Esileht Pereelu ja suhted Kärgpere rahateema

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 121 )

Teema: Kärgpere rahateema

Postitas:
Kägu

Aga las kolib oma korterisse tagasi, maksab seal enda eest ja kaotab üüritulu, kui talle sinu juures diil ei meeldi. Visiitsuhe.

Keegi pakkus siin kindla üüri küsimist mehelt, mis võiks siis väiksem olla, kui ta oma korteri üürimisega teenib, et tal “kasu” oleks.

Mõtleb juba ette, et “mis siis saab, kui lahku lähete”. …paneb mõtlema.

+8
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui mina oleks su lapse/laste isa, siis laseksin välja arvutada ainult lastele kuluva osa, mitte poole sendi eest ka ei taha ma maksta elatist nii palju, et mingi täiskasvanud jorss selle varjus prii eluaseme saaks, samas kui ma ise pean toimetulekuks lugema iga senti ja võtma igast ööpäevast maksimumi, et üleüldse oleks leib laual, justkui õiguseta oma elu idüllilisemat poolt uuesti üles ehitada.

+6
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui mina oleks su lapse/laste isa, siis laseksin välja arvutada ainult lastele kuluva osa, mitte poole sendi eest ka ei taha ma maksta elatist nii palju, et mingi täiskasvanud jorss selle varjus prii eluaseme saaks, samas kui ma ise pean toimetulekuks lugema iga senti ja võtma igast ööpäevast maksimumi, et üleüldse oleks leib laual, justkui õiguseta oma elu idüllilisemat poolt uuesti üles ehitada.

Aga miks sa arvad, et tema lapse isa on selline rott, et paarisaja euro pärast vaeseks jääb. Enne elas naine elatise peal hölpelu, nüüd juba arvad, et sellest rahast annab veel mõne mehe ka üleval pidada. Lapsele ei kulu ju sentigi, palju see tühi sööb, riideid pole talle vaja, meelelahutust ka mitte. 200 euroga saad miljonäriks.

+4
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mõistlik ja eluterve suhtumine.

Naine maksku kõik kinni, siis on eluterve suhtumine. Meees kolib lihtsalt sisse ja tema teenitud raha koguneb arvele, mida ta naisega jagada ei kavatse. Täitsa vahva.

+14
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Autokulud ja ka enamasti toidukulud maksab mees.

Toiduga oli nii, et maksab see, kes poes käib, seega ei maksa peamiselt mees. Autokulusid uuemat sorti autodel väga polegi, vaevalt et ta naisele auto ostis.

+5
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui neile nii sobib, siis kelle asi see on?

Kellegi asi see ei ole, loomulikult võib lasta enda kulul elada. Aga seda nüüd kiita kui ainuvõimalikku elukorraldust, siin lähed veidi üle piiri. Kui teisel poolel lihtsalt pole raha, siis ma saan aru, aga et üks kogub endale varandust selle arvelt, et teine kõik jooksvad kulud katab, see pole väga õiglane.

+9
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Naine maksku kõik kinni, siis on eluterve suhtumine. Meees kolib lihtsalt sisse ja tema teenitud raha koguneb arvele, mida ta naisega jagada ei kavatse. Täitsa vahva.

See naine ei aja pilli lõhki, sente saagides, rangelt kulusid poolitades, ei kasuta meest ära ja ei ela mehega raha pärast koos. Mis mõttes naine maksku kõik kinni? Kas ta peaks tõesti küsima eraldi üüri ja arvestama vana mööbli, tehnika kasutamise kulusid? Autokulud ja ka enamasti toidukulud maksab mees.

Minu elu arvustate, ütlen nüüd ise ka sõna sekka vahepeal.

Et siis mõnele jääb mulje, et ma maksan kõik kinni. Selgitan me elu. Maja oli mul juba enne kooselu algust, ühtegi laenu kooselu alguseks enam mitte. Vett ja elektrit kulub ehk kahekesi elades pisut rohkem kui üksi elades, aga inimeste arvust ei sõltu kulud kindlustusele, internetile, tv-le, telefonile, prügiveole. Need arved olid mul kõik juba enne mehega koos elama asumist maksta. Peaksin ma talt pool raha küsima, ca 150 eurot pooleks jagama? Rääkidest soojuskuludest, siis majas on meil kaks küttekeha, moodsast ajast hoolimata lasin siia ehitada kaks ahju. Kütame puudega, need on muretsenud mees ja me isegi pole sel teemal rääkinud, a´la “kas sul puud on juba tellitud” või “mis see maksma läheb”. Inimene näeb, et uueks aastaks on küttepuid vaja ja tellib. Ühine elu, ühine kodu, ühised rahad, mis vahet sel on, kes mille eest maksab?

