Esileht Pereelu ja suhted Kärjeperendusest mehe vaate läbi

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 66 )

Teema: Kärjeperendusest mehe vaate läbi

Postitas:

Ma ei suudaks eales koos naisega kasvatada last, kes on pärit võõrast spermast.
Bioloogiliselt on see alateadvuses alandav tunne, seda enam kui naine ei tahaks näiteks uut last.

Samuti kui uue suhtega tuleb pagas kaasa- eksmehega jagatavad laps/ lapsed kes elaksid minu juures. Ennem tõmbaks oksa ennast või paneks elu lõpuni pihku.

+14
-33
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 27.06 15:08; 27.06 15:20; 27.06 15:25; 27.06 21:23; 28.06 17:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõttetu teema ju?
Keda su mõtted huvitavad?

+25
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõttetu teema ju?

Keda su mõtted huvitavad?

Eesti naisi?

+7
-24
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 27.06 15:08; 27.06 15:20; 27.06 15:25; 27.06 21:23; 28.06 17:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh, et arvamust jagasid. Ei suuda, siis ei suuda, keegi ei sunni ju. Ela oma elu nii, et ei tekiks kärgperesid juurde.

+36
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei suudaks eales koos naisega kasvatada last, kes on pärit võõrast spermast.

Bioloogiliselt on see alateadvuses alandav tunne, seda enam kui naine ei tahaks näiteks uut last.

Samuti kui uue suhtega tuleb pagas kaasa- eksmehega jagatavad laps/ lapsed kes elaksid minu juures. Ennem tõmbaks oksa ennast või paneks elu lõpuni pihku.

See tähendab seda, et sa oled oma instinktidelt loom. Arenenumad suudavad ja on lausa õnnelikud selle üle. Kui naist armastad, siis tema lapsed on vaid boonus.

+10
-20
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 27.06 15:22; 27.06 19:31; 28.06 03:51; 28.06 17:14; 28.06 17:45; 28.06 19:28; 29.06 11:51; 29.06 12:50; 29.06 16:59; 29.06 22:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei suudaks eales koos naisega kasvatada last, kes on pärit võõrast spermast.

Bioloogiliselt on see alateadvuses alandav tunne, seda enam kui naine ei tahaks näiteks uut last.

Samuti kui uue suhtega tuleb pagas kaasa- eksmehega jagatavad laps/ lapsed kes elaksid minu juures. Ennem tõmbaks oksa ennast või paneks elu lõpuni pihku.

See tähendab seda, et sa oled oma instinktidelt loom. Arenenumad suudavad ja on lausa õnnelikud selle üle. Kui naist armastad, siis tema lapsed on vaid boonus.

Õnnelikud lisakohustuse ja väljaminekute üle mille saaks kulutada hoopis enda peale?

+13
-17
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 27.06 15:08; 27.06 15:20; 27.06 15:25; 27.06 21:23; 28.06 17:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei suudaks eales koos naisega kasvatada last, kes on pärit võõrast spermast.

Bioloogiliselt on see alateadvuses alandav tunne, seda enam kui naine ei tahaks näiteks uut last.

Samuti kui uue suhtega tuleb pagas kaasa- eksmehega jagatavad laps/ lapsed kes elaksid minu juures. Ennem tõmbaks oksa ennast või paneks elu lõpuni pihku.

Aga nii on kõigi meestega. Tuttav astus suhtesse kus sai pagasiks kaks last,ootavad nüüd enda ühist. On korduvalt öelnud,et teise mehe lapsed temasse ei puutu. Isegi kui mees väidab vastupidist,siis ikkagi see jääb nii.

+12
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õnnelikud lisakohustuse ja väljaminekute üle mille saaks kulutada hoopis enda peale?

kui sa võtad naise ilma lasteta, siis tekivad samamoodi lisakohstused ja väljaminekud ja kui sa peaksid omaenda lapsed selle naisega saama, siis seda enam. Nii et parem ela üksi ja ära vaeva ennast ja teisi nende asjadega, mis sulle ei meeldi.

+12
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.06 15:32; 27.06 15:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas see tähendab üksi elamist, kui võõrast last (lapsi) ei taha?

üksi elamist eeldab see väide, et sa ei soovi enda raha kulutada kellegi teise peale peale iseenda ja lisakohustusi sa ka endale ei soovi. Paratamatult kooselus/suhtes tekivad lisakulutused ja lisakohustused ka lastetu naisega. Kui sa oled juba suhtes, siis sa ei saa jätkata elamist samamoodi nagu varem, kui mõtled vaid iseendale.

