Esileht Pereelu ja suhted Kärgperendus on eelmise perekonna suhtes kka väga ebaõiglane

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 120 )

Teema: Kärgperendus on eelmise perekonna suhtes kka väga ebaõiglane

Postitas:

Miks ei eeldata hoopis, et saadetakse pilte kuidas rattaga sõidab, legosid laob või mida iganes. Võib olla tahetakse kinnitada, et laps on hoitud ja ema ei pea muretsema?

Nimelt. Minu eksi üks naistest saatis pilte, kus eks ja laps tegid midagi toredat koos. Või kus tema lapsed ja minu laps mängisid koos. Mõlemad variandid olid minu poolt väga oodatud, sest eks on isana muidu väga… viisakalt öeldes, passiivne. Ja mängukaaslased kuluvad ikka ära.
Mul on ikka veel kahju, et nad eksiga ka lahku läksid. Mõnikord on mul eksist ka kahju, et ta ühtegi suhet pidada ei oska. Ja lapsest eriti, et tal selline isa on. Aga mis teha.

Lastekaitseametnik ütles omal ajal ohates, et ei saa sundida lapsega suhtlema lapsevanemat, kes seda teha ei taha. Samas sunnitakse küll vanematega kohtuma neid lapsi, kes ise neid näha ei taha.

+13
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 14.07 08:05; 14.07 08:46; 14.07 09:35; 14.07 10:14; 15.07 10:43; 24.07 09:50; 26.07 16:23; 26.07 16:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kuulun ka nende kilda, kes ei pea põhisüüdlaseks uut naist ega kärgperendust üleüldiselt. Oma laste isa peale näitan küll näpuga.
Lugu oli järgmine:
Kahe lapsega perekond, õnnelik pereelu ja siis äkki šokk – mehel paar aastat armuke olnud. Õnnelik abielu osutus ootamatult faršiks. Lahutus ja sellejärgne varajagamine muutusid ootamatult keerulisteks, muidu nii hoolitsev mees ja isa oli äkki täiega küüned enda poole, üritas isegi minu abielueelset vara osaliselt endale saada. Ei teagi, kuidas ta mõneks ajaks nii meeleheitlikuks ja rahaahneks muutus, küllap lahutus oli ka talle omamoodi šokk. Tema ju tegelikult lahutada ei tahtnudki, see oli minu soov. Asi läks nii karmiks, et pidin juba kohtutee ette võtma, aga siis sekkusid ootamatult mehe vanemad, kes vormistasid suurema osa oma varast meie laste nimele (omavahelise klausliga, et see katab ära makstava elatise ja laste isa tulevikus võimalikud hoolduskulud – hästi katab, muide) oma maja määrasid testamendiga mehele, öeldes, et kui too seda mõttetut ja naeruväärset kemplemist ei lõpeta, siis muudavad testamenti ja ülejäänu jääb ka lastele, nii et poeg jääb tühjade pihkudega. See oli vanemate poolt väga karm samm, aga mõjus rahustavalt. Ka minu ja eksmehe suhteid see samm veidi klaaris, sest ma sõdisin vanemate plaanile alguses vastu ka, kuna minu meelest oli see nende poja, minu eksi, suhtes päris ebaõiglane. Eksmees seda nähes tunnistas, et ma tõesti ei ole rahaahne mõrd, põhimõtteliselt surusime kätt ja lahkusime praktiliselt sõpradena.
Mina jäin elama omaenda majja, laste isa kolis armukese juurde. Kokkuleppe kohaselt mingit elatist küsima ei hakanud, ei oleks tegelikult muidu ka küsinud, sest mul ei ole puudust, pole kunagi olnud. Tegelikult poleks eksmehel ka maksmisega probleeme olnud, aga ta vanemad kartsid, et kiusu pärast ta jätab oma kohustused unarusse ja rahaasjad peavad ikkagi klaarid olema. Nii, rahaasjad korras, suhted said ka ilusasti silutud, igalt poolt, hakkame aga elama. Kõik muidu korras, aga mida ei ole – isa lastele. Nad kohtusid põhimõtteliselt ainult laste isa vanematekodus, igasugu erinevatel tähtpäevadel ja üritustel, vahel väga harva olin ka mina kohal, kui kutsuti. Laste sünnipäevad on lähestikku, seega vanavanemad palusid, et ehk teeme ühise sünnipäevapeo ka nende juures, kõigiga koos. Nii tegimegi. Eksmehe uue naisega mul enam mingeid pingeid ei olnud, sest nägin, kuidas ta üritas isa ja lapsi uuesti lähedasemaks muuta. Sain seega aru, et kogu suhtluse jahenemise võti ongi eksmehes endas. Ja sellel peol sain ka kinnituse. Kingitusi avades oli näha, et laste isa jaoks oli pakkides sisalduv üllatuseks. Kui ma pärast köögis toiduga toimetasin, siis nad sattusid uue naisega sinna lähedusse vaidlema. Eksmees küsis, et miks selline kummaline kingivalik ja uus naine vastas, et sellepärast, kuna ta teadis, et see on mõlema lapse soov (veidi varustust uue hobi tarbeks, väga hästi läbimõeldud kingitus oli). Laste isa porises midagi, mille peale ta naine ütles täiesti tõsiselt, et tal ei ole midagi lastega tegelemise vastu, ta võib nende jaoks kingitusi valida, aga et lastega koos olemine on siiski mehe asi ja oleks aeg seda ka lõpuks tegema hakata. Et uus hobi võikski olla see, mida nad võiks koos harrastada.
Mina olin päris liigutatud, aga laste isa ütles, et ta pole huvitatud. Ja nii jäigi. Lapsed kohtusid isaga vanavanemate juures, said tähtpäevadel väga toredaid kingitusi. Ja kõik. Eksmees võis vahel harva mingi teema pärast mulle helistada, lastele mitte kunagi.
Lapsed kasvasid suureks, eksmees läks naisest lahku ja kolis hoopis välismaale, laste isapoolsed vanavanemad surid lühikese vahega. Nende matustel lapsed kohtusid isaga, paar aastat polnud kordagi näinud ega kuulnud. Noorem laps ütles hiljem, et oli väga veider isa matustel näha, sest tema mõtetes oli hoopis isa surnud, mitte vanavanemad, ja olevat väga sürreaalne vaatepilt näha “surnut” haudade vahel kõndimas.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palun saa üle. Kaua võib jahuda, neid teemasi siin palju. Loe läbi ja lisa oma hala sinna.