Auto oli mul enne, jaa. Mehel oli oma auto (väikebuss küll), märksa uuem kui minu auto. Müüsime minu auto, mees pani raha juurde ja ostis mulle uue. Kui palju raha ta sinna lisaks pani, ma ei tea. Kindlustused jms maksab tema. Kui koos kuhugi läheme, siis enamasti väiksema (ehk nn minu) autoga. On vaja tankida, tangib. Ma ei tea midagi rehvidest ega rehvivahetusest jms.

On ehituspoest midagi vaja, ostab. Ei ole tšekkidega koju tulnud ja raha nõudnud.

Jah, ma ei tea, palju tal pangaarvel raha on. Samuti ei tea tema, palju mul on (seda ei tea ma hetkel tegelikult isegi mitte). Mis tähtsust sellel on? Et äkki mees saab minu arvelt rikkaks või? Kuidas? Me elame tavalist eesti inimese elu, ei suple kumbki piimavannis ega ela kuldpuuris.

Nii kummaline, et ma seda teen- selgitan, kuidas elame. Kuigi jah, tean endagi tutvusringkonnast peresid, kus rahateema on nii terav, et isegi kui minnakse kellegi sünnipäevale, makstakse kingituse raha pooleks.

+6
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kellegi asi see ei ole, loomulikult võib lasta enda kulul elada. Aga seda nüüd kiita kui ainuvõimalikku elukorraldust, siin lähed veidi üle piiri.

Loe selgitust, et mees ei ela naise kulul ja kiitsin naist seepärast, et juba esimesest kommentaarist võis välja lugeda, et neil on peres eluterve ja mõistlik suhtumine, kus üksteist ei kasutata ära, ei parasiteerita ja mingit kulude tabelit ei peeta, kus näpuga rida ajada ja teineteiselt raha sisse nõuda. Halva kogemuse pärast ei tasu kõiki parasiitideks pidada ja vana mööbli, tehnika, voodipesu kasutamist oleks väga imelik rahaks arvestada ja selle eest pereliikmete käest tasu küsida. Loodetavasti oli see ikka nali ja keegi päriselt nii ei mõtle.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Et siis mõnele jääb mulje, et ma maksan kõik kinni. Selgitan me elu. Maja oli mul juba enne kooselu algust, ühtegi laenu kooselu alguseks enam mitte. Vett ja elektrit kulub ehk kahekesi elades pisut rohkem kui üksi elades, aga inimeste arvust ei sõltu kulud kindlustusele, internetile, tv-le, telefonile, prügiveole. Need arved olid mul kõik juba enne mehega koos elama asumist maksta. Peaksin ma talt pool raha küsima, ca 150 eurot pooleks jagama? Rääkidest soojuskuludest, siis majas on meil kaks küttekeha, moodsast ajast hoolimata lasin siia ehitada kaks ahju. Kütame puudega, need on muretsenud mees ja me isegi pole sel teemal rääkinud, a´la “kas sul puud on juba tellitud” või “mis see maksma läheb”. Inimene näeb, et uueks aastaks on küttepuid vaja ja tellib. Ühine elu, ühine kodu, ühised rahad, mis vahet sel on, kes mille eest maksab?

Auto oli mul enne, jaa. Mehel oli oma auto (väikebuss küll), märksa uuem kui minu auto. Müüsime minu auto, mees pani raha juurde ja ostis mulle uue. Kui palju raha ta sinna lisaks pani, ma ei tea. Kindlustused jms maksab tema. Kui koos kuhugi läheme, siis enamasti väiksema (ehk nn minu) autoga. On vaja tankida, tangib. Ma ei tea midagi rehvidest ega rehvivahetusest jms.

On ehituspoest midagi vaja, ostab. Ei ole tšekkidega koju tulnud ja raha nõudnud.

