Esileht Pereelu ja suhted Kärgperendusest naise silme käbi

Näitan 21 postitust - vahemik 31 kuni 51 (kokku 51 )

Teema: Kärgperendusest naise silme käbi

Postitas:

mina olin noor ja loll ja arvasin, et sellest et mehel eelmisest suhtest laps on pole midagi.

reaalsus on aga see et isa toob lapse siia pea iga nädalavahetus, meie lastega ta läbi ei saa, käituda ei oska, igavene ülbe tatikas on. ei meeldi ta ei mulle ega ka lastele. kui isale räägin, siis tema arust on kõik korras ja mina norin lapse kallal. see on lausa nagu nuhtlus!! suvel lähevad nad emaga õnneks paariks kuuks suvekodusse, siis vähemalt see aeg ei pea seda kiunumist kuulama.

+2
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.06 11:21; 30.06 11:36; 30.06 20:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina olin noor ja loll ja arvasin, et sellest et mehel eelmisest suhtest laps on pole midagi.

reaalsus on aga see et isa toob lapse siia pea iga nädalavahetus, meie lastega ta läbi ei saa, käituda ei oska, igavene ülbe tatikas on. ei meeldi ta ei mulle ega ka lastele. kui isale räägin, siis tema arust on kõik korras ja mina norin lapse kallal. see on lausa nagu nuhtlus!! suvel lähevad nad emaga õnneks paariks kuuks suvekodusse, siis vähemalt see aeg ei pea seda kiunumist kuulama.

Tüüpiline uue naise suhtumine. Nö vanad lapsed on alati halvad, kasvatamatud, ei meeldi, vihkame. Sellest suhtumisest rääkisingi eespool. Seda kohtab siin Perekoolis väga sageli. Naise arengutase ei vasta küpse inimese omale, käib võitlus ressursside eest. Tehakse kõigi elu niikaua põrguks, kui mees enam lapsega ei suhtle, siis ollakse rahul ja nö võidumees, sest oma lapsed saavad kogu tähelepanu endale. Kirjaviis näitab, et taas sellise lihtsama inimesega tegemist, need ongi tavaliselt sellised.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 29.06 18:18; 30.06 08:54; 30.06 09:40; 30.06 09:51; 30.06 10:26; 30.06 11:14; 30.06 11:32; 30.06 11:59; 30.06 15:32; 30.06 16:35; 30.06 21:28; 30.06 21:47; 30.06 21:52; 30.06 22:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina olin noor ja loll ja arvasin, et sellest et mehel eelmisest suhtest laps on pole midagi.

reaalsus on aga see et isa toob lapse siia pea iga nädalavahetus, meie lastega ta läbi ei saa, käituda ei oska, igavene ülbe tatikas on. ei meeldi ta ei mulle ega ka lastele. kui isale räägin, siis tema arust on kõik korras ja mina norin lapse kallal. see on lausa nagu nuhtlus!! suvel lähevad nad emaga õnneks paariks kuuks suvekodusse, siis vähemalt see aeg ei pea seda kiunumist kuulama.

Tüüpiline uue naise suhtumine. Nö vanad lapsed on alati halvad, kasvatamatud, ei meeldi, vihkame. Sellest suhtumisest rääkisingi eespool. Seda kohtab siin Perekoolis väga sageli. Naise arengutase ei vasta küpse inimese omale, käib võitlus ressursside eest. Tehakse kõigi elu niikaua põrguks, kui mees enam lapsega ei suhtle, siis ollakse rahul ja nö võidumees, sest oma lapsed saavad kogu tähelepanu endale.

ma end küll “uueks naiseks” ei pea. oleme mehega juba 10 aastat koos. ja no kui poiss tuleb meie koju ja hakkab minu laste peale räuskama, et tema tahab üht, teist ja kolmandat – kui ei saa, siis tuleb sealt vene keeles roppusi(ema on venelane) ja läheb veel kallale ka teistele. ei leia, et ma üle reageerin.

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.06 11:21; 30.06 11:36; 30.06 20:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgatajale: targem annab järele. Mati ütles seda, Mati tegi toda… Ja nii päevast päeva. Mismoodi see kooselu üldse saabki võimalik olla?