Aga sina loe neid teemasid, mis sulle huvi pakuvad. Minu jaoks on just minu teema tähtis, sest puudutab mind isiklikult. Sulle on see järjekordne tüütus, aga minu jaoks väga valus asi. Sina ei pea seda lugema, veel vähem oma arvamust avaldama.

Tee siis hooldus 50/50, mis sa arvad, et armastust kerjates oleks te elu ilusam. Läks tuksi kooselu, siis läks. Las uus naine kantseldab siis pool aega lapsi. Või vii iga nädalavahetus lapsed neile. Mine välja, pidutse, leia endale ka elu, ega sa ainult lastele ela. Oled naine, naudi elu.

Ole hea ja mõtle enne kui mingit jama suust välja hakkad ajama. Milles lapsed süüdi on??? Ma ei viiks elus oma lapsi kättemaksuks kellelegi kantseldada. Jah, ma olen naine ja mul on oma elu aga solgutada lapsi, sest mees maha jättis, viia neid kuskile, kus neid ei taheta ja neil pole hea …ei iial. Lapsed kannatavad ka isa käitumise pärast ja see veel puudub, et ema neile lisa kannatusi põhjustaks.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina emana tahaksin eelkõige teada, et mu laps on sellel ajal hoitud ja ta ei pea tunduma tõrjumist, kui ta isa uue naisega aega koos veedab.

Ma ei ole kogu teemat viitsinud läbi lugeda, tulin kohe siia viimasele lehele. Mina olen sellega täiega nõus! Mind emana ei lükka “troonilt” keegi mitte mingi jõuga. Eales! Seega olen oma positsioonis kindel. Küll aga hoolin ma oma lapsest ja tahan, et ka minust eemal olles on laps lisaks hoitusele ka armastatud. Ja kui laps ise kiindumust kellegi suhtes üles näitab, siis on ju kõik väga hästi!
Minu arvates on suur õnn, kui vanemate lahku minnes saab laps katkise pere asemel kaks uut peret! See ei tähenda kohe, et mõlemal vanemal on uued kaaslased. Minu definitsiooni kohaselt on 1 vanem ja laps(ed) ka pere – mitte poolik pere nagu mõned ütlevad ja arvavad.

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.07 18:22; 26.07 18:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palun saa üle. Kaua võib jahuda, neid teemasi siin palju. Loe läbi ja lisa oma hala sinna.

Aga sina loe neid teemasid, mis sulle huvi pakuvad. Minu jaoks on just minu teema tähtis, sest puudutab mind isiklikult. Sulle on see järjekordne tüütus, aga minu jaoks väga valus asi. Sina ei pea seda lugema, veel vähem oma arvamust avaldama.

Tee siis hooldus 50/50, mis sa arvad, et armastust kerjates oleks te elu ilusam. Läks tuksi kooselu, siis läks. Las uus naine kantseldab siis pool aega lapsi. Või vii iga nädalavahetus lapsed neile. Mine välja, pidutse, leia endale ka elu, ega sa ainult lastele ela. Oled naine, naudi elu.

