Esileht Ajaviite- ja muud jutud Karvane mees= seksikas

Näitan 29 postitust - vahemik 1 kuni 29 (kokku 29 )

Teema: Karvane mees= seksikas

Postitas:
Kägu

Ei suudaks olla mehega kellel puudub karvakasv rinnal ja kõhul, võeh

+8
-25
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu jaoks on seksikas mees, kes
* ei häbene esimesena minna tantsupõrandale
* vaatab rääkides sulle silma
* tõuseb, et pakkuda naisterahvale istet
* vahetab öösel kl 2 lapsel mähet

rinnakarvad või juuksevärv ei mängi rolli.

+29
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nöustun. Mingi sile pehme beebi nahk, nagu teismelist silitaks. Jube.

+7
-18
Please wait...

Postitas:
Kägu

Muidugi- õigel mehel on käed tavotised, kannad lõhenenud ja karedad, lõug nagu liivapaber ja puhmas püksis, turjal ja rinnal. Sest muudmoodi teda teismelisest ei erista- sile mees näeb täpselt samasugune välja vanuses 16 ja 60.

+15
-14
Please wait...

Postitas:
Kägu

Just! Mees peab olema karvane nagu karu! Ma käisin kunagi massaažikursusel, kus õpetaja rääkis, et tal oli ammu soojal maal telgis massaaži tehes üks täiesti kiilas klient, kellel ta palus eesriide taga lahti riietuda ja maassaažilauale minna. Kui ta ise sisse läks, arvas ta algul ehmatusega, et mingi ahv on tulnud telki, sest kogu selle mehe keha oli kaetud tumeda tiheda karvaga. Kiilas pea ei hoiatanud absoluutselt, et ta nii karvase kehaga on.

+7
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu jaoks on seksikas mees, kes

* ei häbene esimesena minna tantsupõrandale

* vaatab rääkides sulle silma

* tõuseb, et pakkuda naisterahvale istet

* vahetab öösel kl 2 lapsel mähet

rinnakarvad või juuksevärv ei mängi rolli.

Jah, muidugi. Mehe välimus ei mängi naise valikul mingit rolli. Küll aga on mehe jaoks tähtis, kuidas naine välja näeb. Ei ole meest, kes võtab viimase krõhva, peaasi, et vaatab rääkides silma ja vahetab lapsel mähet.

+5
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei ole karvasus kunagi rolli mängid – st peanupp vaatan, et oleks karvane.
Siledaid mehi pole väga kohanud, küll aga üleni heledakarvalisi. Selline meh on, kui on siis on. Seksikamaks ei tee. St okei – karvad võivad olla kätel, rinnal, jalgadel jne, aga seljakarvad nüüd küll midagi ilusat pole. Huvitaval kombel omast kokkupuutest on kõige karvasemad olnud just heledapäised.
Aga et selle pärast jääks, et mehel kasvavad karvad või ei kasva, nüüd muidu ideaalne mehekandidaat kõrvale, vmt küll ei ole. Samas eelistan kui mehel on kaenlaalused puhtad ja samuti alumine osa (vähemalt piiratud). Muudest karvadest pole ei sooja ega külma.

A olen vist kokkupuutunud küll kel oli rind siledaks aetud spordi? tõttu, tegelikult oli pigem meeldivam. Muidugi keskmisest rohkem lihastes keha mängis ka rolli.

+4
-1
Please wait...

Postitas:
rosinakypsis

Nüüdseks olen oma karvase abikaasaga nii harjunud, et lausa kummaline mõelda, et mu esimene tõsine peika oli vastupidi sileda rinna ja kõhuga, ka jalakarvad olid pea märkamatud. Karvad mind ei häiri, ainult vahest voodis teineteise kaisus ajavad mehe kõhu- ja jalakarvad hirmsasti sügelema. Aga olen olnud ka kellegagi, kel oli selg hirmus karvane! See oli natuke pelutav, samas kui silmad kinni panin, siis oli tunne, nagu teeks pehmele mõmmile pai.

+4
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu abikaasal on alopeetsia, mis ägeneb ja vaibub taas. Iseenesest on tal kiire karvakasv ja karvad on ka väga tumedad, vahel kui on pikem haigusevaba periood, siis on hästi näha, kui karvaseks inimene minema hakkab. Ja siis hakkavad karvad ootamatult murduma ja ka välja kukkuma. Suurte laikudena, vahel ka üle terve keha. Kolm korda on juhtunud, et kaovad ka ripsmed ja kulmud, üllataval kombel habeme- ja kubemekarvad jäävad alles.
Minu jaoks on ta seksikas igas karvasuse etapis, aga olen märganud, et kui tal on pikemat aega olnud kiire karva tagasikasvu periood, siis olen tabanud end mõttelt, et millal see alopeetsia juba välja lööb… Järelikult minu jaoks väga karvased mehed ikkagi väga seksikad ei ole.
Mehel endal on alopeetsiast ja karvadest täiesti ükskõik, ütles, et ainult ripsmed on olulised, sest ilma nendeta on silmad veidi tundlikud.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Anra

Mul mees pole küll sile nagu beebi, aga mingit ulme karvakasvu ka ei ole. Käed-jalad keskmiselt karvased, kõhul-rinnal ka natuke ikka. Aga vot habet on vähe antud talle, kuigi on juba 42-aastane. Mingit sellist tihedat habet ta kasvatada ei saaks, sest iga karva vahe on märgatav 😀 No mis teha, ei ole kõik ühesugused. Karvane selg on õõvastav minu meelest, aga kui oma mehel oleks, siis arvaks kindlasti teisiti.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

ilmselt ongi veel teismeline, las saab vanemaks, silita siis

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Karvad, mis mehe kehal on seksikad – 1-2-päevane habe ja see nabaalune karvatriip, mis püksivärvli vahele kaob.
Kõik muu võib pigem olemata olla. Kube ja kaenlaalused kohe kindlasti peaks siledaks aetud olema. Karvane selg – midagi ebaseksikamat annab otsida.

+2
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mees meheks, aga sellise naisega küll ei suudaks “olla”, kellel ON karvakasv suu piirkonnas ja näol üldse.
Jalgu nad raseerivad, aga nägu miskipärast mitte. See on ikka eriti võeh.

+1
-4
Please wait...

Postitas:
ninakaspreili

Minu jaoks on ääretult nauditav käega silitades liikuda üle treenitud mehe rinna tundes läbi tsärgi tema turritavaid rinnakarvu. Hiljutine kogemus. Absoluutselt ei meeldi siledaks raseeritud meherind.

/ninakaspreili

+3
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu jaoks on ääretult nauditav käega silitades liikuda üle treenitud mehe rinna tundes läbi tsärgi tema turritavaid rinnakarvu. Hiljutine kogemus.

Isegi ninakad naised saavad vahel harva pärismeest katsuda.
Muidu ju ei oleks “Hiljutine kogemus”

Mees ilmselt oli purjus.

+3
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mulle meedlivad karvased mehed, mu enda mees on. Mulle meeldivad põhjamaised karvased mehed(nagu viikigid), mitte nagu egiptlased või grusiinid.

+3
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Samas eelistan kui mehel on kaenlaalused puhtad ja samuti alumine osa (vähemalt piiratud). Muudest karvadest pole ei sooja ega külma.

Mina küll eelistan, et ninast ja kõrvadest karvad välja ei kasva.

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Millega seletate seda, et meeste rinnakarvad on enamuse naiste arvates oi kui atraktiivsed, kuid meeste seljakarvad on enamuse arvates jäledust tekitavad? Rind ja selg ju suht sarnased kehapinnad meestel, ka karvad neil pindadel (kui on) on üpris sarnast stiili ja tihedusega. Aga ennäe neisse suhtumine on täiesti erinevatel poolustel! Kas on asi meedia (filmid, meesnäitlejad, naisteajakirjad, reklaamides näidatavad meestüübid jne) kaudu mõjutatud eelarvamuses, nägemuspildis?

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Samas eelistan kui mehel on kaenlaalused puhtad ja samuti alumine osa (vähemalt piiratud). Muudest karvadest pole ei sooja ega külma.

Mina küll eelistan, et ninast ja kõrvadest karvad välja ei kasva.

