Esileht Pereelu ja suhted kärgperenduse teemad

Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )

Teema: kärgperenduse teemad

Postitas:

ma tahaks niisama arutleda – kui lugeda teemasid, siis pigem soovitatakse probleemide korral nö anda endale võimalus õnnelik olla ja minna eluga edasi kui et lappida kooselu. ja samas on siin tohutult teemasid (ok, siin mehed eriti ei kirjuta, aga nt delfist saab pidevalt lugeda soolaseid väljendeid lapsega naiste suunas), kus kas mees või naine ei salli eelmise kooselu lapsi. miks pooldatakse nii kergelt lahkuminekut kui tulevik on suures osas sama või veel hullem? et kui enne tülitsesid ema -isa omavahel, siis selles uues peres tihti tülitsetakse justnimelt eelmise kooselu laste tõttu, vb isegi muid probleeme on vähem, sest lastega on nii palju tegemist, et muud probleemid jäävad tahaplaanile laste tõttu tülitsedes. lapsed muidugi ju tajuvad-kuulevad seda. kas ei peaks pingutama ikka kooselu nimel kui lapsed olemas, tundub, et kärgperendus on paljudele otsatu õnnetus? ise olen lastetu ja elanud kärgpere elu, kohutav enese allasurumine nö võõra vere nimel ka minu jaoks. uhke ma pole selle üle, aga tean, et tundsin nii ja see on tõde, mida pole mõtet enda eest varjata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.10 16:19; 05.10 15:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina arvan, et probleem on just selles, et liiga kergesti leitakse see uus kaaslane, kellega \”kärgpere elu elada\”. Kui see nii lihtne poleks, küll siis hakataks ka olemasoleva kooselu nimel rohkem tööd tegema.
Minu põhimõte on alati olnud – kui mehel on eelmisest suhtest laps(ed), siis mina teda ei taha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 02.10 16:33; 03.10 09:59; 03.10 19:40; 04.10 09:53; 05.10 10:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldistused, üldistused. Iga kärgpere on erinev, nagu ka iga \”tavapere\”. Meie kärgperes on kõik õnnelikumad kui eelmises elus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.10 17:03; 02.10 17:57; 03.10 21:34; 05.10 10:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sa ise oled lastetu?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