+10
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.06 15:32; 27.06 15:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga tore. Leia naine, kellel pole lapsi. Peale laste sündi ära jookse minema “teiste naiste” juurde, vaid jää oma laste ema kõrvale. Milleks sulle üldse “teise ringi” naised, kuid saad jääda kohe esimesele ringile. Milleks sulle kärgperet üldse vaja on? Ela ühe naisega elulõpuni.

+24
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See teema on heaks näiteks sellele, et lastega naised leiavad teisele ringile minnes suure tõenäosusega väga häid mehi.
Egomaniakid hoiavad ise eemale.
Kui oled noor ja ilus ja lastetu, võib selline kalk inimene nagu teemaalgataja seda on, endast osata hea mulje jätta. Sealt need üksikemad ka tulevad, sest sellise südametu mehega pikalt elada pole võimalik. See isekus tuleb paraku ka enda laste kasvatamisel esile.
Need teiste meeste sperma tagajärje kartjad on samad tüübid, kelle jaoks mähkmete vahetamine ja väikelastega tegelemine on naiste töö. Selleks ajaks kui laps on piisavalt suur, et mehele huvi pakkuda, on mees juba minema läinud või lapse jaoks on ta võõras.
Minu kolleegide hulgas on mitu meest, kelle peres on ka naise lapsed varasemast suhtest ja need on eranditult väga toredad mehed. Lisaks ka edukad, kes ei pea senti veeretama ja mõtlema kui hirmus on osta jäätist lapsele, kes pole ta bioloogiline järeltulija.

+39
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga vaata. Mõnikord tahab lastega naine just seda egomaniakki. Kui sa küsid talt ”miks”, ega ta vastata ei tea.

Ega ei taha ikka küll. Mingid egomaniakid kodus on hullemad kui üksi olla.

+10
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 27.06 16:25; 28.06 12:02; 28.06 14:31; 29.06 09:25; 29.06 12:26; 29.06 13:30; 29.06 14:36; 29.06 20:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elumees võtab naiselt süütuse.
Hea mees ei saa põsemusigi.
Elumees keerab naisele igasse kohta, ilma kummita.
Hea mees ei saa tantsulegi.
Elumees teeb naisele lapsed ja terroriseerib naist igal viisil.
Hea mees võib saada ainult ärakuulamissõbraks.
Elumees käib ja paneb kõiki naisi rivitult.
Hea mees saab ainult tagasihoidlikke halle hiiri jutukaaslaseks.
Elumees jätab naise koos lastega maha ja paneb iga päev uusi naisi.
Hea mees tuleb lastega naisele meelde ning hakkab alles nüüd sobima.
Elumehel on kümne erineva naisega lapsed.
Hea mees tahab naisega kasvõi ühte last teha, naine keeldub, sest naisel on juba elumehega lapsed.

Heal mehel lapsi pole ja lisaks peab hakkama elumehe tehtud lapsi ülesse kasvatama, sest alguses teda ärapõlanud naise jutu järgi on isa see, kes maksab laste kasvatamise kinni.

+15
-15
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.06 16:54; 28.06 09:46; 29.06 22:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei suudaks eales koos naisega kasvatada last, kes on pärit võõrast spermast.

Ma arvan, et sa valetad.

Sest sa pole tõenõoliselt seda missmaailma veel leidnud, kelle pärast sa unustaks kõik muu.
Kui selline välja ükskord ilmuks ja nõusolevalt naerataks, unustaks sa hoobilt ära, et tal laps või lapsed on.

Või, teine variant, sul ongi mõni lapsega naine, sul viskas laupäeva pärastlõunal kogu see kamp üle ja sukeldusid perekooli libatama.
(mis = fakte moonutades oma probleemi esitama)

………..

Pigem ma usun seda teist varanti.
Sest ega missmaailmad ka peast pimedad ei ole, nad ikka valivad ka.

/mees.

+2
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõttetu teema ju?

Keda su mõtted huvitavad?

Eesti naisi?

Ei huvita. Minu poolest võid elu lõpuni pihku peksta.

+7
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei suudaks eales koos naisega kasvatada last, kes on pärit võõrast spermast.

Bioloogiliselt on see alateadvuses alandav tunne, seda enam kui naine ei tahaks näiteks uut last.

