Esileht Ilu ja tervis Kardan magama minna- süda töötab ebaregulaarselt.

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 35 )

Teema: Kardan magama minna- süda töötab ebaregulaarselt.

Postitas:

Probleem südamehpga on ammune. Käin kord kahe aasta jooksul perearsti juures, kes teeb mulle holteri ja ekg. Nende järgi jah, minul on probleemid, rütmehäired, kuid pidevalt ravi ei vaja, lisaks minul on väga madal vereròhk ja tabletid või ad veer rohkem seda langetada. On perioode, kus ma saan kannatada, ja on selliseid nagu praegu, pidevalt tunnen ebaregulaarset südametööd ja see mõjub psüühikale ka. Hirm! Ma pole enam noor, päevi ka pole, ja just siis pidi see probleem ohtlik olema. Kõik mis on võimalik tervise parandamise jaoks ma juba teen – kõnnin, jooga, harjutused kodus, tervislik toitumine. Kuid süda ikka jamab. Perearst andis mulle siiski saatekija kardioloogi juurde, ja mina otseses msõttes seda raiskasin, sest see kardioloog kelle juurde sattusin ei soovinud muud kui teha koormustesti ja kui see korras siis terve. Mul on piinlik, kuid siiski räägin talle korduvalt mida ma tunnen, asjatu. Samas abikaasa räägib et mõttetu käia arstide juures, abi ei saa, nad pole jumalad, nii nagu on looduses nii on. Olen üle 50. Kuidas edasi elada? Selline väsimus on hirmust, súmptomite kannatades. Mida teha ei mõista, ja polegi vist midagi teha. Ka hetkel rütm nii sassis et hingan läbi suu, haootiline ja siis jätab järgi. Ja nii terve tänane päev. Vahepeal læks isegi paremaks ja nüüd jälle. On mõtet minna tasulise kardioloogi juurde? Ja kui minna Tallinnas, kelle juurde? Kas võib arste usalda, et see probleem ei ole surma ohtlik, või siiski…? Kas mu olen juba nii vana et pean ennast juba ette valmistama minekuks? ….ja lihtsalt kannata?

+2
-15
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 24.10 01:20; 01.11 19:24; 03.11 20:25; 04.11 07:42; 04.11 11:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sul on süda rütmist väljas või tunned lihtsalt vahelööke?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

V I I R P U U

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palun mine psühhiaatri juurde, sul on suure tõenäosusega paanikahäire. Süda hakkabki jukerdama veidi kui paanikahoog tekib, st pulss tõuseb järsku jne. Tasuta kardioloog ja tasuline kardioloog räägivad sulle tõenäoliselt sama juttu.

+14
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisaks ajule on probleem vast ka sulgurlihases, kui viirpuuekstrakti suposiid nii lihtsasti välja kukub.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 24.10 11:37; 02.11 14:47; 03.11 10:31; 03.11 21:00; 04.11 14:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

sama terviserubriigu rütmihäirehull ikka veel elus, hämmastav

+12
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sama terviserubriigu rütmihäirehull ikka veel elus, hämmastav

Mis seal hämmastavat, ta polegi ju tegelikult füüsiliselt haige.

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas võib arste usalda, et see probleem ei ole surma ohtlik, või siiski…?

Jah, uskuda (vastasel juhul oleksid juba läinud ju)
Ei saanud aru, mis sul selle koormustesti vastu oli ja kas jäigi tegemata?

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.10 12:27; 03.11 10:32; 04.11 09:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

sama terviserubriigu rütmihäirehull ikka veel elus, hämmastav

Ta elab meidi kõiki üle, sest veedab suurema osa ajast kardioloogide järelvalve all. Kuigi tema puhul oleks abi vaid ühest arstist- psühhiaatrist.
Muidu oleks ükskõik, aga jube mõelda, kui palju on selliseid terviseärevikke ja kui koormavad nad meie meditsiinisüsteemile on. Tõelised abivajajad ootavad kuudepikkustes järjekordades aga terviseärevik pressib ennast läbi seinte, et pidevalt arsti juurde saada. Ja maksumaksja plekib kõik kinni.

+13
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Talle pole ka psühhiaatrit vaja. Lihtsalt tähelepanuhoor.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ÖÖsel pool kaks kirjutatud ja suhteliselt segaselt – ilmselt väike vein ka sees.

