Esileht Pereelu ja suhted Kärjeperendusest mehe vaate läbi

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 66 )

Teema: Kärjeperendusest mehe vaate läbi

Postitas:

Alfaisased vastutavad alati oma tegude eest, ka selliste tegude, mis pole head teod. Alfaisastel on stabiilne närvisüsteem ja märkimisväärne EQ tase. See teie lapsiku jutukese “elumees” on mingi ärplev gammaisane, muud midagi…

Alfaisane = paljunemisedukas isane. See, kui sina mõtled vastutusi, stabiilsust ja muid kulinaid juurde, on sinu probleem.
Jutukese “elumees” on paljunemisedukas. Mõni teine paneb ülikonna selga ja vastutab ja leiab sobiva naise, on ka paljunemisedukas. Teine samasuguse vastutab võõraste laste eest ja oma lapsi naiselt ei saa – ei ole paljunemisedukas, ei ole alfaisane. Vastutamine ei ole alfa põhitunnus, naiste ärasebimine ja tittede saamine aga on.

+5
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.06 16:54; 28.06 09:46; 29.06 22:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et kärgpered on nunnud kui nad toimivad. Kui pole suhtumist, et sinu ja minu, vaid meie.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.06 10:06; 28.06 18:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alfaisased vastutavad alati oma tegude eest, ka selliste tegude, mis pole head teod. Alfaisastel on stabiilne närvisüsteem ja märkimisväärne EQ tase. See teie lapsiku jutukese “elumees” on mingi ärplev gammaisane, muud midagi…

Alfaisane = paljunemisedukas isane. See, kui sina mõtled vastutusi, stabiilsust ja muid kulinaid juurde, on sinu probleem.

Jutukese “elumees” on paljunemisedukas. Mõni teine paneb ülikonna selga ja vastutab ja leiab sobiva naise, on ka paljunemisedukas. Teine samasuguse vastutab võõraste laste eest ja oma lapsi naiselt ei saa – ei ole paljunemisedukas, ei ole alfaisane. Vastutamine ei ole alfa põhitunnus, naiste ärasebimine ja tittede saamine aga on.

Kodutunde saates on olnud paar sellist peret, kus isaspool on naispoolele kümme last teinud…ise on grupi peal, käivad kõik kaltsudes ja majas pole elementaarsemaidki hügieenitingimusi, aga sinu loogika järgi on ju tegu alfaisasega, sest igakord kui noksi püksist välja võtab on proua rase….
Inimühiskonnas ei kehti samad põhimõtted nagu kitsekarjas, kus karja alfaisase peamiseks eesmärgiks on võimalikult palju emaseid ära tiinestada ja muu teda ei huvita…et kui paljud tema järglastest ellu jäävad jms…inimühiskonna alfaisase teevad alfaks lisaks paljunemisedukusele, heale tervisele ja füüsisele ka hea isiksuseomaduste komplekt.

+7
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.06 07:16; 28.06 10:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neid naisi kes päris laste isaga koos lapsed suureks kasvatavad, on üha vähem tõesti. See näitab kui valesti ikkagi kaaslasi valitakse.

Naise valikust on siin vähe kasu. Enamik mehed petavad. Kokku jäävad need, kes seda petist välja ei viska.

+5
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ise oleksin lasteta, siis ka ei tahaks lastega meest. Mis seal siis imelikku on. Aga kui oled juba vanem, siis tuleb ilmselt ikka leppida, et variandid ongi kas kärgperendus või siis üksi oma lapsi kasvatada ja oodata, millal lapsed on juba suured.

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 27.06 16:25; 28.06 12:02; 28.06 14:31; 29.06 09:25; 29.06 12:26; 29.06 13:30; 29.06 14:36; 29.06 20:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Issenesest täiesti mõistetav soov ja hea, kui mõni omale on asjad nii selgeks mõelnud- kui ei suuda, siis ei suuda. Mina ka võimalusel kasvatan iseoma lapsi, mitte võõraid, see oon bioloogia.
Aga vaata siis kindlasti, mees, et sa ainult lastetuid naisi kepid, eksole. Siis ei ole seda muret, et võõraid vääkse kasvatama peab hakkama. Kui pead, eks siis ise oled süüdi, et ei vaata, kuhu topid.