Ja ei peagi selline kooseluvorm sobima. Mulle ka ei sobi. Pakun mehele seda, mida ise temalt ootan, sh lapsed/lastetus eelmisest suhtest. Minul neid polnud, mehe valikul oli see samuti üks kriteeriumitest. Ja mitte, et ma lastevihkaja oleksin – ei! Töötan lausa lastega, aga minule tõesti ei sobi see eelmise suhte vahel kohustuslik ja7või vabatahtlik pendeldamine. Lisaks on NIIKUINII see uus naine lapse/laste ema mõistes pöial all, ükskõik siis, kas mindi tema pärast lahku või juba aegu tagasi. Mina ei viitsi kellegi magamata ööde põhjus olla.

Praegu on väga palju kõrvu jäänud meeste uhke vastus, et ühel õigel mehel selles vanuses (räägin siin 30+-40+ isenditest) ongi lapsed. Minu jaoks see pole õige kui järsku enam oma laste emaga koos elada ei kõlba. Taas kord – olgu põhjus siis milline tahes (erand on lesestumise korral).

Seega ma täiesti mõistan teemaalgatajat, kuigi teema ise on muidugi provokatiivses toonis püstitatud.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.06 11:48; 30.06 21:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja ei peagi selline kooseluvorm sobima. Mulle ka ei sobi. Pakun mehele seda, mida ise temalt ootan, sh lapsed/lastetus eelmisest suhtest. Minul neid polnud, mehe valikul oli see samuti üks kriteeriumitest. Ja mitte, et ma lastevihkaja oleksin – ei! Töötan lausa lastega, aga minule tõesti ei sobi see eelmise suhte vahel kohustuslik ja7või vabatahtlik pendeldamine. Lisaks on NIIKUINII see uus naine lapse/laste ema mõistes pöial all, ükskõik siis, kas mindi tema pärast lahku või juba aegu tagasi. Mina ei viitsi kellegi magamata ööde põhjus olla.

Praegu on väga palju kõrvu jäänud meeste uhke vastus, et ühel õigel mehel selles vanuses (räägin siin 30+-40+ isenditest) ongi lapsed. Minu jaoks see pole õige kui järsku enam oma laste emaga koos elada ei kõlba. Taas kord – olgu põhjus siis milline tahes (erand on lesestumise korral).

Seega ma täiesti mõistan teemaalgatajat, kuigi teema ise on muidugi provokatiivses toonis püstitatud.

Väga õige. Mina ka ei sooviks lastega meest, kui oleksin ise lastetu. Küll aga ei meeldi üldse suhtumine, et las tal olla need lapsed, ega need ei puutu minusse. Ja siis hakkab laste sildistamine, tõrjumine ja vaenamine pihta. On palju juhtumeid, kui võimeldakse end segaseks, et armukeseseisusest abielunaiseks saada ja kui see lõpuks õnnestub, siis tehakse kõik, et lapsed oma mehe elust minema tõrjuda. Pole veel näinud, et mõni nn uus naine ütleks, et mehe lapsed on toredad ja meeldib, kui nad isa juures käivad. Ei, ikka on lapsed halvad, kasvatamatud, eks vana nõid. Erandeid on vähe. Enne kärgperendust võiks mõelda, kas see on ikka nii tore ja kas saadakse sellega hakkama.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 29.06 18:18; 30.06 08:54; 30.06 09:40; 30.06 09:51; 30.06 10:26; 30.06 11:14; 30.06 11:32; 30.06 11:59; 30.06 15:32; 30.06 16:35; 30.06 21:28; 30.06 21:47; 30.06 21:52; 30.06 22:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rääkisin mehele kohe suhte algul, et emaks olemine, nii super kui see ka pole, on samas vaimselt kurnav 24/7 töö ja ma ei jaksa lisaks oma lastele veel kedagi emmetama hakata.

Loodan, et sa mehelt siis enda laste suhtes ka midagi ei oota. Korterinaaber ja sellest piisab.

Ma ei tea, kas sina oled kunagi korterikaaslasega elanud, aga see saab olla igati mõnus eluviis, kuna reeglid, piirid ja ootused on teinekord selgemalt paigas kui peres. Oma mehelt ma tõesti ei oota, et ta laste issiks hakkaks, sest mu lastel juba on issi. Kõik, mida uus abikaasa nendega ja nende heaks teeb, on puhas boonus. Minu eks ei ole lastele veel ühtki naist tutvustanud, aga kui see päev tuleb, siis ma ei ootaks, et ta minu lapsi emmetama hakkab või neid kaisutaks ja musitaks nagu omi lapsi.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.06 18:14; 30.06 12:02; 30.06 13:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa EI öelnud VAENULIK. Sa ütlesid korterinaaber. (korterinaaberi tähenda vaenulikku)

Samuti see kägu, keda sa osatama kippusid, ei kirjutanud, et ta oleks vaenulik.