Samuti kui uue suhtega tuleb pagas kaasa- eksmehega jagatavad laps/ lapsed kes elaksid minu juures. Ennem tõmbaks oksa ennast või paneks elu lõpuni pihku.

See tähendab seda, et sa oled oma instinktidelt loom. Arenenumad suudavad ja on lausa õnnelikud selle üle. Kui naist armastad, siis tema lapsed on vaid boonus.

Õnnelikud lisakohustuse ja väljaminekute üle mille saaks kulutada hoopis enda peale?

Aga kui sa saaksid lapsed lastetu naisega, kas siis lastega seotud väljaminekud ja kohustused on kõik ainult naise rida, sest sina ju lisakohustusi ja väljaminekuid ei taha?

+4
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.06 17:26; 27.06 17:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neid naisi kes päris laste isaga koos lapsed suureks kasvatavad, on üha vähem tõesti. See näitab kui valesti ikkagi kaaslasi valitakse.

+11
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elumees võtab naiselt süütuse.

Hea mees ei saa põsemusigi.

Elumees keerab naisele igasse kohta, ilma kummita.

Hea mees ei saa tantsulegi.

Elumees teeb naisele lapsed ja terroriseerib naist igal viisil.

Hea mees võib saada ainult ärakuulamissõbraks.

Elumees käib ja paneb kõiki naisi rivitult.

Hea mees saab ainult tagasihoidlikke halle hiiri jutukaaslaseks.

Elumees jätab naise koos lastega maha ja paneb iga päev uusi naisi.

Hea mees tuleb lastega naisele meelde ning hakkab alles nüüd sobima.

Elumehel on kümne erineva naisega lapsed.

Hea mees tahab naisega kasvõi ühte last teha, naine keeldub, sest naisel on juba elumehega lapsed.

Heal mehel lapsi pole ja lisaks peab hakkama elumehe tehtud lapsi ülesse kasvatama, sest alguses teda ärapõlanud naise jutu järgi on isa see, kes maksab laste kasvatamise kinni.

Mis teha, kui sellele oomegaisasele beetanaised ei kõlba…

https://cheezburger.com/5899319808

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.06 17:26; 27.06 17:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei suudaks eales koos naisega kasvatada last, kes on pärit võõrast spermast.

Bioloogiliselt on see alateadvuses alandav tunne, seda enam kui naine ei tahaks näiteks uut last.

Samuti kui uue suhtega tuleb pagas kaasa- eksmehega jagatavad laps/ lapsed kes elaksid minu juures. Ennem tõmbaks oksa ennast või paneks elu lõpuni pihku.

See tähendab seda, et sa oled oma instinktidelt loom. Arenenumad suudavad ja on lausa õnnelikud selle üle. Kui naist armastad, siis tema lapsed on vaid boonus.

Et kui sina seksid teise mehega ja lapsed on selle meenutuseks, on see boonus?– Ära muretse, küll on ka neid mehi, kes tahavad lastega naist ja neid mehi jätkub. Viha ei pea pikalt pidama, et lastetu mees, keda sina loomalikult ihaldad sinu lapsi ei taha. Arenenumad naised suudavad valida normaalse mehe ja isa lastele. Meil on rasestumisvastased vahendid täitsa olemas. Võid püüda väita, et isa muutus vägivaldseks, hakkas petma ja tegi elu jubedaks ja neid asju tuleb välja alles hilje, aga mitte nii massiliselt, kui väidetakse. Üks liik naisi on sellised, kes ise laste isa maha jätavad, kui alt sügelema hakkab.

Mina olen väga õnnelik, et eksmehest egomaniakk mind maha jättis. Ma oleks lapse ja “pere” hoidmise nimel kõike teinud.

Minu uus mees on väga hooliv ja kasvatab minu last nagu oma juba aastaid. Mees ongi lastetu. Oled rõõmus nüüd.

+8
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 27.06 15:22; 27.06 19:31; 28.06 03:51; 28.06 17:14; 28.06 17:45; 28.06 19:28; 29.06 11:51; 29.06 12:50; 29.06 16:59; 29.06 22:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elumehe teine pool ongi ju elueided, ehk needsamad, kellele lapsed tehakse ja kes häid mehi ei taha.
Miks siis hea mees ei taha omasugust ehk lookeses nimetatud halli hiirekest, ehk korralikku naist. Miks temaka seda elueite tahab?
Ja miks korralikud ei sobi korralikule, kes saaksid temaga neid lapsi?
Kui elumees tahab elueite, siis ei saa seda pahaks panna, sest isegi hea ja korralik mees tahab samu elueitesid!
Ja tahab neid elueitesid veel rohkemgi, kui elumees ise, sest võtab need elueided ära koos elumeeste lastega?
Loogika?
Pole, on rumalus.

