Head Perekooli külastajad!

Perekool on Eesti esimene pereportaal. Ehkki viimastel aastatel on loodud uusi kaasaegseid suhtlus- ja infokanaleid, on Perekoolil jätkunud pikaajalisi ja aktiivseid külastajaid - oleme selle üle rõõmsad ja tänulikud.
1. juunil 2024. aastal lõpetab Perekooli foorum oma tegevuse. Hoolimata me püüdlustest hoida Perekooli heatahtliku ja toetava keskkonnana, võivad ka üksikud sobimatud postitused teha palju kurja, kahjustades asjaosaliste enesetunnet ja suhteid.
Jätkame Perekooli lehel igakuiselt uute artiklite ja taskuhäälingu osade avaldamist. Olete südamest oodatud ammutama kaasaegseid tõenduspõhiseid teadmisi naise ja lapse tervise, pere ja suhete teemadel.

Foorumihuvilistel on üks võimalus edaspidiseks suhtluseks näiteks äsja loodud Elufoorumis: elufoorum.com

Sisukate kohtumisteni Perekooli lehel.
Eesti Ämmaemandate Ühing

Esileht Pereelu ja suhted Kärgpere loomine miinimumpalgalise mehega

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 160 )

Teema: Kärgpere loomine miinimumpalgalise mehega

Postitas:
Kägu

Võib-olla oleks tulnud postitus teha raha teema alla, aga kirjutan ikka siia. Kuidas võiks välja kukkuda kärgpere olukorras, kus meespool teenib miinimumpalka? Olgu, natuke nüüd valetasin, tegelikult tunnihinne on vist 10 senti miinimumist kõrgem.

Ma ei vaja ülalpidajat ega sponsorit. Mul on kaks kooliealist last ja nendega olen viis aastat üksikemana toime tulnud. Laristada ei saa, säästmiseks jääb raha üle minimaalselt kui üldse, aga elustandard on talutav, eksabikaasa ka toetab, kuigi võiks rohkem.

Viimane aasta olen suhelnud ühe endavanuse mehega. Tundub selline lihtne ja heasüdamlik mees ja intuitiivselt ta meeldib, kuid haridust on vähe, keskkool jäi pooleli. Töötab meie lähimas alevikus poemüüjana. Elab kokkuhoidlikult, kui rahaline seis on pingeline, maal on paratamatult autot vaja erinevalt Tallinna tasuta ühistranspordist ning tema tuleb ots-otsaga kokku. Korra andsin paarkümmend euri, kuigi ta ei küsinud.

Nüüd tahab minuga kokku kolida, aga on mitu küsimärki. Esites on meie elamine lastega täpselt paras, mehel oleks ruumi juurde vaja. Katusekorruse saaks tehniliselt ilusti välja ehitada, aga selleks on raha vaja. Haridust on tal vähem kui mul ja meie ääremaal pole suurt lootust palju tasuvamat tööd leida. Kõige foonil soovib tema tuleviks last ning vanust arvestades hakkab sellega kiireks minema. Kas selline suhe on eos rahaliste pingete pitseri poolt varjutatud?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On jah varjutatud, aga mitte raha vaid teie haridustaseme (seega ilmselt ka intellekti) erinevuse ja laste pärast. Sul pole elamises isegi mehele ruumi, aga tahad veel tite ka juurde teha? Kelle arvelt? Oma olemasolevate laste muidugi.

Paha plaan.

+25
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Nüüd tahab minuga kokku kolida

Alustaks sellest, et kas sa ise ka tahad kokku kolida? Jas kas sa ise ka tahad veel ühte last?

+20
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Täitsa asjalikud küsimused on. Ausalt öelda ma vist ei koliks selle mehega kokku. Kui kumbki teist tuleb niisama eluga toime, siis suhelge niisama, kokku ma ei koliks. Raha on igati oluline teema, mis teie mõlema närvid varsti läbi sööb.

+20
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Korra andsin paarkümmend euri, kuigi ta ei küsinud.

Miks sa andsid? Kas tal polnud söögiraha? Miks mees nii väga kokku tahab kolida? Kas elab praegu vanematega või üürikas? Kas muidu on abivalmis lahtiste kätega mees või pigem arvutis mängija?

