Head Perekooli külastajad!

Perekool on Eesti esimene pereportaal. Ehkki viimastel aastatel on loodud uusi kaasaegseid suhtlus- ja infokanaleid, on Perekoolil jätkunud pikaajalisi ja aktiivseid külastajaid - oleme selle üle rõõmsad ja tänulikud.
1. juunil 2024. aastal lõpetab Perekooli foorum oma tegevuse. Hoolimata me püüdlustest hoida Perekooli heatahtliku ja toetava keskkonnana, võivad ka üksikud sobimatud postitused teha palju kurja, kahjustades asjaosaliste enesetunnet ja suhteid.
Jätkame Perekooli lehel igakuiselt uute artiklite ja taskuhäälingu osade avaldamist. Olete südamest oodatud ammutama kaasaegseid tõenduspõhiseid teadmisi naise ja lapse tervise, pere ja suhete teemadel.

Foorumihuvilistel on üks võimalus edaspidiseks suhtluseks näiteks äsja loodud Elufoorumis: elufoorum.com

Sisukate kohtumisteni Perekooli lehel.
Eesti Ämmaemandate Ühing

Esileht Pereelu ja suhted Kärgpere loomine miinimumpalgalise mehega

Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 160 )

Teema: Kärgpere loomine miinimumpalgalise mehega

Postitas:
Kägu

Mina olengi selline kuldsete kätega mees ja mulle meeldivad naised kellele meeldivad kuldsete kätega mehed.

“Kuldsete kätega mees” kiitleb sellega, et oskab otsiku veetoru külge keerata ja taipab isegi tihendi panna…? Kuule, sellise asjaga saan ma isegi naisena hakkama! Ostsin äravoolutorule pikenduse ka ja paigaldasin, mõlemad otsad, täitsa ise, kujutad ette. 😀 Et väärida minult kuldsete käte tiitlit, peaks mees ikka paaalju rohkem oskama! Mu isa oli kuldsete kätega ja mina tema tütar, mingi soss-sepp nii naeruväärse asjaga hüppama tulla on küll naljanumber.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No aga meie siin ei tea ju, kas sel teemaalgataja poiss-sõbral on käed kuldsed või  muldsed. Üldiselt töötaks ta esimesel juhul mõnes ehitusettevõttes, mitte toidupoes kauba riiulitele ladujana.

Mis armastusse puutub, siis armunud olla ja kohtamas käia saab ju tõesti niisama, puhtalt armastuse pärast. Käige kohtamas, väljas söömas, lõbutsege ja armastage palju kulub!

Kui aga lausa kokku kolida tahate (või tahab mees), siis siin tulevad mängu juba abielu elemendid. Abi-elu, nagu nimigi ütleb, tähendab eeskätt teineteise abistamist, et koos oleks lihtsam elada ja lapsi kasvatada. Kui koos elamine ikka ei suju ja kas mõlemale või ühele poolele muutub kõik hoopis raskemaks, siis ei jätku ka seda armastust enam kauaks, tolmab ära.

+5
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina ostes pesumasina, siis toon selle ise kohale, panen paika, ühendan veetoru ja kanalisatsiooniga, ning ühendan vooluvõrku.

See on küll suur töö siis jah, eriti vooluvõrku ühendamine, pistad juhtme stepslisse, seda küll igaüks ei mõista. Veetoru ja kanalisatsiooniga ühendamine on ka niivõrd lihtsad, et seda oskab iga naisterahvas ka teha, mingeid kuldseid käsi pole selleks tarvis.

+7
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina olengi selline kuldsete kätega mees ja mulle meeldivad naised kellele meeldivad kuldsete kätega mehed.

“Kuldsete kätega mees” kiitleb sellega, et oskab otsiku veetoru külge keerata ja taipab isegi tihendi panna…? Kuule, sellise asjaga saan ma isegi naisena hakkama! Ostsin äravoolutorule pikenduse ka ja paigaldasin, mõlemad otsad, täitsa ise, kujutad ette. 😀 Et väärida minult kuldsete käte tiitlit, peaks mees ikka paaalju rohkem oskama! Mu isa oli kuldsete kätega ja mina tema tütar, mingi soss-sepp nii naeruväärse asjaga hüppama tulla on küll naljanumber.

