Esileht Ilu ja tervis Karen Nurmine (Puusepp)

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Karen Nurmine (Puusepp)

Postitas:
Kägu

Kogemused?? Kas usaldada juureravi tegemine talle?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mu meelest sellised küsimused on nii kohatud. Tavainimene, kes pole hoolinud oma hammastest varem kui juureravi uksele koputamas ei ole küll pädev hindama/kritiseerima eriharidusega arsti tööd ning valima arste nagu vorsti poest, maitse järgi. Seega ei, ära usalda, ravi oma hambaid ise, hullemaks ikka ei lähe ju, vähemalt ei pea seda mõni ebausaldusväärne arst tegema.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mu meelest sellised küsimused on nii kohatud. Tavainimene, kes pole hoolinud oma hammastest varem kui juureravi uksele koputamas ei ole küll pädev hindama/kritiseerima eriharidusega arsti tööd ning valima arste nagu vorsti poest, maitse järgi. Seega ei, ära usalda, ravi oma hambaid ise, hullemaks ikka ei lähe ju, vähemalt ei pea seda mõni ebausaldusväärne arst tegema.

Mis sa lahmid huupi, et pole hoolitsenud hammaste eest? Mul on hambad väljast terved. Praegune arst arvas, et kuskilt on ilmselt miski põletik tekkinud. Panoraampilt oli selline kahtlane. Kindel polnud, et põletik on. Hammas ei valuta. See hammas on 10 aastat tagasi plommitud.
Loomulikult ma uurin arsti kohta tagasisidet enne kui otsustan. Selle arsti kohta puudub igasugune tagasiside. Ja mina kui klient võin valida arste. Sina mine kui tahad suvalise juurde ilma eeluuringuta. Või oled ise ka arst ja ei seedi tagasisidet arstide kohta?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Akula

Maxillas Karen Nurmine juures käidud.(mind suunas tema juurde,minu raviarst)Jäin rahule.Tehti juureravi.Arst on noor kuid väga proffessionaalne ja kiire.On sõbraliku olekuga ja patsiendiga suhtleb meeleldi.Juureravi teeb peamiselt mikroskoobi all.See ei ole hull,sest midagi suhu ei panda.Lihtsalt arsti ja patsiendi vahele jääb mikroskoop.Aga juureravi teeb ainult koos kofferdamiga(igaüks saab googeldada ja uurida mis on kofferdam).Esmapilgul tundus see hirmutav kuid kuna arst päris osav nõustaja siis ka kofferdami kasutamine mõne aja möödudes ei tundunud hirmutav.Juureravi lõpuosas tehakse ka ravitavast hambast röntgenpilt(otse toolis) kus arst saab veenduda ravi õnnestumises.
Loomulikult see kõik maksab.Sõltuvalt hambast on ravi maksumus kokku 500-600 euri.Maksad kolmes osas sest käid ravis kokku kolm korda.
Maxillas tehakse juureravi viimase malli järgi.Täpselt sama on ka USA kõige kallimas kliinikus kus juureravi õnnestumise % on väga suur.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga juureravi teeb ainult koos kofferdamiga(igaüks saab googeldada ja uurida mis on kofferdam).Esmapilgul tundus see hirmutav kuid kuna arst päris osav nõustaja siis ka kofferdami kasutamine mõne aja möödudes ei tundunud hirmutav.

Vabandust, ma ei saa hästi aru, miks see hirmutav on/oli? Miks see hirmutavam on, kui ükskõik, milline teine hambaarsti tööriist või protseduur? Täiesti arusaamatu postitus mu jaoks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kofferdami kasutamise korral ei saa hingata läbi suu sest suu kaetakse kofferdamiga kinni.Tuleb hingata läbi nina.
Kui hingad läbi suu(kasvõi kogematta) tekib lämbumistunne sest kofferdam katab kinni õhuvoolu.
See võib probleemne olla ja võib ka mitte.

Please wait...
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Esileht Ilu ja tervis Karen Nurmine (Puusepp)