Aga meeste kulmud? Mõnel vanemal mehel need ju nagu hiigeltuustid turritamas, silmadest suuremad ja keskelt nina kohalt ka otsapidi kokku kasvanud?

+1
-1
Please wait...

Postitas:
rosinakypsis

Eks iluideealid muutuvadki ajas, kindlasti seda kiiremini, mida võimsam on meedia mõju. Ei usu, et 19. sajandil talunaine oma mehele karvast selga või talumees oma eidele piiramata bikiinipiirkonda ette heitis. 😀

Meenub, et Kross kirjeldas ühes teoses (oli vist “Kolme katku vahel”), kuidas naine lamab voodis ja päikesevalgus helgib ta kaenlaalustes karvades. Niimoodi sõnastatult tundus see päris sensuaalne. Ometi peetakse raseerimata kaenlaaluseid tänapäeval lausa rõvedaks. Russow ilmselt oleks vastu vaielnud.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

peetakse raseerimata kaenlaaluseid tänapäeval lausa rõvedaks.

Minu mees ei pea. Aga ma raseerin higilõhna vähendamiseks. Muidu võiks olla.

+1
-2
Please wait...

Postitas:
rosinakypsis

Ma pean silmas pigem seda, et kui näiteks oma puhmastega spaasse või ujulasse läheksid, siis enamik rahvast lööks su kaenlaaluseid nähes risti ette või öögiks omaette. Eesti Naiseski tehti kunagi sarnane eksperiment, ajakirjanik tundis end ikka väga kehvasti. Äkki seostubki liigne karvakasv tänapäeval automaatselt puuduliku hügieeniga? Ei teagi…

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja mis see teistesse puutub?
Täis oled või?

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul pole vahet, erinevus rikastab. ka õllekõht sobib täiesti. Puhtus loeb.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Milvi Kiisu

Täitsa nõus. Õige mees on karvane. Vanasti öeldi, et mida karvasem, seda isasem. Õige mees oskab seista oma naise, pere ja riigi eest. Karvased mehed on oma loomult rahvuskonservatiivid. Liberaalid ja homoseksuaalid on tavaliselt karvavabad. Homod eemaldavalt kehalt viimasedki karvad, et näha välja nagu naised.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul on nooremana olnud erineva karvasuseastmega peikasid ja kedagi ainult karvakasvu vähesuse või rohkuse tõttu päris kõrvale ei heitnud. Siiski suurimat füüsilist külgetõmmet ja kirge olen tundnud nende meeste vastu, kes on karvase rinna ja tiheda habemega. Abikaasa on ka selline ja boonusena on tal veel tihedad kulmud, mis minu jaoks mehe atraktiivsemaks muudavad.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oleneb ikka mehest. Seksikas mees võib ka üleni karvutu olla. Mõni on väga eemaletõukav ning see ei olene tema karvasuse astmest.

Seljakarvad ei häiri seni, kuni neid pole rohkem kui rinnal.

Homod eemaldavalt kehalt viimasedki karvad, et näha välja nagu naised.

Heh, Milvi, sul ikka loogika lonkab. See oleks veider käitumine, kui tahad ligi tõmmata mehi, kellele meeldivad mehed.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma pole iialgi lähemalt suhelnud ühegi pikkade juustega mehega. Pigem selline lühike siilikas. Ei kujuta ettegi, et mees hommikuti peegli ees sätib soengut või kasutaks minu geeli, veelgi enam küsiks patsikummi. No lihtsalt pole minu tüüpi. Selg, jalad jne ei oma minu jaoks tähtsust.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma pole iialgi lähemalt suhelnud ühegi pikkade juustega mehega. Pigem selline lühike siilikas. Ei kujuta ettegi, et mees hommikuti peegli ees sätib soengut või kasutaks minu geeli, veelgi enam küsiks patsikummi. No lihtsalt pole minu tüüpi. Selg, jalad jne ei oma minu jaoks tähtsust.

kas siis pikkade juustega mees küsib alati naise geeli ja patsikummi, ma eeldan, et tal endal kõik need vidinad

0
0
Please wait...

Näitan 29 postitust - vahemik 1 kuni 29 (kokku 29 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Karvane mees= seksikas