+10
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.06 19:46; 27.06 23:31; 28.06 09:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina saan küll teemaalgatajast aru ja olen isegi nõus selles mõttes, et mina ka naisena ei taha kellegi teise lapsi. Enda omad on armsad, kuid võõraid kasvatada ei taha.

Ma olen elus palju kordi näinud, kuidas lastetu mees võtab lapsega/lastega naise ja ise ka tol hetkel täiesti siiralt usub, et need võõrad lapsed pole probleem. Siis aga sünnib enda oma ja oi kuidas mees hakkab vahet tegema. Vat siis järsku tekib isalik kaitseinstinkt, siis hakkavad võõrad lapsed närvidele käima, tunduvad oma lapsele ohtlikud olevat või midagi seesugust. Nood on ju suuremad, võivad haiget teha, ei luba oma asju jne jne. Tekib lausa vimm. Väga raske on emal sellist asja taluda. Tülid on sellises olukorras ülikerged tulema, kui mingi vaenulikkus kogu aeg hõõgub. Kõik need sellised perekonnad minu tutvusringkonnas on lõpuks lahku läinud. Mõne naisega oleme sellest avameelselt rääkinud ja nad ütlesidki, et just see oligi põhjus või vähemalt põhjus, mis tekitas teisi tülisid.

+12
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina saan küll teemaalgatajast aru ja olen isegi nõus selles mõttes, et mina ka naisena ei taha kellegi teise lapsi. Enda omad on armsad, kuid võõraid kasvatada ei taha.

Ma olen elus palju kordi näinud, kuidas lastetu mees võtab lapsega/lastega naise ja ise ka tol hetkel täiesti siiralt usub, et need võõrad lapsed pole probleem. Siis aga sünnib enda oma ja oi kuidas mees hakkab vahet tegema. Vat siis järsku tekib isalik kaitseinstinkt, siis hakkavad võõrad lapsed närvidele käima, tunduvad oma lapsele ohtlikud olevat või midagi seesugust. Nood on ju suuremad, võivad haiget teha, ei luba oma asju jne jne. Tekib lausa vimm. Väga raske on emal sellist asja taluda. Tülid on sellises olukorras ülikerged tulema, kui mingi vaenulikkus kogu aeg hõõgub. Kõik need sellised perekonnad minu tutvusringkonnas on lõpuks lahku läinud. Mõne naisega oleme sellest avameelselt rääkinud ja nad ütlesidki, et just see oligi põhjus või vähemalt põhjus, mis tekitas teisi tülisid.

Võtku omasuguseid pagasiga mehi.

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 27.06 15:08; 27.06 15:20; 27.06 15:25; 27.06 21:23; 28.06 17:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elumees võtab naiselt süütuse.

Hea mees ei saa põsemusigi.

Elumees keerab naisele igasse kohta, ilma kummita.

Hea mees ei saa tantsulegi.

Elumees teeb naisele lapsed ja terroriseerib naist igal viisil.

Hea mees võib saada ainult ärakuulamissõbraks.

Elumees käib ja paneb kõiki naisi rivitult.

Hea mees saab ainult tagasihoidlikke halle hiiri jutukaaslaseks.

Elumees jätab naise koos lastega maha ja paneb iga päev uusi naisi.

Hea mees tuleb lastega naisele meelde ning hakkab alles nüüd sobima.

Elumehel on kümne erineva naisega lapsed.

Hea mees tahab naisega kasvõi ühte last teha, naine keeldub, sest naisel on juba elumehega lapsed.

Heal mehel lapsi pole ja lisaks peab hakkama elumehe tehtud lapsi ülesse kasvatama, sest alguses teda ärapõlanud naise jutu järgi on isa see, kes maksab laste kasvatamise kinni.

Mis teha, kui sellele oomegaisasele beetanaised ei kõlba…

https://cheezburger.com/5899319808

Ei saa aru jaa miks need nn head mehed neid paha iseloomuga naisi nii kangesti ihaldavad. Ennem krahmavad paljulapselise alfaemase ja asuvad truult tema lapsi kantseldama, kui et tagasihoidlikke naisi vaatavad ja oma pere loovad. Fui tagasihoidlik hall hiireke. Ja siis haletsevad ja kiidavad ennast, et jube head ja hoolivad. Lollid mehed mis muud.