Kuskohas selle jutukese kangelane “paljunemisedukas” on (no oletame, et ongi mees, mitte libatseja, mida ma tegelikult ei usu), kui tal endal polegi lapsi ja pakkumisel on ainult lastega naised, see on rohkem oomegaisaste teema, kes peavad teiste lapsi kantseldama, sest ükski emane luuserit nagunii ligi ei lase ja temaga lapsi ammugi ei tee. Paremad saavad parematele.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui eksmees on niiiiii ebanormaalne ja grupiga, las olla jah kaugel. A mis vahe seal on, kas jorss v supermees. Ainult supermehi ei jäeta maha ja uut polegi vaja, kui just igalpool on parem kus meid ei ole. Ütleme nt
, et tahan teises Eesti otsas elada, naine üliarmastab ja ei lähe, eksmees on muidu mõttetu töll ja tema pärast on vaja paikseks jääda. Kui oled teinud elus valikuid, vastuta krt ja ei jookse iga armumise peale, vaid vastutad laste eest ja oled emarolli võtnud, just võtnud, ise võtad. Eks emmed õiendavad siin, aga kui mehed olemas ja kõik niiiii ülisuper, mis viga? Klassivendasid ka maha tegite?? Üks klass, aga ei läinud pidevalt ütlema, kui ooooooomegast klassivend tegi, mis ei meeldi. Vaatadki, et see mees on jobu, ei võta sind lapsega, talle never oma lapsi ei anna kasvatada. Teisi inimesi ei muuda neverever halbade sõnadega, vb vägivallaga saab, a milleks? Rohkem inimesi ja veel erineva iseloomuga tulevadki gigatülid. Äkki ei tule, krt naine ju muutus vahepeal eksmehe sarnaseks, nii kaua koos elanud.

Kulla inimene, kas sa ise ka aru saad, kui segaselt sa kirjutad.

+7
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 27.06 16:25; 28.06 12:02; 28.06 14:31; 29.06 09:25; 29.06 12:26; 29.06 13:30; 29.06 14:36; 29.06 20:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei suudaks eales koos naisega kasvatada last, kes on pärit võõrast spermast.

Bioloogiliselt on see alateadvuses alandav tunne, seda enam kui naine ei tahaks näiteks uut last.

Samuti kui uue suhtega tuleb pagas kaasa- eksmehega jagatavad laps/ lapsed kes elaksid minu juures. Ennem tõmbaks oksa ennast või paneks elu lõpuni pihku.

Kas su pruut ei taha sinuga uut last teha ja sellepärast tulid siia kurtma?

Seda juttu olen kuulnud küll ja veel, et ei suudeta teise mehe last omaks võtta ega hakka kasvatama. Ollakse ülikindel selles, et sellisesse suhtesse kunagi ei astuks. Aga vaata, fakt on see, et kui ära armutakse, siis joostakse kohe selle naise juurde ja see pole enam üldse teemaks, et naisel juba üks laps või kaks. Minu enda kogemused ja mul endal lapsi pole. Lõpuks isegi oli see minu miinuseks tema sõnutsi.

See on alguseasi, kuna armumine ei kesta aastaid. Laste kasvatamine on aastate töö ja eks sealt need lahkhelid tulevad. Naine valib ikkagi parimad mehed järglaste saamiseks ja ülejäägist beetaisane peaks just nagu võtma alfaisase vastutuse, kuni alfa liigub oksalt oksale.

Kui naine ei vali aga alfat, mida ütleb see naise kohta, kes ei oska endale meest valida?

Kaua sul need lapsed kasvavad? 15-aastane juba on päris iseseisev. Inimesel, kes ise näiteks lapsi ei saa või ei soovi, on partneri lapsed vaid boonuseks. Tulevikus üks hooliv inimene juures, kui ikka ise õige mees/naine oma kasulapsi kasvatama oled. Naisel, kellel on juba lapsed, nende jaoks on väga hea meeste indikaator see, kuidas nad suhtuvad nö võõrastesse lastesse. Igasugused egomaniakid ja “võõra mehe lõhn juures” põgenevad õnneks ruttu.

Üks naine, kes leidis lapsega uue ja hooliva abikaasa (laps on täiskasvanu). Julgustuseks lastega naistele, et on olemas hoolivaid mehi. Selline, kes siin räägib, pigem alandab mehe nime.

Inimesel, mehel on naise lapsed boonuseks, kui tahab lapsi, on viljatu ja võtab naise, kel lapsed.

Las mees ise valib, kuidas ja mis. Elatist ka lastetule peale panna ei saa.

Egomaniakk oli sul laste isa, mis sa neid lastetuid maha teed? Sinul uus mees olemas, saaks aru, kui ei oleks mehelõhna majas. Kõik mehed ja ka naised pole ühti nii õilsad, kui näidata püüad… selline pealekäimine paneb mehe nelja tuule poole ajama, aga ise sa sellest aru ei saa, sest su last kasvatas kasuisa. Püüa laiemalt võtta, pisukest tolerantsem olla.

Seda ma ju väidangi, et egomaniakk oli laste isa. Kus on teemaalgataja tolerantsus, lai maailmavaade? Räägib endast kui loomataolisest mehest, kes tõmbab ennast pigem oksa, kui kasvatab võõra mehe lapsi.
Ma ütlen õpetuseks noortele naistele, et ärge selliseid mehi valige, kui nad just 16-aastased pole. Ka minu eksmees teatas juba isana, et tema sellise naisega ei oleks, kellel on lapsed.
Elu läks teisiti. Tema on üksi, va see ainus laps, keda ta lahus kasvatab. Mul on hooliv ja normaalse empaatiaga mees, kes on lapsele vaid boonuseks. Pole ma talt midagi nõudnud, kõike on ta ise pakkunud. Selliseid mehi on ka siin maailmas olemas.