Pigem et on lihtsalt sõber ja emaks ei hakka.

Sina läksid miskipärast kohe tema ootuste kallale.

Aga tal ju polegi neid, lihtsalt soovib, et mees samuti oleks tema lastele sõber. Kasvõi kui hea korterikaaslane, jah.

Vaenulikkus on sul peas, naine.

Minu jaoks on selline peremudel tõesti vaenulik, kus laste vahel vahet tehakse ja ei ole perekonda, vaid suva korterinaabrite kamp. Aga mõnele meeldib, parem ikka kui mitte midagi. Minu arust võiks sellised inimesed mitte kärgperesid luua, teete ainult lapsed õnnetuks. Tigetsege omaette koos oma lastega, teiste omad jätke rahule.

Ja sina tutvu rohkem eesti keelega, siis saad ehk teada, mis asi on osatama kippumine ja mis on tsiteerimine.

Tead, selle vägisi enda issiks-emmeks toppimisega võib just lapsed õnnetuks teha. Kui lapsel on olemas oma vanemad ja nendega normaalne kontakt, siis ei ole tõesti mõtet hakata hoopis end lapse emaks/isaks pidama. Teine asi, kui laps on väike ja kontakt teise vanemaga kehv.
Tigetsevad siin ikka need, kelle jaoks mehe lapsed on talumatud, kasvatamatud ja ainult nuhtluseks kaelas.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

reaalsus on aga see et isa toob lapse siia pea iga nädalavahetus,

ma end küll “uueks naiseks” ei pea. oleme mehega juba 10 aastat koos

Ma ei saa nüüd aru? Kui te mehega 10aastat tagasi tutvusite, kas siis laps ei käinud üldse oma isa juures? Alles hiljem hakkas käima? Kui käis enne ka, siis sa ju pidid teadma, missuguse eluga ennast seod. Või lootsid juba siis, et küll mees, kui oma lapsed sünnivad, eelmise pojaga enam ei suhtle. Või kuidas?

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.06 13:34; 30.06 14:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõne inimese peas on nagu kaks äärmust, kõik või mitte midagi: kas tingimusteta emaarmastus mehe laste vastu esimesest päevast peale või kasulaste tõrjumine ja vaenamine. Reaalsuses jääb enamus õnneks nende kahe vahele. Ei maksa seada ebarealistlikke ootusi endale (ega kasulapsele), et tekib suur armastus. Samamoodi nagu me ju ei eelda, et pead hakkama mehe vanemaid ja õdesid-vendi sama palju armastama kui oma lihast perekonda. Realistlik ootus ja eesmärk on lihtsalt aksepteerida nende inimeste olemasolu mehe ja seeläbi enda elus ja kohelda üksteist viisakalt ja hoolivalt. Enamasti on ju tegu toredate inimestega. Kui kasuvanem hoiab natuke tagaplaanile, siis minu kogemuses on ka täiskasvanute läbisaamine parem, sest liiga aktiivne ja lähedane kasuvanem võib hoopis mõjuda päris-vanema konkurendina eksi silmis ja lapse silmis. Las jääda otsused nagu lapse arstilkäigud, välimus, haridus jms ikka vanemate otsustada ja täide viia. Tänapäeva ideaalis on lapsel mõlema päris-vanemaga kõige lähedasem side ja vanemate uued kaaslased on boonus taustajõud.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.06 18:14; 30.06 12:02; 30.06 13:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma ei jaksa lisaks oma lastele veel kedagi emmetama hakata.

Palun näiteid, kust maalt on lihtsalt hoolitsemine ja kust maalt hakkab emmetamine. Saan muidugi aru, et söögi ja riiete eest hoolt kandmine on hoolitsemine, aga kui laps tuleb raamat käes ja palub endale juttu lugeda, kas see on emmetamine? Või mehe lapsega õue mänguplatsile minek? Või kui laps on alles väiksem ja tahab teile sülle ronida? Kas see on emmetamine ja seda ei tohi mehe lapsele lubada?

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.06 13:34; 30.06 14:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina olin noor ja loll ja arvasin, et sellest et mehel eelmisest suhtest laps on pole midagi.

reaalsus on aga see et isa toob lapse siia pea iga nädalavahetus, meie lastega ta läbi ei saa, käituda ei oska, igavene ülbe tatikas on. ei meeldi ta ei mulle ega ka lastele. kui isale räägin, siis tema arust on kõik korras ja mina norin lapse kallal. see on lausa nagu nuhtlus!! suvel lähevad nad emaga õnneks paariks kuuks suvekodusse, siis vähemalt see aeg ei pea seda kiunumist kuulama.