+12
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks siis hea mees ei taha omasugust ehk lookeses nimetatud halli hiirekest,

Sest hea mees ei ole automaatselt hall hiireke. Küsi parem, miks tahab naine hiljem ”igavat” head meest. Head mehed võetaksegi ära/leiavad endale naise, võibolla mitte nii kiiresti kui see naine, kes talle kunagi meeldis ja kes elumehe valis. Naine, kes valib elumehe, ei pruugi üldse olla elueit.

Ja tahab neid elueitesid veel rohkemgi, kui elumees ise, sest võtab need elueided ära koos elumeeste lastega?

Mingi osa siiski ei võta. Mingi osa võtab.

Siis oleks soovitus headele meestele, et valige neid tavalisi naisi, mitte tibisid, kes küll popid ja väliselt kõikide lemmikud, aga kelllega kooselu keeruline.
See on saa kooliefekt, kus on kaks poppi tüdrukut ja kaks poppi poissi, ja kõik tahavad neid ja nende tähelepanu, kuigi häid ja kenasid on teisigi, kes pole populaarsusega rikutud.
Saagu suureks kord. Ja tulgu reaalsusesse ja nähku, et peale filmiplakatite on muud ka.

+8
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.06 19:46; 27.06 23:31; 28.06 09:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei suudaks eales koos naisega kasvatada last, kes on pärit võõrast spermast.

Bioloogiliselt on see alateadvuses alandav tunne, seda enam kui naine ei tahaks näiteks uut last.

Samuti kui uue suhtega tuleb pagas kaasa- eksmehega jagatavad laps/ lapsed kes elaksid minu juures. Ennem tõmbaks oksa ennast või paneks elu lõpuni pihku.

Kas su pruut ei taha sinuga uut last teha ja sellepärast tulid siia kurtma?
Seda juttu olen kuulnud küll ja veel, et ei suudeta teise mehe last omaks võtta ega hakka kasvatama. Ollakse ülikindel selles, et sellisesse suhtesse kunagi ei astuks. Aga vaata, fakt on see, et kui ära armutakse, siis joostakse kohe selle naise juurde ja see pole enam üldse teemaks, et naisel juba üks laps või kaks. Minu enda kogemused ja mul endal lapsi pole. Lõpuks isegi oli see minu miinuseks tema sõnutsi.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei suudaks eales koos naisega kasvatada last, kes on pärit võõrast spermast.

Bioloogiliselt on see alateadvuses alandav tunne, seda enam kui naine ei tahaks näiteks uut last.

Samuti kui uue suhtega tuleb pagas kaasa- eksmehega jagatavad laps/ lapsed kes elaksid minu juures. Ennem tõmbaks oksa ennast või paneks elu lõpuni pihku.

Kas su pruut ei taha sinuga uut last teha ja sellepärast tulid siia kurtma?

Seda juttu olen kuulnud küll ja veel, et ei suudeta teise mehe last omaks võtta ega hakka kasvatama. Ollakse ülikindel selles, et sellisesse suhtesse kunagi ei astuks. Aga vaata, fakt on see, et kui ära armutakse, siis joostakse kohe selle naise juurde ja see pole enam üldse teemaks, et naisel juba üks laps või kaks. Minu enda kogemused ja mul endal lapsi pole. Lõpuks isegi oli see minu miinuseks tema sõnutsi.

See on alguseasi, kuna armumine ei kesta aastaid. Laste kasvatamine on aastate töö ja eks sealt need lahkhelid tulevad. Naine valib ikkagi parimad mehed järglaste saamiseks ja ülejäägist beetaisane peaks just nagu võtma alfaisase vastutuse, kuni alfa liigub oksalt oksale.

Kui naine ei vali aga alfat, mida ütleb see naise kohta, kes ei oska endale meest valida?

Kaua sul need lapsed kasvavad? 15-aastane juba on päris iseseisev. Inimesel, kes ise näiteks lapsi ei saa või ei soovi, on partneri lapsed vaid boonuseks. Tulevikus üks hooliv inimene juures, kui ikka ise õige mees/naine oma kasulapsi kasvatama oled. Naisel, kellel on juba lapsed, nende jaoks on väga hea meeste indikaator see, kuidas nad suhtuvad nö võõrastesse lastesse. Igasugused egomaniakid ja “võõra mehe lõhn juures” põgenevad õnneks ruttu.