Kui mees mulle meeldiks ja iseloomud sobivad, siis ma suhtleks edasi ja käiks niisama kohtamas. Kokku küll ei koliks. Haridus võib mõnel ka madal olla, aga ta käitumine teeb temast hea elukaaslase. Kui ossi moodi ei käitu, on korralik inimene, siis anna võimalus. Aga enda juurde ära veel kutsu.

+20
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui ikka inimene tõesti meeldib, siis sa ei küsiks siin neid küsimusi, vaid leiaksid talle oma elamises nurgakese.

Muidu tundub su kirjeldus ohumärke täis. Olete kolmekesi praegu (sina ja su lapsed) oma eluga kenasti rahul ja kodu sobib teile kolmele. Kui mehe elamisse juurde tood, peate hakkama talle ruumi tekitama. Ja kui mees veel last (lapsi) juurde soovib, siis läheb ruumiga juba põletavalt kitsaks. Ent juurdeehituse jaoks teil raha ei ole. Kiirlaenud pole siin lahendus ja pangad ei pruugi ka laenu anda. Pikapeale muutuvad teie suhted pingeliseks, võivad tekkida tülid jne. Siis pole ka kodurahu enam. Nii et materiaalsed asjad tasuks läbi mõelda, eirata neid ei saa.

+7
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

tunnihinne

Kas töötundide eest saab tasu asemel hindeid? 😆

+3
-6
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuidas võiks välja kukkuda kärgpere olukorras, kus meespool teenib miinimumpalka?

Kui mehel on püksis ca 18 cm “põdravorst”, siis esimene aasta saab teil lõbus olema. Hiljem lähevad suhted pingeliseks, sest rahamured rikuvad hea seksi. Minu kristallkuul ütleb, et ei tasu jamada. Niisama üksteisel külas käia muidugi võite.

+3
-18
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kokku kolimine ja lapse saamine sellise mehega tundub ikka väga riskantne. Mina seda riski võtta ei julgeks, eriti kui 2 last juba olemas. Suhtleks niisama.

+10
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Võib-olla oleks tulnud postitus teha raha teema alla, aga kirjutan ikka siia. Kuidas võiks välja kukkuda kärgpere olukorras, kus meespool teenib miinimumpalka? Olgu, natuke nüüd valetasin, tegelikult tunnihinne on vist 10 senti miinimumist kõrgem.

Ma ei vaja ülalpidajat ega sponsorit. Mul on kaks kooliealist last ja nendega olen viis aastat üksikemana toime tulnud. Laristada ei saa, säästmiseks jääb raha üle minimaalselt kui üldse, aga elustandard on talutav, eksabikaasa ka toetab, kuigi võiks rohkem.

Viimane aasta olen suhelnud ühe endavanuse mehega. Tundub selline lihtne ja heasüdamlik mees ja intuitiivselt ta meeldib, kuid haridust on vähe, keskkool jäi pooleli. Töötab meie lähimas alevikus poemüüjana. Elab kokkuhoidlikult, kui rahaline seis on pingeline, maal on paratamatult autot vaja erinevalt Tallinna tasuta ühistranspordist ning tema tuleb ots-otsaga kokku. Korra andsin paarkümmend euri, kuigi ta ei küsinud.

<!– ezoic_video_placeholder-under_first_paragraph-288×162-999998-clearholder –><!– ezoic_video_placeholder-under_first_paragraph-288×162-999998-nonexxxclearxxxblock –><!– ezoic_video_placeholder-under_first_paragraph-240×135-999998-clearholder –><!– ezoic_video_placeholder-under_first_paragraph-240×135-999998-nonexxxclearxxxblock –> Nüüd tahab minuga kokku kolida, aga on mitu küsimärki. Esites on meie elamine lastega täpselt paras, mehel oleks ruumi juurde vaja. Katusekorruse saaks tehniliselt ilusti välja ehitada, aga selleks on raha vaja. Haridust on tal vähem kui mul ja meie ääremaal pole suurt lootust palju tasuvamat tööd leida. Kõige foonil soovib tema tuleviks last ning vanust arvestades hakkab sellega kiireks minema. Kas selline suhe on eos rahaliste pingete pitseri poolt varjutatud?

