Esileht Koroonaviirus COVID-19 Kardetakse kõrvaltoimeid, aga ise elatakse väga ebatervislikku elu

Näitan 12 postitust - vahemik 61 kuni 72 (kokku 72 )

Teema: Kardetakse kõrvaltoimeid, aga ise elatakse väga ebatervislikku elu

Postitas:
Kägu

Mulle teeb praeguse kisa taustal nalja see, et nii kui ilmus koroona ja COVID-vaktsiinid, unustati haukuda HPV vaktsiini puu all. Pisut lahjemalt on alati siunatud ka gripivaktsiini. Vaid puugivaktsiin on kuidagi tähelepanu alt välja jäänud, äkki entsefaliiti peetakse hirmsamaks haiguseks. See näitabki, et tegelikult ei huvita neid isegi, MIS vaktsiinist on jutt, peamine, et saaks tümitada, sisusse süvenemata. Ja veelkord, ma olen kuulnud lugusid, kus põlised antivaxxerid teevad kas ise või lasevad lastele teha KÕIK kohustuslikud ja ettevaatusvaktsiinid, kui on vaja reiside eksootilisse riiki või laps vahetusõpilaseks saata lääneriiki.

Kui riigil on sissesõidupiirangud, siis on kaks valikut, kas vaktsineerid ära või sind ei lasta maale. See on kogu aeg nii olnud. Kui sulle öeldakse piiril, et sa pole soovitav isik, siis see edasikaebamisele ei kuulu. Mingit kompensastsiooni ei maksta, isegi erakorralise tagasisõidupileti pead oma taskust maksma. Bali näiteks lubab maale ainult vaktsineeritud inimesi ja punkt. Antivaxxeritel on vaja tähelepanu, see on see, mis teatud toodete ja teenuste müüki suurendab. Enamus “oma peaga mõtlevaid” antivaxxereid on tegelikult lambad, kes teevad üksikutele juhtoinastele müügitööd. Ei midagi isiklikku, kõigest äri.

Mis tooted? Mis teenused??

Millest sa räägid?

Igal skeemil on tavaliselt kahte tüüpi osalisi, need kellele teised raha teenivad ja need kes teistele raha teenivad. Kui sa skeemist aru ei saa,  siis selgelt kuulud teise gruppi.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pfizeri covidivaktsiin on tõusnud kõigi aegade kõige kasumlikumaks ravimiks. Kas on üldse keegi, kes saab tõsise näoga öelda, et tegu EI ole äri, vaid altruismi ja rahva tervisest hoolimisega? Aga siin üks leiab, et hoopis antivaxxerid on marionetid mingis suures vandenõus, globaalses kristalliäris?! Vabandust, mu pea plahvatas praegu!

Pfizeri koroonavaktsiin on ka äri, kuid seda aetakse ikkagi enam vähem ausalt. On kehtestatud reeglid, millele vaktsiin peab vastama, on ette nähtud uuringud jne. Samas see kraam mida antivaxxerid promovad pole läbinud mitte mingeid uuringuid, mitte mingeid teste, seda tuleb võtta nagu see on ja usaldada elukutselisi “skämmereid”. Kui inimene saab alternatiivravi tarbimisest püsiva tervisekahjutuse ( MMS võib inimese sooled ja neerud püsivalt kahjustada näiteks ), siis ei vastuta selle eest keegi. Jah enamus antivaxxerid on marionetid, kes teevad müügitööd. Asja “ilu” peitub selles, et enamus nendest ei saa kunagi aru kuidas nad teistele raha teenivad.

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Antivaxxeritel on vaja tähelepanu, see on see, mis teatud toodete ja teenuste müüki suurendab. Enamus “oma peaga mõtlevaid” antivaxxereid on tegelikult lambad, kes teevad üksikutele juhtoinastele müügitööd. Ei midagi isiklikku, kõigest äri.