<!– ezoic_video_placeholder-under_first_paragraph-288×162-999998-clearholder –><!– ezoic_video_placeholder-under_first_paragraph-288×162-999998-nonexxxclearxxxblock –><!– ezoic_video_placeholder-under_first_paragraph-240×135-999998-clearholder –><!– ezoic_video_placeholder-under_first_paragraph-240×135-999998-nonexxxclearxxxblock –>

Kas sulle tundus asi kiitlemisena? Ega sa väga mööda ei pannudki. Mina enda töid kiidan julgelt. Tundub, et sina ka ei taha alla jääda.

Ongi töid millega ka naised saavad ise hakkama. Sa ju ka ei telli vooliku pikendamiseks teenust kuskilt firmast.

Aga ma tegelikult väärin ka sinu kuldsete kätega tiitlit. See oli ainult üks näide millest kirjutasin.

+1
-7
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina ostes pesumasina, siis toon selle ise kohale, panen paika, ühendan veetoru ja kanalisatsiooniga, ning ühendan vooluvõrku.

See on küll suur töö siis jah, eriti vooluvõrku ühendamine, pistad juhtme stepslisse, seda küll igaüks ei mõista. Veetoru ja kanalisatsiooniga ühendamine on ka niivõrd lihtsad, et seda oskab iga naisterahvas ka teha, mingeid kuldseid käsi pole selleks tarvis.

No vat. Kui targad ja tegusad naised siin on.

+1
-3
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei, see lihtsalt on nii lihtne töö, et seda mingiks kuldsete käte tunnuseks pidada on naljakas. Ei ole vaja tarkust ega tegusust.

+6
0
Please wait...
Postitas:

Kas sa tead, et korstnat, kaminat, küttekollet tohib puhastada vaid sertifikaadiga korstnapühkija, et teie kodul oleks andmebaasis roheline linnuke ja kindlustus pädeks? See, et sinu kallim seda kõike kuidagi põlve otsas ise teeb, ei ole kohe üldse kuskilt otsast kokkuhoid, mitte kuskilt otsast mõistlik ega pane mehe osas romantilisi tundeid tundma. Neid kuldsete kätega pereisade mahapõlenud majasid ja abikaebeid Annetage, oleme kuuse all! nähtud meedias küll ja veel. Tihti lausa pereliikmed hukkunud, sest elati nii et elutähtsatelt asjadel hoiti kokku.

Lolli juttu ajad. Korstent, kaminat, küttekollet jms eramajas võib puhastada igaüks. Mina olen sel talvel juba 2x korstent puhastanud. Paberitega korstnapühkija tuleb kutsuda kord 5 aasta jooksul.

+3
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ostsin äravoolutorule pikenduse ka ja paigaldasin, mõlemad otsad, täitsa ise, kujutad ette. 😀 <!– ezoic_video_placeholder-under_first_paragraph-288×162-999998-clearholder –><!– ezoic_video_placeholder-under_first_paragraph-288×162-999998-nonexxxclearxxxblock –><!– ezoic_video_placeholder-under_first_paragraph-240×135-999998-clearholder –><!– ezoic_video_placeholder-under_first_paragraph-240×135-999998-nonexxxclearxxxblock –>

Tead ma hakkasin seda ka päriselt ette kujutama, et kuidas sa seda teed. Mul hakkas fantaasia lendama. Sa oled kindlasti ilus naine.

0
-7
Please wait...
Postitas:
Kägu

Siis ikka tuligi välja, et mina niivõrd ei huvita, kuivõrd ikka oma elujärje parandamine, aga ka hirmsasti rääkis armastusest, et kas sa siis ei armasta, et ainult mingid ratsionaalsed argumendid, miks ta sisse kolida ei saa. Minu elu oleks läinud tükk maad hullemaks, ainult suur hulk kohustusi ja kulusid juures, aga vastu ei saa midagi peale õllesõbrast diivanikaunistuse.