Mul mitmeid küsimusi.

Mis on sinu haridustase? Mõte on et magistriharidusega naisel läheb lihtsa põhikooli haridusega mehega ikka kiirelt igavaks.

Millest te räägite, on ta uudistega kursis, on tal lai silmaring?

Temla saan aru, pole üldse sääste. Kas sinul on? Mille eest te seda uut elu ja elukohta loote?

Kus mees hetkel elab? Kui üürikas, peaks see üürisumma ju vabaks jääma ja saab ühisesse elamisse panustada. Ja peakski. Kui elab tasuta pinnal a la ema juures, on nutune.

Toidu osas on iseenesest ökonoomsem süüa teha koos, neljale. Mitte eraldi.

Lisanduvat last ma sellisesse vaesusesse ei soovita mingil juhul. Te ei saa ju praeguse kombogagi hakkama rohkem kui peost suhu.

Ma ei tea, mis on teie ääremaa ja kas sinu kodu on mingi pärandatud emotsionaalselt oluline koht või lihtsalt üürikorter, aga ma alustaks isiklikult elukoha muutusest ja koliks sinna, kus suuremad palgad.

Sõltub palju, mis haridus ja töökoht sul endal.

Kui oleks lisainfot teaks paremini nõu anda.

Lihtsalt näide. Tallinnas saab tubli laotööline juba 1300-1500 bruto. Kui mees on töökas ja ise viitsib, pole puuduv haridus takistus, et olla laotööline. Eeldan, et siin teeniksid samamoodi samas suurusjärgus. Üürite esialgu tagasihoidliku 2-toalise mägedel, autod müüte, tasuta ühistranspordiga sõidate ja saaksite kenasti ühist elu alustada.

Uue lapse osas siiski soovitan paar aastat vähemalt oodata.

+6
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Seda, mis inimesega on tegu, näed sa ju alles aasta pärast. Inimene suudab ligi aasta varjata oma tegelikku olemust.

Oma kogemuse pealt tean, et erinev haridustase hakkab pika peale pinda käima. Päästab vaid see, kui mehel on näiteks mingid hobid, huvid, millega sina nii kursis pole ja teemad, milles tema targem on, särada saab.

Kolmas teema, viisakas naine kasvatab enne lapsed suureks kui uue mehe majja toob. See selleks. See komme on hääbumas, aga seal on oma tõde. Sul on kaks last, nad pole jahukotid, et sina muudkui tood võõra inimese majja ja olgu tasa. Mis lapsed arvavad?

Kolmas laps, ohjah, mitte nii ruttu. Või plaanite riiklikku peretoetust saada?

+4
-6
Please wait...
Postitas:
Kägu

<!– ezoic_video_placeholder-under_first_paragraph-288×162-999998-clearholder –><!– ezoic_video_placeholder-under_first_paragraph-288×162-999998-nonexxxclearxxxblock –><!– ezoic_video_placeholder-under_first_paragraph-240×135-999998-clearholder –><!– ezoic_video_placeholder-under_first_paragraph-240×135-999998-nonexxxclearxxxblock –> Nüüd tahab minuga kokku kolida, aga on mitu küsimärki. Esites on meie elamine lastega täpselt paras, mehel oleks ruumi juurde vaja. Katusekorruse saaks tehniliselt ilusti välja ehitada, aga selleks on raha vaja. Haridust on tal vähem kui mul ja meie ääremaal pole suurt lootust palju tasuvamat tööd leida. Kõige foonil soovib tema tuleviks last ning vanust arvestades hakkab sellega kiireks minema. Kas selline suhe on eos rahaliste pingete pitseri poolt varjutatud?

Mul mitmeid küsimusi.

Mis on sinu haridustase? Mõte on et magistriharidusega naisel läheb lihtsa põhikooli haridusega mehega ikka kiirelt igavaks.

Millest te räägite, on ta uudistega kursis, on tal lai silmaring?

Temla saan aru, pole üldse sääste. Kas sinul on? Mille eest te seda uut elu ja elukohta loote?

Kus mees hetkel elab? Kui üürikas, peaks see üürisumma ju vabaks jääma ja saab ühisesse elamisse panustada. Ja peakski. Kui elab tasuta pinnal a la ema juures, on nutune.