See ühe suvaka antivaxxerite dokfilmi ära vaadanud kägu jälle platsis oma vastomandatud teadmisi jagamas. Soovitan sul midagi veel veidi juurde lugeda selles teemas silmaringi laiendamiseks.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen mõnes mõttes selle teemaga nõus. Vaktsiinide või siis konkreetselt koroonavaktsiini vastased on nii religioosselt selles ühes teemas kinni, nagu see oleks kõige ohtlikum asi maailmas. Samal ajal on maailmas nii palju muid ohtlikke asju, mis ühel või teisel moel meie tervist mõjutavad. Kui jätta kõrvale ülesöömine ja meelemürgid, siis kasvõi toidus olevad e-ained, kosmeetikas, plastmassis leiduvad kahjulikud ühendid, mürgised toidunõud jms. Keegi on istutanud pähe mõtted, et vaktsiin on üks ohtlik asi, aga samal ajal määritakse peale suvalist kosmeetikat, mis sisaldab ühendeid, mis mõjutavad hormonaalset tasakaalu või lastakse lapsel mängida suvalise Alist tellitud plastmassmänguasjaga. Samuti ei teadvustata seda, et need mõtted on istutanud pähe keegi, kellel on oma huvid mängus ja rahastus taga.

Ma olen mõnes mõttes selle teemaga nõus. Vaktsiinide või siis konkreetselt koroonavaktsiini fanaatikud on nii religioosselt selles ühes teemas kinni, nagu see oleks ainus asi maailmas, mida saab oma tervise heaks teha. Samal ajal on maailmas nii palju muid ohtlikke asju, mis ühel või teisel moel meie tervist mõjutavad. Kui jätta kõrvale ülesöömine ja meelemürgid, siis kasvõi toidus olevad e-ained, kosmeetikas, plastmassis leiduvad kahjulikud ühendid, mürgised toidunõud jms. Keegi on istutanud pähe mõtted, et vaktsiin kaitseb su tervist, aga samal ajal määritakse peale suvalist kosmeetikat, mis sisaldab ühendeid, mis mõjutavad hormonaalset tasakaalu või lastakse lapsel mängida suvalise Alist tellitud plastmassmänguasjaga. Samuti ei teadvustata seda, et need mõtted on istutanud pähe keegi, kellel on oma huvid mängus ja rahastus taga.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pfizeri koroonavaktsiin on ka äri, kuid seda aetakse ikkagi enam vähem ausalt.

https://www.justice.gov/opa/pr/justice-department-announces-largest-health-care-fraud-settlement-its-history

enamvähen ausalt ????????????????

eino, ausalt!

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Antivaxxeritel on vaja tähelepanu, see on see, mis teatud toodete ja teenuste müüki suurendab. Enamus “oma peaga mõtlevaid” antivaxxereid on tegelikult lambad, kes teevad üksikutele juhtoinastele müügitööd. Ei midagi isiklikku, kõigest äri.

See ühe suvaka antivaxxerite dokfilmi ära vaadanud kägu jälle platsis oma vastomandatud teadmisi jagamas. Soovitan sul midagi veel veidi juurde lugeda selles teemas silmaringi laiendamiseks.

Ma olen seda kõike teadnud juba 15 aastat. Ma soovitaks aga sul oma pea sellest kohast välja võtta, kus päike ei paista ja reaalse maailma toimimise ja äridega end kurssi viia.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei saa siiani aru, miks võetakse nii lahkelt vastu nii vähe uuritud ainet haiguse vastu, mis olevat “tappev” (suremus…7,753mld/4,55mln ehk 0,05869%). Ma ei ole kindlasti mingi “ekspert”, aga kui natuke sellest meedia poolt kunstlikult õhutatavast hirmust väljapoole vaadata, siis ei ole ju tegemist nii ülitapva tõvega? 2 aasta jooksul on 0,06% letaalselt lõppenud. Samas pealiskaudselt surfates selles teemas mööda erinevaid artikleid tundub saadav kasu ja võimalik kahju ühelt ja teiselt poolt olevat üsna võrdne. Haiguse tüsistused on vastikud ja mõnel juhul kauakestvad, samas vaktsiin põhjustab ka vaegusi.

Ma ei tea, mina ootaksin midagi paremat. Eelmisel aastal, jah, visati meie sekka tundmatu vaenlane, aga nüüd on ju näha, kui palju reaalselt ta “üliohtlik” on. Et siis, milleks?