Mõttetu soovitus. Arvad, et uus naine tahab neid lapsi oma kodus näha? Vaevalt küll, niisiis rumal ja pahatahtlik laste suhtes sellist lahendit soovitada.
Mõnikord lihtsalt läheb NII. Soovitan leppida. Isa neid lapsi ei taha, aga ema on ju ikka tahtnud, muidu ju ei oleks sünnitanudki? Elatist maksab, väga hästi siis ju. Leia endale uus mees, kes su lapsi aktsepteerib ja neist hoolib ja loomulikuna võtab, ja mine palun eluga edasi.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 25.07 16:18; 25.07 18:36; 25.07 20:48; 29.07 14:40; 29.07 15:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina emana tahaksin eelkõige teada, et mu laps on sellel ajal hoitud ja ta ei pea tunduma tõrjumist, kui ta isa uue naisega aega koos veedab.

Ma ei ole kogu teemat viitsinud läbi lugeda, tulin kohe siia viimasele lehele. Mina olen sellega täiega nõus! Mind emana ei lükka “troonilt” keegi mitte mingi jõuga. Eales! Seega olen oma positsioonis kindel. Küll aga hoolin ma oma lapsest ja tahan, et ka minust eemal olles on laps lisaks hoitusele ka armastatud. Ja kui laps ise kiindumust kellegi suhtes üles näitab, siis on ju kõik väga hästi!

Minu arvates on suur õnn, kui vanemate lahku minnes saab laps katkise pere asemel kaks uut peret! See ei tähenda kohe, et mõlemal vanemal on uued kaaslased. Minu definitsiooni kohaselt on 1 vanem ja laps(ed) ka pere – mitte poolik pere nagu mõned ütlevad ja arvavad.

Olen sada protsenti nõus!

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.07 16:32; 26.07 10:50; 26.07 12:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Isa neid lapsi ei taha, aga ema on ju ikka tahtnud, muidu ju ei oleks sünnitanudki?

Isa tahtis väga neid lapsi, need olid talle kalleimad maailmas. Aga kui ilmub uus naine, siis ei tule enam lapsed meelde. Kui naised nii teeks, oleks hukkamõist taevani, aga mehed võivad oma eelmise perekonna sujuvalt ära unustada ja nullist alustada täpselt siis, kui endale sobib. Vastik silmakirjalikkus ja arengumaa mentaliteet valitseb siin ikka edasi. Arenenud riikides ei soovi ükski uus naine sellist meest, aga meil aitab uus naine igati kaasa, et lapsed võimalikult vähe isa elus figureeriksid. Nõme.

+8
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 19 korda. Täpsemalt 13.07 11:13; 13.07 11:40; 13.07 12:05; 13.07 12:16; 13.07 12:28; 13.07 18:56; 13.07 20:53; 14.07 07:44; 14.07 08:43; 14.07 09:37; 14.07 10:05; 14.07 14:27; 14.07 20:14; 14.07 21:39; 25.07 16:40; 25.07 19:18; 26.07 07:16; 26.07 12:11; 26.07 12:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Isa neid lapsi ei taha, aga ema on ju ikka tahtnud, muidu ju ei oleks sünnitanudki?

Isa tahtis väga neid lapsi, need olid talle kalleimad maailmas. Aga kui ilmub uus naine, siis ei tule enam lapsed meelde. Kui naised nii teeks, oleks hukkamõist taevani, aga mehed võivad oma eelmise perekonna sujuvalt ära unustada ja nullist alustada täpselt siis, kui endale sobib. Vastik silmakirjalikkus ja arengumaa mentaliteet valitseb siin ikka edasi. Arenenud riikides ei soovi ükski uus naine sellist meest, aga meil aitab uus naine igati kaasa, et lapsed võimalikult vähe isa elus figureeriksid. Nõme.

Et uued naised mehe lapsi ei salli, sel võib olla mitu põhjust. Üks neist kindlasti raha, mis mees laste toetuseks ära peab maksma (ja uus naine samal ajal rohkem peresse panustama). Võib-olla ei oska lapsed külas olles käituda, ka see ei meeldi uutele naistele. Võimalusi on palju.
Kui laste isa aga lapsed niiöelda ära unustab, siis ei olegi enam teha midagi. Raha saad nõuda, suhtlemist nõuda ei saa.

+5
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 25.07 16:18; 25.07 18:36; 25.07 20:48; 29.07 14:40; 29.07 15:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Et uued naised mehe lapsi ei salli, sel võib olla mitu põhjust. Üks neist kindlasti raha, mis mees laste toetuseks ära peab maksma (ja uus naine samal ajal rohkem peresse panustama). Võib-olla ei oska lapsed külas olles käituda, ka see ei meeldi uutele naistele. Võimalusi on palju.
Kui laste isa aga lapsed niiöelda ära unustab, siis ei olegi enam teha midagi. Raha saad nõuda, suhtlemist nõuda ei saa.