Toidu osas on iseenesest ökonoomsem süüa teha koos, neljale. Mitte eraldi.

Lisanduvat last ma sellisesse vaesusesse ei soovita mingil juhul. Te ei saa ju praeguse kombogagi hakkama rohkem kui peost suhu.

Ma ei tea, mis on teie ääremaa ja kas sinu kodu on mingi pärandatud emotsionaalselt oluline koht või lihtsalt üürikorter, aga ma alustaks isiklikult elukoha muutusest ja koliks sinna, kus suuremad palgad.

Sõltub palju, mis haridus ja töökoht sul endal.

Kui oleks lisainfot teaks paremini nõu anda.

Lihtsalt näide. Tallinnas saab tubli laotööline juba 1300-1500 bruto. Kui mees on töökas ja ise viitsib, pole puuduv haridus takistus, et olla laotööline. Eeldan, et siin teeniksid samamoodi samas suurusjärgus. Üürite esialgu tagasihoidliku 2-toalise mägedel, autod müüte, tasuta ühistranspordiga sõidate ja saaksite kenasti ühist elu alustada.

Uue lapse osas siiski soovitan paar aastat vähemalt oodata.

Teemaalgataja kirjelduses on minu jaoks palju ohumärke, just see “ots otsaga kokku tulemine” ja veel see, et miks oli mehele vaja paarkümmend eurot lisaraha anda…

See “neljale söögi tegemine on odavam” keerab ilmselgelt hoopis niipidi, et teemaalgataja saab omale kolmanda ülalpeetava, keda poputada ja raha anda ning toita. Esimesed kuud on vb tore ja talutav, sealt edasi kindlasti mitte.

Kui inimesel pole haridust, ei oska ta ka rahaga ringi käia, kiirustab suhtesse ja avastab, et tegusa naise kõrval jääb omal vabamat raha või tekivad peres lisakulutused, mida üksi elades polnud. Ja kaob tal seegi vähene rutem.

Naine, sa oled teel pimedasse tupikusse sellisega.

+13
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas mehe nägemus kokku kolimisest ongi oma 7 asjaga sinu pinnale lihtsalt sisse seada ennast?

+9
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul oli suhe mehega, kellega olid väga erinev haridustase. Ja no ei toimi see asi. Asi pole paberis, vaid inimese hoiakutes, teadmistes, väärtushinnangutes, maitses jne, jne. Kui harimata naine on vait ja vaatab haritud mehele alt üles, siis harimata mees nii ei käitu. Ega lolliks ei pea ennast ju ükski mees. Minu omale meeldis targutada ja mulle vastu vaielda. Kuulasin jõuga seda lolli juttu ja proovisin mitte vaielda. Telekast ei leidnud ka ühtegi asja, mida vaadata koos, sest maitsed olid nii erinevad. Tema lagi oli Papad mammad, mina ei suutnud seda vaadata, kuigi ikka kannatasin kuidagi. Restoranide osas sama lugu, tema arust oli ainuke normaalne koht, kus väljas söömas käia mingi pubi, sest seal saab ikka rasvast nõretavat šnitslit mõistliku hinna eest mitte mingit mõttetut jama kalli hinna eest. Kui hakkasime midagi koos tegema, siis tal võttis nii kaua aega, enne kui asja läbi näris, vaidles ka veel enne. No igal sammul hakkas häirima. Pidevalt tuli välja mingite avaldustega, millest ma teadsin, et nii see asi ei ole, aga noh, eks olin vait ja kuulasin. Mingeid huvitavaid teooriaid pidi pidevalt kuulama söögi alla ja söögi peale. Last sellise mehega küll ei soovita saada ja kooselu ka mitte.

+19
-3
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis on sinu haridustase? Mõte on et magistriharidusega naisel läheb lihtsa põhikooli haridusega mehega ikka kiirelt igavaks. Millest te räägite, on ta uudistega kursis, on tal lai silmaring?

Ei ole TA, aga magister olen küll. Uudiseid pole juba ammu vaadanud/lugenud, muud seal pole kui sõda ja automaks. Haridus != haritus, olen täiesti kindel, et nii mõnigi põhiharidusega inimene on targem kui mina.