Niimoodi see süda muidugi rütmis ei püsi, kui öösel ei magata ja üksinda veiniklaasi taga endale igasuguseid tõbesid külge mõeldakse.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ohh jah. Ja sa ei väsi.
Kas sa tõesti arvad, et kõik arstid valetavad sulle aastast-aastasse?
Ilmselgelt pole sul ka päris terviseärevus. Mingi häire sul on ja see vajab tegelemist.
Ma mäletan kunagi sa vist kirjutasid ka, et said depressante, aga see ei aidanud. Asi on selles, et AD ei ravigi ju, see loob sulle neutraalse pinnase ja sealt pead sa hakkama tegelema oma PROBLEEMIGA, milleks on suisa maniakaalne diagnoos seoses südamega ja miks sa ei saa sellest lahti lasta. Sa pead leidma õige psühholoogi, kelle käest peadki sa küsima, miks sa ei suuda sellest lahti lasta ja alles siis saab ta aru mis sind vaevab ja saab alata protsess, mis ei saa olema lühike.
Minul on olnud surmahirm, meeletu hüpohonria, raske ärevushäire, paanikahood jne. Ma tean, mis sa tunned. Sul kindlasti teebki süda trikke, aga miks, sest sa tekitad endas paanikahoo ja mis sa siis arvad, et süda tiksub ikka vaikselt edasi, kui sa ennast üles kruvid?
Miks ma arvan, et sul pole terviseärevus on see, et mina üritasin meeleheitlikult oma sümtomitele leida diagnoosi, usu ma leidsin endal olevat päris haruldasi haigusi. Ma tahtsin lihtsalt vastust! Aga sina oled kinni ühes asjas. Käisin läbi kõik EMOd ja korduvalt, sest mul oli ikka väga kurb seis. Mitte keegi, rõhk sõnal MITTE KEEGI! ei öelnud, et kas sa oled mõelnud, et su algallikas on psüühiline. Lõpuks, kui olin juba nii tugevas depressioonis, et ei mäletanud enam millal sõin või pesin ennast, leidsin ikka läbi perekooli, et mul on hoopis ärevushäire.Lõin sisse sümptomid ja voilaa, kõik pirnid lõid põlema. Ei viitsigi pikalt seletama hakata millest kõik algas, aga point on selles, sul on siin sada inimest k.a. mina ölnud, et sinu probleemi algallikas on psüühiline, aga sa lihtsalt ei kuula. Miks???!!! Kui mulle oleks kohe keegi öelnud ja ma oleks saanud õiget ravi, ei oleks mul tüsisttusi, millega pean leppima. KUULA mida sulle räägitakse, mine psühhiaatri juurde ja ütle, et sul on haiglane arvamus, et sul süda haige ja sa ei saa sellest välja ning vaja psühholoogilist nõustamist. Kas tõesti elu kõige ilusam aeg on vaja nii ära raisata?
Mina sain terveks! Saad ka sina, kui ise seda lõpuks tahad!

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik mis sümtomid ja haigused ei ole ärevushäire. Ja ma ei tekita paanikat. Ma tõesti tunnen et südamega ei ole kõik korras. Tuttav arst just ütles – me pole jumalad ja ka meditsiin ei suuda ja ei ole või eline kõiki haigusi tuvastada ja välja ravida. See arst on tuntud ja hea käega tegutsev kirurg. Ja ma ei kai EMOS, siin mind paljud süúdistavad selles, ma käin perearsti juures 1-2 korda aastats, ja kardioloogi juures kord 2! aasta jookul. Ma samuti maksan makse ja tahan abi saada. Lihtsalt ei tea mida teha, kuhu minna, keda uskuda. Kui käin arsti juures ja seal võetakse vere analüúsi hemoglobiin ja suhkur, ja kardioloogi juures tehakse ainult üks uuring – koormustest, ka mina ilma arsti hariduseta inimene mõistan, et selle järgi ei saa kindel olla mis mul on. Ja ma halan siin, sest tõesti raske ja suur hirm on, lisaks ei ole enam ka tahet midagi teha, ette võtta, sest pidevalt süda annab endast märku:( Istun, vaatan telekat ja siis tunnen et süda aeglustab tööd imelikult. Võib olla ma eioska ennast nii hästi väljendada eesti keeles:( See kõik väsitab. Lisaks tuttava surm, kes just paar kuud ennemsurma nii öelda kontrollis Oma tervist ja naeris mu üle et ma kardan…enam teda pole:( Polnud vana mees, 50. Arstid tunnistasid teda terveks, kuigi ta tundis ennast imelikult ja kaebas mull, lisaks keksis et ta teab et on terve, arstid juütlesid, ja ju see kõik läheb üle. Ma arvan et tõesti kindel oma tervises ei saa olla kunagi kahjuks. Ja tõesti, tuleb sellega leppida kuidagi. Kuid väga raske seda teha tundes iga päev enda sümptomeid…ka praegu:(

+2
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 24.10 01:20; 01.11 19:24; 03.11 20:25; 04.11 07:42; 04.11 11:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuule, mis sellest siis on, kui sa ära sured? Surevad lapsed ja surevad noored, sina oled üle 50, juba elanud ja olnud, lapsedki vast suureks kasvatatud, aga ikka teed siin juba kaua aega paanikat. Sured, siis sured, nagunii pole see mingi elu – päevast päeva surma karta!