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 27.06 15:22; 27.06 19:31; 28.06 03:51; 28.06 17:14; 28.06 17:45; 28.06 19:28; 29.06 11:51; 29.06 12:50; 29.06 16:59; 29.06 22:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei suudaks eales koos naisega kasvatada last, kes on pärit võõrast spermast.

Bioloogiliselt on see alateadvuses alandav tunne, seda enam kui naine ei tahaks näiteks uut last.

Samuti kui uue suhtega tuleb pagas kaasa- eksmehega jagatavad laps/ lapsed kes elaksid minu juures. Ennem tõmbaks oksa ennast või paneks elu lõpuni pihku.

Kas su pruut ei taha sinuga uut last teha ja sellepärast tulid siia kurtma?

Seda juttu olen kuulnud küll ja veel, et ei suudeta teise mehe last omaks võtta ega hakka kasvatama. Ollakse ülikindel selles, et sellisesse suhtesse kunagi ei astuks. Aga vaata, fakt on see, et kui ära armutakse, siis joostakse kohe selle naise juurde ja see pole enam üldse teemaks, et naisel juba üks laps või kaks. Minu enda kogemused ja mul endal lapsi pole. Lõpuks isegi oli see minu miinuseks tema sõnutsi.

See on alguseasi, kuna armumine ei kesta aastaid. Laste kasvatamine on aastate töö ja eks sealt need lahkhelid tulevad. Naine valib ikkagi parimad mehed järglaste saamiseks ja ülejäägist beetaisane peaks just nagu võtma alfaisase vastutuse, kuni alfa liigub oksalt oksale.

Kui naine ei vali aga alfat, mida ütleb see naise kohta, kes ei oska endale meest valida?

Kaua sul need lapsed kasvavad? 15-aastane juba on päris iseseisev. Inimesel, kes ise näiteks lapsi ei saa või ei soovi, on partneri lapsed vaid boonuseks. Tulevikus üks hooliv inimene juures, kui ikka ise õige mees/naine oma kasulapsi kasvatama oled. Naisel, kellel on juba lapsed, nende jaoks on väga hea meeste indikaator see, kuidas nad suhtuvad nö võõrastesse lastesse. Igasugused egomaniakid ja “võõra mehe lõhn juures” põgenevad õnneks ruttu.

Üks naine, kes leidis lapsega uue ja hooliva abikaasa (laps on täiskasvanu). Julgustuseks lastega naistele, et on olemas hoolivaid mehi. Selline, kes siin räägib, pigem alandab mehe nime.

Inimesel, mehel on naise lapsed boonuseks, kui tahab lapsi, on viljatu ja võtab naise, kel lapsed.

Las mees ise valib, kuidas ja mis. Elatist ka lastetule peale panna ei saa.

Egomaniakk oli sul laste isa, mis sa neid lastetuid maha teed? Sinul uus mees olemas, saaks aru, kui ei oleks mehelõhna majas. Kõik mehed ja ka naised pole ühti nii õilsad, kui näidata püüad… selline pealekäimine paneb mehe nelja tuule poole ajama, aga ise sa sellest aru ei saa, sest su last kasvatas kasuisa. Püüa laiemalt võtta, pisukest tolerantsem olla.

Seda ma ju väidangi, et egomaniakk oli laste isa. Kus on teemaalgataja tolerantsus, lai maailmavaade? Räägib endast kui loomataolisest mehest, kes tõmbab ennast pigem oksa, kui kasvatab võõra mehe lapsi.

Ma ütlen õpetuseks noortele naistele, et ärge selliseid mehi valige, kui nad just 16-aastased pole. Ka minu eksmees teatas juba isana, et tema sellise naisega ei oleks, kellel on lapsed.

Elu läks teisiti. Tema on üksi, va see ainus laps, keda ta lahus kasvatab. Mul on hooliv ja normaalse empaatiaga mees, kes on lapsele vaid boonuseks. Pole ma talt midagi nõudnud, kõike on ta ise pakkunud. Selliseid mehi on ka siin maailmas olemas.

Normaalne mees tahab enda lapsi mitte mingit eesootavat last või selle karja.
Õudne.

+3
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 27.06 15:08; 27.06 15:20; 27.06 15:25; 27.06 21:23; 28.06 17:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda ma ju väidangi, et egomaniakk oli laste isa. Kus on teemaalgataja tolerantsus, lai maailmavaade? Räägib endast kui loomataolisest mehest, kes tõmbab ennast pigem oksa, kui kasvatab võõra mehe lapsi.