Jep, see on kohe selline kurameerimisviis. Korra hakkas mulle suvaline, seltskonnas kohatud tüüp, keda olin võibolla paar-kolm korda üldse näinud, külge ajama ja kui ma vedu ei võtnud, ütles solvunult: “Sa ei armasta mind kohe sugugi”. Jaa, düüd, miks ma peaksin? Otsi nikku mingite paremate argumentidega, äkki näkkab ka. Aga ega ta ju ei kasutaks sellist võtet, kui see mingite eriti suure süütundega naiste puhul ei töötaks…
Oot, üks juhus tuli veel meelde, teisest korrast. Võibolla oli nali. Istusime pubis suure seltskonnaga, lõpuks toodi ühine arve. Jäi kokkulepe, et arve jagatakse võrdselt, igaüks pani oma osa lauale, ainult üks mees muudkui lobises ja tegeles muude asjadega, kui talle tema osa maksmist meelde tuletasin, vastas ta lõpuks solvunult: “Kuidas sa võid nii materiaalselt mõelda, kas meil polegi siin tore?” Tema eest pani lõpuks ta sõber raha lauale.
Loomulikult on naisi ka, kes leiavad, et mees peaks nende eest maksma, aga kuidagi ma pole kohanud, et nad suuremas seltskonnas arvet jagades nii arvaksid, nad leiavad ikka isiklikuma sponsori.

+10
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei, see lihtsalt on nii lihtne töö, et seda mingiks kuldsete käte tunnuseks pidada on naljakas. Ei ole vaja tarkust ega tegusust.

Mina ütlen küll, et sul on siis kuldsed käed. Oled tark ja tegus naine.

+1
-4
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui teemaalgataja kavaleer oskaks kõiki neid ehitustöid, mille peale siin mõned nii täkku täis lähevad, siis ta vast töötaks mõne tasuvama koha peal ka, kas te ei arva?

Üldiselt, olla vanuses, kus naisel juba bioloogiline kell kõvemini tiksuma hakkab, veel põhiharidusega, on ohumärgiks mitmes mõttes. Kas on mees lihtsalt rumal, või on tal mõni neurerinevus, mis pole lasknud kõrgemat haridust omandada – see ei pea olema gümnaasiumi- ja ülikooliharidus, aga et isegi kutsekooliharidust pole, on kahtlane. Neuroerinevusega inimesed ka kahtlemata väärivad õnne ja eraelu, küsimus on rohkem selles, kas teemaalgataja tegelikult teab, millesse ta ennast mässib. Kas ta on täiesti kindel, et just see mees on inimene, kellega koos ta tahab vananeda ja käsikäes pensionipõlve poole sammuda?
Kas teil on ühiseid huvisi? Kas see mees loeb raamatuid? Mis filme vaatab? Kuidas te omavahel aega veedate? Üks soovitus on – lapsed ehk käivad mõnikord isa juures ju ka? Suvel ehk pikemaltki? Kui suvel tekib nn lastevaba aeg, veetke selle mehega nädal-paar koos, reisil või kodus, ükskõik. Siis saad natukene aimu, kuidas kooselu klapiks.

+7
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Haridus on meie trolli nõrk koht, sellest võiks härra “…teadlane” (täida lünk sobivaga) meile rääkida tundide kaupa. Kuna kõrgharidus on nii alla käinud, siis keegi teda selle omamises loomulikult kahtlustada ei saagi (vanuse järgi pole sel pässil lootustki 3+2 õppekavale). Ainult siunab kõrgesti haritud ja kõrgepalgalisi naisi, kes ebaõiglaselt “väärt” meest ei vaata, tõenäoliselt teemaagatuse mehe kirjelduses tundis ka teatud vennastumist, ise samasugune luuser.

Hariduse allakäigust ja naeruväärsetest mikrokraadidest rääkisin mina, magistrikraadiga naine. Ära nüüd kõiges meie trollikest-lillekest ka süüdista.

0
-5
Please wait...
Postitas:
Kägu

Hariduse allakäigust ja naeruväärsetest mikrokraadidest rääkisin mina, magistrikraadiga naine.