Jaa, jumala selge kõik. Uus naine ei soovi midagi vanadest lastest teada ja mees võtab sellest õppust. Palju õnne teie suures suhtlemises. Aga mina soovin oma laste eest siiski ka elatist saada.

0
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 19 korda. Täpsemalt 13.07 11:13; 13.07 11:40; 13.07 12:05; 13.07 12:16; 13.07 12:28; 13.07 18:56; 13.07 20:53; 14.07 07:44; 14.07 08:43; 14.07 09:37; 14.07 10:05; 14.07 14:27; 14.07 20:14; 14.07 21:39; 25.07 16:40; 25.07 19:18; 26.07 07:16; 26.07 12:11; 26.07 12:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Et uued naised mehe lapsi ei salli, sel võib olla mitu põhjust. Üks neist kindlasti raha, mis mees laste toetuseks ära peab maksma (ja uus naine samal ajal rohkem peresse panustama). Võib-olla ei oska lapsed külas olles käituda, ka see ei meeldi uutele naistele. Võimalusi on palju.

Kui laste isa aga lapsed niiöelda ära unustab, siis ei olegi enam teha midagi. Raha saad nõuda, suhtlemist nõuda ei saa.

Jaa, jumala selge kõik. Uus naine ei soovi midagi vanadet lastest teada ja mees võtab sellest õppust. Palju õnne teie suures suhtlemises. Aga mina soovin oma laste eest siiski ka elatist saada.

Aga sa saadki ju, elatist. Vähemalt nii sa teemat algatades kirjutad. Tundub aga nii, et isegi kui isa elatist ei maksaks, ei tahaks uus naine neist lastest midagi teada.
Igaühel on õigus oma arvamusele. Uue naise jaoks on lapsed võõrad, aga sealjuures ta kahjuks unustab, et tema oli perelõhkuja (koos mehega muidugi). Oleks sul olukord, kus sina oled pere lõhkunud, mehe kodust välja visanud ja siis ootad rahalaevu ja lastega suhtlemist, siis ma tegelikult saaksin sellest uuest naisest isegi aru.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 25.07 16:18; 25.07 18:36; 25.07 20:48; 29.07 14:40; 29.07 15:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks peab üldse niimoodi üldistama – uued naised seda ja teist? Iga inimene ja iga lugu on erinev, ei ole see 100% nii et kui oled uus naine, siis eelmise pere lapsi ei salli, samamoodi nagu eksnaised ei ole 100% alati inglid, kellega on halvasti käitutud. Siin samas on ju lugusid kirjutatud, kus uued naised on väga hea meelega mehe laste eest hoolitsenud ja ka meest tõuganud lastega rohkem tegema. Teemaalgataja võiks piirduda oma suhtest rääkimisega mitte laiendada seda kogu inimkonna peale oma pimedas vihas.

+6
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.07 08:35; 14.07 08:55; 26.07 06:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja võiks piirduda oma suhtest rääkimisega mitte laiendada seda kogu inimkonna peale oma pimedas vihas.

Jaa, eks olukordi ole erinevaid. Aga nagu olen tuttavate pealt näinud, minu olukord pole nii erandlik midagi. See on tavaline, et mehed alustavad oma elu nagu nullist uue naisega ja need uued naised teevad ka kõik selle nimel, et mees eelmistele lastele midagi ei maksaks ja kogu oma vana elu unustaks. Kui pimedast vihast rääkida, siis eks sa oleks ise ka pahane sellises olukorras. Seni kui oled uus naine paremas positsioonis või pole üldse sellist probleemi, siis on muidugi hea siin vahutada ja teisi hukka mõista.

+3
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 19 korda. Täpsemalt 13.07 11:13; 13.07 11:40; 13.07 12:05; 13.07 12:16; 13.07 12:28; 13.07 18:56; 13.07 20:53; 14.07 07:44; 14.07 08:43; 14.07 09:37; 14.07 10:05; 14.07 14:27; 14.07 20:14; 14.07 21:39; 25.07 16:40; 25.07 19:18; 26.07 07:16; 26.07 12:11; 26.07 12:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes sulle ütleb, et uued naised on alati paremas positsioonis? Mina olen kohanud oma tutvusringkonnas kahte “uut naist”, kes peavad tunduvalt rohkem ühisesse eelarvesse panustama, kui mehed seda saavad. Sest järsku, peale lahkuminekut, on lastele tekkinud eriti kallid trennid ja muud vältimatud väljaminekud juurde. Mille kibestunud ja maha jäänud eks käsib mehel kinni maksta. Ühel juhul oli kusjuures, eksnaine see, kes lahkumineku algatas aga oma uus suhe praeguseks läbi. Sellest on juba kolm aastat aga ikka sama jama käib. Eelmise kooselu lapsed on mõlemas peres teretulnud ja suheldakse tihedalt. Teise pere lapsed tulevad mehe juurde tihti näljastena, kuna “kodus polnud midagi süüa”!?. Samas teades, mis raha emale üle kantakse, siis tekkib küsimus, mis tema sellega teeb!?!. Pangalaenu pole, ahiküttega korter jne. Kui võtta arvesse veel, et ema peaks ka nagu panustama, siis peaksid need lapsed sööma nagu kuningad. Aga eks jah asjad on nagu on. Ja niikaua, kuni osapooled üksteisega ausad ei ole ja viha ja ussitamine käib, niikaua kannatavad lapsed ja tihti ka uued kaaslased. Nii et ka sellised variandid on olemas.