Jah, ma ei tea, palju tal pangaarvel raha on. Samuti ei tea tema, palju mul on (seda ei tea ma hetkel tegelikult isegi mitte). Mis tähtsust sellel on? Et äkki mees saab minu arvelt rikkaks või? Kuidas? Me elame tavalist eesti inimese elu, ei suple kumbki piimavannis ega ela kuldpuuris.

Nii kummaline, et ma seda teen- selgitan, kuidas elame. Kuigi jah, tean endagi tutvusringkonnast peresid, kus rahateema on nii terav, et isegi kui minnakse kellegi sünnipäevale, makstakse kingituse raha pooleks.

Oo, see kurikuulus rehvivahetus ilmutab end jälle! Iga kord, kui keegi naisuke siin oma laiskvorstist-näljarotist meest kaitseb, siis üks asi, mis surmkindlalt mehe tohutut panust pereellu demonstreerib, on see, et laseb rehvid 2x aastas ära vahetada. Sest väeti naise ihu ja IQ jaoks on ületamatu raskus rehvivahetuspunkti sõita… – meestetöö ju ikka.

+26
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sest väesti naise ihu ja IQ jaoks on ületamatu raskus rehvivahetuspunkti sõita… – meestetöö ju ikka.

No, nüüd teed küll naisele liiga, mees on ju ülitubli, peale rehvivahetusse sõitmise ju tangib ka veel. See ju ka üks keeruline meestetöö. Naine peab või üleval, aga et ikka mees majas oleks, mis muidu küll temast saaks. Ikka imestan selliseid inimesi. Kord sõitis üks naisjuht mulle tagant sisse, siis oli esimene jutt, et tema minuga enne ei räägi, kui ta mees kohale jõuab. Ma ütlesin, et ei soovigi millestki rääkida, vormistame dokumendid ära, süüdlases pole ju kahtlust. Ei, pidime meest ootama. Huvitavad naisterahvad.

+17
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

No, nüüd teed küll naisele liiga, mees on ju ülitubli, peale rehvivahetusse sõitmise ju tangib ka veel. See ju ka üks keeruline meestetöö. Naine peab või üleval, aga et ikka mees majas oleks, mis muidu küll temast saaks. Ikka imestan selliseid inimesi. Kord sõitis üks naisjuht mulle tagant sisse, siis oli esimene jutt, et tema minuga enne ei räägi, kui ta mees kohale jõuab. Ma ütlesin, et ei soovigi millestki rääkida, vormistame dokumendid ära, süüdlases pole ju kahtlust. Ei, pidime meest ootama. Huvitavad naisterahvad.

Kord tööl naiskolleeg luges kõva häälega uudist, et keegi võitis lotoga miljoni (ei mäleta täpselt summat). Nõjatas siis lõuakese käeseljale ja vaatas igatsevalt lakke: “Ma nii unistan, et minu mees saaks ka lotoga peavõidu…”. Vaatasin teda nagu kuutõbist, et mis mõttes, unistused on ju tasuta, miks sa ei unista, et SINA võidaksid. Naine vaatas mind suurte mõttelagedate silmadega ja ei suutnud midagi kosta.

+19
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sest väeti naise ihu ja IQ jaoks on ületamatu raskus rehvivahetuspunkti sõita… – meestetöö ju ikka.

Appi, kui hea 😂😂😂

+7
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Loen seda ja mõtlen, et kui mu mehe poeg meie juures käib, siis mul ei tule üldse mõttesegi, et ainult tema peaks lapse kommunaalide/üüri osa ja söögi kinni maksma. Ei, ta on ju ka meie pere ja mul ei ole absoluutselt kahju talle toitu osta. See aeg, kui laps meiega on, maksame asju sammaoodi edasi. Mees 3/4 üürist(kommunaalid sees), mina enamuse kodukaupadest ja söögist ja natuke panustan ka üüriraha. Hetkel otsime enda päriskodu. Minu sissetulek on mehe omast tunduvalt väiksem. Oli periood, kus ka see piskuke vähenes ja siis panustas mees omalt poolt enda algatusega veel rohkem(ostis enamuse söögist, mina jooksvalt nt piim, sai jne).
Meil on üsna algusest peale olnud eraldi rahakott. Ja ausaltöeldes maksude ja asjade peaaegu pooleks maksmise initsiatiiv on pigem minu poolt tulnud. Ja kui mu palk vähenes, oli alguses üsna ebamugav tunne, et tema nüüd enamuse asju ostab ja maksab.
Samuti jäi peale ema surma ta korter minule aga ta on nõus aitama oma rahadega see korda teha, sest see jääb lõpuks kunagi ikka meile või meie ühisele lapsele.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina ikka mõtlen, et krt selline senidsaagimine ja koonerlus ei tule ju päeva pealt. Kurameerimiseaeg siis polnud mingeid märke?

