Esileht Pereelu ja suhted Kartul ja makaronid on nii ülehinnatud

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 69 )

Teema: Kartul ja makaronid on nii ülehinnatud

Postitas:

Sellest Ekspressi invaliidist isa teemast jäi silma, kuidas rahvas massidena soovitab makarone ja kartulit osta.

Ma ei saa aru – kust tuleb eestlaste kartulikummardamine? Sellest, et on odav?

Või makaronid. Ma olen nõus, et pastat saab väga hästi teha ja ma vahel isegi naudin seda, aga ma ei mõista, kuidas tavaline makaronid-hakkliha kominatsioon peaks maitsev olema?

Minu peres ei sööda juba pikalt peaaegu üldse kartulit ja pastat, riisi teeme imeharva. Mis me siis sööme? Kala, liha, väga palju köögiviljatoite ja toorsalateid sinna juurde. Ja seda eelkõige mehe initsiatiivil, ehk ma ei usu neid jutte nagu iga korralik mees peaks liha ja kartulit iga päev sööma.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.03 23:53; 17.03 20:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Inimesi on erinevaid. Ise sööksin heameelega köögivilju enamuee ajast kuid teised ei söö. Mehele ja tytrele meeldivad makaronid, ntx juustuga. On inimesi kellele tavalised makaronid meeldivad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keda see huvitab, mida teie sööte? Söö, mis tahad, aga see ei tähenda, et oled kellestki teisest parem, kes sööb kartuleid ja makarone, sest muuks raha pole. Ma söön ka põhitoiduna teisi asju kui kartulid ja makaronid, aga ei hakka sellepärast siia mingit tobedat teemat tegema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Sellest Ekspressi invaliidist isa teemast jäi silma, kuidas rahvas massidena soovitab makarone ja kartulit osta.

Ma ei saa aru – kust tuleb eestlaste kartulikummardamine? Sellest, et on odav?

Või makaronid. Ma olen nõus, et pastat saab väga hästi teha ja ma vahel isegi naudin seda, aga ma ei mõista, kuidas tavaline makaronid-hakkliha kominatsioon peaks maitsev olema?

Minu peres ei sööda juba pikalt peaaegu üldse kartulit ja pastat, riisi teeme imeharva. Mis me siis sööme? Kala, liha, väga palju köögiviljatoite ja toorsalateid sinna juurde. Ja seda eelkõige mehe initsiatiivil, ehk ma ei usu neid jutte nagu iga korralik mees peaks liha ja kartulit iga päev sööma.
[/tsitaat]

ja otseloomulikult on kuus mõnesaja euroga läbi saama pidav isa idioot, et sööb makarone, kui ometi on olemas lõhe, kaaviar ja veiseliha carpaccio, millele lisandiks peale piserdatud neitsioliiviõli ja mis serveeritase frillica ja rucolaga. nämma. nõmedad eestlased.

räägitakse et marie-antoinette’il olla prantsuse revolutsiooni ajal sama probleem olnud (et mis nad karjuvad, et leiba, söögu saia); sellel provval löödi küll pea otsast, aga…peaasi et teie perel on toredasti ja hästi:-)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.03 01:34; 17.03 21:44; 17.03 21:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]räägitakse et marie-antoinette’il olla prantsuse revolutsiooni ajal sama probleem olnud (et mis nad karjuvad, et leiba, söögu saia); sellel provval löödi küll pea otsast, aga…peaasi et teie perel on toredasti ja hästi:-)[/tsitaat]Oi, kas Prantsusmaa ajaloos on olnud selline etapp, kus must leib laual oli?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See, kellel on raha vähe peab sööma paratamatult kartuli(toite) ja makarone. Meie peres nt lausa maitsevad mitmele pereliikmele makaronid. Riisiputru teen samuti paar korda nädalas ( abikaasa ja 4-aastane söövad seda meelsasti).

Küllap sööks enamus kala, liha ja köögiviljatoite ning toorsalateid; kui rahakott selle välja kannataks.
Muide, must leib on samuti väga hea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Oi, kas Prantsusmaa ajaloos on olnud selline etapp, kus must leib laual oli?[/tsitaat]

Aaa mis ajast musta leiba ainsaks leivaks peetakse? Eesti ajast?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Aaa mis ajast musta leiba ainsaks leivaks peetakse? Eesti ajast?