+4
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.07 16:32; 26.07 10:50; 26.07 12:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes sulle ütleb, et uued naised on alati paremas positsioonis? Mina olen kohanud oma tutvusringkonnas kahte “uut naist”, kes peavad tunduvalt rohkem ühisesse eelarvesse panustama, kui mehed seda saavad. Sest järsku, peale lahkuminekut, on lastele tekkinud eriti kallid trennid ja muud vältimatud väljaminekud juurde. Mille kibestunud ja maha jäänud eks käsib mehel kinni maksta. Ühel juhul oli kusjuures, eksnaine see, kes lahkumineku algatas aga oma uus suhe praeguseks läbi. Sellest on juba kolm aastat aga ikka sama jama käib. Eelmise kooselu lapsed on mõlemas peres teretulnud ja suheldakse tihedalt. Teise pere lapsed tulevad mehe juurde tihti näljastena, kuna “kodus polnud midagi süüa”!?. Samas teades, mis raha emale üle kantakse, siis tekkib küsimus, mis tema sellega teeb!?!. Pangalaenu pole, ahiküttega korter jne. Kui võtta arvesse veel, et ema peaks ka nagu panustama, siis peaksid need lapsed sööma nagu kuningad. Aga eks jah asjad on nagu on. Ja niikaua, kuni osapooled üksteisega ausad ei ole ja viha ja ussitamine käib, niikaua kannatavad lapsed ja tihti ka uued kaaslased. Nii et ka sellised variandid on olemas.

Jah, eks igasuguseid olukordi on. Aga neid juhtumeid, kus ema kasseerib raha, aga lastele süüa ei anna, on ikka päris vähe nende teiste olukordadega võrreldes. Kus ema annab lastele kogu oma raha ja aja, mees viskab heal juhul paarsada eurot ja sellega on tema arust kogu ta panus antud. Rohkem ärgu tülitatagu.

+5
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 19 korda. Täpsemalt 13.07 11:13; 13.07 11:40; 13.07 12:05; 13.07 12:16; 13.07 12:28; 13.07 18:56; 13.07 20:53; 14.07 07:44; 14.07 08:43; 14.07 09:37; 14.07 10:05; 14.07 14:27; 14.07 20:14; 14.07 21:39; 25.07 16:40; 25.07 19:18; 26.07 07:16; 26.07 12:11; 26.07 12:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teise pere lapsed tulevad mehe juurde tihti näljastena, kuna “kodus polnud midagi süüa”!?. Samas teades, mis raha emale üle kantakse, siis tekkib küsimus, mis tema sellega teeb!?!.

Haha, vana hea. See “kodus polnud midagi süüa” võib tähendada mitut erinevat asja, viimaseks variandiks pakun seda, et sõna otseses mõttes ei ole ühtegi söödavat asja. Lapse jaoks tühi külmkapp on tavaliselt selline, kust puudub tema jaoks hea-parem kraam, aga on olemas kõike muud. Näiteks eelmise päeva õhtusöök, mida lapsed saaksid peale kooli soojendada, aga ei viitsi ja võib-olla ei ole tegu nende lemmiktoiduga.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes sulle ütleb, et uued naised on alati paremas positsioonis? Mina olen kohanud oma tutvusringkonnas kahte “uut naist”, kes peavad tunduvalt rohkem ühisesse eelarvesse panustama, kui mehed seda saavad. Sest järsku, peale lahkuminekut, on lastele tekkinud eriti kallid trennid ja muud vältimatud väljaminekud juurde. Mille kibestunud ja maha jäänud eks käsib mehel kinni maksta. Ühel juhul oli kusjuures, eksnaine see, kes lahkumineku algatas aga oma uus suhe praeguseks läbi. Sellest on juba kolm aastat aga ikka sama jama käib. Eelmise kooselu lapsed on mõlemas peres teretulnud ja suheldakse tihedalt. Teise pere lapsed tulevad mehe juurde tihti näljastena, kuna “kodus polnud midagi süüa”!?. Samas teades, mis raha emale üle kantakse, siis tekkib küsimus, mis tema sellega teeb!?!. Pangalaenu pole, ahiküttega korter jne. Kui võtta arvesse veel, et ema peaks ka nagu panustama, siis peaksid need lapsed sööma nagu kuningad. Aga eks jah asjad on nagu on. Ja niikaua, kuni osapooled üksteisega ausad ei ole ja viha ja ussitamine käib, niikaua kannatavad lapsed ja tihti ka uued kaaslased. Nii et ka sellised variandid on olemas.

