Esileht Kodunurk Kartulisalati retsept

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Kartulisalati retsept

Postitas:

Poesalatid mulle üldiselt ei maitse, kuid enesele üllatuseks avastasin, et Stockmannis müüakse ühte sellist salatit, mis on väga hea.
Vist väga rumal küsimus, aga kas pood avalikustab kuskil oma salatite retsepte?
Koostisosad on muidugi selgelt tuntavad, aga huvitab näiteks see, et mis marki kurki seal kasutatud on. Samuti tundub, et koor ja/või majonees on kuidagi teistsugune, kui teistes salatites.

Tahaks vahelduseks just täpselt sellist kartulisalatit teha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.09 21:25; 12.09 09:53; 12.09 09:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa vist eksisid adressaadiga. See siin on Perekool, mitte Stockmann.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kartulisalati retsepti-nagu tõsiselt räägid?

Helista stockmanni ja küsi sealt, mis kurki ja majoneesi nad täpselt kasutavad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loe pakendilt ja kasuta kallemaid majoneese (provonsiaal) ning mitte lahjat hapukoort. Ongi tulemus hea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõenäoliselt ei hakka sulle keegi päris täpseid koostisosi (konkreetset marineeritud kurgi marki jms) ütlema, aga ehk on siiski sees koostisosi, mille olemasolust sul aimugi pole. Ja ehk on sulle abiks see:
http://www.stockmann.ee/portal/286/

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.09 09:29; 12.09 09:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasutan kindlalt vaid provansaal majoneesi, korralikku hapukoort. 20% alma oma. Ja kurk on felixi perekurk. See on vähem äädikane, ning mahedam.
Minu arvamuse järgi pannakse poesalatisse tihti vaid majoneesi. Hapukoor paneb ju asja kiiremini käärima. Mina vastupidi, kasutan hapukoort suuremas osas. Kindlasti on ka see üks asi, miks kodune salat alati parem on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lemmik on hoopis Salvesti mahe kurk ja majonees Hellmann’s. Hapukoor ka 20%-line Alma.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.09 09:29; 12.09 09:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kartulisalati retsepti-nagu tõsiselt räägid?

Helista stockmanni ja küsi sealt, mis kurki ja majoneesi nad täpselt kasutavad. [/tsitaat]Miks sa pahandad? Sageli hoiavad firmad oma retsepte saladuses, aga mõnikord on poodides olemas hoopis retseptivihikukesed. Pole kunagi süvenenud, kas sellistes vihikutes on konkreetse poe kulinaariatoodete kohta retseptid või lihtsalt niisama, mingid suvalised. Mõtlesin, et ehk keegi on kursis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.09 21:25; 12.09 09:53; 12.09 09:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tõenäoliselt ei hakka sulle keegi päris täpseid koostisosi (konkreetset marineeritud kurgi marki jms) ütlema, aga ehk on siiski sees koostisosi, mille olemasolust sul aimugi pole. Ja ehk on sulle abiks see:
http://www.stockmann.ee/portal/286/%5B/tsitaat%5DTänan! Siin on igasuguseid põnevaid retsepte, aga selle konkreetse kartulisalati retsepti ei leidnud.

Tänan ka teisi vastajaid. 20%-line Alma hapukoor nagunii, seda kasutan alati ka enda kartulisalatit tehes.
Mõtlesin just, et kas Provansaali majonees või hoopis Hellmans. Selle salati oma tundub kuidagi rammus ja tummine. Ilmselt siis katsetan pigem Hellmansiga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.09 21:25; 12.09 09:53; 12.09 09:57;
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Kodunurk Kartulisalati retsept

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.