[/tsitaat] ma arvan, et see inimene pidas silmas seda, et maades, kus on valge leib, saia eraldi ei olegi, on lihtsalt erinevad leiva sordid. Marie Antoinette ütles tegelikult, et kui leiba pole, söögu siis kooke.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle küll maitseb makaron hakklihaga. Ja kuna ma oskan väga hästi teha ahjukartulit, siis on seda tihti liha ja kala kõrvale. Ise söön vaid salatit. Teised pereliikmed söövad kartulit ka.
Mina jälle ütleks, et need, kes ei leia kartulis ja makaronides midagi hea,d need on halvad kokad. Nõndaks siis.
Ma teen porgandist ka parima toidu kui tahan. Kuid kõik nõuab oskust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
ma arvan, et see inimene pidas silmas seda, et maades, kus on valge leib, saia eraldi ei olegi, on lihtsalt erinevad leiva sordid. Marie Antoinette ütles tegelikult, et kui leiba pole, söögu siis kooke.[/tsitaat]

Jah, aga \”kui leiba pole, söögu saia\” kõlab eesti keeles paremini kui \”söögu kooke\”. Mingile väikesele heledast jahust küpsetisele see ütlus viitab, kindlasti mitte kreemikoogile või beseele. Tegelikult aga ei ole tõendatud, et M-Antoinette seda üldse ütles, selle kohta pole usaldusväärseid allikaid ja lauset on omistatud ka Louis XIV abikaasale Maria Theresale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma söön kartulit paar korda aastas.

Miks peaksin teisi naeruvääristama, kui nemad söövad nädalas paar korda kartulit?!

Veelgi ajuvabamana tundub teemaalgataja jutt riisist. Kas see on mingi tähtis näitaja, kui tarbid riisi haruharva?

Ülesanne: leia teemaalgatuse postitusest ükski selline lause, mille alusel saaks argumenteerida, arutleda.
Kui leiad, tsiteeri mulle ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui leiba pole, söögu pirukat, nii oli!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Sellest Ekspressi invaliidist isa teemast jäi silma, kuidas rahvas massidena soovitab makarone ja kartulit osta.

Ma ei saa aru – kust tuleb eestlaste kartulikummardamine? Sellest, et on odav?

Või makaronid. Ma olen nõus, et pastat saab väga hästi teha ja ma vahel isegi naudin seda, aga ma ei mõista, kuidas tavaline makaronid-hakkliha kominatsioon peaks maitsev olema?

Minu peres ei sööda juba pikalt peaaegu üldse kartulit ja pastat, riisi teeme imeharva. Mis me siis sööme? Kala, liha, väga palju köögiviljatoite ja toorsalateid sinna juurde. Ja seda eelkõige mehe initsiatiivil, ehk ma ei usu neid jutte nagu iga korralik mees peaks liha ja kartulit iga päev sööma.
[/tsitaat]

Ja kui palju maksab see, et iga päev süüa kala, liha, värsket köögivilja ja toorsalateid?
Pereisa sööb korra päevas, ja kui see söögikord koosneks lõhefileelõigust ja natukesest toorsalatist, siis ilmselt viskaks sussid varsti püsti. Selleks, et taolisest kraamist kõht kasvõi kord päevas korralikult täis saada, perel ilmselgelt ressursse ei ole. Väiksele pojale ei jaksata jogurtitki osta.