Miks inimesed ei räägi rahast omavahel? Koonerlus on kõige suurem turn off mehe juures, kus te selliseid leiate ja veel koju toote!

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hirmus on lugeda siinseid kommentaare. Muist kägudest nagu muust ei mõtleks, kui vaid sellest, kuidas mehe rahakotti rohkem enda heaks lahti kangutada. Maksa mu maja kommunaalid, osta mulle muruseemet, -väetist, värvilännik, diivan, pesumasin, tee mu majas remonti, kasuta oma sisetulek minu heaks, kasuta oma vaba aeg minu heaks. Kuhu jäävad armastus ja mehe heaolust hoolimine? Mees ei tulnud sellepärast, et tal pole kuskil elada. Tal on oma korter. Mis üüri te temalt tahate? Ta tuli selle pärast, et hoolib ja tahab koos olla, teie aga otsite temast ainult tuluallikat. Orjapidajad.

Vot niimoodi elan mina koos oma kassiga. Temaga on mul ‘armastus ja heaolust hoolimine ja tahtmine koos olla’. Kui aga kassi asemel on mees, kes ei ole ratastooliinvaliid, siis selline mees on parasiit, mitte naine ei ole tema orjapidaja.

+11
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul on lamellid. Ei pea 2 x aastas rehve vahetama…tankimine on ka lihtsam, kui kohvitegemine

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

juba esimesest kommentaarist võis välja lugeda, et neil on peres eluterve ja mõistlik suhtumine, kus üksteist ei kasutata ära, ei parasiteerita

Sa said nii aru teemaalgatusest, kus naine ütles, et raha pärast “pidevalt tülid”?

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sa said nii aru teemaalgatusest, kus naine ütles, et raha pärast “pidevalt tülid”?

Ei, mõeldud oli kommentaari, 06.05.2021, kl 12:49.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Autokulusid uuemat sorti autodel väga polegi,

Pagan! Mul on küll uuemat sorti auto (2020), aga raip kulutab bensiini ikka. Oleks ma teadnud, et on kuskil ka sellised autod, mille kasutamisega kulusid ei kaasne 🙁 Aitäh valgustamast! Seda, et on kasko jms, seda ma teadsin. Aga seda, et saab autokulusid kärpida, sest auto ei võta kütust, oli mulle uudis.

+4
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oo, see kurikuulus rehvivahetus ilmutab end jälle! Iga kord, kui keegi naisuke siin oma laiskvorstist-näljarotist meest kaitseb, siis üks asi, mis surmkindlalt mehe tohutut panust pereellu demonstreerib, on see, et laseb rehvid 2x aastas ära vahetada. Sest väeti naise ihu ja IQ jaoks on ületamatu raskus rehvivahetuspunkti sõita… – meestetöö ju ikka.

Mina see rehvivahetuse rõhutaja +kindlasti ei ole. Olen see, kes voodil hüppavaid ja sahtlites sorivaid lapsi ei kannata,

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Müüsime minu auto, mees pani raha juurde ja ostis mulle uue. Kui palju raha ta sinna lisaks pani, ma ei tea. Kindlustused jms maksab tema. Kui koos kuhugi läheme, siis enamasti väiksema (ehk nn minu) autoga. On vaja tankida, tangib. Ma ei tea midagi rehvidest ega rehvivahetusest jms.