Tüüpiline uue naise suhtumine. Nö vanad lapsed on alati halvad, kasvatamatud, ei meeldi, vihkame. Sellest suhtumisest rääkisingi eespool. Seda kohtab siin Perekoolis väga sageli. Naise arengutase ei vasta küpse inimese omale, käib võitlus ressursside eest. Tehakse kõigi elu niikaua põrguks, kui mees enam lapsega ei suhtle, siis ollakse rahul ja nö võidumees, sest oma lapsed saavad kogu tähelepanu endale. Kirjaviis näitab, et taas sellise lihtsama inimesega tegemist, need ongi tavaliselt sellised.

Ära üldista. Ei ole kõik lapsed kasvatamatud, osad aga tõesti on. Ei põlga need uued naised mehe varasemaid lapsi midagi nüü tühjalt kohalt.
Ja miks nn uus naine ei või oma arvamust avaldada, kui nn vana naine läbi lapse manipuleerib ja sildistab? Kui varasemast suhtest laps külas olles käituda ei oska, siis ei olegi vaja enam tulla. Kui ta tuleb kaklema ja kraaklema, siis võitleb ju hoopis tema teiste, mitte teised tema vastu?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 28.06 18:48; 29.06 15:55; 30.06 14:38; 30.06 15:56; 30.06 17:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui varasemast suhtest laps külas olles käituda ei oska, siis ei olegi vaja enam tulla. Kui ta tuleb kaklema ja kraaklema, siis võitleb ju hoopis tema teiste, mitte teised tema vastu?

Olukordi on erinevaid, aga üldiselt on ikka nii, et naised kaitsevad oma lapsi, võõraid tõrjuvad. Kui otsisin oma lapsele hoidjat, siis isegi siis tuli see välja. Näiteks pakkus kolme lapsega kodus olev naine välja, et soovib mu last hoida. Viisin lapse proovihoidu ja juba siis tuli välja, et tegelikult ei suuda see ema võõraid lapsi taluda. Tema kolm last ei olnud ette hoiatatud, et tuleb võõras laps neile hoida. Kolmekesi ründasid väiksemat last, midagi ei lubanud puutuda, lõid. Kohe moodustasid ühisrinde võõra vastu. See võõras laps hakkabki siis vastu halvasti käituma. Ja mida tegi see nn hoidja, süüdistas minu last, et see käitus halvasti, nuttis, oma laste käitumist ta ei näinud. Ja nii käituvad paljud emad, kes ei oska asju laiemalt analüüsida. Kui on veel alateadlik vimm selle nö võõra vastu, sest see on ju tema mehe teise naisega tehtud laps, kes ähvardab siin minu nunnude heaolu, siis seda enam. Väga paljud naised ei suuda sellest üle olla ja siis ongi kõige lihtsam kanaliseerida kogu oma pahameel selle lapse vastu, sest enda ja oma laste vigu ei nähta. Laste halval käitumisel on tavaliselt põhjus.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 29.06 18:18; 30.06 08:54; 30.06 09:40; 30.06 09:51; 30.06 10:26; 30.06 11:14; 30.06 11:32; 30.06 11:59; 30.06 15:32; 30.06 16:35; 30.06 21:28; 30.06 21:47; 30.06 21:52; 30.06 22:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui varasemast suhtest laps külas olles käituda ei oska, siis ei olegi vaja enam tulla. Kui ta tuleb kaklema ja kraaklema, siis võitleb ju hoopis tema teiste, mitte teised tema vastu?