Jah, eks igasuguseid olukordi on. Aga neid juhtumeid, kus ema kasseerib raha, aga lastele süüa ei anna, on ikka päris vähe nende teiste olukordadega võrreldes. Kus ema annab lastele kogu oma raha ja aja, mees viskab heal juhul paarsada eurot ja sellega on tema arust kogu ta panus antud. Rohkem ärgu tülitatagu.

Loomulikult. Mina räägin olukordadest, kus isa kompenseerib emale kahe lapse pealt 800-1000 eurot kuus. Kusjuures isa maksab ära kindlasti üle poole oma palgast. Lisaks viibivad lapsed päris tihti isa juures.

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.07 16:32; 26.07 10:50; 26.07 12:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loomulikult. Mina räägin olukordadest, kus isa kompenseerib emale kahe lapse pealt 800-1000 eurot kuus. Kusjuures isa maksab ära kindlasti üle poole oma palgast. Lisaks viibivad lapsed päris tihti isa juures.

Tore, aga sellised mehed on siiski erandid, olgem ausad.

+6
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 19 korda. Täpsemalt 13.07 11:13; 13.07 11:40; 13.07 12:05; 13.07 12:16; 13.07 12:28; 13.07 18:56; 13.07 20:53; 14.07 07:44; 14.07 08:43; 14.07 09:37; 14.07 10:05; 14.07 14:27; 14.07 20:14; 14.07 21:39; 25.07 16:40; 25.07 19:18; 26.07 07:16; 26.07 12:11; 26.07 12:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole erandid. Enamus lahuselavaid mehi, keda mina tean, maksavad oma lastele täiel määral elatist (sugugi mitte sellepärast, et neil seda va puru jubedalt ülearu oleks) ja käivad lastega sageli läbi. Minu lapsed käisid kuus aastat kahel õhtul nädala sees ja nädalavahetusel kahel kuus minu juures, seni kuni ma autot pidada jaksasin. Nüüd, kus ise bussiga tulevad-lähevad, käivad harvem. Ja kaebavad alati tühja kõhtu ja virisevad alati minu pakutava toidu üle, kui see just makaronid ei ole. Laste asi.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.07 07:02; 14.07 07:16; 23.07 10:54; 26.07 15:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mina soovin oma laste eest siiski ka elatist saada.

Kas see ei peaks olema “laste jaoks”, mitte “laste eest”?
Ja kui suured inimesed omavahel kokkuleppele ei jõua, siis tuleb asja arutada kohtus.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 14.07 08:05; 14.07 08:46; 14.07 09:35; 14.07 10:14; 15.07 10:43; 24.07 09:50; 26.07 16:23; 26.07 16:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks peab üldse niimoodi üldistama – uued naised seda ja teist? Iga inimene ja iga lugu on erinev, ei ole see 100% nii et kui oled uus naine, siis eelmise pere lapsi ei salli, samamoodi nagu eksnaised ei ole 100% alati inglid, kellega on halvasti käitutud. Siin samas on ju lugusid kirjutatud, kus uued naised on väga hea meelega mehe laste eest hoolitsenud ja ka meest tõuganud lastega rohkem tegema. Teemaalgataja võiks piirduda oma suhtest rääkimisega mitte laiendada seda kogu inimkonna peale oma pimedas vihas.

Üldistused on tõesti nõmedad.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 14.07 08:05; 14.07 08:46; 14.07 09:35; 14.07 10:14; 15.07 10:43; 24.07 09:50; 26.07 16:23; 26.07 16:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teise pere lapsed tulevad mehe juurde tihti näljastena, kuna “kodus polnud midagi süüa”!?. Samas teades, mis raha emale üle kantakse, siis tekkib küsimus, mis tema sellega teeb!?!.

Haha, vana hea. See “kodus polnud midagi süüa” võib tähendada mitut erinevat asja, viimaseks variandiks pakun seda, et sõna otseses mõttes ei ole ühtegi söödavat asja. Lapse jaoks tühi külmkapp on tavaliselt selline, kust puudub tema jaoks hea-parem kraam, aga on olemas kõike muud. Näiteks eelmise päeva õhtusöök, mida lapsed saaksid peale kooli soojendada, aga ei viitsi ja võib-olla ei ole tegu nende lemmiktoiduga.

