Esileht Ilu Karvade eemaldamine laseriga

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Karvade eemaldamine laseriga

Postitas:

Soovitage, kus Tallinna kliinikus on hea hinna ja kvaliteedi suhe karvade laseriga eemaldamise proteseduurile.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.11 18:04; 10.12 10:13; 03.08 20:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kliinikus?
Ilusalongis vast ikka.
Mida sinu arust tähendab karvade laseriga eemaldamises “hea hinna ja kvaliteedi suhe”? Ise ikka saad aru, mida küsid?
Kui otsid kõige odavamat kogta, siis sõber google aitab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.11 10:27; 21.11 09:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina soovitan esmalt foorumites natuke otsid avarasemaid teemasid selle karvaeemalduse tulemuslikkuse kohta. Seejärel arvutada, kui palju sul läheb see asi maksma, et mingilgi määral rahuldav tulemus oleks (karvakasvu vähenemine vähemalt 50%) ja mõelda, kas see kõik on väärt seda rahakulu (ja valu), sest tulemus võib olla suur ümmargune 0

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul piisas kolmest korrast. Mul on ka korralik must karvakasv. Pool aastat hiljem tegin korra veel. Jah, mingid udemed jäävad, mida ma kord nädalas ära rasseerin, aga teised neid ei näeks anyway.
Käisin Balti jaama salongis, nime ei mäleta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.11 10:27; 21.11 09:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin Kotka erahaiglas 2 korda laseriga ülahuule pealt tegemas. Kahjus ei mingit tulemust. Tegija ütles, et prooviks kolmanda korra veel, aga kuna 2 korda ei andnus mingit efekti, siis ei läinud rohkem raha raiskama.

Parim eemalduse viis on minu meelest kodune vahaplaastritega eemaldus. Palju odavam kui laser ja toimib kohe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Ilu Karvade eemaldamine laseriga