Aga nuh, teemaalgatus tõestab, milliseid enesekeskseid edevaid idoote ilmas on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 17.03 16:52; 17.03 21:09; 17.03 21:22; 17.03 22:08; 18.03 18:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oioi, meil läheb 35 kilone kott kartuleid kuus!!! Sest iga päev värskeid salateir, lõhekala ja liha süüa ei ole lihtsalt võimalik!!
Makaroni sööme ka paar korda nädalas, samuti riisi. Mu mees teeb rasket füüsilist tööd ja naeraks mu õhtul välja, kui ma viimase raha eest ostaksin hiinakapsast, kurki ja soolalõhet…
Lastele jogurtit saame korra nädalas lubada ikka, vahest puuvilju ka.
Meie toidulaud ei ole üksluine, üritan ikka välja nuputada toidud nii, et väga ei korduks ühe koo juuksul. Tooraine jah on sama, ega ei söö keedukartult, keedumakarone ja keeduriisi vaheldumisi. Ajusid tuleb iga kuu alguses ragistada, terve päev läheb ära, et kuu menüü ja toidukogused paika panna…
Ega see lihtne ei ole, see kuu jäi toidule ei rohkem ega vähem kui 140 eurot…
Aga mis teha, tuleb hakkama saada. vähene raha teeb nutikaks!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]lootusekiir kirjutas:[/small]
[tsitaat]Oioi, meil läheb 35 kilone kott kartuleid kuus!!! Sest iga päev värskeid salateir, lõhekala ja liha süüa ei ole lihtsalt võimalik!!
Makaroni sööme ka paar korda nädalas, samuti riisi. Mu mees teeb rasket füüsilist tööd ja naeraks mu õhtul välja, kui ma viimase raha eest ostaksin hiinakapsast, kurki ja soolalõhet…
Lastele jogurtit saame korra nädalas lubada ikka, vahest puuvilju ka.
Meie toidulaud ei ole üksluine, üritan ikka välja nuputada toidud nii, et väga ei korduks ühe koo juuksul. Tooraine jah on sama, ega ei söö keedukartult, keedumakarone ja keeduriisi vaheldumisi. Ajusid tuleb iga kuu alguses ragistada, terve päev läheb ära, et kuu menüü ja toidukogused paika panna…
Ega see lihtne ei ole, see kuu jäi toidule ei rohkem ega vähem kui 140 eurot…
Aga mis teha, tuleb hakkama saada. vähene raha teeb nutikaks![/tsitaat]

Sa tule taevas appi 35 kilo kartulit kuus,hulluks olete läinud või?No mis elus see selline on?Kõige rohkem kahju on lapsest,ei sa aru nendest vanematest kes lapsi siia virelema toovad,elu või asi?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 17.03 19:16; 17.03 20:53; 17.03 21:13; 17.03 21:17; 17.03 21:20; 17.03 21:30; 17.03 21:44; 17.03 21:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida siin peetakse värskeks salatiks, et seda võimatult kalliks hinnatakse? Riivitud kapsas või porgand, näiteks, läheb ju ka värske salati alla? Või peab see olema mingi \”mango, kumkvaadi ja fenkooli mix piparmündikastmes basiiliku ja rukolaga garneeritud\”?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina mäletan, et Marie Antoinette soovitas torti süüa, kui leiba pole.

Aga mis sel kartulil häda on?
Temast annab ju nii palju erinevaid variatsioone tuletada.
35 kilo kartulit pole üldsegi meeletu kogus, katsu see omale ühekorraga silma ette saada.
Ma usun küll, et perel läheb see kuus ära (meil ka) ja sinna kõrvale jagub veel salateid, tatart, riisi, makaronitooteid, küpsetisi, suppe ja muudki.
Pluss see toit ei maksa hingehinda.
Kõigil inimestel pole seda probleemi, et kuhu küll kõik need nurgas kõrguvad rahahunnikud paigutada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei ütle, et kartulit ja makarone ei peaks üldse sööma. Me sööme ka vahel.
Ma üritan lihtsalt aru saada, mis on see põhjus, miks tõesti osad söövad 35kg kartulit kuus nagu siin kirjutati. Hind?

Eile just ostsin porgandit, 0,5kg maksis 19 senti, kapsakilo jäi ka paarikümne sendi juurde. Kallis on minu meelest hetkel peamiselt kohalik kurk (ja hispaania omagi väga soodne praegusel aastajal pole) ning nende plastmasstomatite eest lihtsalt ei raatsi raha välja käia.

Mulle nt väga meeldib soe salat bakla¸aanist, suvikõrvitsast, paprikast ja sibulast-küüslaaugust. Ok, viimased kaks on meil oma peenrast, aga ma üksinda saan ühest paprikast, bakla¸aanist ja suvikõrvitsast omale süüa teha kolm korda, ei ütleks, et see kallis on. Kui pere kodus, siis piisab jah ainult üheks toidukorraks.
Kõrvale olen teinud liha (tükk ca 1,20¤) või siis kana (umbes samasse klassi, kui hind fileede arvu kohta ära jagada). Toidukorra hinnaks tuleb ca paar euri.

Lõhest soodsamat kala on samuti saada ja kui ongi tahtmine lõhet süüa, ei näe põhjust, miks ma peaks poest pakendatud soolalõhet ostma – ostan parem terve kala, kui hea pakkumine on, fileerin ja soolan ise, pea jm lähevad supipõhjaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.03 23:53; 17.03 20:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]

Sa tule taevas appi 35 kilo kartulit kuus,hulluks olete läinud või?No mis elus see selline on?Kõige rohkem kahju on lapsest,ei sa aru nendest vanematest kes lapsi siia virelema toovad,elu või asi?[/tsitaat]

Ma ei öelnudki, et me köögivilju ei söö. Aedviljad, nagu kaalikas, porgand, peet, kapsas jne on meie menüüs igapäevasel kohal. Kas siis toorsalatina või pajaroana.