Oojaaaa! Jätsin oma 7-aastase õhtul üksi koju, oli vaja mingile üritusele minna. Mul on külmkapp ALATI toitu täis – on mida soojendada (enamasti mitut sorti), on sügavkülmikus pelmeene, friikaid jms ning 7-aastasele jätsin alati ka midagi sellist, mida kiirelt haarata: viinereid või pihve või kohukesi. Laps nägi, et naabrid grillivad (ja grill-liha on üks ta lemmikuid), marssis kohale, ütles, et on üksi kodus ja mitte midagi süüa pole.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.07 18:22; 26.07 18:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Samas teades, mis raha emale üle kantakse, siis tekkib küsimus, mis tema sellega teeb!?!. Pangalaenu pole, ahiküttega korter jne.

Kogub äkki, et mugavustega korter soetada?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tead see oleneb väga palju sellest isast. Mõni ei lase end mõjutada uuest naisest ja ei jää oma lapsega võõraks. Meil nii oli. Mõlemal uued kaaslased ja lapsedki, aga laps ja isa suhtlevad täpselt sama tihti, kui oli see siis, kui isal veel uut naist koos lapsega polnud. Lollitas see naine vahepeal küll, et üritas intriige punuda jne mis plaanid tal olid. Ta plaanid ei õnnestunud igatahes ja nüüd on nad lahus, laps ja isa ikka samamoodi koos, nagu varem.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tead see oleneb väga palju sellest isast. Mõni ei lase end mõjutada uuest naisest ja ei jää oma lapsega võõraks. Meil nii oli. Mõlemal uued kaaslased ja lapsedki, aga laps ja isa suhtlevad täpselt sama tihti, kui oli see siis, kui isal veel uut naist koos lapsega polnud. Lollitas see naine vahepeal küll, et üritas intriige punuda jne mis plaanid tal olid. Ta plaanid ei õnnestunud igatahes ja nüüd on nad lahus, laps ja isa ikka samamoodi koos, nagu varem.

Ja sina rõõmustad, et lapse isa uuest naisest lahus on? Äkki sinu lapse pärast mindigi lahku?
Lisaks lause, et “… nüüd on nad lahus, laps ja isa ikka samamoodi koos, nagu varem”- mis on samamoodi? Lähevad vanemad lahku, rikub see lapse elu igal juhul ära. Jutt, et siis on lapsel kaks armastavat perekonda, on ausalt öeldes süüdimatu jutt. Kõik võimalused juurtetuks inimeseks kasvada on aga küll.

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 25.07 16:18; 25.07 18:36; 25.07 20:48; 29.07 14:40; 29.07 15:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja sina rõõmustad, et lapse isa uuest naisest lahus on? Äkki sinu lapse pärast mindigi lahku?

Äkki? Aga see ei pruukinud nii olla ju üldse. Ja kui oli, siis oli see igal juhul tolle naise süü, mitte LAPSE? Kui lapsega suhtlemise pärast tekib mõnel inimesel viha ja tüli,. siis on see väga haige värk ikka. Ja lahkuminek loomulik. Mina rõõmustamist välja ei lugenud. Konstanteeringu küll.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 13.07 12:07; 14.07 10:41; 14.07 11:22; 14.07 13:52; 29.07 14:45; 29.07 16:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja sina rõõmustad, et lapse isa uuest naisest lahus on? Äkki sinu lapse pärast mindigi lahku?

Äkki? Aga see ei pruukinud nii olla ju üldse. Ja kui oli, siis oli see igal juhul tolle naise süü, mitte LAPSE? Kui lapsega suhtlemise pärast tekib mõnel inimesel viha ja tüli,. siis on see väga haige värk ikka. Ja lahkuminek loomulik. Mina rõõmustamist välja ei lugenud. Konstanteeringu küll.

Jaa, ikka on naised süüdi, mitte lapsed. Minu isiklik kogemus on see, et oma kodus taluda last, kes ei oska käituda, on kohutav. Last, kes sorib sahtlites, hüppab voodis, keelde ignoreerib jne. Meie pere lahendus oli see, et meie koju mees seda last enam ei too, kohtub temaga oma vanematekodus ja kui laps on paar päeva siinkandis, siis laps ka ööbib mehe vanematekodus. Hea lahendus kõigile.

+2
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 25.07 16:18; 25.07 18:36; 25.07 20:48; 29.07 14:40; 29.07 15:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja sina rõõmustad, et lapse isa uuest naisest lahus on? Äkki sinu lapse pärast mindigi lahku?

Äkki? Aga see ei pruukinud nii olla ju üldse. Ja kui oli, siis oli see igal juhul tolle naise süü, mitte LAPSE? Kui lapsega suhtlemise pärast tekib mõnel inimesel viha ja tüli,. siis on see väga haige värk ikka. Ja lahkuminek loomulik. Mina rõõmustamist välja ei lugenud. Konstanteeringu küll.