Ma ütlen õpetuseks noortele naistele, et ärge selliseid mehi valige, kui nad just 16-aastased pole. Ka minu eksmees teatas juba isana, et tema sellise naisega ei oleks, kellel on lapsed.

Elu läks teisiti. Tema on üksi, va see ainus laps, keda ta lahus kasvatab. Mul on hooliv ja normaalse empaatiaga mees, kes on lapsele vaid boonuseks. Pole ma talt midagi nõudnud, kõike on ta ise pakkunud. Selliseid mehi on ka siin maailmas olemas.

Kuidas sa arvad, et kui inimene tuleb perekooli (või läheb ükskõik, kuhu foorumisse) ja teeb enda kohta grandioosseid pöördumisi, kas ta teeb nalja, provotseerib, või tahab maailma peale viha välja valada, tahab infot koguda? Variante on ilmselt veel.

Mina olen väga empaatiline inimene ja võõraid lapsi ei soovi. Sa võid mind kutsuda egomaniakiks, värdjaks jne – vali sõna.

See ei tee neid naisi sellepärast kehvemaks, et neil on purunenud suhe ja nad tahavad endale kaaslast leida. See on loogiline, et kõik ei taha vaid lastega elada. Ja neid mehi/naisi on, kes isegi otsivad endale lapsega naist! Lihtsalt see ei tee mind halvemaks, et mina ei soovi. Sina ei soovi ka midagi. Ja ütlen ausalt – kui sind hakataks survestama ja sõimama, tunneksid end kuidas?

Mis siit juba kõlama on jäänud. Ainus! ja absoluutselt ainus asi, mis näiteks mind (ja veel mõnda, keda maha teed) paneks võibolla ümber mõtlema, on kui eks ei figureeri lapse elus. Ma ei taha boonuspaketti lapse näol, mis koosneb lisaks eksist, tolle pereliikmetest. Samas enne peaks tulema lastesoov. Ei taha ise lapsi, ei taha teiste lapsi.

Rahune maha! Mul on oma arvamus, sul oma. Minu jaoks ei ole selline inimene empaatiline, ja kõik! Ära tule siin lastega naisi/mehi maha tegema ja saa lastetute inimestega lapsed siis.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 27.06 15:22; 27.06 19:31; 28.06 03:51; 28.06 17:14; 28.06 17:45; 28.06 19:28; 29.06 11:51; 29.06 12:50; 29.06 16:59; 29.06 22:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei suudaks eales koos naisega kasvatada last, kes on pärit võõrast spermast.

Kes mehelt üldse küsib, mida mees tahab. Teatud % mehi kasvatab enese teadmata last, maksab elatist või kogub kuklas võlga lapsest, kelle bioloogiline isa ta tegelikult ei ole.
Ei teagi, kas itsitada pihku või pihust mööda.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alfaisased vastutavad alati oma tegude eest, ka selliste tegude, mis pole head teod. Alfaisastel on stabiilne närvisüsteem ja märkimisväärne EQ tase. See teie lapsiku jutukese “elumees” on mingi ärplev gammaisane, muud midagi…

Alfaisane = paljunemisedukas isane. See, kui sina mõtled vastutusi, stabiilsust ja muid kulinaid juurde, on sinu probleem.

Jutukese “elumees” on paljunemisedukas. Mõni teine paneb ülikonna selga ja vastutab ja leiab sobiva naise, on ka paljunemisedukas. Teine samasuguse vastutab võõraste laste eest ja oma lapsi naiselt ei saa – ei ole paljunemisedukas, ei ole alfaisane. Vastutamine ei ole alfa põhitunnus, naiste ärasebimine ja tittede saamine aga on.

Kodutunde saates on olnud paar sellist peret, kus isaspool on naispoolele kümme last teinud…ise on grupi peal, käivad kõik kaltsudes ja majas pole elementaarsemaidki hügieenitingimusi, aga sinu loogika järgi on ju tegu alfaisasega, sest igakord kui noksi püksist välja võtab on proua rase….

Inimühiskonnas ei kehti samad põhimõtted nagu kitsekarjas, kus karja alfaisase peamiseks eesmärgiks on võimalikult palju emaseid ära tiinestada ja muu teda ei huvita…et kui paljud tema järglastest ellu jäävad jms…inimühiskonna alfaisase teevad alfaks lisaks paljunemisedukusele, heale tervisele ja füüsisele ka hea isiksuseomaduste komplekt.

