Esileht Kodunurk Karulauk kurgisalatisse

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Karulauk kurgisalatisse

Postitas:

Kas teeb väga vängeks ja kus veel kasutate ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igale poole, kuhu sa sibulapealseid kasutaksid. Kui sulle rohelise sibula-kurgisalat tundub ok, siis palun. Juurde saab ju alati panna, pane enne vähem ja vaata. Ei ole ta ju nüüd niiii vänge.

Kõige rohkem söön niisama võileivaga, pestode jms õhin on nagu möödas.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.05 01:54; 01.05 18:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Parim roog sai siis, kui keetsin suure potitäie riisi-läätsesegu & sõbrad tulid kylla pundi värske karulauguga. Kõik taldrikule kokku, hapukoort või tomatikastet või nende segu otsa & anna veel.

Suuremaid karulaugulehti annab ka hakkliha ymber käänata & saavutatud pakikesed pannile, grillile või ahju pista. Kuigi sel eesmärgil toimivad mädarõikalehed paremini.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära pane nii palju, et vängeks läheb!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

pestost veel ei tüdine (kuna hooaeg ju ainult 1 kuu aastas). Ciabatta või sepikuga hea süüa.

Kuhu see pesto minumeelest üldse ei sobi, on pasta. Jäägu pastale pigem traditsiooniline basiilikupesto.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tõesti, see on ikka rohkem lihavõileiva-saia-ciabatta jms peale.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.05 01:54; 01.05 18:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pestona – mees ei jõua teha nii palju. Sobib ka selle peedi pehmikuga. Salati sisse ei haki, kuna talisibulat on palju, panen seda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Parim roog sai siis, kui keetsin suure potitäie riisi-läätsesegu & sõbrad tulid kylla pundi värske karulauguga. Kõik taldrikule kokku, hapukoort või tomatikastet või nende segu otsa & anna veel.

Suuremaid karulaugulehti annab ka hakkliha ymber käänata & saavutatud pakikesed pannile, grillile või ahju pista. Kuigi sel eesmärgil toimivad mädarõikalehed paremini.

Räägi sellest mädarõikalehe teemast lähemalt, kas ainult värsked ja väiksed või kuidas? Kas annavad tugeva maitse? Praegu vist veel vara uusi otsida. Mulle meeldib mädarõigas hirmsasti ja panen seda igale poole kuhu vähegi sobib. Vahel sinna ka kuhu eriti mitte, aga see mädarõikaga toorjuust on nii ülimaitsev, et söön lusikaga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Javine, mina olen just suuremaid kasutanud, pisikesed ei hoia liha nii mahlasena, ikka nõrgub kuskilt praost pool kraami välja. Maitse . . . minu meelest ei ole väga tugev, aga ma määrin mädarõigast või asemel leivale ilma igasuguse juustuta. Pigem on tegu kapsarulli või dolma põhimõttega, lihtsalt kasutades käepärast rohelust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

pigem panen kurki karulaugusalatisse, redist ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Kodunurk Karulauk kurgisalatisse

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.