Jaa, ikka on naised süüdi, mitte lapsed. Minu isiklik kogemus on see, et oma kodus taluda last, kes ei oska käituda, on kohutav. Last, kes sorib sahtlites, hüppab voodis, keelde ignoreerib jne. Meie pere lahendus oli see, et meie koju mees seda last enam ei too, kohtub temaga oma vanematekodus ja kui laps on paar päeva siinkandis, siis laps ka ööbib mehe vanematekodus. Hea lahendus kõigile.

Issand, see on jälle see hull siia kommenteerima tulnud, kes mitmeski teemas väitnud, kuidas ta ei luba mehe esimest last nende ühise lapse vennaks kutsuda…. ikka pole inimene üle saanud oma kibestumisest ja peab igas teemas oma tõde ja õigust taga ajama. Kõik on juba aru saanud, et sul on enesehinnanguga miskit väga viltu, et sa seda mehe esimest last nii väga vihkad.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.07 15:36; 29.07 16:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja sina rõõmustad, et lapse isa uuest naisest lahus on? Äkki sinu lapse pärast mindigi lahku?

Äkki? Aga see ei pruukinud nii olla ju üldse. Ja kui oli, siis oli see igal juhul tolle naise süü, mitte LAPSE? Kui lapsega suhtlemise pärast tekib mõnel inimesel viha ja tüli,. siis on see väga haige värk ikka. Ja lahkuminek loomulik. Mina rõõmustamist välja ei lugenud. Konstanteeringu küll.

Jaa, ikka on naised süüdi, mitte lapsed. Minu isiklik kogemus on see, et oma kodus taluda last, kes ei oska käituda, on kohutav. Last, kes sorib sahtlites, hüppab voodis, keelde ignoreerib jne. Meie pere lahendus oli see, et meie koju mees seda last enam ei too, kohtub temaga oma vanematekodus ja kui laps on paar päeva siinkandis, siis laps ka ööbib mehe vanematekodus. Hea lahendus kõigile.

Jah, on selliseid lapsi, mis tahes põhjusel nad ka nii käituvad. Järelikult on mingi probleem. Ja keegi pole öelnud, et probleemse lapsega lihtne on, tema vanemad samuti näevad vaeva. Tekib küsimus, et aga miks sina peaks? Vastus lihtne: sina, /eeldan, et sa polnud mehele minnes verinoor selline alla 20-ne just) teadlikult olid nõud elama mehega, kellel olid lapsed. Midagi polegi parata, sellisel puhul ongi elu natukene keerulisem, kui muidu oleks. Sinu asi polegi seda last pidevalt hoida ega kasvatada, aga just toetada oma meest ehk selle lapse isa. Sa oled osa kärjest.

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 13.07 12:07; 14.07 10:41; 14.07 11:22; 14.07 13:52; 29.07 14:45; 29.07 16:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja sina rõõmustad, et lapse isa uuest naisest lahus on? Äkki sinu lapse pärast mindigi lahku?

Äkki? Aga see ei pruukinud nii olla ju üldse. Ja kui oli, siis oli see igal juhul tolle naise süü, mitte LAPSE? Kui lapsega suhtlemise pärast tekib mõnel inimesel viha ja tüli,. siis on see väga haige värk ikka. Ja lahkuminek loomulik. Mina rõõmustamist välja ei lugenud. Konstanteeringu küll.

Jaa, ikka on naised süüdi, mitte lapsed. Minu isiklik kogemus on see, et oma kodus taluda last, kes ei oska käituda, on kohutav. Last, kes sorib sahtlites, hüppab voodis, keelde ignoreerib jne. Meie pere lahendus oli see, et meie koju mees seda last enam ei too, kohtub temaga oma vanematekodus ja kui laps on paar päeva siinkandis, siis laps ka ööbib mehe vanematekodus. Hea lahendus kõigile.

Jah, on selliseid lapsi, mis tahes põhjusel nad ka nii käituvad. Järelikult on mingi probleem. Ja keegi pole öelnud, et probleemse lapsega lihtne on, tema vanemad samuti näevad vaeva. Tekib küsimus, et aga miks sina peaks? Vastus lihtne: sina, /eeldan, et sa polnud mehele minnes verinoor selline alla 20-ne just) teadlikult olid nõud elama mehega, kellel olid lapsed. Midagi polegi parata, sellisel puhul ongi elu natukene keerulisem, kui muidu oleks. Sinu asi polegi seda last pidevalt hoida ega kasvatada, aga just toetada oma meest ehk selle lapse isa. Sa oled osa kärjest.

Just, eelmisele kommenteerijale lisaks rõhutan ka mina, et uus naine on OSA KÄRGPEREKONNAST, kuid mitte TÄHTSAIM OSA.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.07 15:36; 29.07 16:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ok

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 120 )


Esileht Pereelu ja suhted Kärgperendus on eelmise perekonna suhtes kka väga ebaõiglane

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.