Mis see siia puutub? Seal pole ju kärgperesid, vaid kõik on ühe pere lapsed. Pealegi, ju need naised on soovinud endale palju lapsi. Igaüks nimelt saab neid niipalju, kui ise soovib.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.06 10:06; 28.06 18:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.06 19:01; 28.06 19:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

10-aastase kärgpere kogemuse põhjal võin öelda, et mu uus abikaasa pole kunagi pidanud mu eelmisest abielust saadud laste peale raha kulutama rohkem kui pere suurusest tingitud ostukorv toidupoes. Riided, jalanõud, trennid, telefonid jms maksame mina ja laste isa.
Ja hoidku selle eest kui uus mees lapsi kasvatama tahaks hakata! Selle jaoks on neil vanemad olemas.
Kui mehel on mingi probleem, mis teda igapäevases kooselus seoses lastega häirib, siis see saab lastele edastatud läbi minu. Suhtlemine, arutlemine, nalja tegemine jne on loomulikult ok – umbes selle piirini nagu sõbraga suheldes.
Teemaalgatajale soovin edu lastetu naise leidmisel ja temaga elu lõpuni kokku jäämisel … või siis pihkulöömisel.

+2
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.06 19:01; 28.06 19:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rahune maha! Mul on oma arvamus, sul oma. Minu jaoks ei ole selline inimene empaatiline, ja kõik! Ära tule siin lastega naisi/mehi maha tegema ja saa lastetute inimestega lapsed siis.

Ma olen väga rahulik. Vahe on selles, et sina üritad inimesi muuta. See ei õnnestu sul mingi valemiga. Täiskasvanud inimene on välja kujunenud ja sellest ka põlvkondadevahelised tülid. Lisaks lähed isiklikuks. Pane tähele – mina ei ütle sulle, kellega sina pead lapsi saama.

Mina pole siin kedagi muuta püüdnud. Kui inimene ei suuda leppida teiste inimeste isiklike arvamustega, siis miks ta üldse teema teeb? See pole nii, et mees/naine ei talu teise mehe/naise last. Mina lähtun oma elukogemusest, et mehed/naised, kes ei talu nö võõraid lapsi, on ka muus osas elus egoistlikumad. Mina ülbete ja enesekesksetega koos elada ei soovi ja õpetan ka oma last enesekesksust märkama.
Veelkord edu lastetu naise leidmisel. Loodetavasti elu ei sunni sind oma sõnu sööma (nt naine jätab maha).

0
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 27.06 15:22; 27.06 19:31; 28.06 03:51; 28.06 17:14; 28.06 17:45; 28.06 19:28; 29.06 11:51; 29.06 12:50; 29.06 16:59; 29.06 22:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See teema on heaks näiteks sellele, et lastega naised leiavad teisele ringile minnes suure tõenäosusega väga häid mehi.

Egomaniakid hoiavad ise eemale.

Kui oled noor ja ilus ja lastetu, võib selline kalk inimene nagu teemaalgataja seda on, endast osata hea mulje jätta. Sealt need üksikemad ka tulevad, sest sellise südametu mehega pikalt elada pole võimalik. See isekus tuleb paraku ka enda laste kasvatamisel esile.

Need teiste meeste sperma tagajärje kartjad on samad tüübid, kelle jaoks mähkmete vahetamine ja väikelastega tegelemine on naiste töö. Selleks ajaks kui laps on piisavalt suur, et mehele huvi pakkuda, on mees juba minema läinud või lapse jaoks on ta võõras.

Minu kolleegide hulgas on mitu meest, kelle peres on ka naise lapsed varasemast suhtest ja need on eranditult väga toredad mehed. Lisaks ka edukad, kes ei pea senti veeretama ja mõtlema kui hirmus on osta jäätist lapsele, kes pole ta bioloogiline järeltulija.

Sa oled maailma parima maailmapildiga inimene. Tänan sind!

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See tähendab seda, et sa oled oma instinktidelt loom. Arenenumad suudavad ja on lausa õnnelikud selle üle. Kui naist armastad, siis tema lapsed on vaid boonus.

Naiste hulgas tundub neid arenenumaid veel vähem olevat. Ei peeta mehe lapsi just boonuseks. Või siis ei armastata meest?

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.06 02:00; 29.06 12:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahjuks juhtus see minuga, kui meie suhtlema hakkasime 7 aastat tagasi siis oli see inimene juba ühe suhte lõhkunud või naise sõnade järgi lagunemas. Nende kooselust sündis laps kes oli tol hetkel 4 aastane. Meie suhe kestis siis 7 aastat ja meil sündis samuti laps, kui olime viis aastat koos olnud. Kui laps sai kaheseks otsustas naine mulle sama teha mis tegi oma eelmisele kaaslasele. Kas keegi oskab seletada mis sellise naise peas toimub

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahjuks juhtus see minuga, kui meie suhtlema hakkasime 7 aastat tagasi siis oli see inimene juba ühe suhte lõhkunud või naise sõnade järgi lagunemas. Nende kooselust sündis laps kes oli tol hetkel 4 aastane. Meie suhe kestis siis 7 aastat ja meil sündis samuti laps, kui olime viis aastat koos olnud. Kui laps sai kaheseks otsustas naine mulle sama teha mis tegi oma eelmisele kaaslasele. Kas keegi oskab seletada mis sellise naise peas toimub