Üks naine, kes leidis lapsega uue ja hooliva abikaasa (laps on täiskasvanu). Julgustuseks lastega naistele, et on olemas hoolivaid mehi. Selline, kes siin räägib, pigem alandab mehe nime.

+5
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 27.06 15:22; 27.06 19:31; 28.06 03:51; 28.06 17:14; 28.06 17:45; 28.06 19:28; 29.06 11:51; 29.06 12:50; 29.06 16:59; 29.06 22:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen alati mõelnud, et need mehed, kes kooselu jooksul nö võõraid lapsi ei suuda armastama hakata, kuidas nad oma koera armastada suudavad? Ilmselt ei suudagi.

+1
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei suudaks eales koos naisega kasvatada last, kes on pärit võõrast spermast.

Bioloogiliselt on see alateadvuses alandav tunne, seda enam kui naine ei tahaks näiteks uut last.

Samuti kui uue suhtega tuleb pagas kaasa- eksmehega jagatavad laps/ lapsed kes elaksid minu juures. Ennem tõmbaks oksa ennast või paneks elu lõpuni pihku.

Kas su pruut ei taha sinuga uut last teha ja sellepärast tulid siia kurtma?

Seda juttu olen kuulnud küll ja veel, et ei suudeta teise mehe last omaks võtta ega hakka kasvatama. Ollakse ülikindel selles, et sellisesse suhtesse kunagi ei astuks. Aga vaata, fakt on see, et kui ära armutakse, siis joostakse kohe selle naise juurde ja see pole enam üldse teemaks, et naisel juba üks laps või kaks. Minu enda kogemused ja mul endal lapsi pole. Lõpuks isegi oli see minu miinuseks tema sõnutsi.

See on alguseasi, kuna armumine ei kesta aastaid. Laste kasvatamine on aastate töö ja eks sealt need lahkhelid tulevad. Naine valib ikkagi parimad mehed järglaste saamiseks ja ülejäägist beetaisane peaks just nagu võtma alfaisase vastutuse, kuni alfa liigub oksalt oksale.

Kui naine ei vali aga alfat, mida ütleb see naise kohta, kes ei oska endale meest valida?

Kuulge lõpetage ära see jutt, et nane valib parimad mehed järglaste saamiseks…muahahhaaa…..ise ka usute nii lolli juttu? Siis poleks siin iial neid teemasid, et miks mees mulle tähelepanu ei pööra, miks mees mind laste ja kodutöödega ei aita jne. Elumees ei ole parim mees ega alfaisane. See n.n. elumees on suva jorss, kel vbl on pisut parem suuvärk ja kena näolapp, aga see ei tee teda nüüd kohe alfaisaseks. Alfaisased ei ole ennast keskea alguseks põhja joonud. Alfaisased vastutavad alati oma tegude eest, ka selliste tegude, mis pole head teod. Alfaisastel on stabiilne närvisüsteem ja märkimisväärne EQ tase. See teie lapsiku jutukese “elumees” on mingi ärplev gammaisane, muud midagi…

+16
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.06 07:16; 28.06 10:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teatud vanuses meestel on juba keeruline leida lastetut naist, need on 40+ vanapoisid, kuna lastetutele ja noortele naistele ei paku nad huvi, aga vanematel naistel on juba kooselu/abielu selja taga ja ka lapsed olemas. Seega on probleemi ees need mehed, kes õige aja mööda lasid ja peavad nüüd teise ringi naise võtma.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saan teemaalgatajast aru ja ei kipugi vaidlema teemal, miks ta peaks või võiks võtta kaaslaseks lastega naisi. Ei peagi. Ainult, et olenevalt ka vanusest, nooruses on valik suurem. Kuid noorema naise, kellel veel lapsi pole võib leida ka veidi vanemana.
Kuid natuke norida soovides oleks ikka huvi öelda, et sellise vaatega mees ehk ise peaks väga perekeskne olema oma perega, naise ja lastega, ja tegema kõik, et tema perest ei saaks seda peret, kelle peale otsides vaatab mõni mees, kes teiste lapsi ei soovi.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.06 19:46; 27.06 23:31; 28.06 09:03;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 66 )


Esileht Pereelu ja suhted Kärjeperendusest mehe vaate läbi