Esileht Kodunurk Kartulivaru hoidmine korteris

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Kartulivaru hoidmine korteris

Postitas:

Kus hoiate oma korteris kartuleid? Tahaks maalt tuua kord kuus kartulivaru linna aga pole suutnud veel neid nii hoida, et roheliseks või mädanema ei läheks. Ainuke kapp, kuhu köögis panna, on kraanikausi alune, aga seal on liiga valge, paari päevaga on rohelised. Kui aga ämbris kaane all hoian või mustas prügikotis, siis lähevad mädanema.

Kuidas teie hoiate – kas mingi spets valgustpüüdev kast, kuhu aga õhk ikkagi sisse pääseks või kuidas?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.03 23:48; 04.03 23:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on kartulid pappkastis laua all, ajalehepaber on peale pandud. Seisavad ilusti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka pappkastis, peal must prügikott lihtsalt pimendamiseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaaneta plastämbris kraanikausialuses kapis. Kuidas seal valge on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidu on suur kott keldris ja siis korra nädalas ämbriga mees või vanem poeg toob, seisab ka kaaneta ämbris kraanikausi all kapis ja ei ole kordagi läinud roheliseks ega mädanema. Ma ka ei mõista, mismoodi kapis valge on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on esikus jalanõudekapis:D Vahel pappkastis, vahel ämbris, pealt ajalehega kaetud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pappkarbis köögis tooli all.. ajaleht all ja teine peal, säilivad 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palun vabandust oma võhiklikkuse pärast, aga kas valguse käes hoidmine teeb kartulid roheliseks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Palun vabandust oma võhiklikkuse pärast, aga kas valguse käes hoidmine teeb kartulid roheliseks?[/tsitaat]
kasvama hakkavad. need talvised enam roheliseks ei lähe. kui põllu peal päikest saavad, siis lähevad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://wwx.tarbija24.ee/140208/esileht/olulised_teemad/tarbija24/kasu/311720.php?roheline-kartul-on-murgine

Kas need siis, mis praegu maalt toon, on juba sügisel roheliseks läinud? Mulle tundub, et esimene potitäis, mille kohe keedan, on suht ok. Nädalase seismise järel aga lähevad juba enamus koorimisel prügikasti…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.03 23:48; 04.03 23:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lähevad jah valguse käes ka praegu roheliseks, ise nähtud! Ja süüa sellist kartulit ei tohi, mis kuskilt küljest on juba rohekaks läinud!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Kodunurk Kartulivaru hoidmine korteris

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.