Keegi võiks selgitada seda küll, nt mõni naine, kes nii on teinud. Mindki huvitaks. Olen ise naine ja elan koos mehega, kelle umbes taoliselt läinud. Naisel oli vaja last (kohe nii väga vist vaja, et otsustas selle omavoliliselt valmis meisterdada), kasutas meest lapse paari esimese eluaasta üleelamiseks ja siis soovitas astuma hakata. Nüüd, aastaid hiljem, oli aga nutt ja hala, miks laps meie koju oodatud pole. Ütlesin sellele naisele, et kui ma abiellun kellegagi, ei tähenda see, et meie kodu muutub läbikäiguhooviks. Tegelikult mõtlen küll nii, et ise tegid, ise kanna ka välja. Üldiselt on kandnud ka.
Teema kui niisugune on aga hea. Väga õige kui mõni mees ka välja ütleb, et ei taha oma koju võõraid lapsi ega osaleda nende kasvatamises. Kärgperendus ei ole üldse mingi perendus, see on haige elamisvorm. Parem probleeme vältida.

+4
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.06 09:18; 29.06 09:19; 29.06 20:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See tähendab seda, et sa oled oma instinktidelt loom. Arenenumad suudavad ja on lausa õnnelikud selle üle. Kui naist armastad, siis tema lapsed on vaid boonus.

Naiste hulgas tundub neid arenenumaid veel vähem olevat. Ei peeta mehe lapsi just boonuseks. Või siis ei armastata meest?

Armastus mehe ja armastus mehe varasemast kooselust lapse vastu ei ole võrreldavad asjad.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.06 09:18; 29.06 09:19; 29.06 20:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ütlesin sellele naisele, et kui ma abiellun kellegagi, ei tähenda see, et meie kodu muutub läbikäiguhooviks. Tegelikult mõtlen küll nii, et ise tegid, ise kanna ka välja.

Aga sina kanna ka siis välja. Võtsid lapsega mehe, siis arvesta sellega. Milles see laps süüdi on, et sinu vaenulikkust peab taluma. Vastikud eided on sellised. Laps oli olemas, sa ei saa teha nägu, et pole olemas. Võtnud lasteta mees siis, kui sa lastega mehi ei talu. Selles mõttes on teemaalgataja normaalsem, et ei võtagi siis lastega naist. Aga naised ei tee vahet, sobivad kõik, aga siis hakkavad lapsi peetima ja isast eemal hoidma.

+8
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 27.06 16:25; 28.06 12:02; 28.06 14:31; 29.06 09:25; 29.06 12:26; 29.06 13:30; 29.06 14:36; 29.06 20:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõttetu teema ju?

Keda su mõtted huvitavad?

Eesti naisi?

mind ei huvita sinu mõtted, aga vale sul pole ja ega ma naisena samuti võõraid lapsi ei soovi kasvatada.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahjuks juhtus see minuga, kui meie suhtlema hakkasime 7 aastat tagasi siis oli see inimene juba ühe suhte lõhkunud või naise sõnade järgi lagunemas. Nende kooselust sündis laps kes oli tol hetkel 4 aastane. Meie suhe kestis siis 7 aastat ja meil sündis samuti laps, kui olime viis aastat koos olnud. Kui laps sai kaheseks otsustas naine mulle sama teha mis tegi oma eelmisele kaaslasele. Kas keegi oskab seletada mis sellise naise peas toimub

Keegi võiks selgitada seda küll, nt mõni naine, kes nii on teinud. Mindki huvitaks. Olen ise naine ja elan koos mehega, kelle umbes taoliselt läinud. Naisel oli vaja last (kohe nii väga vist vaja, et otsustas selle omavoliliselt valmis meisterdada), kasutas meest lapse paari esimese eluaasta üleelamiseks ja siis soovitas astuma hakata. Nüüd, aastaid hiljem, oli aga nutt ja hala, miks laps meie koju oodatud pole. Ütlesin sellele naisele, et kui ma abiellun kellegagi, ei tähenda see, et meie kodu muutub läbikäiguhooviks. Tegelikult mõtlen küll nii, et ise tegid, ise kanna ka välja. Üldiselt on kandnud ka.

Teema kui niisugune on aga hea. Väga õige kui mõni mees ka välja ütleb, et ei taha oma koju võõraid lapsi ega osaleda nende kasvatamises. Kärgperendus ei ole üldse mingi perendus, see on haige elamisvorm. Parem probleeme vältida.