+5
-10
Please wait...
Postitas:
Kägu

Haridus != haritus, olen täiesti kindel, et nii mõnigi põhiharidusega inimene on targem kui mina.

Paraku pole päriselus neid põhiharidusega pärleid siiski kohanud. Ühte tean küll, kellel on sada lõpetamata kõrgharidust, seega ametlikult on keskharidus, aga sellegipoolest on ta ju aastaid õppinud. Seda ei saa võrrelda mingi põhiharidusega maakakaga, kes võib küll uudiseid jälgida, aga tarkust see ei näita. Ka põhiharidusega ettevõtlik inimene leiaks endale muu väljundi kui külapoes kaupa piiksutades. Järeliult pole ka ettevõtlikkust, mitte midagi ei ole.

+5
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Vaatan, et põnev sõna tuli välja, maakaka. Tahtsin kirjutada, et maakaga.

+2
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ega lolliks ei pea ennast ju ükski mees. Minu omale meeldis targutada ja mulle vastu vaielda. Kuulasin jõuga seda lolli juttu ja proovisin mitte vaielda. Telekast ei leidnud ka ühtegi asja, mida vaadata koos, sest maitsed olid nii erinevad. T

Mul sama kogemus. Mina magister, kallim oli põhiharidusega. Tutvusime ühiste tuttavate peol ja olime kuidagiviisi koos 4 aastat. Ikka püüdsin endale sisendada, et äh, ei see haridustaseme erinevus tähenda midagi ja kordasin endale seda miljoneid kordi käiatavat mantrat, et “mõni põhiharidusega inimene on palju targem kui mõni professor”.

Aga lõpuks jätsin ta siiski maha. Kusjuures põhjuseks sai just nimelt see tema lõpmatu vaidlemine kõigele ja kõigiga. Absoluutselt kogu aeg! Näiteks külastame loomaaeda. Krokodilli vaadates mees küsib, et ei tea kas tal poegi ka on sündinud. Ma ütlen, et krokodillid munevad. Selle peale ütleb tema, et ei mune, vaid sünnitavad. Ma ei taha vaidlema hakata, sestap olen lihtsalt vait. Ent tema ei jäta enam, vaid on oma sõiduvees, ja muudkui üritab mulle selgeks teha, et mina olen väga rumal ja ei tea mitte midagi. Isegi õhtul voodis teadustab tähtsalt veel viimase asjana: “Krokodillid ei mune, seda võib arvata ainult loll naine! Krokodillid sünnitavad hoopis!” 🙂

See juhtus ajal, mil internetti polnud veel kõikides kodudes, praegu oleks talle guugeldanud. Aga põhimõte jääb samaks. Jube tüütu oli see tema pidev targutamine, õpetamine ja vaidlemine ja suhtumine, et tema on alati see kõige targem ja teab, kuidas asjad on.

+21
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kõige lihtsamini tunnebki rumala inimese ära selle lõputu vaidlemise järgi. Haritud inimene oskab käituda vastavalt olukorrale ja isegi kui ta saab aru, et tal on õigus, siis ta ei tunne vajadust midagi tõestada ja vastaspoolele midagi peale suruda. Lollid muidugi saavad sellest hoogu juurde, et näe, vait jäi, oligi minul õigus. Lihtsam on ennast omasugustega ümbritseda ja põhupeadest eemale hoida.

TA, ära võta omale ülalpeetavaid juurde kui endalgi raske.

+16
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Möh? Päriselt ka kaalud seda kooselu ja lapse saamist sellise mehega, kes pole viitsinud keskkooligi lõpetada ja kellele sa pidid andma toimetulekuks 20 eurot? Ole nüüd ikka mõistlik, kas on vaja enda ja oma laste elu ära rikkuda.

+15
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Tead, kui sa praegu selle suhte sinnapaika jätad, siis sa võib sul mehest kahju olla ja sa võid ju kahetseda, aga kui sa temaga koos elama hakkad, siis kahetsed hiljem ja palju rohkem. Haiget saate ka mõlemad, toonitan, mõlemad, rohkem. Mis sest et hiljem. Hakkate seda pööningut välja ehitama, võibolla mees panustab töödega, sina rahaga, hiljem on tal kahju lahkuda, sest hulk aastaid ja tööd sai ehituse alla pandud, jne.
Kurameerige esialgu niisama. Tõesti, kuni lapsed suured. Kui see talle ei sobi – las siis leiab endale kellegi teise.