Siis sa oled samal pulgal temaga, kui “magister” ei tea, misasi on mikrokraad ja kas see annab mingit teaduskraadi välja või mitte. Sa ajasid ju lauslolli juttu. Niiet oleks võinud siiski lillekese kaela jätta oma “pärlid” 😀 😀 oleks rinnaesine puhtam paistnud!

+8
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Sa otsid ka kohustustevaba seksi ja tasuta pinda või, et igale tegusamale (küllap ka majaga!) naisele siin lömitad ja meeldida üritad?

+2
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui see mees on 35-40+ , siis mida ta oma eelnenud eluga teinud on, suhteid on, muud pagasit? Millest tuleb, et keskealisel mehel pole eriti midagi hinge taga, ei lapsi, ei vara, ei haridust, mis ta teind on siiani, lihtsalt vegeteerinud? Miskit siin ei klapi, proua teemaalgataja, ära lase meeleheitest mehe lõhna järele nüüd selgel pilgul hägustuda. Mingeid töid siis oskab teha majas üldse?

+4
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Miskit siin ei klapi, proua teemaalgataja, ära lase meeleheitest mehe lõhna järele nüüd selgel pilgul hägustuda. Mingeid töid siis oskab teha majas üldse?

Tüüp on pigem “selle töö mees”:)

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Millest tuleb, et keskealisel mehel pole eriti midagi hinge taga, ei lapsi, ei vara, ei haridust, mis ta teind on siiani, lihtsalt vegeteerinud?

Mõned mehed sedasi vegeteerivadki. Mul on üks tuttav mees, elab küll Tallinnas, aga samasugune, kolinud ühe naise juurest teise juurde. Vahepeal siis elab üürikorteris ka, aga kunagi mitte üle aasta, ikka selle aja jooksul keegi endale võtab. Eelistatud on majaga naised, ta siis natukene seal midagi aitab, pisut maksab ka kommunaale. Vastutasuks siis elupind, seks ja teenindamine. Ainuke jama, et vanuse kasvades peab leppima natuke koledamate ja vanemate naistega juba, selle üle kurdab. Viimane kord rääkis mulle, et mingi naine, 60 aastane, kutsus teda enda juurde elama, aga ta ju ise alles noor ja ilus, viiskümmend alles, et ütles ära. Ma soovitasin küll pakkumisest haarata, kust ta ikka paremat saab.

+7
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Sa otsid ka kohustustevaba seksi ja tasuta pinda või, et igale tegusamale (küllap ka majaga!) naisele siin lömitad ja meeldida üritad?

Nii võib tunduda küll, aga kui naine on kiitmist väärt, siis tuleb teda kiita ka ja see välja öelda, et ta ka seda teaks. Miks mitte ka ümbert kinni võtta, suudelda ja öelda kui hea naine sa oled…

+2
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Hariduse allakäigust ja naeruväärsetest mikrokraadidest rääkisin mina, magistrikraadiga naine.

Siis sa oled samal pulgal temaga, kui “magister” ei tea, misasi on mikrokraad ja kas see annab mingit teaduskraadi välja või mitte. Sa ajasid ju lauslolli juttu. Niiet oleks võinud siiski lillekese kaela jätta oma “pärlid” 😀 😀 oleks rinnaesine puhtam paistnud!

Mis sa sellest allakäinud kõrgharidusest ja mädanenud ülikoolisüsteemist nii väga oma seeliku all soojendad? Üldse mingit kriitikat haridussüsteemi suunal ei kannata, kohe kiun lahti. Oled ehk ise selles toiduahelas?

0
-7
Please wait...
Postitas:
Kägu

Üldse mingit kriitikat haridussüsteemi suunal ei kannata, kohe kiun lahti.

Kritiseerida võib küll, aga sina eksisid oma kriitikas väga paljude asjade vastu, sest sa lihtsalt ei tea, kuidas asjad on. Ja minu arust oled küll seesama lilleke, kes nüüd mingit magistrikraadiga mutti mängib. Magistrikraadiga naised tavaliselt tunnistavad vigu, aga lilleke möliseb edasi, see on harimatu matsi tunnus.