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina arvan küll, et käi kõik tasulised arstid läbi, kõigil on ju oma vaatenurk ja 50+ inimestel leitakse alati midagi. Kui see sind rahustab, miks mitte. Tasulisi kardiolooge on päris palju ja väga häid. Arvo Rosenthali näiteks soovitaks, ei ole kallis hind, aga kogemustega arst. Neid on mitmeid teisigi.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võta õhtul enne magamaminekut Korvalooli – vana hea südamerahustaja. Haiseb, aga toimib!

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.11 10:04; 02.11 18:19; 03.11 10:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teoreetiline küsimus: kui saategi kuidagi elu lõpuni kindluse, et enam rütmist välja ei lähe, siis tekib ju teine ärevushäire, äkki siiski läheb?

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 24.10 11:37; 02.11 14:47; 03.11 10:31; 03.11 21:00; 04.11 14:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis sa kardad selle magamise juures, et sured ära ja ise ei saa arugi? Looda sa. Magades on keha rahuolekus, pigem häirivad rütmihäired ju füüsilise aktiivsuse juures.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa aru, miks te miinustate teise tervisemuret? Mina soovitan sul minna mõnele eraarstile. Maksab küll rohkem, aga vähemalt saad rahu.

+3
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis sa kardad selle magamise juures, et sured ära ja ise ei saa arugi? Looda sa. Magades on keha rahuolekus, pigem häirivad rütmihäired ju füüsilise aktiivsuse juures.

Tegelikult on vastupidi. Rütmihäired tulevad esile pigem rahulikult istudes või lamades. Trenni tehes ei tunne midagi ebamugavat.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.11 10:04; 02.11 18:19; 03.11 10:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja võiks tasulise arsti juures ära käia küll. Mul mees ka rääkis, et süda puperdab (ema tal südamega suri ja eks sealt ilmselt ka kõrgendatud tähelepanu oma südame suhtes). Käis tasulises ära (confidos, ühe tunnustatuima kardioloogi juures), südamega probleeme pole ja puperdamise jutt on ka ära jäänud. Tegelik probleem oli pigem stress tööasjade pärast ja stressist tingitud ärevus. Kuidagi ta sealt viisakalt suunati psühholoogi või psühhiaatri vastuvõtule, tööstress on endiselt, aga nüüd suudab ta sellega toime tulla ja asju teisest vaatevinklist vaadata st tema ei suuda isiklikult kõiki maailma hädasid parandada ja mõni nõmedalt käituv kolleeg on ise palju suuremas stressis ja elab seda teiste peal välja.
Uneuuringud tegi ka läbi, kerge uneapnoe, nüüd kasutab PAP aparaati. Oma tervise pärast muretseva ja mõnikord pisiasjade peale vihastava mehe asemel on kodus jälle asjalik ja tegus mees, selline nagu kunagi abielludes oli.
Esimene terviseuuring maksis vist üle 200 euro, unearsti visiit ja psühholoogi omad sinna lisaks veel, aga see raha oli kindlasti väärt kulutamist.
Leia endale selline arst, kes sulle sobib ja siis usalda teda. Usk ravi efektiivsusesse on vähemalt 50% ravi õnnestumisest kui mitte rohkem.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need kes te siin oma huumoriga laike kogute kasvage suureks ükskord! Inimene on siia abi küsima tulnud ja need kes teemaga kursis pole siis palun minge tehke enda labast huumorit kuskil mujal. Ja ma siiralt loodan et teie tervis ikka vastu peaks! Ja kui ei peagi ja samasse abitusse olukorda satute kus arstid vaid õlgu kehitavad siis loodan et karmaga teile tagasi tuleb see!