lahkuminekut soovitatakse ikka siis kui kirjeldusest on näha, et ühe või mõlema osapoole austus teise vastu on kadunud. kui ma loen mõne naise kirjeldust sellest, kuidas mees teda alandab, siis ma ei suuda kuidagi selle mehe paremaks muutumist uskuda. kui keegi kirjeldab, et kunagi oli suur armastus, aga nüüd on tööd nii palju ja lastega sebimist, et aega teineteise jaoks ei jää ja kirg on kadunud, siis ma muidugi ei soovita lahutust. see, mida teeb inimene peale lahutust, on juba teine teema. ja kui valitakse ennast alandanud mehe asemel lapsi ebameeldivaks pidav mees, siis see on ju traagika, et inimene mitu korda sarnasesse ämbrisse astub, aga eelneva lahutusega pole seal midagi pistmist.
lahutada ei maksa neil, kellel kindlasti kohe peab üks mees olema. ja kes siis on nõus ükskõikmillisega. siis ei ole tõesti vist suurt mõtet eelmisest lahku minna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Opusdei, küsisid vist laste kohta minult, sest teemaalgataja on öelnud, et on lastetu. Ei ole ma lastetu, mitu last on. Loomulikult tuleb ette pingeid ja tülisid, aga mitte rohkem, kui õnnelikus tavaperes. Vanematevaheline suhe on kõige alus, arvan ma.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.10 17:03; 02.10 17:57; 03.10 21:34; 05.10 10:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina arvan, et probleem on just selles, et liiga kergesti leitakse see uus kaaslane, kellega \”kärgpere elu elada\”. Kui see nii lihtne poleks, küll siis hakataks ka olemasoleva kooselu nimel rohkem tööd tegema.
Minu põhimõte on alati olnud – kui mehel on eelmisest suhtest laps(ed), siis mina teda ei taha.[/tsitaat]oi, ma mõtlesin ka nii 🙁 aga nüüd on meil eksmehed ja eksnaised ja lapsed ja…omavahel lapsi ei ole ega tule.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.10 18:01; 03.10 18:54; 03.10 23:13; 04.10 18:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui tulebki välja, nagu siinses teemas, isa on nunnutaja lapsele. uus naine ei ole nunnutaja.
kellel on siis õigus? kas võtta lahti teema, et mida teha vingujate ja targutajatega, kuidas nendega suhelda.
üks vanematest ei näe probleemi. temal polegi seda. teine vanem, isa naine aga näeb probleemi.
kuidas sellist asja lahendada? kummal on õigus?
minule nt keegi teine ei saa tulla ütlema, et mina olen nt nunnutaja. ma saadan selle inimese mõttes kuupeale ja kasvatan ikka oma last nagu arvan. kui aga sellised inimesed, hakkavad koos elama. siis üks vanem ütleb teisele et ta teeb valesti. mida siis see nunnutaja peaks tegema? muutma oma kasvatust, sest ta uus kaasa arvab teisiti?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil on mehega mõlemal eelnevast elust laps ning on ka ühised lapsed. Kõik lapsed elavad meil ja laste pinnalt ei ole meil ühtki tüli tekkinud. Ma ei näe ka põhjust, miks peaks neid tekkima.
Ma arvan, et see oleneb ikka sellest kuivõrd intelligentsed ja avatud ollakse. Piiratud ja rumalatele isikutele sellised kooselud kindlasti ei sobi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on kärgpere aga ma ei leia, et peaks netis koguaeg pasundama, et meie pereeluga on kõik väga hästi ning laste ja kasuisa vahel pole probleeme.
Halisevad need, kellel on probleeme ja nii tekibki teil ühekülgne aruaam.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
oi, ma mõtlesin ka nii 🙁 aga nüüd on meil eksmehed ja eksnaised ja lapsed ja…omavahel lapsi ei ole ega tule.[/tsitaat]
Mina mitte ei mõelnud, vaid ka tegin nii.
Ma olin pikka aega vallaline, abielludes mõned aastad üle 30, aga eluaeg on mulle olnud vastumeelsed oma naise-laste juurest jalga lasknud pereisad. Sellised olen kõige nende lähenemiskatsetega kohe pikalt saatnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 02.10 16:33; 03.10 09:59; 03.10 19:40; 04.10 09:53; 05.10 10:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mina mitte ei mõelnud, vaid ka tegin nii.
Ma olin pikka aega vallaline, abielludes mõned aastad üle 30, aga eluaeg on mulle olnud vastumeelsed oma naise-laste juurest jalga lasknud pereisad. Sellised olen kõige nende lähenemiskatsetega kohe pikalt saatnud.[/tsitaat]ja sa pole kordagi mõelnud, et jalga võib lasta vahel ka naine? ja mees jääb üksi

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.10 18:01; 03.10 18:54; 03.10 23:13; 04.10 18:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
ja sa pole kordagi mõelnud, et jalga võib lasta vahel ka naine? ja mees jääb üksi[/tsitaat]
See on ikka ülim haruldus, et naine hea mehe juurest jalga laseb, kui juba lapsedki olemas on. Enamasti on sel mehel siiski midagi viga, kui naine ta maha jätab ja pigem üksikemaks hakkab.
Ja lapsed jäävad ju ikkagi alles ka sel juhul, mina võõraid lapsi oma ellu ei taha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 02.10 16:33; 03.10 09:59; 03.10 19:40; 04.10 09:53; 05.10 10:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Armastatud mehe laps oleks võõras? Nojah, elu on lihtsam Sul muidugi …

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.10 17:03; 02.10 17:57; 03.10 21:34; 05.10 10:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