Olukordi on erinevaid, aga üldiselt on ikka nii, et naised kaitsevad oma lapsi, võõraid tõrjuvad. Kui otsisin oma lapsele hoidjat, siis isegi siis tuli see välja. Näiteks pakkus kolme lapsega kodus olev naine välja, et soovib mu last hoida. Viisin lapse proovihoidu ja juba siis tuli välja, et tegelikult ei suuda see ema võõraid lapsi taluda. Tema kolm last ei olnud ette hoiatatud, et tuleb võõras laps neile hoida. Kolmekesi ründasid väiksemat last, midagi ei lubanud puutuda, lõid. Kohe moodustasid ühisrinde võõra vastu. See võõras laps hakkabki siis vastu halvasti käituma. Ja mida tegi see nn hoidja, süüdistas minu last, et see käitus halvasti, nuttis, oma laste käitumist ta ei näinud. Ja nii käituvad paljud emad, kes ei oska asju laiemalt analüüsida. Kui on veel alateadlik vimm selle nö võõra vastu, sest see on ju tema mehe teise naisega tehtud laps, kes ähvardab siin minu nunnude heaolu, siis seda enam. Väga paljud naised ei suuda sellest üle olla ja siis ongi kõige lihtsam kanaliseerida kogu oma pahameel selle lapse vastu, sest enda ja oma laste vigu ei nähta. Laste halval käitumisel on tavaliselt põhjus.

Ah sellised lapsehoidjad olemas. Ma olen arvanud, et inimesed, kes tegelevad teiste laste hoidmisega, teevad seda siis ainult sellele hoitavale lapsele pühendudes. Mille eest nagu maksma peab, kui on hoitav laps ja veel omad lapsed ka?
Meil lapsi ei olnud, mehe lapse halb käitumine avaldus kohe alguses. Nüüd kui on ühine laps ka, kohtub mees lapsega oma vanematekodus. Omavahel lapsed sisuliselt kokku ei puutu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 28.06 18:48; 29.06 15:55; 30.06 14:38; 30.06 15:56; 30.06 17:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil lapsi ei olnud, mehe lapse halb käitumine avaldus kohe alguses. Nüüd kui on ühine laps ka, kohtub mees lapsega oma vanematekodus. Omavahel lapsed sisuliselt kokku ei puutu.

Siis oleks pidanud sellega tegelema, ka su mees on oma lapse kasvatamises osaline, mitte tema laps ei ole mingi kuu pealt kukkunud kägu, kelle käitumises ainult lapse ema süüdistada. Tundub, et oled veel uhke enda üle, et oled taas ühe lapse isast eemale suutnud peletada ja ka lapsed ei tunne oma poolõdesid ega -vendi. Tubli naine, mis siin muud ikka öelda. Tundub tõesti, et naised on võõraste laste tunnistamises hullemad kui mehed.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 29.06 18:18; 30.06 08:54; 30.06 09:40; 30.06 09:51; 30.06 10:26; 30.06 11:14; 30.06 11:32; 30.06 11:59; 30.06 15:32; 30.06 16:35; 30.06 21:28; 30.06 21:47; 30.06 21:52; 30.06 22:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil lapsi ei olnud, mehe lapse halb käitumine avaldus kohe alguses. Nüüd kui on ühine laps ka, kohtub mees lapsega oma vanematekodus. Omavahel lapsed sisuliselt kokku ei puutu.

Siis oleks pidanud sellega tegelema, ka su mees on oma lapse kasvatamises osaline, mitte tema laps ei ole mingi kuu pealt kukkunud kägu, kelle käitumises ainult lapse ema süüdistada. Tundub, et oled veel uhke enda üle, et oled taas ühe lapse isast eemale suutnud peletada ja ka lapsed ei tunne oma poolõdesid ega -vendi. Tubli naine, mis siin muud ikka öelda. Tundub tõesti, et naised on võõraste laste tunnistamises hullemad kui mehed.

Ema süüdistamisega on nii, et see ema pani meid paika kui lapsele korda ja kombeid üritasime õpetada. Konkreetselt ütles, et last kasvatab tema, meid jätku oma teadmised ja tahtmised endale ja põhimõtteliselt on tema poolt lapsele kõik lubatud.
Õdede ja vendade teemat aga ei ole küll.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 28.06 18:48; 29.06 15:55; 30.06 14:38; 30.06 15:56; 30.06 17:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

reaalsus on aga see et isa toob lapse siia pea iga nädalavahetus,

ma end küll “uueks naiseks” ei pea. oleme mehega juba 10 aastat koos

Ma ei saa nüüd aru? Kui te mehega 10aastat tagasi tutvusite, kas siis laps ei käinud üldse oma isa juures? Alles hiljem hakkas käima? Kui käis enne ka, siis sa ju pidid teadma, missuguse eluga ennast seod. Või lootsid juba siis, et küll mees, kui oma lapsed sünnivad, eelmise pojaga enam ei suhtle. Või kuidas?