Kas ikka veel peab seletama kellelegi, et kõige olulisem pole keskenduda suremuse numbritele ja protsentidele, kuigi üksikisiku tasandil on ka see traagiline, vaid oluline on see, kui paljud inimesed vajavad tervenemiseks haiglaravi? See haigus ei ole protsentuaalselt nii tappev, sest väga paljud nakatunud, kes ei sure, veedavad mitte suremiseks nädalaid või isegi kuid haiglas. Ja meil ega tegelikult kuskil maailmas ei ole sellist ressurssi, et sellises mahus koroonahaigeid ravida haiglates. Jah, selle haigusega peab õppima elama, aga see ei saa käia nii, et tekitame meditsiinilise ressursi piiramatul arvul koroonahaigete ravimiseks. Ma tuletan meelde, et nakatunute arvu kasvuga kasvab alati ka nakkusesse surnute arv ja kui nakatumine käest lasta, siis ei ole need protsendid enam nii madalad. Lisaks ei ütle piirangute tingimustes toimunud nakatumised ja surmad eriti midagi selle kohta, mis oleks olukord siis, kui piiranguid polekski olnud.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen mõnes mõttes selle teemaga nõus. Vaktsiinide või siis konkreetselt koroonavaktsiini vastased on nii religioosselt selles ühes teemas kinni, nagu see oleks kõige ohtlikum asi maailmas. Samal ajal on maailmas nii palju muid ohtlikke asju, mis ühel või teisel moel meie tervist mõjutavad. Kui jätta kõrvale ülesöömine ja meelemürgid, siis kasvõi toidus olevad e-ained, kosmeetikas, plastmassis leiduvad kahjulikud ühendid, mürgised toidunõud jms. Keegi on istutanud pähe mõtted, et vaktsiin on üks ohtlik asi, aga samal ajal määritakse peale suvalist kosmeetikat, mis sisaldab ühendeid, mis mõjutavad hormonaalset tasakaalu või lastakse lapsel mängida suvalise Alist tellitud plastmassmänguasjaga. Samuti ei teadvustata seda, et need mõtted on istutanud pähe keegi, kellel on oma huvid mängus ja rahastus taga.

Selleks, et midagi vältida, ei pea seda pidama maailma kõige ohtlikumaks asjaks. Üks päev me sureme kõik.

Ja kust sa seda võtad, et vähemalt mingi osa neist, kes ei torma reklaami ja surve peale kohe õlga alla võtma, ei kasuta teisi meetmeid, et oma tervist korras hoida?

Sh just see, et ei kasuta kosmeetikatooteid, väldib rämpsu tarbimist – väldib töödeldud toite ja jooke, ei suitseta, ei tarvita regulaarselt alkoholi, ei lase lapsel mängida suvalise plastmassmänguasjaga ja ei juhindu sellest, mida keegi neile “pähe on müünud” – sest see, kuidas seda vaktsiini praegu surutakse, just nimelt on samamoodi “müük”.

Kui on aega oma tervise huvides seda vaktsiinilugu jälgida, on aega jälgida ka muid asju siin maailmas, mis võivad ootamatul moel tervist kahjustada.

Kui sa sedasi üldistad, oled sa ikka päris maha jäänud nendest elu elamise asjadest.

Need koroonavaktsiini vastased, keda mina tean, paraku just sellised on.

Näiteks üks paar, kes pole lasknud teha koroonavaktsiini, sest pole teada pikaajalisi mõjusid ja äkki see vaktsiin muudab meie dna-d. Lisaks kardavad nad 5G-d ja wifit. Nad ise peavad ennast väga teadlikeks, väidetavalt loevad teadustöid, samas usuvad, et autismi ja vaktsiinide vahel võib olla seos. Söögi ja joogi osas ei jälgi eriti koostisosi, kosmeetika ja hügieenivahendite osas ka mitte. Seda viimast tean, sest see on jutuks tulnud, kuna ma ise jälgin seda ja mulle öeldi, et see on liiga keeruline, liiga palju erinevaid koostisaineid ja ühendeid, mida teadma peaks.

See muidugi ei välista seda, et osa vaktsiinivastastest on väga teadlikud tervist kahjustavatest asjadest. Kindlasti on selliseid.