35 kilo kartuleid on üks keskmine kott, umbes 3 sangadega kilekoti täit. Ei ole teda nii üüratult midagi.

Ma lihtsalt ei ujuta ette, mida ma süüa teeksin, kui kartult korra-kaks kuus sööksime, sama ka makaronide kohta.
Kas kapsa-porgandi-kaalika salatit???
Liha me sööme, ostame lihapoest soodsalt ja korralikku liha, samuti kana. Aga ma ei saa ju ainult praeliha või ajukana teha, sinna on ikka midagi kõrvale ka vaja. Ja meie peres ainult toorsalatist ei piisa.
Lisaks on meile kallid igasugused Wok-road ja muud peenemad toidud, neid keegi ei söö ka. Isegi kabat¨okki ei sööda meil.

Ja muideks, meie lapsed ei virele. Söök on korralik, lapsed terved ja rõõmsad. Magusat saavad isetehtud küpsiste, kookide ja magustoitude nöol, lisaks sissetehtud aiasaadused-moosid.

Praegune raske olukord tekkis meil siis, kui lapsed olid juba olemas. Ja tagamaad ei ole midagi, mida foorumis arutada sooviksin. Seega ei tasu ennatlikke järeldusi teha ja üldistama kippuda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://majandus.delfi.ee/news/tarbija/eestimaised-hinnad-soodustavd-joomist-ja-ebatervislikku-toitumist.d?id=64088679

Ma võin teha sooja bakla¸aanisalatit aga lapsed seda ei söö. Tahavad kartulit ja pastat (seda teen küll ise). Üldse on lastel juurviljade söömisega veidi kehvasti, kuigi mehega tarbime palju värsket ja rohelist. loodetavasti olukord aja jooksul paraneb, kuid väidan, et toidulaud ilma rohelise ja värsketa, st nt kartul/makaron hakklihakastmega, on oluliselt odavam kui igasugused juurikad-salatid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.03 20:49; 17.03 21:16; 17.03 21:18; 17.03 21:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin pole midagi imestada kui tänapäeva lapsed juba väiksest peast nii tihti haiged on ja erinevad hädad kaelas kui neile igasugust jama sisse söödetakse!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 17.03 19:16; 17.03 20:53; 17.03 21:13; 17.03 21:17; 17.03 21:20; 17.03 21:30; 17.03 21:44; 17.03 21:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma ei ütle, et kartulit ja makarone ei peaks üldse sööma. Me sööme ka vahel.
Ma üritan lihtsalt aru saada, mis on see põhjus, miks tõesti osad söövad 35kg kartulit kuus nagu siin kirjutati. Hind?

Eile just ostsin porgandit, 0,5kg maksis 19 senti, kapsakilo jäi ka paarikümne sendi juurde. Kallis on minu meelest hetkel peamiselt kohalik kurk (ja hispaania omagi väga soodne praegusel aastajal pole) ning nende plastmasstomatite eest lihtsalt ei raatsi raha välja käia.

Mulle nt väga meeldib soe salat bakla¸aanist, suvikõrvitsast, paprikast ja sibulast-küüslaaugust. Ok, viimased kaks on meil oma peenrast, aga ma üksinda saan ühest paprikast, bakla¸aanist ja suvikõrvitsast omale süüa teha kolm korda, ei ütleks, et see kallis on. Kui pere kodus, siis piisab jah ainult üheks toidukorraks.
Kõrvale olen teinud liha (tükk ca 1,20¤) või siis kana (umbes samasse klassi, kui hind fileede arvu kohta ära jagada). Toidukorra hinnaks tuleb ca paar euri.

Lõhest soodsamat kala on samuti saada ja kui ongi tahtmine lõhet süüa, ei näe põhjust, miks ma peaks poest pakendatud soolalõhet ostma – ostan parem terve kala, kui hea pakkumine on, fileerin ja soolan ise, pea jm lähevad supipõhjaks. [/tsitaat]
Odavam kartul maksab praegu 19-20 senti kilo, porgand poole rohkem. Kilo kartuli hinnaga saad sa pool kilo porgandit. Ja see 35 kilo kartulit ei kulu ju ühe inimese peale. Lastest räägi ta mitmuese, vähemalt 4 inimest on ilmselt igapäevaselt laua taga.