Ja teemaalgatajale soovin jõudu ja palju vastupidamist! Olen suht sarnases olukorras. Võid mulle meilile kirjutada, kuna siin ei saa isegi nõu anda ilma et humoristid kohe platsi lendaks! Htp@mail.ee

+2
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.11 00:48; 03.11 10:17; 03.11 10:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need kes te siin oma huumoriga laike kogute kasvage suureks ükskord! Inimene on siia abi küsima tulnud ja need kes teemaga kursis pole siis palun minge tehke enda labast huumorit kuskil mujal. Ja ma siiralt loodan et teie tervis ikka vastu peaks! Ja kui ei peagi ja samasse abitusse olukorda satute kus arstid vaid õlgu kehitavad siis loodan et karmaga teile tagasi tuleb see!

Ja teemaalgatajale soovin jõudu ja palju vastupidamist! Olen suht sarnases olukorras. Võid mulle meilile kirjutada, kuna siin ei saa isegi nõu anda ilma et humoristid kohe platsi lendaks! Htp@mail.ee

Kuule, kaashädaline, teemaalgataja teeb neid teemasid siia iga kuu mitu aastat järjest, kuidas ta kohe-kohe surema hakkab. Kirjastiilist saab aru. Kui isegi meil on seda hädaldamist juba tüütu lugeda, ei taha teadagi, mis teie pereliikmed veel tunnevad.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuule, kaashädaline, teemaalgataja teeb neid teemasid siia iga kuu mitu aastat järjest, kuidas ta kohe-kohe surema hakkab. Kirjastiilist saab aru. Kui isegi meil on seda hädaldamist juba tüütu lugeda, ei taha teadagi, mis teie pereliikmed veel tunnevad.

Aga teed teema lahti, saad aru, et sa sellest midagi ei tea, ja paned kinni tagasi. Ei pea kommenteerima, kui midagi öelda ei ole.

+3
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.11 10:04; 02.11 18:19; 03.11 10:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuule, kaashädaline, teemaalgataja teeb neid teemasid siia iga kuu mitu aastat järjest, kuidas ta kohe-kohe surema hakkab. Kirjastiilist saab aru. Kui isegi meil on seda hädaldamist juba tüütu lugeda, ei taha teadagi, mis teie pereliikmed veel tunnevad.

Kes sul käseb seda lugeda? Sa ei pea ju lugema! Kui teema sinusse ei puutu siis keri palun edasi mitte ära hakka inimese kallal klähvima!

+2
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.11 00:48; 03.11 10:17; 03.11 10:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuule, kaashädaline, teemaalgataja teeb neid teemasid siia iga kuu mitu aastat järjest, kuidas ta kohe-kohe surema hakkab. Kirjastiilist saab aru. Kui isegi meil on seda hädaldamist juba tüütu lugeda, ei taha teadagi, mis teie pereliikmed veel tunnevad.

Kes sul käseb seda lugeda? Sa ei pea ju lugema! Kui teema sinusse ei puutu siis keri palun edasi mitte ära hakka inimese kallal klähvima!

Teil klähvijatel lihtsalt sitaks suur tähelepanu vajadus. Ootate ja vaatate mitu püstist pöialt tuleb teie mahlaka kommentaari alla! Tõesõna? Vanad te olete? 12 või? Ärge palun solkige inimeste postitust kelle teema teisse ei puutu!

+1
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.11 00:48; 03.11 10:17; 03.11 10:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuule, kaashädaline, teemaalgataja teeb neid teemasid siia iga kuu mitu aastat järjest, kuidas ta kohe-kohe surema hakkab. Kirjastiilist saab aru. Kui isegi meil on seda hädaldamist juba tüütu lugeda, ei taha teadagi, mis teie pereliikmed veel tunnevad.

Kes sul käseb seda lugeda? Sa ei pea ju lugema! Kui teema sinusse ei puutu siis keri palun edasi mitte ära hakka inimese kallal klähvima!

Teil klähvijatel lihtsalt sitaks suur tähelepanu vajadus. Ootate ja vaatate mitu püstist pöialt tuleb teie mahlaka kommentaari alla! Tõesõna? Vanad te olete? 12 või? Ärge palun solkige inimeste postitust kelle teema teisse ei puutu!

Otse loomulikult on Eestis ainult kaks südamehädalist ja keegi teine ei tea teemast midagi.
Nüüd kukute tagumistele põskedele: minul on rinnakul suur arm, ülevalt alla, üritati klappe remontida, nüüd on samuti vahelöögid jne … nutan iga kuu perekoolis?
Ei, lähen lõunal / õhtul rõõmsalt magama ja loodan, et tuleks lõppeks ometi vikatimees ja saaks vaevast lahti. Ei tule, kurja küll! Kord on maa külmunud, siis kärss kärnas …

+1
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 24.10 11:37; 02.11 14:47; 03.11 10:31; 03.11 21:00; 04.11 14:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Istun, vaatan telekat ja siis tunnen et süda aeglustab tööd imelikult.