Minu mõte oli ikkagi selles, et see on silmakirjalik suhtumine. Vaktsiini puhul nähakse kolli igas asjas, võetakse aktiivselt sotsiaalmeedias sõna, aga muudes asjades ollakse teadmatu või siis silmad pärani kinni, sest üks päev me sureme kõik, nagu sa ise ütlesid. Minu väide on, et vaktsiinivastasuse mõtted on sulle keegi pähe istutanud ja sellega tegeletakse aktiivselt, et need mõtted ikka korralikult juurduksid. Kosmeetikas olevate kahjulike ühendite ja toidus olevate e-ainete kohta on väga palju teadustöid, on saadud uurida pikaajalisi mõjusid, aga ikkagi inimesi ei huvita see asi eriti.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõtted “vaktsiinivastastest” on ka keegi teile pähe pannud.

Neid ei ole nii palju, nagu kära selle üle tehakse.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen mõnes mõttes selle teemaga nõus. Vaktsiinide või siis konkreetselt koroonavaktsiini vastased on nii religioosselt selles ühes teemas kinni, nagu see oleks kõige ohtlikum asi maailmas. Samal ajal on maailmas nii palju muid ohtlikke asju, mis ühel või teisel moel meie tervist mõjutavad. Kui jätta kõrvale ülesöömine ja meelemürgid, siis kasvõi toidus olevad e-ained, kosmeetikas, plastmassis leiduvad kahjulikud ühendid, mürgised toidunõud jms. Keegi on istutanud pähe mõtted, et vaktsiin on üks ohtlik asi, aga samal ajal määritakse peale suvalist kosmeetikat, mis sisaldab ühendeid, mis mõjutavad hormonaalset tasakaalu või lastakse lapsel mängida suvalise Alist tellitud plastmassmänguasjaga. Samuti ei teadvustata seda, et need mõtted on istutanud pähe keegi, kellel on oma huvid mängus ja rahastus taga.

Selleks, et midagi vältida, ei pea seda pidama maailma kõige ohtlikumaks asjaks. Üks päev me sureme kõik.

Ja kust sa seda võtad, et vähemalt mingi osa neist, kes ei torma reklaami ja surve peale kohe õlga alla võtma, ei kasuta teisi meetmeid, et oma tervist korras hoida?

Sh just see, et ei kasuta kosmeetikatooteid, väldib rämpsu tarbimist – väldib töödeldud toite ja jooke, ei suitseta, ei tarvita regulaarselt alkoholi, ei lase lapsel mängida suvalise plastmassmänguasjaga ja ei juhindu sellest, mida keegi neile “pähe on müünud” – sest see, kuidas seda vaktsiini praegu surutakse, just nimelt on samamoodi “müük”.

Kui on aega oma tervise huvides seda vaktsiinilugu jälgida, on aega jälgida ka muid asju siin maailmas, mis võivad ootamatul moel tervist kahjustada.

Kui sa sedasi üldistad, oled sa ikka päris maha jäänud nendest elu elamise asjadest.

Need koroonavaktsiini vastased, keda mina tean, paraku just sellised on.

Näiteks üks paar, kes pole lasknud teha koroonavaktsiini, sest pole teada pikaajalisi mõjusid ja äkki see vaktsiin muudab meie dna-d. Lisaks kardavad nad 5G-d ja wifit. Nad ise peavad ennast väga teadlikeks, väidetavalt loevad teadustöid, samas usuvad, et autismi ja vaktsiinide vahel võib olla seos. Söögi ja joogi osas ei jälgi eriti koostisosi, kosmeetika ja hügieenivahendite osas ka mitte. Seda viimast tean, sest see on jutuks tulnud, kuna ma ise jälgin seda ja mulle öeldi, et see on liiga keeruline, liiga palju erinevaid koostisaineid ja ühendeid, mida teadma peaks.

See muidugi ei välista seda, et osa vaktsiinivastastest on väga teadlikud tervist kahjustavatest asjadest. Kindlasti on selliseid.

Minu mõte oli ikkagi selles, et see on silmakirjalik suhtumine. Vaktsiini puhul nähakse kolli igas asjas, võetakse aktiivselt sotsiaalmeedias sõna, aga muudes asjades ollakse teadmatu või siis silmad pärani kinni, sest üks päev me sureme kõik, nagu sa ise ütlesid. Minu väide on, et vaktsiinivastasuse mõtted on sulle keegi pähe istutanud ja sellega tegeletakse aktiivselt, et need mõtted ikka korralikult juurduksid. Kosmeetikas olevate kahjulike ühendite ja toidus olevate e-ainete kohta on väga palju teadustöid, on saadud uurida pikaajalisi mõjusid, aga ikkagi inimesi ei huvita see asi eriti.