Kena on, et sinu sissetulek võimaldab baklazaani ja suvikõrvitsat osta. Aga nende kilohind on siiski 2-3 euri hetkel ja seda poelgi nii vähe. Hõõruda siin nina alla, et vaesuse piiril olev inimene palju kartulit sööb, on küll imelik. Sa pole ise kunagi ilmselt vähese rahaga majandama pidanud. On vahe sees, kas toidukorra hind inimese kohta tuleb paar euri või eur ja alla selle. Saad sellest vahest aru ehk?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Siin pole midagi imestada kui tänapäeva lapsed juba väiksest peast nii tihti haiged on ja erinevad hädad kaelas kui neile igasugust jama sisse söödetakse![/tsitaat]

Kle, käi kukele, või ‘tänapäeva lapsed’ – eestlased on aastakümneid kui mitte -sadu söönud põhiliselt kartulit-kartulit-kartulit igaks söögikorraks erinevate lisanditega. Ei saa küll öelda, et eestlased oleksid eriti haiged võrreldes teiste rahvastega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 17.03 16:52; 17.03 21:09; 17.03 21:22; 17.03 22:08; 18.03 18:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kle, käi kukele, või ‘tänapäeva lapsed’ – eestlased on aastakümneid kui mitte -sadu söönud põhiliselt kartulit-kartulit-kartulit igaks söögikorraks erinevate lisanditega. Ei saa küll öelda, et eestlased oleksid eriti haiged võrreldes teiste rahvastega.[/tsitaat]

Mine vaata kui palju lapsi on lastehaiglad täis!Minu ema on arst ja ütles et nii paljudel lastel diagnoositakse teatud ainete ja vitamiinide puudus,ostetakse keemiat kokku ja söödetakse sisse,kui toitumine oleks korras siis miks paljudel väikelastel diagnoositakse,suhkruhaigus,rasvumine või vähk?
Kas sa vähihaiglas oled käinud,mina vaata mis olukord seal on siis ära tule ütlema ,et toitumine ei mängi olulist rolli!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 17.03 19:16; 17.03 20:53; 17.03 21:13; 17.03 21:17; 17.03 21:20; 17.03 21:30; 17.03 21:44; 17.03 21:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

tehke vahelduseks nii, et liha ei osta, ostke juustu muna jne, riivige ja küpsetage peeti porgandit, kapsast

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mine vaata kui palju lapsi on lastehaiglad täis!Minu ema on arst ja ütles et nii paljudel lastel diagnoositakse teatud ainete ja vitamiinide puudus,ostetakse keemiat kokku ja söödetakse sisse[/tsitaat]

Probleem on just keemias, krõpsudes, limpsides, kiirtoitudes ja poolfabrikaatides (ja see kõik pole sugugi odav kraam), mitte vaid kartul-makaronis ju!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.03 20:49; 17.03 21:16; 17.03 21:18; 17.03 21:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

A kus kohast süsivesikuid saate, kui kartulit, riisi, pastat ei söö? Sööte palju leiba salati-juurviljade juurde?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.03 21:17; 17.03 21:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Probleem on just keemias, krõpsudes, limpsides, kiirtoitudes ja poolfabrikaatides (ja see kõik pole sugugi odav kraam), mitte vaid kartul-makaronis ju![/tsitaat]

Kartul,makaron,kurk tomat enamus kasvatatakse väetistega ja muuga üles mis poes müügil on!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 17.03 19:16; 17.03 20:53; 17.03 21:13; 17.03 21:17; 17.03 21:20; 17.03 21:30; 17.03 21:44; 17.03 21:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Agne74 kirjutas:[/small]
[tsitaat]tehke vahelduseks nii, et liha ei osta, ostke juustu muna jne, riivige ja küpsetage peeti porgandit, kapsast[/tsitaat]

Eino juust on tõesti üks vaese inimse toidulaua põhikomponente … hihiiii, mine vaata, mis juust maksab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.03 20:49; 17.03 21:16; 17.03 21:18; 17.03 21:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Agne, inimene on muuhulgas ka lihasööja elukas, nii et liha menüüst väljajätmine jätab organismi hulgast kasulikust ilma.

Eelmine kägu – kartul pole keemia. Kartulikrõps on. Seal on vaks vahet. Las sul ema seletab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 69 )


Esileht Pereelu ja suhted Kartul ja makaronid on nii ülehinnatud

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.