Puhkeolekus aeglustubki pulss. Kahtlane, et sa seda nii vahetult tunned.

Lisaks tuttava surm

Millesse ta suri?

Kõik mis sümtomid ja haigused ei ole ärevushäire.

Ärevushäirele vm pigem vaimsele probleemile ei viita niivõrd sümptomid, vaid sinu veendumus, et oled surmahaige, kuigi arstid korduvalt tervise ealiste iseärasustega, aga normaalseks tunnistanud. Veendumus, et just sinul on miski, mida arstid ei avasta, on südamest ülevaltpoolt tulenev.
Regulaarselt kardioloogi külastamine põhjusel, et “äkki ikka midagi leiab”, ei ole ka päris terve pea tunnus.
Miks sulle esimeses postituses mainitud AD on määratud?

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.10 12:27; 03.11 10:32; 04.11 09:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja. Käin kardioloogi juures kord 2-1,5 aasta jooksul sest kardioloogid ise räägivad aasta pärast tulge jälle! vaatame, kontrollime. Eriti hirmutab see, kui ütlevad, et kui väga halb hakkab kutsuge kiirabi. Huvitav, miks peaks, kui terve olen:)) Tuttav suri tromboosi, ja just paar kuud tagasi kontrolliti teda just tromboosi peale. Ka tunnistati terveks. Kui käisin kardioloogi juures ja mainisin seda juhtumit, ta huviga küsis miks minu tuttavaga nii läks, ise ka oli vist shokeeritud, ütles et inimest ei saagi lõppini kontrollida. Miks võtsin vahepeal 2-3 aastat AD, sest olin nii väsinud sümtomitest ja arvasin et kui teen enda pea uimaseks ja petan oma organismi peas, äkki aitab, ei aidanud. Ka arst ütles, et mõtetu, ju ma pole see inimene keda aitavad AD. Ja ma ei kirjuta siia iga kuu, ja isegi mitte iga aasta:) olen lihtsalt meeleheitel. Ja jah, mul ka kahju oma abikaasast, kes peab kuulama minu halamist:( Tuttavatele, sõpradele, sugulastele ei julge rääkida sellest. Ka minu mees ütleb, et keegi isegi ei kujuta ette, et ma võin halaja olla, ainult tema teab, ja ok, veel üks naine, kes on kursis, kuna ise on hüpohondrikja ma kuulan tema storisid haigustes, see on meil vastastikune. Ma iga päev hommikul alustan vòitlustoma sümptomitega ja hirmuga. Ma poe kangelane:))) Lihtsat niii tahaks elada ja mitte karta, ja surra veel kuidagi ka ei tahaks:(

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 24.10 01:20; 01.11 19:24; 03.11 20:25; 04.11 07:42; 04.11 11:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja … ja ok, veel üks naine, kes on kursis, kuna ise on hüpohondrikja ma kuulan tema storisid haigustes, see on meil vastastikune. Ma iga päev hommikul alustan vòitlust oma sümptomitega ja hirmuga. Ma poe kangelane:))) Lihtsat niii tahaks elada ja mitte karta, ja surra veel kuidagi ka ei tahaks:(

See postitus on vist viimaste aastate siiraim, mida Teilt (või siis teilt kahelt?) lugenud. Vähemalt algatuseks hea.
Kas selle “veel üks naine”, kütate end oma tervisemuredega hommikuti üles ja siis Perekool lohutuseks?
Just vastupidi, kui suudate hommikul silmad lahti teha siis oletegi kangelane ja nii elategi! Mullast oleme me võetud ja mullaks peame me ka saama.
Ärkasin ise südameopi järgselt näopeksu toel ja … ei olnud just meeldiv kuulda, et “minge internetti ja otsige endale uus süda”. Aastaid juba hakkama saanud ja mis siis, et ei jaksa kõike ja ka liikuda. On kiirabi korjanud tänavalt teadvuseta, ma ei kujuta ette, kui mitu korda EMO-s. Aga mis siis! Elu läheb edasi ja kui korjatakse veel tänavalt siis … ju siis minu tervis ongi selline, tuppa nelja seina vahele ma küll kopitama ei jää. Tühja neist vahelöökidest!

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 24.10 11:37; 02.11 14:47; 03.11 10:31; 03.11 21:00; 04.11 14:00;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 35 )


Esileht Ilu ja tervis Kardan magama minna- süda töötab ebaregulaarselt.