Vabandust, ma tunneks end sellises olukorras nagu laps. Või armuke. Et mind hoitakse nagu pimeduses selle eest, palju asjad tegelikult maksavad ja et suuri oste minuga ei kooskõlastata.  Lisaks see jutt, et uute autode peale ei kulu… no see näitab, et te ei kujuta üldse ette, kuidas kulub küll ja veel. Meil kulub keskmiselt 300 kuus per auto, autod on 2 ja 3 aastat vanad. Uuel autol on kallim kasko, hooldad ametlikus esinduses, siis on vaja tarkvarauuendust, vahepeal võtad lisagarantii, viid pessu seest ja väljast jne. Isegi kui mees tegeleb ja teostab neid asju, siis need on ikkagi meie pere ühised kohustused ja ühine kulu.

+8
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Müüsime minu auto, mees pani raha juurde ja ostis mulle uue. Kui palju raha ta sinna lisaks pani, ma ei tea. Kindlustused jms maksab tema. Kui koos kuhugi läheme, siis enamasti väiksema (ehk nn minu) autoga. On vaja tankida, tangib. Ma ei tea midagi rehvidest ega rehvivahetusest jms.

Vabandust, ma tunneks end sellises olukorras nagu laps. Või armuke. Et mind hoitakse nagu pimeduses selle eest, palju asjad tegelikult maksavad ja et suuri oste minuga ei kooskõlastata. Lisaks see jutt, et uute autode peale ei kulu… no see näitab, et te ei kujuta üldse ette, kuidas kulub küll ja veel. Meil kulub keskmiselt 300 kuus per auto, autod on 2 ja 3 aastat vanad. Uuel autol on kallim kasko, hooldad ametlikus esinduses, siis on vaja tarkvarauuendust, vahepeal võtad lisagarantii, viid pessu seest ja väljast jne. Isegi kui mees tegeleb ja teostab neid asju, siis need on ikkagi meie pere ühised kohustused ja ühine kulu.

Milleks? Ma kirjutasin selle kommentaari, kuna imestati, miks ma mehelt vähemalt poolt kommunaalarvetele kuluvat raha sisse ei kasseeri. 150 eurot kuus on tõesti raha, mida peaks pooleks saagima? Äkki ma peaks talt üüri ka küsima, elab siin tasuta mulle kuuluval pinnal? Mis sest, et laen ammu makstud, mis ta siin ilutseb,ah?

Rehvivahetusest ei tea ma midagi tõesti. Mees vahetab oma autol, vahetab minu autol, loe: vahetab meie autodel. Peaks kumbki eraldi seda tegema või? Ostis jah mulle uue auto, tahtis seda teha minu teadmata muide, kingituseks. Siiski rääkis enne, panime mu vana (siiski suht uue) auto müüki, saadud summa läks sinna alla ja ülejäänud osa lisas ise. Mis on valesti? Kas ta mulle lilli ikka tohib poest ise osta või pean sellega ka kursis olema?

Üks pere, ühine raha, pole vahet, kelle kontol kui palju on.

+2
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Väga vahva, aga teemaalgataja peres pole ju nii. Mees ei jaga oma kogutavat raha naisega. Naine maksab kõik kinni, aga mees kogub raha oma arvele, ta ei kavatse seda pere sees jagada, endale kogub. Järelikult pole sama olukord.

+13
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Toiduga oli nii, et maksab see, kes poes käib, seega ei maksa peamiselt mees. Autokulusid uuemat sorti autodel väga polegi, vaevalt et ta naisele auto ostis.

Jah ega uued autod ei võta ju kütustki.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jah ega uued autod ei võta ju kütustki.

Muude kulude kõrval tõesti suhteliselt marginaalne kulu.

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Väga vahva, aga teemaalgataja peres pole ju nii. Mees ei jaga oma kogutavat raha naisega. Naine maksab kõik kinni, aga mees kogub raha oma arvele, ta ei kavatse seda pere sees jagada, endale kogub. Järelikult pole sama olukord.

Tahtsin sama kirjutada. Teemaalgataja mees elab teemaalgataja kulul. Nii ongi. Teiste lood on teistsugused.

Kuidas sa selle loo lahendada, teemaalgataja?