See on siis see anecdotal evidence, mille põhjal otsustad, et kõik, kes on vaktsiinivalikust loobunud, on sellised? 🙂

 

Ma ei tunne mitte ühtegi inimest, kes tõsimeeli 5G jura usuvad. See on nii absurdne… Ja kahjuks sellega rünnatakse kõiki, kes on soovinud vaktsiinist loobuda, kuna nad ei soovi seda teadmata riski võta, vb on isegi läbi põdenud ega näe, et see vaktsiin neile enam midagi juurde annaks.

Läbipõdenuid on ka rohkem, kui ametlikes andmetes kirjas – nt kui mina haigestusin, ei saadetud isegi testima, vaid öeldi, et kui “halvemaks läheb, pöördu emosse.”

Samas oli huvitav alles hiljuti teada saada, et ajusse sisestatavad grafeenniidistikud on tehnoloogia, mis on reaalselt arenduses olemas ja töös. Ma ei oskaks seda praeguste vaktsiinidega seostada, aga huvitav info sellegipoolest (üks uhhuuteooriatest oli, et vaktsiin sisaldab grafeeni).

https://www.graphene-tech.net/

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pfizeri covidivaktsiin on tõusnud kõigi aegade kõige kasumlikumaks ravimiks. Kas on üldse keegi, kes saab tõsise näoga öelda, et tegu EI ole äri, vaid altruismi ja rahva tervisest hoolimisega? Aga siin üks leiab, et hoopis antivaxxerid on marionetid mingis suures vandenõus, globaalses kristalliäris?! Vabandust, mu pea plahvatas praegu!

Pfizeri koroonavaktsiin on ka äri, kuid seda aetakse ikkagi enam vähem ausalt. On kehtestatud reeglid, millele vaktsiin peab vastama, on ette nähtud uuringud jne. Samas see kraam mida antivaxxerid promovad pole läbinud mitte mingeid uuringuid, mitte mingeid teste, seda tuleb võtta nagu see on ja usaldada elukutselisi “skämmereid”. Kui inimene saab alternatiivravi tarbimisest püsiva tervisekahjutuse ( MMS võib inimese sooled ja neerud püsivalt kahjustada näiteks ), siis ei vastuta selle eest keegi. Jah enamus antivaxxerid on marionetid, kes teevad müügitööd. Asja “ilu” peitub selles, et enamus nendest ei saa kunagi aru kuidas nad teistele raha teenivad.

Sorri, oskad nimetada mõnd konkreetset toodet, millega nood ullikesed antivaxxerid kellelegi midagi teenivad ja mida massiliselt pähe määritakse? Ei ole täheldanud, et kuskil MMSi pakutaks. Ilmselt kui väga otsiks, siis kellegi kaudu saaks, aga mingi kraami surumist ma küll täheldanud pole. Ivermektiini ka Eestis ei olevat vabamüügis saadagi. Mingid ahned D-vitamiini tootjad rehitsevad raha kokku? Ja sa päriselt kõrvutad seda vaktsiiniäriga?

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Antivaxxeritel on vaja tähelepanu, see on see, mis teatud toodete ja teenuste müüki suurendab. Enamus “oma peaga mõtlevaid” antivaxxereid on tegelikult lambad, kes teevad üksikutele juhtoinastele müügitööd. Ei midagi isiklikku, kõigest äri.

See ühe suvaka antivaxxerite dokfilmi ära vaadanud kägu jälle platsis oma vastomandatud teadmisi jagamas. Soovitan sul midagi veel veidi juurde lugeda selles teemas silmaringi laiendamiseks.

Ma olen seda kõike teadnud juba 15 aastat. Ma soovitaks aga sul oma pea sellest kohast välja võtta, kus päike ei paista ja reaalse maailma toimimise ja äridega end kurssi viia.

Aitäh, olen seda juba ammu teinud ja sellepärast ka õlga alla ei pane sellele ärile.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 61 kuni 72 (kokku 72 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Kardetakse kõrvaltoimeid, aga ise elatakse väga ebatervislikku elu