Kust sina teiste asju tead? Omavoliliselt ei saa lapsi valmistada. Kuidas saab nii õel olla ühe lapse vastu? Ise elad ju ka selles haiges eluvormis.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 27.06 15:22; 27.06 19:31; 28.06 03:51; 28.06 17:14; 28.06 17:45; 28.06 19:28; 29.06 11:51; 29.06 12:50; 29.06 16:59; 29.06 22:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See tähendab seda, et sa oled oma instinktidelt loom. Arenenumad suudavad ja on lausa õnnelikud selle üle. Kui naist armastad, siis tema lapsed on vaid boonus.

Naiste hulgas tundub neid arenenumaid veel vähem olevat. Ei peeta mehe lapsi just boonuseks. Või siis ei armastata meest?

Armastus mehe ja armastus mehe varasemast kooselust lapse vastu ei ole võrreldavad asjad.

Armastus naise ja tema laste vastu pole samuti võrreldavad asjad. Ei saa eeldada, et kui mees naist armastab, siis tema lapsed on lausa boonuseks. Hoopis mehe puhul on boonuseks kui ta naise lapsi armastama hakkab.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.06 02:00; 29.06 12:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

A seetõttu huvitaks, mis ajendab väikelapse ema lapsele uut vanemat otsima?
Mis sunnib last tegema, kui mees on jobu? Kuidas saab lapse teha ja siis kui laps on isegi alla 2ne, rääkida lahkuminekust v haledamal juhul petmisest.?
Kuidas saab selline ema mõelda juba seksimisele teisega. Arusaadav veel, et suhe ei toimi, a kuidas saab juba mehevahetusele mõelda?

Pole sinu asi arvustada, mida tegi lapse ema, see ei puutu praegu asjasse. Sina tead vaid üht versiooni juhtunust, sinu mehe oma, mis ei pruugi eriti objektiivne olla. Ja ka siis, kui lapse ema oli täielik põrsas, ei puutu see sinusse ega sinu suhtumisse lapsesse. Sina oled vastik inimene, et lapse suhtes nii käitud. Kui võtsid lapsega mehe, siis pole sinu asi last tõrjuda ega lapse suhtlemist oma isaga takistada.

+3
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 27.06 16:25; 28.06 12:02; 28.06 14:31; 29.06 09:25; 29.06 12:26; 29.06 13:30; 29.06 14:36; 29.06 20:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahjuks juhtus see minuga, kui meie suhtlema hakkasime 7 aastat tagasi siis oli see inimene juba ühe suhte lõhkunud või naise sõnade järgi lagunemas. Nende kooselust sündis laps kes oli tol hetkel 4 aastane. Meie suhe kestis siis 7 aastat ja meil sündis samuti laps, kui olime viis aastat koos olnud. Kui laps sai kaheseks otsustas naine mulle sama teha mis tegi oma eelmisele kaaslasele. Kas keegi oskab seletada mis sellise naise peas toimub

Keegi võiks selgitada seda küll, nt mõni naine, kes nii on teinud. Mindki huvitaks. Olen ise naine ja elan koos mehega, kelle umbes taoliselt läinud. Naisel oli vaja last (kohe nii väga vist vaja, et otsustas selle omavoliliselt valmis meisterdada), kasutas meest lapse paari esimese eluaasta üleelamiseks ja siis soovitas astuma hakata. Nüüd, aastaid hiljem, oli aga nutt ja hala, miks laps meie koju oodatud pole. Ütlesin sellele naisele, et kui ma abiellun kellegagi, ei tähenda see, et meie kodu muutub läbikäiguhooviks. Tegelikult mõtlen küll nii, et ise tegid, ise kanna ka välja. Üldiselt on kandnud ka.

Teema kui niisugune on aga hea. Väga õige kui mõni mees ka välja ütleb, et ei taha oma koju võõraid lapsi ega osaleda nende kasvatamises. Kärgperendus ei ole üldse mingi perendus, see on haige elamisvorm. Parem probleeme vältida.

Kust sina teiste asju tead? Omavoliliselt ei saa lapsi valmistada. Kuidas saab nii õel olla ühe lapse vastu? Ise elad ju ka selles haiges eluvormis.

A seetõttu huvitaks, mis ajendab väikelapse ema lapsele uut vanemat otsima?

Mis sunnib last tegema, kui mees on jobu? Kuidas saab lapse teha ja siis kui laps on isegi alla 2ne, rääkida lahkuminekust v haledamal juhul petmisest.?

Kuidas saab selline ema mõelda juba seksimisele teisega. Arusaadav veel, et suhe ei toimi, a kuidas saab juba mehevahetusele mõelda?

Kui on valitud vale mees, kas siis peab elu lõpuni üksinda jääma? Mina arvan, et ei pea. Ja jällegi, sina ei tea, mis nende kahe vahel juhtus.