See on ikka ülim haruldus, et naine hea mehe juurest jalga laseb, kui juba lapsedki olemas on. Enamasti on sel mehel siiski midagi viga, kui naine ta maha jätab ja pigem üksikemaks hakkab.
Ja lapsed jäävad ju ikkagi alles ka sel juhul, mina võõraid lapsi oma ellu ei taha.[/tsitaat]elda omas mullis:) mitte see paha oleks. vahel äkki läheb naine mitte üksikemaks vaid teise mehega 🙂 kas selline mees siis ei vääri armastust? ei ole elu nii mustvalge, et ainult paha mehe juurest minnakse. vahel minnakse ja hea juurest. nojah, vahel on ka nii, et mis on igav ühele, see on hea teisele…selle viimase nimi on sobimine

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.10 18:01; 03.10 18:54; 03.10 23:13; 04.10 18:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
kas selline mees siis ei vääri armastust? [/tsitaat]
Miks mitte, ainult et kellegi teisega, mina tahan vaba meest, kellel pole mingeid \”endisi\” kohustusi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 02.10 16:33; 03.10 09:59; 03.10 19:40; 04.10 09:53; 05.10 10:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Miks mitte, ainult et kellegi teisega, mina tahan vaba meest, kellel pole mingeid \”endisi\” kohustusi.[/tsitaat]no selge see, arusaadav.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.10 18:01; 03.10 18:54; 03.10 23:13; 04.10 18:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina jàlle olen mòelnud et teatud vanuses on vàga raske leida ilma lasteta ja ilma kiiksudeta meest. Ikka enamusel on endine perekond.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina arvan, et probleem on just selles, et liiga kergesti leitakse see uus kaaslane, kellega \”kärgpere elu elada\”. Kui see nii lihtne poleks, küll siis hakataks ka olemasoleva kooselu nimel rohkem tööd tegema.
Minu põhimõte on alati olnud – kui mehel on eelmisest suhtest laps(ed), siis mina teda ei taha.[/tsitaat]
Mehel võivad lapsed olla ja naisel ka, pole mõtet olemasolevatele lisaks omavahel lapsi teha-siis pole ka kärgperet. Ei saa aru neist naistest, kes iga järgmise mehega kohe lapsi tegema kukuvad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]jeerum kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina jàlle olen mòelnud et teatud vanuses on vàga raske leida ilma lasteta ja ilma kiiksudeta meest. Ikka enamusel on endine perekond.[/tsitaat]
Mina jälle olen mõelnud, et kui endale kindlaks jääd, siis leiad ikka, mida soovid. Mina leidsin 33selt 5 aastat vanema mehe, kellel pole midagi \”endist\”.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 02.10 16:33; 03.10 09:59; 03.10 19:40; 04.10 09:53; 05.10 10:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tore, Sinul siis vedas. Mina jällegi tean päris mitut üle-neljakümnest väga toredat naist, kes ikka veel seda õiget ootavad. Üksinda. Mõned neist on juba kaheksakümne kanti.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.10 17:03; 02.10 17:57; 03.10 21:34; 05.10 10:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui mu mehe eks siin vastaks, ta ütleks ka, et tal kõik ok kärgperega, sest ega tema teadnud, mis meil toimus lapsega. uus mees on tal tossike, see laseb lapsel pähe istuda, seda kuidas mina ja tema eksmees kaklesime lapse tõttu ja khmm.. lapse kuuldes, ta ei tea. laps talle 100% ei rääkinud, sest ema oli karmi suhtumisega ja laps ei olnud temaga avameelne. mõtlete nüüd, et kama siis, aga kas tegelt on kama, kui su lapse isal on mitmes naine ja laps igaühe kodus ringi töllerdab? ise ma keelaks suhtluse hea meelega kui oma last nii ringi veetaks

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.10 16:19; 05.10 15:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil on mõlemal eelmisest elust lapsed ja ka omavahel laps. mingit laste pärast tülitsemist küll pole.pigem mõlemal on hea meel et teineteist leidsime. kahju muidugi, et mitte varem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )


Esileht Pereelu ja suhted kärgperenduse teemad

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.