Esileht Väikelaps karupüksid s 116- kus leida?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: karupüksid s 116- kus leida?

Postitas:

Kas keegi näinud kuskil karupükse müügis s 116.
oleks hädasti vaja, või on kellegil äkki müüja kasutatud?
Tüdrukule.

Pisipere4@hot.ee

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.02 21:25; 02.02 19:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaata käsitööpoodidest ka!
Ma leidsin oma lapsele ühest Pärnu sellisest poekesest 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Looduspere poodides on erinevaid värve ja suurusi. Korralikud täisvillased karupüksid. Meil käivad juba teist hooaega 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas su laps on neid nõus ka jalga panema? Minu 5a tütar ütles täna hommikul igatahes, et ta ei taha karupükse jalga panna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kas su laps on neid nõus ka jalga panema? Minu 5a tütar ütles täna hommikul igatahes, et ta ei taha karupükse jalga panna.[/tsitaat]

Ei taha midagi halba öelda aga ma ütleks, et laps on pirtsaks. Omal ka 5 aastane tütar ja paneb selga kõik, mis ma talle ostan. Soojade talveriietega ei ole ka mingeid probleeme. Laps saab aru, et õues külm ja paneb selga. Endal küll karupükse ei ole. Mina eelistan villakombet. Tütar oli nii ünnelik kui selle sai. Mitte ei kirtsuta nine, et temale see ei sobi. Tema just mõtles, et nüüd on hea õues mängida. Mina rääkisin juba ette, et sellise asja ostame ja et seda tuleb talvel kanda, et õues käia.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Appi ma mäletan oma lapsepõlvest kui vastikud need püksid olid :S ajasid sügelema ja torkisid jalas. Mina neid küll ei ostaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

vanasti tehti karupüksid maavillasest lõngast ja sellepärast olid torkivad ja karedad (värvivalik oli ka suht kesine ja jube). tänapäeval enamused meriinovillasest lõngast või lihtsalt peenvillasest. käega katsudes ei saa arugi, et villane on. eriti head karupüksid saab albakavillast või kaamelivillast. ei torgi üldse, aga kallid on.
enda lapsel kivati peenvillasest lõngast karupüksid ja ta ei kurda, et torgiksid. loodusperes müüdavad nn karupüksid näevad välja nagu tavalised retuusid ja ka ei torgi. võib veel vaadata villa-siidi segu retuuse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ega ta eriti vaimustatud ei ole neist 🙂
Aga ta ise kurtsis et lasteaias oli külm õues olnud, seega muud üle ei jää 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.02 21:25; 02.02 19:04;
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Väikelaps karupüksid s 116- kus leida?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.