+2
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Vabandust, aga meenutab veidi sellist “teise Eesti” olukorda, kus muudkui treitakse lapsi ebastabiilsetesse ja kehvadesse oludesse juurde ning loodetakse, et küll riigitoetused katavad puudujäägid ära.

Ei taha maha teha madala haridustasemega inimesi, sest neil on sageli selliseid inimlikult väärtuslikke omadusi, millest paljudel kõrgharitutel vajaka jääb, küll aga kipub neil sageli olema ikkagi lihtsustatum maailmapilt. Noh, näiteks stiilis, et kui jumal annab, küll ta siis kuidagi ka hädast välja aitab ehk siis jooksvalt vaadatakse, kuidas toime tullakse, kui olukord juba käes ja tegu tehtud on. Kui mees juba praegu oma palgaga välja ei tule, nii et naine, kel omal lapsed kasvatada, talle veel raha juurde annab, no kuidas ometi saab siis mõelda veel ühe lapse peale? Kui on suur soov ikkagi koos elada ja pere luua, siis tuleb olla valmis ka midagi muutma, et majanduslik seis paraneks. Kui tarvis, siis mingi kutse omandada. Ja seda kõike enne, kui laps hakkama pannakse.

Meestel on palju hõlpsam leida lihttöid, kus pole vaja haridust, aga saab kõvasti rohkem palka kui poes müüjana. Sõltub, mis seal piirkonnas on. Kas on mõni suurem tööstus, põllumajandusettevõte, veoautobaas vms. Ma ei arva, et kõik peaks linna kolima, linnas on ikkagi elu kõvasti kallim.

+8
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ei arva, et kõik peaks linna kolima, linnas on ikkagi elu kõvasti kallim.

Mismoodi linnas ei reaalsuses kõvasti kallim on? Kui kinnisvara välja arvata. Poes toit ja muugi on maal pigem kallim kui linnas. Samuti võidakse maakoha kohvikus küsida Tallinna vanalinnaga sama summat.

+5
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kõige foonil soovib tema tuleviks last ning vanust arvestades hakkab sellega kiireks minema. Kas selline suhe on eos rahaliste pingete pitseri poolt varjutatud?

Kõige haledam vabandus kiirustada sul kolmanda lapse saamisega on see, et oi-oi, aga bioloogiline kell tiksub. Mul oli üks tuttav, kes samamoodi planeeritult rasestus mingist mehest, keda eriti hästi ei tundnud veel. Kui talt küsisime, kuhu sul nii kiire oli, rääkis temagi bioloogilisest kellast, et enam polevat aega mõtelda. Lugu lõppes abordiga, kuna üsna pea selgus, et see mees elab naise kulul ja lisaks on veel paras psühhopaat ka. Kuni naine polnud rase, mees pingutas end heast küljest näidata.

+2
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

See mees käib ise tööl ja ühele inimesele ei ole miinimumpalk liiga väike, et ära elada, kui oskab olla kokkuhoidlik. Ja kui ongi liiga väike, siis otsigu tasuvam töö. Kas mehel on mõni sõltuvus,  et tal raha ei jätku? Suitsetab või joob? Mees räägib sinuga lapse saamisest, aga ise võtab sult sinu raha vastu, teades, et sul on endal kaks last kasvatada ja sul endalgi ei ole rahaga priisata. Laste peale kulub ikka palju raha. Normaalne mees ei võtaks naiselt raha vastu, vaid pingutaks ise, et sulle ja lastele paremat elu pakkuda. Kolmandat last saades ei pruugi mees seda last samuti toetada. Kolmandaks on üsna imelik see, et otsib naist elukohaga, kelle juurde end sisse seada, tekib küsimus, kus ta siis praegu elab? Minu arust tasuks ikka mõistusega asja võtta, et mis siis saab, kui mehel kaob töökoht ära? Kas hakkad siis kolme last ja meest ülal pidama?

