Esileht Kodunurk Kartuli mure

Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )

Teema: Kartuli mure

Postitas:
Kägu

Rääkimata seapraest, mida tatra või pastaga ei söö.

A miks ei söö? Ma küll söön. Nii tatra kui pastaga kui ka riisiga, kuskussiga,lihtsalt hautatud aedviljadega või värske salatiga.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuulge, kas teilegi pole tundunud, et alati , kui vaieldakse “Laura” teemal, oleks inimesed nagu kogenud täiesti erinevaid kartuleid? Mul on juba ammu kahtlus, et kuna “Laura” on kõige tuntum nimi, kohati öeldaksegi iga roosa kartuli kohta “Laura “, sest see on ilus nimi ja enam – vähem igaüks teab, teised sordinimed aga ei ütle keskmisele inimesele midagi…

Näiteks see jutt, et Laura olevat hea pudrukartul. Laura peaks tegelikult olema üsna universaalne, keetmisel mittelagunev kartul ehk siis kõlbama salatiks, keedukatuliks ja küpsetamiseks ja friikartuliks. Kuid mitte pudruks.

Ise ma ei “Laura” fänn ei ole. Ilus, aga maitse poolest ilmetu kartul.

Punastest on hea maitsega “Red lady” ja “Baltic Red”. Kollastest “Piret”, “Vineta”.

Head pudrukartulid on “Maret”, “Afra”, “Lilly”.

Ilmselt ei ole kõik mingid kartuligurmaanid. Jah, mõni kartul on tõesti ainult pudrukartul – aga ausalt, nendest ei tule ka hea puder.

ja mis inimene tõesti ostab endale kokku eraldi pudrukartulit ja siis keedukartulit ja praekartulit….Liiga palju ruumi kodus vist.

Ainus, millest ma putru ei tee, on varajane kartul

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ja mis inimene tõesti ostab endale kokku eraldi pudrukartulit ja siis keedukartulit ja praekartulit….Liiga palju ruumi kodus vist.

Mis selles halba on, kui ostabki? Kui on kelder, ju seal ka kartuli jaoks ruumi leidub.  Seda enam, et talunike käest saab tellida ka 10 kg korraga.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )


Esileht Kodunurk Kartuli mure