Esileht Hobinurk Kariibi saared

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Kariibi saared

Postitas:

Millist saart või riiki soovitaksite? Mis oleks turvaline ja ilus, kus oleks midagi ka teha ja vaadata?
Ma just turvalisuse pärast muretsen. Võib-olla olen eelarvamuste küüsis, kuid on jäänud mulje, et seal võib sattuda vägivalla ohvriks. Et on probleeme narkootikumidega, et pimedas pole ohutu tänaval käia jne. Pole sinnapoole üldse reisinud, paar korda vaid Aasia poole ja Euroopas muidugi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aruba on küll suht ohutu. Kui ma peaks sinna veel tagasi minema,väga tahaks, ostaks ise piletid/broneeringud internetist ja lihtsalt läheks, grammigi ei kardaks. Praegu olime kalli reisikorraldaja kaudu kallis hotellis (igaks juhuks, et ei tea jne).Kui oleks vaja, magaks-hängiks kasvôi öösel väljas mere ääres (no see oli liialdus, aga julgeksin küll ja soe on ju ka). Inimesed sôbralikud, abivalmid, viisakad. Suvalise takso saab lennujaamast vôtta, samad taksid kogu saarel, keegi ei tee katset petta. Arstiabi oli ka ülilihtne saada.
Soovitan!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik saared on lahedad ja omamoodi, käinud vähemalt 7 läbi. Pigem turvaline. Seal on nii meeletu turism ja poputatud ameeriklased, et tyhja karta on mõtetu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Hobinurk Kariibi saared

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.