Esileht Ilu ja tervis Kardan koroonat

Näitan 8 postitust - vahemik 31 kuni 38 (kokku 38 )

Teema: Kardan koroonat

Postitas:

Äkki lõpetaks selle karoona jura juba ära?! Üle ühe teema keegi paneb hullu siin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja. Ainus abi MMS-st kuid see juba otsakorral. Õnneks väike varu olemas.

Õige, see tapab enne, kui koroona jaole saab 😀

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen kuu jooksul võtnud vastu cirka 10 hiina pakki. 5 päeva tagasi tabas haigus, nohu, kurk kähe ja valus. Kurk enam ei valuta, aga nohu alles, vahepeal valutas ka pea ja täna lisandus KÖHA, mis vist peamine sümptom? Kohati valus nagu köhida, palavikku ei ole, aga äkki on see mul ilma….. Nii kardan,miks ma neid pakke üldse võtsin, siis ma ei teadnud ju. 🙁
Samas teised ka perest neid toonud ja minuga koos, neil pole midagi….
Mõtlen kas minna haiglasse kopusupilti nõudma või ei.. Topitakse otse karantiini äkki…

Kopsud nagu valutaks järsku, aga temp vaid 35.9…. Kõhin ja valutunne sees.

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.01 14:40; 29.01 20:45; 29.01 21:09; 29.01 21:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen kuu jooksul võtnud vastu cirka 10 hiina pakki. 5 päeva tagasi tabas haigus, nohu, kurk kähe ja valus. Kurk enam ei valuta, aga nohu alles, vahepeal valutas ka pea ja täna lisandus KÖHA, mis vist peamine sümptom? Kohati valus nagu köhida, palavikku ei ole, aga äkki on see mul ilma….. Nii kardan,miks ma neid pakke üldse võtsin, siis ma ei teadnud ju. ????

Samas teised ka perest neid toonud ja minuga koos, neil pole midagi….

Mõtlen kas minna haiglasse kopusupilti nõudma või ei.. Topitakse otse karantiini äkki…

Tule issand appi, ausalt…

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen kuu jooksul võtnud vastu cirka 10 hiina pakki. 5 päeva tagasi tabas haigus, nohu, kurk kähe ja valus. Kurk enam ei valuta, aga nohu alles, vahepeal valutas ka pea ja täna lisandus KÖHA, mis vist peamine sümptom? Kohati valus nagu köhida, palavikku ei ole, aga äkki on see mul ilma….. Nii kardan,miks ma neid pakke üldse võtsin, siis ma ei teadnud ju. ????

Samas teised ka perest neid toonud ja minuga koos, neil pole midagi….

Mõtlen kas minna haiglasse kopusupilti nõudma või ei.. Topitakse otse karantiini äkki…

Kopsud nagu valutaks järsku, aga temp vaid 35.9…. Kõhin ja valutunne sees.

Ei ole sul see hiina viirus. Kuid arsti juurde võib ikka minna. Klassikaline külmetus, peale nohu tuleb köha. Osta köharohtu. Hoia jalgu kuumas vees.

Arst ei taha näha kahjuks.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.01 14:40; 29.01 20:45; 29.01 21:09; 29.01 21:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen kuu jooksul võtnud vastu cirka 10 hiina pakki. 5 päeva tagasi tabas haigus, nohu, kurk kähe ja valus. Kurk enam ei valuta, aga nohu alles, vahepeal valutas ka pea ja täna lisandus KÖHA, mis vist peamine sümptom? Kohati valus nagu köhida, palavikku ei ole, aga äkki on see mul ilma….. Nii kardan,miks ma neid pakke üldse võtsin, siis ma ei teadnud ju. ????

Samas teised ka perest neid toonud ja minuga koos, neil pole midagi….

Mõtlen kas minna haiglasse kopusupilti nõudma või ei.. Topitakse otse karantiini äkki…

Kopsud nagu valutaks järsku, aga temp vaid 35.9…. Kõhin ja valutunne sees.

Ei ole sul see hiina viirus. Kuid arsti juurde võib ikka minna. Klassikaline külmetus, peale nohu tuleb köha. Osta köharohtu. Hoia jalgu kuumas vees.

Arst ei taha näha kahjuks.

No koroona korral ei võigi otse arsti juurde minna koridoridesse pisikuid levitama, vaid peab telefonis aja kokku leppima.
aga pole sul mingit koroonat, meie piirkonnas pole seda ja levib piisknakkusega (keegi köhib näkku või suudleb).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.01 15:24; 29.01 21:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Krt enamjaolt kodus istunus, aga reedel sai küll hõlmad poollahti õises linnas joostud. Samas oli juba siis natuke kehv olla, no loodan et koroona välistatud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.01 14:40; 29.01 20:45; 29.01 21:09; 29.01 21:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kardan samuti, et sureme varsti.. Haigus kindlasti siin, aga keegi ei räägi.

Köhin ka juba kõvasti.

Esimest korda elus köhid või millest selline paanika? Aga sellega olen nõus, et lollid võiksid välja surra küll.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 31 kuni 38 (kokku 38 )


Esileht Ilu ja tervis Kardan koroonat