Esileht Ilu ja tervis Kartuli mittesöömine=saledaks?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Kartuli mittesöömine=saledaks?

Postitas:
küürik

Kas keegi on kaalu kaotanud jättes menüüst välja kartuli?
Ja ma mõtlen tõesti ainult kartuli, et kõik muu on elus jäänud täpselt samaks 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: Kartuli mittesöömine=saledaks?

kui pitsa, kommide, shokolaadide jms kõrvalt ainult kartul ära jätta, siis vist küll erilist kasu pole 😀 et kohe nii otseselt saledaks saaks sellest.
pigem söö ikka kartulit ka, aga väiksemates kogustes kui varem, ning juurde rohkesti värsket salatit.

Please wait...
Postitas:
millu

Ei oska konkreetselt öelda. Aga mul on mingi dieediraamat, kus soovitab näiteks 2 päeva ainult keedukartulit süüa. Peaks kuni 2kg alla võtma. Pole ise veel proovinud, kas toimib.

Please wait...
Postitas:
Varjatud

Mina sain kaalust alla süües kõike, aga mõistlikes kogustes. Ei pidanud loobuma maiustustest, kartulitest ega sealihast 🙂 Tõsi – rohkem värsket salatit lisandus küll minu menüüsse, aga mulle nigunii maitsevad värsked köögiviljad, niiet söön mõnuga 🙂
Eneseliigutamine ei tee ka paha 😉
Kaotasin 3,5 kuuga 10kg 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

oleneb kui palju sa seda kartulit sööd.

Please wait...
Postitas:
Kägu

söö juurvilja (toorsalateid ja keedetuna), puuvilja, lahjat liha, leiba, lahjemat juustu, kodujuustu, mune, jogurtit, kohupiima, kala, mereande…ja vahel ja ka kartulit (ahjus küpsetatud või keedetult). piisabki tervislikuks toitumiseks. saad kõik organismile vajaliku ja kaal ei tõuse. peaks ikka langema, kui muidu tervisehädasid pole.
mina toitun nii viimasel ajal, kuna vanus 50+ ja üleminekuiga, kus kaalutõus paratamatu. nii suudan end ikka oma 167 pikkuse juures 59 kilo peal hoida.
väldi: nisutooted, suhkur (teeb kortsuliseks ka), kommid (vahel veidi head ¨okolaadi ikka võib ja mõjub hästi), jäätis, igasugused krõpsud, hamburgerid, pirukad, koogid, tordid…usu, varsti sa vaatad neid külma pilguga ja ei tahagi.
dieedid on jamad, rikuvad organismi tasakaalu(ainevahetuse) ära ja pärast tuleb kilosid topelt tagasi. sööge õigeid asju ja mõõdukalt. toitumine ei tohi tekitada lisastressi vaid seda tuleb nautida. nii on kõht täis (organism kohaneb väiksema koguse lahjema toiduga)
ja ise tunned end hästi ja ilusana.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul saab nüüd 4.veebruar kuu aega täis, kui alustasin kaalulangetusega.
Eks siis saabub tõehetk, et palju ma kuuga kaotanud olen. Olen viimase kirjutajaga nõus! Kõik tema nimetatud toidud olen ka mina oma menüüst välja jätnud ja need, mida ta kirjutas, et tohib süüa, neid ma ka söön.
Mina joon lisaks veel 1,5L vett päevas(vahest panen sidrunit sisse) + kohv,piim vms.
Ma pean suutma oma toidu kogused väiksemaks teha. Kavatsen veebruaris seda teha. Kaldun ikka sööma 2 väiksemat kaussi ühepaja toitu sööma 1 asemel.

Please wait...
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Esileht Ilu ja tervis Kartuli mittesöömine=saledaks?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.