Esileht Ilu ja tervis Kardan operatsioonile minekut

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Kardan operatsioonile minekut

Postitas:
Anonymous

Mind ootab juba sel reedel ees nn vesipea ¨unteerimise operatsioon. Olen kuulnud küll, et see pidi olema kerge opp, kuid ma siiski kardan nii väga. Ma pole elusees ühelgi opil käinud ja kuna tegu on siiski peapiirkonna lõikusega, siis seda enam ajab see mind hirmu tundma ning kartma. Juba sel neljapäeval pean ma haiglasse nö ette minema, huvitav, mis nad teha võivad ning milleks see eelnev haiglasse minek vajalik on? Kunas sellise opi puhul välja võib saada, kas juba samal päeval ntx või siiski järgmisel? Kas operatsiooni toimumise ajaks antakse ka nö eraldi opiriided? Kas peale narkoosi panemist jääb kohe magama? Palun rääkige need, kes on kunagi mingil opil käinud, kas olete samamoodi kartnud? Eriti hea ja tore oleks kui siia sattuks ka mõni selline, kellele on just taoline op tehtud nagu mind ees ootab. Tegelikult mulle arst esialgu seda torukest ei pane, teeb lihtsalt väikese kanali, et see üleliigne vesi sealt välja voolaks. Ma ise olen 20. Ausalt, mida päev lähemale, seda enam ma kartma hakkan.

Mulle teeb opi DR Viilu Rein PERHIST, on ka minu raviarst, kiidetud spetsialist minu teada.

Ühesõnaga, jagage enda kogemust või midagigi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui Sinu arstiks on dr Viilu PERHist, siis oled sa tõeliselt heades kätes, nii et muretseda pole vaja. Küll sa näed, kõik läheb hästi 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.02 19:32; 26.02 20:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui Sinu arstiks on dr Viilu PERHist, siis oled sa tõeliselt heades kätes, nii et muretseda pole vaja. Küll sa näed, kõik läheb hästi 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.02 19:32; 26.02 20:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei usu mina, et samal päeval välja saad, kuigi seda pead muidugi arsti käest küsima. Ma ise ei tea kedagi, kellel seline operatsioon oleks olnud.

Eelmisel päeval tuleb haiglasse minna, sest nad teevad ilmselt veel viimased uuringud. Vereproovid-värgid. Minul kästi näiteks haiglas kindlasti opieelsel õhtul antud unerohi ära võtta. Anestesioloog ise käis ütlemas, et peab võtma. Narkoos tuleb imeruttu, momentaalselt kustutab lambi. Tänapäeva narkoos on nii inimsõbralik, et mul endal ega lähedastel ei ole peale oppi paha olnud.

Minu kogemus erinevate lihtsamate ja keerulisemate oppidega on, et üldiselt tahetakse siiski, et oleks haiglast antud riided sel ajal seljas. Nt mingi kitli moodi asi antakse enne opileminekut, mida siis saab edukalt seljast ära võtta, kui juba tudud. Ainult laste adenoidi-kõrva¨undioppide puhul ei ole haiglariideid nõutud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Antakse öösärk haigla poolt. Viimane kägu, miks sind narkoosi ajal siis paljaks kooriti. Olen käinud 9 lõikusel, aga alasti pole kunagi ärganud.
Aga muidu on viimase käo jutt täiest õige. Karta pole midagi ja kõik oma küsimused saad eelnevalt ära küsida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kägu 12:35 ka lastel tuleb spets haiglariided selga panna adenoidi ja kõrva¨undioppide puhul. Need on selleks, et võib tekkida verejooks ja riided määrduvad või tekib erakorraline olukord ja siis need riided kergelt eemaldatavad või lõigatakse lihtsalt seljast ära.
Teemaalgataja, küll sulle kohapeal seletatakse kõik üksipulgi lahti. Magama jääd tõesti kohe, ise kartsin ka, et äkki hakkan \”vastu punnima\” ja ei pane silmi kinni:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Ilu ja tervis Kardan operatsioonile minekut

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.