Esileht Kodunurk kardinale voodri õmblemine

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: kardinale voodri õmblemine

Postitas:

Õmblesin lapse tuppa puuvillased kardinad, ent kuna tuba on lõuna poole, ei saa laps uinuda, kuna tuba on hoolimata kardinatest liiga valge.
Kuidas kardinatele voodrit õmmelda? Mis riie selleks sobib? On seal mingid kindlad reeglid, kui kaugele äärest vooder kinnitatakse? Kuna kardin ripub \”naksudega\” siinil, siis liiga raskeks ei tohiks kardin voodriga muutuda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pane pimendav ruloo?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pimendavad rulood on jube kallid, meil vaja 240cm x2

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]tiigritirts kirjutas:[/small]
[tsitaat]Pimendavad rulood on jube kallid, meil vaja 240cm x2[/tsitaat]
Sellisele kogusele tuleb summa enam-vähem sama või isegi ruloo kasuks – kas siis pimendav ruloo või pimendav vooder kardinale. Ega seda viimast läheb ju ka vaja üksjagu. Ja spetskangas pole kunagi odav olnud (minuteada meetri hinnad algavad sellel umbes 10 eurost kui õigesti mäletan, ja seda odavama klassi kaupluses). 240 sentimeetrile läheb kaks pikkust. Kui on maani kardin, siis vähemalt 5 meetrit. Nüüd korrutame kahega – kokku ca 10 meetrit + õmblustöö. Kui ise teed läheb umbes 100 eur.

ABC-ehituses olid pimendavad rulood sellele laiusele ca 25 eur tk.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen nii teinud, et ainult ülaäärest on ühendatud, ja täpselt samas mõõdus, vooder ripub niisama lahtiselt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui voodriks hakkad kangast valima, siis vaata sellist, mis ongi pimendav (küsi poest või vaata kanga tagumist pinda, see on hõbedane)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tegin nii, et pimendava kanga kinnitasin siiniklõpsudega kardina paela külge tagantpoolt ja siis kardin ise on rõngastega kardinapuul. Niimoodi saan talveks näiteks pimendava kanga ka ära võtta. Pimendavat kangast panin kitsamalt kui kardinakangast, sest aken suht kitsas nagunii ja pealmine kardin hoiab ilusti lainesse, siis see pimendav on taga lihtsalt pimendamiseks, välja näeb igatahes väga ilus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õmblemisel on tähtis õmmelda küljed ühtepidi suunas – ülevalt alla ja pealmine kardin on tavaliselt ülekattega taha umbes 4-5cm jagu.
Minu kardinatel oli alumine serv lahti ja tagumine riie oli veidi lühem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Kodunurk kardinale voodri õmblemine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.