+6
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis sa sellest allakäinud kõrgharidusest ja mädanenud ülikoolisüsteemist nii väga oma seeliku all soojendad? Üldse mingit kriitikat haridussüsteemi suunal ei kannata, kohe kiun lahti. Oled ehk ise selles toiduahelas?

Magistrikraagida tädi mängimine kukkus väga kiiresti läbi, oma tavalise mölina juures tagasi, lilleke-kullake! 🙂 🙂 isegi seda sa ei suuda, et keegi sind anonüümsena kõrgharituks peaks. Kolme lausega põhjas tagasi.

+6
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mida sellise mehega peale hakata? Kuidas meelelahutus ja reisimine toimub? Naine hakkab lastega üksi käima, mees istub kodus, sest pappi pole?

+2
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Naine hakkab lastega üksi käima, mees istub kodus, sest pappi pole?

Ei, naine maksab kogu pere eest:)

+4
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Nii võib tunduda küll, aga kui naine on kiitmist väärt, siis tuleb teda kiita ka ja see välja öelda, et ta ka seda teaks. Miks mitte ka ümbert kinni võtta, suudelda ja öelda kui hea naine sa oled…

Kiida oma naist! Tal oleks parem meel kui Käol.

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina elan mehega, kes tuleb nahkkingaga töölt ja teenused tellime vastavatest firmadest. See on tavaline elu osa.

Kas lambipirni vahetuse tellite ka vastavast firmast? Kas vastavast firmast tööd tellid sina vöi mees?

Ma ei kujutaks ette, et tellin sellise töö vastavast firmast. Et tellin töö mida ise oskan ja annan raha ära.

Jap, loomulikult ostame masinad koos paigalduse ja tööle seadistamisega.

Pole mõtet vaielda, inimesed elavad erinevates maailmates.

Kui mu mehe ühe tööpäeva hind on üle 500.- euro pluss dividendid kord aastas, miks peaks ta roomama pesumasina paigaldusega, kui ta kell 20 väsinuna koju jõuab? Asi pole selles, et ta ei oska, asi on selles, et võiks suunata oma energia sinna, mis paremini sisse toob ja ülejäänud aja nautida.

0
-7
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina elan mehega, kes tuleb nahkkingaga töölt ja teenused tellime vastavatest firmadest. See on tavaline elu osa.

Kas lambipirni vahetuse tellite ka vastavast firmast? Kas vastavast firmast tööd tellid sina vöi mees?

Ma ei kujutaks ette, et tellin sellise töö vastavast firmast. Et tellin töö mida ise oskan ja annan raha ära.

Mees tellib tööd, mõnikord ka mina, kui tal pole aega. Meil ei ole tavamõistes lambipirne, ühtne arvutist juhitav LED süsteem.

Super, et ma sulle ei meeldi:) eelistan ettevõtjat ja kosmopoliiti iga kell kuldsete kätega mehele.

Vaata, kuldseid käsi saame sisse osta, oskajaid omajagu. Ärioskust, isiksuseomadusi ja ettevõtte jooksutamist sisse osta ei saa.

0
-9
Please wait...
Postitas:
Kägu

No aga meie siin ei tea ju, kas sel teemaalgataja poiss-sõbral on käed kuldsed või muldsed. Üldiselt töötaks ta esimesel juhul mõnes ehitusettevõttes, mitte toidupoes kauba riiulitele ladujana.

Mis armastusse puutub, siis armunud olla ja kohtamas käia saab ju tõesti niisama, puhtalt armastuse pärast. Käige kohtamas, väljas söömas, lõbutsege ja armastage palju kulub!

Kui aga lausa kokku kolida tahate (või tahab mees), siis siin tulevad mängu juba abielu elemendid. Abi-elu, nagu nimigi ütleb, tähendab eeskätt teineteise abistamist, et koos oleks lihtsam elada ja lapsi kasvatada. Kui koos elamine ikka ei suju ja kas mõlemale või ühele poolele muutub kõik hoopis raskemaks, siis ei jätku ka seda armastust enam kauaks, tolmab ära.

Nõus.
Remargi korras tiba kommenteerin su postitust: mis rahast nad väljas söömas käivad? Niigi ju miinuses.