+2
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 27.06 15:22; 27.06 19:31; 28.06 03:51; 28.06 17:14; 28.06 17:45; 28.06 19:28; 29.06 11:51; 29.06 12:50; 29.06 16:59; 29.06 22:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei saa vist poindile pihta? Mis on SEE, et kui valid ja otsustad, et vat teda tahaks, aga kui tema ei taha seda elu, kas talle ka egomaniakk ütled v ainult foorumirahvale? Kui sina tahad , pead kohe saama? Kas sulle keegi on kunagi EI öelnud või oled alati saanud kõik, mis tahad? Kas tead mida tähendab EI tähendus? Kas sina oled kunagi EI öelnud?
Kas sulle sobisid alati kõik mehed, kes tahtsid sinuga olla? Veits ei usu seda… oled egomaniakk, et iga mehega ei läinud. A mõtle nii, et sulle öeldakse SA POLE PIISAV MULLE, vorbitakse laps teisega ja siis tullakse, et KASVATA SEDA LAST. Alandav?
Kes teab mis täpselt 2 vahel juhtus ja sina ei tea kunagi, et järgmine parem on? Igavus võib ka juhtuda? … kui koos on vanemad umbes 2 aastat, ss on veel, et hmmmmm, ikka juhtub, a kui koos oled juba kümme…. ja saad PLANEERITULT LAPSE, on kole joosta järgmise juurde kui laps on pisike. Mine lahku, a mis otsitakse endale uut? Ei saa aru neist põhjendustest, et midagi juhtus.. shit happens, sitamaik jääb suhu.

Natuke segast peksad. Mine nüüd ja rahune maha.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 27.06 16:25; 28.06 12:02; 28.06 14:31; 29.06 09:25; 29.06 12:26; 29.06 13:30; 29.06 14:36; 29.06 20:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elumees võtab naiselt süütuse.

Hea mees ei saa põsemusigi.

Elumees keerab naisele igasse kohta, ilma kummita.

Hea mees ei saa tantsulegi.

Elumees teeb naisele lapsed ja terroriseerib naist igal viisil.

Hea mees võib saada ainult ärakuulamissõbraks.

Elumees käib ja paneb kõiki naisi rivitult.

Hea mees saab ainult tagasihoidlikke halle hiiri jutukaaslaseks.

Elumees jätab naise koos lastega maha ja paneb iga päev uusi naisi.

Hea mees tuleb lastega naisele meelde ning hakkab alles nüüd sobima.

Elumehel on kümne erineva naisega lapsed.

Hea mees tahab naisega kasvõi ühte last teha, naine keeldub, sest naisel on juba elumehega lapsed.

Heal mehel lapsi pole ja lisaks peab hakkama elumehe tehtud lapsi ülesse kasvatama, sest alguses teda ärapõlanud naise jutu järgi on isa see, kes maksab laste kasvatamise kinni.

Mis teha, kui sellele oomegaisasele beetanaised ei kõlba…

https://cheezburger.com/5899319808

Meenutab mingit kunagist lahedat joonist –
Tark naine + rumal mees =abielu
Rumal naine + tark mees =rasedus

Jne, midagi oli veel. Tark+tark oli ehk armastus. Ja rumal+rumal… Ei kujuta ette, mis katastroof see oli.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Stopp nüüd, see alandamine peab lõppema. Kas ütled oma mehele ka, et ta rahuneks või ainult siin tunned end ülemusena? Mul oli normaalsed KÜSIMUSED ja pane tähele, sa vastasid nii….. mis see küll ütleb, hmmm.? EELDAN, et sulle pole kunagi EI ÖELDUD. Well guess what, sa vist juba tead, mis on EI? ???? Seda kah, et oled vist endast nii kõrgel arvamusel, et kõik teised on alamad, lollid, ainult sina oled parim? Miks pead täiskasvanule JA ISEGI VÕÕRALE LAPSELE ei ütleks, et mine rahune maha.. see naine, kellest ma räägin… kui tema pole muutunud, ärgu unistagu seal.

Ise arvad, et see jutt on igati normaalne ja selge või?

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 27.06 16:25; 28.06 12:02; 28.06 14:31; 29.06 09:25; 29.06 12:26; 29.06 13:30; 29.06 14:36; 29.06 20:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on hooliv ja normaalse empaatiaga mees, kes on lapsele vaid boonuseks. Pole ma talt midagi nõudnud, kõike on ta ise pakkunud. Selliseid mehi on ka siin maailmas olemas.

Jube silmakirjalik, lausa okse. Mul on tõeliselt häbi, et selliseid silmaplõksutajaid ja manipuleerijaid naisi olemas on, ja mitte vähe. Enamasti muide mehed saavad tegelikult aru küll, et neile on … eee … kott pähe tõmmatud, aga teevad teiste põhjustel head nägu. Ükskord kui lahku minnakse, siis öeldakse välja ka, mida sellest tegelikult kogu aeg arvati. Ja teistele meestele saunas räägitakse ka. (Ennetades: ei, minu endaga seda juhtunud ei ole).

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 66 )


Esileht Pereelu ja suhted Kärjeperendusest mehe vaate läbi