud, siis pole ses suhtes midagi vaja karta.

Kui aga pelgad seda, et testilt vaatab taaskord vastu ainult üks triip, siis ära tee testi ja oota edasi. Või kui küsimus on laiemalt psühholoogilises pooles ja mitte rasestumine tekitab üldist stressi, siis astu reaalseid samme olukorra teadlikkuse muutmiseks. Pöördu viljatusravi arsti vastuvõtule, räägi oma mure ära, teile tehakse analüüsid jne. Usu, kui oled olukorraga reaalselt tegelema hakanud, läheb seest kuidagi kergemaks.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii varajases arenguperioodis ehk enne pesastumist ja pesastumise ajal, ei suuda alkohol eriti kahju teha ehk siis see on ikka pea olematu tõenäosus, et vein su potentsiaalsele lapsele liiga tegi. Maailmas on ikka väga paljud inimesed sündinud nii, et eostamishetkele aitas kaasa alkohol ja pole viga midagi.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ehk aitavad esimese asjana samad võtted, mis igasuguse ärevuse leevendamiseks – nt kerge füüsiline koormus lööb minul pea tavaliselt selgemaks, isegi kui ärevuseolukorras on raske sellega peale hakata. Aga kui on õnnestunud peale hakata, siis on alati abi olnud. Mis iganes vormis see siis sulle kõige meeldivam tundub, kas õues jalutuskäik või sörk või väike võimlemine. Mõnel töötavad hästi hingamisharjutused või meeldiva muusika kuulamine. Internetist võib endale juurde guugeldada ärevuse vastaseid võtteid, ja valida, mis omale meeldivam tundub.

Kui esmane ärevus alla võetud, siis on selgema peaga juba palju lihtsam asjalikult tegutseda, eelpool kommentaarides olevad nõuanded kõlavad väga hästi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )