Esileht Pereelu ja suhted kartused. küsimused. kuidas edasi?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: kartused. küsimused. kuidas edasi?

Postitas:
Kägu

tere.
olen siin juba varemgi teemasi teinud. aga süda pole ikka rahul.
kui mul on tunne, et ei armasta enam oma meest, siis kas see tõesti ongi nii või olen ma tegelikult lihtsalt rahulolematu?
kardan seda mehele öelda, et ei suuda talle seda armastust pakkuda, mida tal vaja. kardan, et ta siis saab pahaseks, vihaseks ehk isegi.
ja veel kardan teha liiga lastele sellega, kui minu ja nende isa teed lahku peaksid minema.
ma ei tea enam, mida edasi teha. kuidas käituda.
sisetunne peaks ju ütlema. aga ei ütle. või ei oska ma kuulata.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: kartused. küsimused. kuidas edasi?

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]tere.
kui mul on tunne, et ei armasta enam oma meest, siis kas see tõesti ongi nii või olen ma tegelikult lihtsalt rahulolematu?
kardan seda mehele öelda, et ei suuda talle seda armastust pakkuda, mida tal vaja. kardan, et ta siis saab pahaseks, vihaseks ehk isegi.
ja veel kardan teha liiga lastele sellega, kui minu ja nende isa teed lahku peaksid minema.
sisetunne peaks ju ütlema. aga ei ütle. või ei oska ma kuulata.[/tsitaat]Tahad mingi teise mehega nikkuda või?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas armastad või mitte?
Noh, seda saad nii teada, et kujutle hetkeks, et võidad Viking lottoga 22 miljonit eurot. Nii, ja nüüd kuidas tunne on? Kas lendaksid kohe oma mehe juurest minema või tahaksid siiski temaga koos edasi minna?

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Tahad mingi teise mehega nikkuda või?[/tsitaat]

AJUKÄÄBIK!

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

AJUKÄÄBIK![/tsitaat]

shokeeriv ja nõme küsimus tõesti. aga samas ka väga aus ja otsekohene. isegi naljakas mitte.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ma tundsin ka nii, no mingi aasta kindlasti, siis tuli välja, et mehel armuke ja ei tea kas enam jätkata tahab meiega….aga mina tunnen, et teeks nüüd kõik, et ainult pere koos oleks 🙁

Please wait...
Postitas:
Kägu

tihti kipubki suhetes olema nii, et kui üks tahab, siis ei taha teine. ja kui teine tahab, ei taha üks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]tere.
sisetunne peaks ju ütlema. aga ei ütle. või ei oska ma kuulata.[/tsitaat]

Kas sa oled mõelnud, mis sind selliste tunneteni on viinud? On sul uus mees? Kas mees on sind petnud? Käitub halvasti?

Minu soovitus on RÄÄGI MEHEGA, asjal võib olla väga lihtne lahendus! Nii nagu auto, vajab ka suhe aeg ajalt hooldustöid! Suhte nimel peab vaeva nägema jne. jne.

Kümme aastat tagasi võtsin vastu otsuse, et ma teen siin elus ainult neid asju, mida ma eluks vajan, lahti seletamatult öeldes eluks vajan tsipa õnne,tööd, sexi ja toitu…muud ei olegi vaja! Kõik üleliigne, mis mind kurvastab või häirib, selle raputan endalt maha!

Edu!

Please wait...
Postitas:
Kägu

See on ikka mehe otsustada, et kas sinu pakutu on talle piisav või mitte. Suhtes võtta vastutust teise eest on üsna lähedane, kui kohelda teist kui last , kes sõltub ainult enda tegudest. Suhtes on ikka 2 täiskasvanud inimest. Mõttelaad, et ma ei ole teise jaoks piisavalt hea, viitaks pigem vajadusele psühholoogi külastada, kui et miskit konkreetse suhtega peale hakata. Elujooksul on mitmeid lugusid väljatulnud, kus mees on aastaid õnnelik, et tal on nii tore ja vahva naine. Naine samal ajal aga pidevas stressis, et ta pole mehejaoks piisavalt hea, et mees vajaks paremat. Mehed on enamasti väga otsekohesed. Kui sa oleks tema jaoks halb variant, siis sa elaks juba ammu üksi. Pakud seda, mis on, mida siin karta on ????

Please wait...
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Esileht Pereelu ja suhted kartused. küsimused. kuidas edasi?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.