Esileht Ajaviite- ja muud jutud Karvased kosilased – uus saade

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: Karvased kosilased – uus saade

Postitas:
Kägu

Vaatan, et sellest polegi veel teemat tehtud. Kas keegi vaatab veel?

Kohati isegi huvitav saade, kuid minu arust on kinniste eestlaste puhul naljakas, kui esimesel kohtingul kohe laste ja abielu teemal arutama hakatakse. Ilmselt ette kirjutatud neile, kuid mõjub võõralt ja ei sobi nagu meie inimestele.

Esimese saate paar oli väga nunnu. See saade, kus oli vene neiu, mu meelest see paar väga ei klappinud, tundus, et tüdrukule endale ka nagu ei sobinud. Neiu hakkas kohe saate alguses ette vuristama, mida mees peab olema ja “vuh, teenindajast mees, see pole ju üldse mehelik amet!” Kui siis üks poistest küsis, kas ta on gold digger, oli see päris naljakas, kuna mul tekkis ka sama mõte 😀

Eilne poiss oli tõeline kompu ja tundus väga asjalik, huvitav, et tal ühtegi suhet varasemalt olnud pole. Mu meelest oleks ta “kassiga” paremini klappinud 🙂

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Eelmise saate vene neiu oli väga ilus tüdruk, aga juba nii noorelt end lapsega nurka mänginud.
Imestasin siiralt, et praegusel ajal 21-22 aastaselt last soovitakse.
Möönan, et ma e i oleks niivõrd imestunud kui ta lapse isaga koos oleks, et noh – soovisidki peret.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Pervosugemetega. https://en.wikipedia.org/wiki/Furry_fandom

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen näinud kahte esimest saadet.
Esimeses saates olid nii neiu kui ka mõlemad poisid normaalsed. Valik langes ühe kasuks.
Teise saate neiu oli tüüpiline vene tibin, kes oli noorelt mingi poisi (ilmselt venelase) käest lapse hankinud ja siis lahku läinud. Temal oligi ehtne vene noore ja ilusa naise mõtteviis- mina olen ilus naine ja sina saad selle ilusa naise endale, kui suudad teda täielikult ülal pidada. Ma olen mehena noorte vene naistega suhelnud ja nad mõtlevad teisiti kui eesti noored naised. Vene naine tahab oma mehele alt üles vaadata, aga nõuded mehele on kõrgemad. mees saab jälle uhkustada ilusa naisega ja ilusa naisega on seksi teha alati meeldivam. Aga seda ilusat naist peab mees jõudma ka ülal pidada.
Läks veidi off topicuks, aga püüdsin seletada noorte vene naiste mõttemaailma.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tglt on juba 4 saadet olnud. Teise saate brünett neiu (klubitantsija) oli väga kummaline – absoluutselt kogu aeg nonstop naeris ja kõkutas, nii on ka ikka väga raske mingit mõtestatud juttu ajada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tglt on juba 4 saadet olnud. Teise saate brünett neiu (klubitantsija) oli väga kummaline – absoluutselt kogu aeg nonstop naeris ja kõkutas, nii on ka ikka väga raske mingit mõtestatud juttu ajada.

Tänan märkuse eest, tegin paranduse.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Googelda seda kassi- Enni Britta. Ta poleks üldse sellele poisile sobinud, kutil täiega vedas… Vist (minu arvamus)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas keegi teab, mis on esimese saate noormehe nimi? Jänese:)

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kas seal esimeses saates mitte jälle see kurikaelast Hendrik Tiido polnud, kes ka Rannamajja ronis?
Tundub ikka jõhker tähelepanuvajadus tüübil.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas seal esimeses saates mitte jälle see kurikaelast Hendrik Tiido polnud, kes ka Rannamajja ronis?

Tundub ikka jõhker tähelepanuvajadus tüübil.

Ei olnud

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kustkohast esimesest osa näha saaks, Kanal 2 kodulehelt juba läinud (hoitakse vaid 14 päeva)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oli küll ühes saates see Tiido.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oli jah ühes saates see Tiido jälle, vaatasin sama asja, et kus nüüd tehakse kurjategijast alles kangelane, et teda igasse saatesse kaasatakse!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oli oli, aga mitte esimeses.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Eilne poiss oli tõeline kompu ja tundus väga asjalik, huvitav, et tal ühtegi suhet varasemalt olnud pole. Mu meelest oleks ta “kassiga” paremini klappinud 🙂

Mulle tundus just, et see poiss on selline vaikne ja tagasihoidlik ning see kassi kostüümis tüdruk jättis pigem ekstravertse, hästi intensiivse mulje. Millegipärast arvasingi, et poiss sellise valiku teeb. Teine tüdruk tundus täpselt selle poisi moodi iseloomult, ka kuidagi selline rahulik ja tasane.

Olen paari osa vaatama sattunud, eilset vaatasin ka ja üllatusin nendes kostüümides, sest minu arust oli ikka päris hästi nende neiude nägusid läbi selle maski näha. 😀 Eriti jänese puhul. Hakkasin mõtlema, et tõenäoliselt on nad ka ilma kostüümideta üksteist enne näinud ja kõik lihtsalt nn mängitud.

Mind aga üllatas juba esimest korda seda saadet vaadates auhind – sviit ööbimisega spaas?! Kui palju neid inimesi ikka on, kes võhivõõraga tahaksid ühte hotellituppa ööbima minna. Eriti kui suhtluse käigus veel selgub, et ei sobi inimesega kokku. Minu arust võiks see auhind ikka midagi muud olla, mingi ühine tore tegevus vs vähemalt päev spaas ilma ühes toas ööbimiseta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Juhtusin tänast saadet nägema ja… tekkis kysimus.

Kas need osalised ise kandideerivad saatesse voi kutsutakse mingi varasema pôhjal?

Tytarlaps on teles ju päris mitmes saates silma jäänud 🤔

Teisi saateid pole näinud aga kuidagi eriti uimane oli seekord. Kes need yhistegevused välja valib neile?

Kodanik pull tundus koige oma sekundi pealt planeeritud eluga kyll pelutav. Kuhu sa selles sekundi pealt planeeritud elus veel kaaslase paigutad?

Saade ilmselt möödunud aastal filmitud, aga keegi monda osalistest tunneb, et on suhe reaalselt ka toimima jäänud?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kodanik Pull on ka igas jumala saates publikuks ja taustaks, täpselt nagu see õpetajakolkija.
Sry, aga paras … kiht on läbi häda ikka kokku saadud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kodanik Pull on ka igas jumala saates publikuks ja taustaks, täpselt nagu see õpetajakolkija.

Sry, aga paras … kiht on läbi häda ikka kokku saadud.

Kutil on korralikud võlad, kunagi on meelde jäänud võlanõustaja saatest. Üldse tundub selline uhhuuu. Nimi oli Alo, kui ei eksi.
Igas publikus on ta tõesti.

Please wait...
Postitas:
Kägu

See 20 aastane kass Enni Britta. Kutt tundus sümpaatne, vedas täiega, et seda hullu tibi ei valinud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nii mõnigi neist noormeestest on pea igas suhtlusportaalis püsikunde ja tundub, et ka üsna meeleheitel: kirjutavad pea kõigile naistele vist 🙂

“Huvitav” kontingent tõesti.

Please wait...
Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Karvased kosilased – uus saade