Esileht Ilu Karvade eemaldamine ülahuule kohalt?

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Karvade eemaldamine ülahuule kohalt?

Postitas:

Karvad on muutunud silmatorkavamaks, oleks vaja head ja püsivat eemaldust. Mis parim ja mis meetodit olete kasutanud? Karvade värvus tumehall.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.11 21:58; 29.01 14:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võta pintsetid ja tõmba välja

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.11 08:17; 26.12 18:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen proovinud erinevaid asju. Näokarvade jaoks mõeldud kreem ei võtnud midagi ära, laseriga ilusalongis samuti null tulemust.

Minu jaoks on parim viis kodus ise vahaplaastritega eemaldada, või siis sellise väikese raseerijaga: https://www.ebay.com/itm/Flawless-Skin-Women-Painless-Hair-Remover-Face-Facial-Finishing-Touch-Shaver/173494469964?hash=item286513854c:m:m5sUN-f01x9HWL5kNHNSKhA

Seda masinat kasutama hakates kartsin, et äkki tagasi kasvades jääb “tüügas”, aga õnneks ei jää, nii et viimased aasta aega ei olegi enam vahaplaastreid kasutanud ja olen nii kord 2 kuu tagant selle masinaga üle käinud. (Karvad on õhukesed ja keskmist pruuni värvi.)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kodus sulatatud suhkruga “vahatada”. YouTube-s on õpetused, näiteks ise õppisin sellelt kanalilt: https://youtu.be/2SdBEMvqovs

Laseriga saab vist ka ja jäädavalt?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma lasen mehe pardliga üle näo paar korda nädalas

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.12 17:27; 27.12 15:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma lasen mehe pardliga üle näo paar korda nädalas

Ma loodan, et see on nali

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.11 08:17; 26.12 18:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma lasen mehe pardliga üle näo paar korda nädalas

Ma loodan, et see on nali

mis seal naljakat, minu jaoks kõige lihtsam ja mugavam, kui meestele sobib, miks ei peaks siis naistele sobima, naistel ju palju õrnemad karvad ja vähem, siuh ja valmis

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.12 17:27; 27.12 15:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma varem vahatasin, siis juhtusin lugema, et Emma Watson kasutab lapsest peale ülahuule karvade pleegitamiseks kreemi Jolen Creme Bleach. Tellisin omale ka kohe ära. No et kui näitlejale sobib kaamerate ette ilmumiseks, sobib mulle ka. Ja jäingi kasutama, nii hea – vahatamine on kreemi kõrval ikka barbaarne. ???? Varem tellisin UK-st, nüüd selle teema jaoks googeldades leidsin, et saab ka Eestist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasutan neid väikseid vahaplaastreid mida igas kaubanduskeskuse poes müüakse.

Ja karvad on mul heledad, aga ikkagi tihedad ja näeb kole välja. Nagu mingi hele pehme beebivunts.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasutan Veet karvaeemalduskreemi. Sedasama, mis on jalgadele mõeldud. jalgadel ma seda ei kasuta ega kusagil mujal – liiga tugevad karvad ja ei toimi. Aga ülehuulel on nagunii karvad ikka nõrgemad.

vahaplaastreid olen ka proovinud, aga tekitasid ärritust ja punne. Nooremana ka pintsettidega kitkumist, aga enam ei viitsi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Ilu Karvade eemaldamine ülahuule kohalt?