Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kartus: raseduseagsed iiveldused

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Kartus: raseduseagsed iiveldused

Postitas:

Head triibutajad!
Kas teist ei ole keegi tundnud hirmu raseduse algusaja iivelduste ja halva enesetunde pärast?
Eelneva raseduse ajal oli väga paha olla, seetõttu sellised \”hirmud\” 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul oli ka eelmise raseduse algul tükk aega halb olla, aga ette ei ole ju mõret muretseda ega mõelda, see ei aita 😉 kui ikka last saada tahame, siis sellised pisiasjad kannatame ära 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

oo-jaa, justnimelt \”sellised pisiasjad\” 😀 😀
mulle lausa meeldib selline väljend oma praeguse olukorra kohta, perearst nimelt kah ütles midagi umbes taolist, kui kurtsin, et enam üldse pole võimalik edasi olla sihukese enesetundega..
raamatust võib lugeda, et esimese trimestri lõpuks saab jube enesetunne läbi, aga:

esimese rasedusega oli paha 7-17 nädal
teisega väga paha 6-29 nädal
ja nüüd on ikka täitsa tappev enesetunne alates no ma ei tea.. nädal enne päevade ärajäämist mees juba ütles, et kuule sa oled küll rase, käid ja öögid siin ringi.. ja õigus tal oligi:P

Niiet jah, täitsa mõistetav hirm.. ja pole see mõningal juhul nii pisiasi midagi, ligi kuu aega jutti olen juba enamuse päevast sirakil voodis kauss käeulatuses, aga jah, eks tuleb ära kannatada, mis muud, ega see ju eluks ajaks nii jää:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul oli ka kahe eelmise rasedusega, et nutma võttis-ma enam ei jõua, sest see oli kohutav ja pikk. Käisin cerucal taskus väljas, muidu oli võimatu käia. Praegu ootan triipe(pole 8a jooksul rasestunud, kuigi kõik orras..hetkel uus elukaaslane 🙂 ), ja tegelikult kardan ka seda iiveldust/oksendamist. PS! Praegu isegi iiveldab veidikene, kuigi päevad peaksid algama 26-27 jaan.-aga ma võin peast ka rase olla-nagu alati 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]aquarius kirjutas:[/small]
[tsitaat]oo-jaa, justnimelt \”sellised pisiasjad\” 😀 😀
mulle lausa meeldib selline väljend oma praeguse olukorra kohta, perearst nimelt kah ütles midagi umbes taolist, kui kurtsin, et enam üldse pole võimalik edasi olla sihukese enesetundega..
raamatust võib lugeda, et esimese trimestri lõpuks saab jube enesetunne läbi, aga:

esimese rasedusega oli paha 7-17 nädal
teisega väga paha 6-29 nädal
ja nüüd on ikka täitsa tappev enesetunne alates no ma ei tea.. nädal enne päevade ärajäämist mees juba ütles, et kuule sa oled küll rase, käid ja öögid siin ringi.. ja õigus tal oligi:P

Niiet jah, täitsa mõistetav hirm.. ja pole see mõningal juhul nii pisiasi midagi, ligi kuu aega jutti olen juba enamuse päevast sirakil voodis kauss käeulatuses, aga jah, eks tuleb ära kannatada, mis muud, ega see ju eluks ajaks nii jää:)[/tsitaat]
Kas sul siis õnnestus novembri katse Ehrenbergi juures?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No minu esimene rasedus möödus lõbusalt – nõrkus oli ainuke vaevus. Samas teist last oodates mõtlesin küll, et suren 😀 ma oksendasin iga 30min järel…ka öösel!!!! ja nii 4 kuud järjest. 5+ kuust läks lõbusamaks.
Nüüd kardan küll väga seda iiveldust, kuna tahaks ikka tööl käia vähemalt 6 kuud rasedusega 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimese rasedusega juhtusid mitmed piinlik-naljakad olukorrad:
– hakkasin ajateenijate rivi ees öökima. Pidin kõrvalolevasse hekki oksendama. Poisid muidugi teadsid, mis mul viga on.
– arstivisiidile minnes tekkis korraga oksendushoog. Õnneks oli tee kõrval põõsaid. Kasutasin siis juhust (no mida ma hädaga teen, ei saa ju lõugu kinni hoida). Korraga ilmus mingi koeraga jalutav tädi ja hakkas riidlema (‘endal häbi pole, noor naine ja narkomaan, häbi-häbi’).
Järgmise rasedusega tuleb vist oksekott käekotti pista – õudne kui nt ühistranspordis peaks halb hakkama (ja rong ei saa ju nõudepeatust teha).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loen põnevusega:) Ise kui rasedaks jäin ootasin ka neid iiveldushoogusid ja oksendamisi, aga minul ei läinud kordagi isegi süda pahaks. Üldse ei saanudki aru, et rase oleks, mingeid vaevusi ei olnud. Mõtlesin kurbusega, et olen millestki nagu ilma jäänud, et ikka filmides muudkui vt-d kuidas rasedad oksendavad, nüüd siin loen et see ikka päris jube võib olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kartus: raseduseagsed iiveldused

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.