kui me abiellusime oli ta laps eelmisest suhtest umbes 2,5. Ei käinud laps meie juures, pigem käis isa tema juures või viis teda välja kuskile. aga kuna poiss kasvas siis hakkas tasapisi meie kodus käima.
ma ei ole kunagi keelanud suhtlemist ega ka seda piiranud. aga kuradi raske on, ja tunnistan, et me elu oleks hulga lihtsam, kui mehel last poleks eelmisest suhtest.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.06 11:21; 30.06 11:36; 30.06 20:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Inimesed võiks endale tunnistada, et lihtsalt ei salli võõraid lapsi ja mehe lapsega ei tunne mingit seost. Ka oma lapsed ei käitu alati hästi, nendega tülitsetakse jne, aga kui see nö võõras laps midagi teeb, on kohe ta nii jube laps, et visatakse välja, see on ju kõige lihtsam. Tegelikult on vaid ettekääne saada kogu mehe tähelepanu endale. Täielik egoism. Kahju, et mehed lasevad sellel toimuda ja vahivad kõrvalt nagu mömmid. Nemad võiks oma munad üles leida ja lapse eest seista.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 29.06 18:18; 30.06 08:54; 30.06 09:40; 30.06 09:51; 30.06 10:26; 30.06 11:14; 30.06 11:32; 30.06 11:59; 30.06 15:32; 30.06 16:35; 30.06 21:28; 30.06 21:47; 30.06 21:52; 30.06 22:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole veel näinud, et mõni nn uus naine ütleks, et mehe lapsed on toredad ja meeldib, kui nad isa juures käivad.

Olen lausa väga palju näinud, sest lasin kord mõttes oma sõbrad-tuttavad-sugulased just selle pilguga läbi ja kurb, aga kärgperendus ruulib oma 50%. Sellest hulgast on ehk paar-kolm inimest, kes siis “ekslapsi” väga soojalt ei vaata, ülejäänud saavad väga kenasti läbi. Ausõna, lausa uskumatu tõesti, eriti kui lugeda siinseid vihkamisi täis kärgpereteemasid.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.06 11:48; 30.06 21:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen lausa väga palju näinud, sest lasin kord mõttes oma sõbrad-tuttavad-sugulased just selle pilguga läbi ja kurb, aga kärgperendus ruulib oma 50%. Sellest hulgast on ehk paar-kolm inimest, kes siis “ekslapsi” väga soojalt ei vaata, ülejäänud saavad väga kenasti läbi. Ausõna, lausa uskumatu tõesti, eriti kui lugeda siinseid vihkamisi täis kärgpereteemasid.

Ka minu tutvusringkonnas on asjad teisiti. Naisepoolne vihavaen tuleb eriti siis esile, kui tegemist pole eriti küpse inimesega, lähtub instinktidest ega mõtle eriti ja kui raha on vähe. Siin on vist sellised inimesed ülekaalus.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 29.06 18:18; 30.06 08:54; 30.06 09:40; 30.06 09:51; 30.06 10:26; 30.06 11:14; 30.06 11:32; 30.06 11:59; 30.06 15:32; 30.06 16:35; 30.06 21:28; 30.06 21:47; 30.06 21:52; 30.06 22:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Inimene ise valib. Ongi ju hea ja lihtne! viis filterdada, kes sobitub sinu ellu ja kes ei sobitu. Et ei tekiks tülisid.

Ei mõelda ju oma elu läbi. Võetakse laste isa meheks ja siis hakatakse neid lapsi materdama ja tõrjuma. Siin ju pooled teemad sellised, ka siin teemas on mitmeid selliseid naisi.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 29.06 18:18; 30.06 08:54; 30.06 09:40; 30.06 09:51; 30.06 10:26; 30.06 11:14; 30.06 11:32; 30.06 11:59; 30.06 15:32; 30.06 16:35; 30.06 21:28; 30.06 21:47; 30.06 21:52; 30.06 22:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga see on nende endi probleem ju.

Päris ainult nende endi probleem ei ole. Ühiskonda toodetakse juurde katkisi lapsi, kes on mingil ajal kõigi probleem.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 29.06 18:18; 30.06 08:54; 30.06 09:40; 30.06 09:51; 30.06 10:26; 30.06 11:14; 30.06 11:32; 30.06 11:59; 30.06 15:32; 30.06 16:35; 30.06 21:28; 30.06 21:47; 30.06 21:52; 30.06 22:18;
To report this post you need to login first.
Näitan 21 postitust - vahemik 31 kuni 51 (kokku 51 )


Esileht Pereelu ja suhted Kärgperendusest naise silme käbi