Esileht Ilu Karvaeemaldus – soovitused

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Karvaeemaldus – soovitused

Postitas:

Suvi tulekul ja leian et olen taaskord sama küsimuse ees – mis on hea, efektiivne karvaeemaldusvahend jalgadele, mis ei ole raseerimine? Olen juba aastaid olnud vahataja, aga iga suvi on ikka nii, et see kõige kuumem aeg on mul täpselt on see kõige “karvasem” aeg ja ennast nii häirib see siil mis peal on; karvakasv on ka tugev ja tumedam. Raseerida ei taha-ei julge (mingi foobia lausa tekkinud, noorena alati õnnestus vastikult sisse lõigata + tagasi kasvav karv on hästi tugev). Ideaalis tahaks proovida mingit püsivat lahendust, aga hetkel rase ja need toimingud ju soovitatavad sel ajal ei ole. Epileerimiskreemid-vahud? Kas on veel midagi, mille peale ma ei tule?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.01 13:08; 21.06 16:14; 12.04 14:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aparaadiga epileerimine. Kreemiga saad vaid depileerida. Aparaadiga käid ise nii sageli üle, kui tahad ja vaja on- karvad kasvavad erineva kiirusega.
Epileerimisel on kauakestev tulemus ning pikas perspektiivis vähendab see meetod karvakasvu.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas on veel midagi, mille peale ma ei tule?

Üks variant on terve suvi karvaste jalgadega ringi käia. Ma ise käin juba üle kümne aasta igal suvel karvaste jalgadega ja otseselt midagi juhtunud ei ole. Täitsa elus olen.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Ilu Karvaeemaldus – soovitused