+5
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Hea teema, selgitab selgelt ära, naistel ei ole tundeid ega armastust olemaski, on ainult materiaalne huvi palju mees teenib, palju ta on valmis panustama, võõra mehe lapsi kasvatama.
Võib-olla see mees on kaua kaua üksik olnud ja klammerdub naise külge, aimamata millisesse jamasse end segab. Kui ta ise oma palgast saab elatud, võiks ikka jätkata. Naise võtmine teeb ta puru vaeseks, pärast pole tal enam suitsurahagi, õnne ammugi mitte.

+2
-14
Please wait...
Postitas:
Kägu

Üldiselt vanemate meestega on sedasi, kui eluks vajalik raha koos siis rohkem ka ei punnitata, sest mehed üldiselt on olemuselt laisad olendid. Maal elades ei olegi neid töökohti va riigiametites kus mingit hullu palka teeniks. Kui ta ise saab hakkama, on rahul, siis on kõik hästi. Aga naine eeldab ikkagi enda ülalpidamist, küsimus milleks mehele siis naine? Naine nagunii ei seksi nagu märtsijänes, kas paar korda kuus seksi eest tasub kokku kolida? Mees on ju ikka kaotaja, sest tema peab täitma nõudmisi, saama hästi läbi ka naise lastega. Aga naine koos lastega käituks nagu ise tahab, see tuleb ka teemast välja.

+1
-10
Please wait...
Postitas:
Kägu

Üldiselt vanemate meestega on sedasi, kui eluks vajalik raha koos siis rohkem ka ei punnitata, sest mehed üldiselt on olemuselt laisad olendid. Maal elades ei olegi neid töökohti va riigiametites kus mingit hullu palka teeniks. Kui ta ise saab hakkama, on rahul, siis on kõik hästi. Aga naine eeldab ikkagi enda ülalpidamist, küsimus milleks mehele siis naine? Naine nagunii ei seksi nagu märtsijänes, kas paar korda kuus seksi eest tasub kokku kolida? Mees on ju ikka kaotaja, sest tema peab täitma nõudmisi, saama hästi läbi ka naise lastega. Aga naine koos lastega käituks nagu ise tahab, see tuleb ka teemast välja.

Kuidas su jutt teemasse puutub? See naine tuleb isegi koos lastega rahaliselt paremini toime kui mees üksi, tollel jääb veel puudugi. Mees ainult võidaks sellest, kui ta naise juurde koliks. Saaks peavarju ja näed, elu tundubki juba sellest mõttest lausa nii ilus, et unistab koguni ühise lapse saamisest. Omal aga pole sentigi hinge taga.

Kui mees saab sõidetud autoga tööle poodi, kus ta müüjana töötab, saab ta ka kaugemale sõidetud, kus on võimalik suuremat teenistust saada.

+10
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuidas su jutt teemasse puutub? See naine tuleb isegi koos lastega rahaliselt paremini toime kui mees üksi, tollel jääb veel puudugi. Mees ainult võidaks sellest, kui ta naise juurde koliks. Saaks peavarju ja näed, elu tundubki juba sellest mõttest lausa nii ilus, et unistab koguni ühise lapse saamisest. Omal aga pole sentigi hinge taga.

Kui mees saab sõidetud autoga tööle poodi, kus ta müüjana töötab, saab ta ka kaugemale sõidetud, kus on võimalik suuremat teenistust saada.

Mida mees võidaks, naisel pole mingeid tundeid tema vastu. Naine räägib hoopis katusekorruse välja ehitamisest mida siis mees peaks tasuta ehitama? Mees saaks peavarju, oh sind samariitlast.

Nüüd juba surud seda meest naist võtma? Jeerum jeerum.

0
-9
Please wait...
Postitas:
Kägu

Nüüd juba surud seda meest naist võtma? Jeerum jeerum.

No näed, lilleke on hariduseta mehe musternäide. Jaurab ja jaurab, keerab ikka kõik asjad oma kitsa vaatenurga peale, kuigi teema oli muus. No kes jõuaks sellist kannatada?

+10
0
Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 160 )

Esileht Pereelu ja suhted Kärgpere loomine miinimumpalgalise mehega