+7
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Teemaalgataja mees elab teemaalgataja kulul

Aga mida ta seal siis niiväga kulutab? Mis kulusid teemaalgataja teeb, mida ta ilma selle meheta ei teeks? Ma saan just aru, et mees pakubki, et ta kannab enda kulud, et teemaalgatajal kergem oleks. Teemaalgataja tahab, et mees kannaks ka tema kulusid. Et mees maksaks täiel määral kommunaalarveid, soetaks maja kütte, osaleks teemaalgatale mööbli soetamises või mida veel. Mees ehk esimese hooga oligi nõus, teadmata, et maja kulud on märksa suuremad, kui korteri arved. Nüüd aga näeb, et teda üritatakse alatult ära kasutada. Igaüks muutuks selle peale tõrksaks. Eriti kuivõrd tema eks naine ilmselt juba niigi lüpsab teda elatistega.

+3
-13
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Teemaalgataja mees elab teemaalgataja kulul

Aga mida ta seal siis niiväga kulutab? Mis kulusid teemaalgataja teeb, mida ta ilma selle meheta ei teeks? Ma saan just aru, et mees pakubki, et ta kannab enda kulud, et teemaalgatajal kergem oleks. Teemaalgataja tahab, et mees kannaks ka tema kulusid. Et mees maksaks täiel määral kommunaalarveid, soetaks maja kütte, osaleks teemaalgatale mööbli soetamises või mida veel. Mees ehk esimese hooga oligi nõus, teadmata, et maja kulud on märksa suuremad, kui korteri arved. Nüüd aga näeb, et teda üritatakse alatult ära kasutada. Igaüks muutuks selle peale tõrksaks. Eriti kuivõrd tema eks naine ilmselt juba niigi lüpsab teda elatistega.

Ennäe, teemaalgataja mees on ka kohale jõudnud!

+8
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tahad õiglast lahendust? Mees müüb oma korteri maha ja maksab pool maja hinnast sulle kinni. Sina vormistad ta omanikuks 50/50. Ja edaspidi jagunevad kõik kulud kolmeks – st mees maksab 1/3 ja sina 2/3, sest laps ei ole mehe oma. Kui mees soovib, siis võib muidugi rohkem ka panustada ja ma arvan, et ehk ka panustaks, kui midagi siiski reeaalselt tema oma ka on. Aga seda sa ei soovi, ega ju?

Praegune olukord. Pangalaen on sinu kohtustus üksinda. Kõik muud kulud (kommunaalid, toit, igapäevased majapidamistarbed jne.) peaksid olema jaotatud nii, et mees 1/3 ja sina 2/3. Ja lisaks küsid sina mehe käest tema 1/3 panusele iga kuu veel mingit kindlat summat, nö sümboolne üür. Ise otsustad, millise raha eest soovid, et mees sinu majas elada saaks. Pead muidugi arvestama, et võib olla ta tahab ka peale seda ära kolida.

Mis puutub mööblisse ja siseviimistlusse, siis sorri, aga mees küll sinu kinnisvara parendamisse panustama ei pea rahaliselt. Ega ta seda sektsioonkappi, diivanit ja seinavärvi või kruvisid ju kaasa võtta ei saa, kui peaks välja kolima või sa otsustad ta tänavale visata.

Seda sa nagu sujuvalt unustad oma täppisteaduse raames, et mehe laps viibib ka päris palju TA majas, aeleb ringi ja sööb. Miks peaks TA 2/3 ja mees 1/3 panustama??? Seda enam, et mees saab oma korterilt yyritulu vaid ainult seetõttu, et parasiteerib ise TA majas.

Mina ytleks yheselt, et kas panustab pooleks või kolib oma korterisse tagasi, lihtsalt käite teineteisel külas. Ei ole enam TA laps mehel pinnuks silmas, et palju ta ikka sööb ja et jumala eest mees selle eest ei maksa, ning teisalt ärgu oma jõnglast ka sinu majja enam chillima toogu.

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Uuematel autodel kulusid polegi, kus planeedil sa elad?:)

Kusjuures meil autod uuena kohe välja ostetud, liisingukulu pole.

Aga ikkagi.

Liikluskindlustus 150.- aastas.

Kaskokindlustus 1200.- aastas.

Korraline hooldus kord aastas esinduses, et garantii kehtiks umbes 800.- kuni 1200.-

Kütus, pesemine, salongipuhastus igakuiselt.

Ja see on ühe korraliku uue sõiduki ülalpidamise kulu. Kahe puhul korruta kahega.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 121 )

Esileht Pereelu ja suhted Kärgpere rahateema