Esileht Pereelu ja suhted Nädal…

Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Teema: Nädal…

Postitas:

Nädalaga üle???? Mind tapab iga lahkuminek praktiliselt ära ja pikaks ajaks… Kas meestel ongi nii et nädal ja siis pea selge ja korras? Ja mis mõte on suhtel ja tunnetel üldse kui see asi nii on? Need tunded on ikka väga võimqs looduse vingerpuss inimesele… Kuidas mõnel nädalaga möödas ja olukorraga leppinud? Mulle tundub, et ma ise alati rohkem põdenud lahkuminekut kui see mees. Pole nagu keegi minu pärast võidelnud või end tagasi pressinud. Aga nii kurb ikka kui meestel nädalaga korras ja mul elus nii palju südamevalu olnud lahkuminekust. Lihtsalt sellised mõtted.

+4
-12
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Millest sa sokid?

+9
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.09 15:52; 20.09 17:45; 22.09 13:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See oleneb ju inimestest. Mõni anub tagasi, mõni ähvardab, mõni elab endasse kõike. Iga inimene on erinev. Väga tore kui ruttu üle saadakse ja ei jääda kinni minevikku. Kui sind enam ei taheta siis tulebki eluga edasi minna. Ega sa ei tea, mida ta tegelt üksi olles teeb.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Maga kaineks ennast teemaalgataja.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas meestel ongi nii et nädal ja siis pea selge ja korras?

Kui see oligi küsimus, siis … Meestel käib tavaliselt ikka kiiremini.
Mingi nädal otsa põevad vaid supinahad ja muidu oimetud. Tegijatel piisab astuda ühest uksest välja ja tunnikese pärast teisest sisse. Aitab unustada ka.
Kui sa seda just teada tahtsid.

+1
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.09 15:52; 20.09 17:45; 22.09 13:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen mees ja isegi kahe aastaga pole kõik päriselt üle läinud. Seda inimest enam ei igatse, kuigi laste pärast tuleb kokku puutuda aga reetmine nii lihtsalt ei unune. Eks armid jäävadki, loodetavasti mitte segama.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nädalaga sai Mallukast üle ja nüüd juba parem ja….Nädalaga????

Kardan, et ma ei teagi, kellest jutt on. Aga asjast. Äkki inimesel oli juba enne lahutust täiesti viimase piiri peal siiber, mida ta endale tunnistada ei tahtnud või ei julgenud? Nädalaga sai lihtsalt äkki aru, et pagan kui kaunis elu nüüd on?
(Üldine teooria, kuigi praktikas enda peal kogetud. Nendest inimestest ei tea midagi ja kommentaar ei kommenteeri vähemalgi määral mingeid inimesi peale minu, kellegi elu, otsuseid, suhteid, suhtumisi ega avalda ma ka arvamust, et nii teistel, ka kommenteeritutel, ongi). Täiesti üldine, laiem käsitlus.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mallukas, sina või?

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida vanemaks saad, seda vähem põed igasugu mõttetusi ja mingeid mehi ja mida kõike veel. Jättis maha siis jättis. Kah mul asi, küll tuleb uus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://pbs.twimg.com/media/C1_nDgcVQAA7y8R.jpg

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

nii ei jõua kaugele, kui kõike uskuda, mis kuulsused meedias räägivad

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elu läheb kohe edasi, aga et südamel kergem oleks, selleks kulub vähemalt pool koos oldud ajast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elu läheb kohe edasi, aga et südamel kergem oleks, selleks kulub vähemalt pool koos oldud ajast.

Ma olen ka seda lugenud. Kahjuks minu puhul peab paika, olen väga sentimentaalne inimene. Pigem läheb mul isegi kauem aega. Räägin suhetest, mis on mul kestnud 1-3 aastat, mitte 3-kuulistest sutsakatest.

Aga samas olen mõelnud, et kui lõhki peaks minema 20 aastat kestnud abielu, siis ma tahaks ikkagi loota, et kümme aastat seda ei leina.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga samas olen mõelnud, et kui lõhki peaks minema 20 aastat kestnud abielu, siis ma tahaks ikkagi loota, et kümme aastat seda ei leina.

See leinamisaja pikkuse kõver on pool sinusoidi.
Ehk siis kõver tõuseb tõuseb teatud maani ja siis hakkab uuesti langema.
5a kestnud head suhet vblla tõesti põedki 2,5a.
Aga 30a kestnud suhet enam mingil juhul 15a ei põe, vblla on üldse hea tunne, et minema said.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.09 15:52; 20.09 17:45; 22.09 13:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu meelest on nii, et meestel ongi alguses pidu ja pillerkaar ning siis mingi hetk hiljem kukuvad auku. Jõuab hiljem kohale.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võimalik. Või tema poolt ei olnudki mingeid tundeid, mida niiväga põded. Enam või pole olnudki.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin teemas on juttu ka teistsugustest meestest. Ei saa päris kõik nädalaga üle, aga kui seda äärmust vaadata, siis iga kell oleks toredam see nädalaga (või kiiremini) üle saav eksmees.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks oleneb ikka, kes kelle maha jätab.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olin enne lahkuminekut juba üle saanud, sest olin ise loll ja venitasin lahkuminekuga, sest lootsin, et äkki ikka saab korda aga nagu öeldakse äkki tuleb hoopis püksi…
Üldiselt ka pooldan suhete parandamist aga selleks peavad mõlemad osapooled tahtma ja peab olema midagi, mida parandada, isiklikult oleks vabalt võinud 2 aastat varem lahku minna aga kus sa sellega ma ju selline eneseohverdaja ja maailmaparandaja, et selline lausa annab olla. Kui ikka andmine ja saamine paarisuhtes pole võrdsed, siis pole mõtet nagu väga sussutada enam, imeb viimase elu välja. Ütleme siis nii, et minu puhul elu õppetund, samasse ämbrisse enam ei astu, ükskõik kui suur armastus peale tuleb. Aga see on kõigest minu lugu…

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahjuks minu puhul peab paika, olen väga sentimentaalne inimene. Pigem läheb mul isegi kauem aega. Räägin suhetest, mis on mul kestnud 1-3 aastat, mitte 3-kuulistest sutsakatest.

Sest sa ei tee endaga tööd, ei analüüsi kohe ära, miks ta ei olnudki sinu jaoks sobiv. Jääd oma hinges halama inimest, kelle ise ilusaks mõtlesid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ei ole nii. Kohe üldse mitte. Tean meest, kes põdes viis aastat (abielu kestis 10 aastat). Kindlasti ka sellepärast, et naine teise mehe pärast ta maha jättis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )


Esileht Pereelu ja suhted Nädal…