Esileht Väikelaps Käru suuremale lapsele

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Käru suuremale lapsele

Postitas:
Kägu

Tean leierdatud teema siin aga küsida võib ikka kelle suuremad lapsed 2-3aastased, mis käru kasutate? Plaan osta suurem käru pikemateks käikudeks kuna elan maal, laps väsib kiiresti ja talle meeldib kärus olla.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

RE: Käru suuremale lapsele

Kas vana müüsid maha juba? Meil laps alles 1a5k ja suure vankri jalutuskäru kasutusel, maha müüa enne paari aastat plaanis pole. Kuigi on suur, olen just praegu, talvel, eriti rahul, et väiksema vastu ei vahetanud.
Meil on siis ej duo combi

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Meil scooter olen rahul

0
0
Please wait...

Postitas:
lootusekiir

Scooter, parematn ei oska tahta. Poiss 2a, käru kasutame aasta veel kindlasti.

0
0
Please wait...

Postitas:
katu55

Vankri müüsin maha kuna istumisosa jäi väikseks, sai suvekäru ostetud aga sellega lumes raske sõita.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Samuti laps saab varti 2a. ja siiani kasutusel ej scooter ja tõesti paremat ei oska tahtagi. Talvel me ei kasuta seda, käime kelgutamas, aga suvel käime ringi ja siis kindlasti jalutuskäru kasutusel palju meil.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul samuti EJ Scooter ja laps saab kevadel juba 3 praegu kasutame kelku aga mõtle et kevadel ja suvel võibolla ikka veel kärutame ka pikemaid maid kuna elan ka maal ja eelmine suvi magas ka kõik lõunauned seal ilusti nüüd küll lasteaias , olen mõelnud ka müüa aga ei tea veel kas tasub sest ikka hea käru eriti maal kasutada (pole teisi kärusid peale suure vankri kasutanud) ja äkki magab suvel veel ka väljas lõunaund.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma müüsin kunagi oma vankri maha, nüüd kasutusel sõbranna laenatud Brio üks vana mudel. jube hea vedrustus ja läheb lumest nagu tank läbi. Kui raha vähe ja pakutakse mingit vanemat mudelit, siis tasub vaadata ja võibolla isegi osta.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Brio race ja väga rahul, läheb ka lumest-lörtsist läbi 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
bessyke

Meil Brio kasutusel, laps mahub nii istuma kui ka magama. Neid Brio vanemaid mudeleid ikka jah on vahel müügil ja päris soodsa hinnaga. Soovitan soojalt, see läheb tõesti igalt poolt läbi 🙂

0
0
Please wait...

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Esileht Väikelaps Käru suuremale lapsele

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.