Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: karvad

Postitas:

Meeletult kiiresti kasvavad ja k6ht nii suur, et ei näe alla enam. keegi on vahatamises käinud ? Kuidas m6jub valu ja ehmatus lapsele ?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.01 21:19; 30.01 11:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina vahatamisest ei tea midagi aga samamoodi huvitab see teema kuidas seda muret mugavalt lahendada? Kas siis tõesti katsetada kosmeetiku juures siis tean ka ärritust ei ole mida võib tulla karvaeemaldusest kreemidega ja raseerijaga!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

raseduse ajal külle ei ole käinud, sealt alt niigi kõik kuidagi pundunud ja tundlik, arvan et vahatamine hetkel pole kõige parem mõte, katsu ikka peegli ja zhiletiga hakkama saada 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen tuline vahatamise pooldaja, olen teist korda lapseootel ja olen mitu korda lasknud teha brasiilia bikiini vahatuse. Valu ei ole nii suur midagi, lapsele see kahju ei tee ja tulemus on lihtsalt super.
Mul sai kõrini sellest, et paar päeva pärast raseerimist tekitavad uuesti \”tärganud\” karvad nii palju ebameeldivustunnet et ei saa normaalselt kõndidagi. Teiseks ei tee see lapsele mingit kahju ja kolmandaks on näiteks sünnitama minnes palju mugavam. Vahatamisega säilib tulemus kauem ja väheneb oht, et õmblemise puhul mõni karv pärast sissepoole kasvama hakkab, oh seda valu ja vaeva siis… Sünnitama minnes ju raseeritakse sind igaljuhul kui ise asja enne korda pole ajanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käin samuti iga 3ndl tagant vahatamas, pole probleemi.
Raseerida küll enam mingit hetk ei näe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] Sünnitama minnes ju raseeritakse sind igaljuhul kui ise asja enne korda pole ajanud.[/tsitaat]
Kust Sul selline info pärineb? Olen oma neli last sünnitanud erinevates haiglates ja mitte keegi pole minu alumist otsa väevõimuga raseerima kippunud. Kuigi õmmeldi peale esimest ja teist last 2x 2h, samuti nõeluti natuke peale kolmandat ja neljandat sünnitust. Ühtegi sissekasvanud karva ka pole eluski olnud.
Vene ajal jah, siis tõmmati kõik sünnitajad nüri zhiletiga poolpuhtaks.
Olen sünnitama minnes olnud loomulikult karvane, peeglit kasutades olen siiski veidike alumist soengut piiranud ja korrastanud. Kõhuga on võimalused piiratud ja ei ole näinud mõtet ponnistada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul lõpupoole on alati mees aidanud:) 3 last siiani ja pole pidanud mehe ees küll piinlikkust tundma. Alguses oli natuke imelik paluda, aga no ta näinud mind niikuinii igaltpoolt ja habet oskab ka ajada, nii et saab hakkama küll.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma võiks ka karvu kasvatada, kuid kahjuks juba õhtul tunnen enda juures mitte just meeldivat lõhna…tööl ei saa pesta ja niisked salf.ei sobi. aluspesu on elementaarne igapäev vahetada, aga suuremaid pükse ei pese igal õhtul. Lihtsalt olen määrganud, mida vähem karvu, seda meeldivam lõhn.
Kreemid enam ei sobi, nahk läks kohe punaseks (villid)ja kui ziletti kasutada, siis kasvavad karvad sisse ja arst ei soovitanud (põletik)
Et loen huviga arvamusi, mis aitaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.01 21:19; 30.01 11:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] Sünnitama minnes ju raseeritakse sind igaljuhul kui ise asja enne korda pole ajanud.[/tsitaat]

Vale, raseeritakse ainult keisrile minnes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii naljakas kuidas kõik alati targutavad siin perekoolis, et teised ajavad lolli juttu, et hoopis nii on jne, aga kas keegi teist on igas Eesti haiglas sünnitanud? Loogiline, et erinevates kohtades on asi natukene erinev 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina teen nii. Võtan lapse jalapikenduse(millega ta vannitoas peal seistes hambaid peseb), istun sinna peale ja võtan ka peegli ja nii saab ajada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.