Ei tea, mis kuskil ääremaal restoranid maksavad, Tallinnas normaalne ilus resto koos mitme roa ja veinidega kahe peale juba 270-300, alla selle mingid pubi tüüpi asutused.

Tartus olen käinud Hõlmis ja Joyce’s, natuke taskukohasem, aga pmst sama. Seega ei usu, et kuskil väljas käimine/restorani nautimine odavam on ja TA mehe eelarvesse mahub.

+1
-4
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas sa tead, et korstnat, kaminat, küttekollet tohib puhastada vaid sertifikaadiga korstnapühkija, et teie kodul oleks andmebaasis roheline linnuke ja kindlustus pädeks? See, et sinu kallim seda kõike kuidagi põlve otsas ise teeb, ei ole kohe üldse kuskilt otsast kokkuhoid, mitte kuskilt otsast mõistlik ega pane mehe osas romantilisi tundeid tundma. Neid kuldsete kätega pereisade mahapõlenud majasid ja abikaebeid Annetage, oleme kuuse all! nähtud meedias küll ja veel. Tihti lausa pereliikmed hukkunud, sest elati nii et elutähtsatelt asjadel hoiti kokku.

Lolli juttu ajad. Korstent, kaminat, küttekollet jms eramajas võib puhastada igaüks. Mina olen sel talvel juba 2x korstent puhastanud. Paberitega korstnapühkija tuleb kutsuda kord 5 aasta jooksul.

Tallinnas iga aasta vaja sertifikaat uuendada:)

Puhasta ise, super, et oskad, viitsid ja suudad!

Kui siiski tulekahju peaks tekkima, kindlustus ei maksa.

Sõna on muidu korstnat*

0
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Siis ikka tuligi välja, et mina niivõrd ei huvita, kuivõrd ikka oma elujärje parandamine, aga ka hirmsasti rääkis armastusest, et kas sa siis ei armasta, et ainult mingid ratsionaalsed argumendid, miks ta sisse kolida ei saa. Minu elu oleks läinud tükk maad hullemaks, ainult suur hulk kohustusi ja kulusid juures, aga vastu ei saa midagi peale õllesõbrast diivanikaunistuse.

Jep, see on kohe selline kurameerimisviis. Korra hakkas mulle suvaline, seltskonnas kohatud tüüp, keda olin võibolla paar-kolm korda üldse näinud, külge ajama ja kui ma vedu ei võtnud, ütles solvunult: “Sa ei armasta mind kohe sugugi”. Jaa, düüd, miks ma peaksin? Otsi nikku mingite paremate argumentidega, äkki näkkab ka. Aga ega ta ju ei kasutaks sellist võtet, kui see mingite eriti suure süütundega naiste puhul ei töötaks…

Oot, üks juhus tuli veel meelde, teisest korrast. Võibolla oli nali. Istusime pubis suure seltskonnaga, lõpuks toodi ühine arve. Jäi kokkulepe, et arve jagatakse võrdselt, igaüks pani oma osa lauale, ainult üks mees muudkui lobises ja tegeles muude asjadega, kui talle tema osa maksmist meelde tuletasin, vastas ta lõpuks solvunult: “Kuidas sa võid nii materiaalselt mõelda, kas meil polegi siin tore?” Tema eest pani lõpuks ta sõber raha lauale.

Loomulikult on naisi ka, kes leiavad, et mees peaks nende eest maksma, aga kuidagi ma pole kohanud, et nad suuremas seltskonnas arvet jagades nii arvaksid, nad leiavad ikka isiklikuma sponsori.

Miks sa selliste inimestega ühes seltskonnas oled? Sa lähed võõraste inimestega välja?

Ma ei kujuta ette, et mul selline lugu saaks juhtuda.

0
-7
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ei kujuta ette, et mul selline lugu saaks juhtuda.

Ma ka ei kujuta, et sa üldse restoranis käid ja sõpru sul ka ei ole. Lakud üksi kodus. Muidugi ei saa sinuga sellist lugu juhtuda.

+4
0
Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 160 )

Esileht Pereelu ja suhted Kärgpere loomine miinimumpalgalise mehega